Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2008., 12:13   #81
Quote:
Eccentric Freak kaže: Pogledaj post
evo imam i ja par pitanja..
već neko vrijeme razmišljam o tetoviranju, jedina stvar koja me definitivno sprečava je pomisao kako ću izgledati jednog dana kao ženska od 40-50 god s izblijedljelom tetovažom
pa me zanima, koliko dugo se tetovaže održavaju onak 'friško crne'? mogu li nakon nekog vremena 'podebljati' tetovažu?
kaj je sa brisanjem tetovaže? kako se izvodi, koliko košta? ostaju li kakvi tragovi?
ako netko zna odgovore bil bih zahvalna..
Ja sam ti istetovirana baba od 42 god.,a prvu sam napravila prije 15.ništa nije izbljedilo,sve su kakve trebaju bit.I razmišljam o još.....
kaya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 13:02   #82
Pozdrav. Ja sam se tetovirala prije nekih 9 mj. Prag podnošenja boli mi je -50, znači mimoza. Tetovirala sam se u studiu El Diablo, (Malešnica, I.B.Mažuranić 8), vlasnik Igor, a tattoo majstor Maca. Već sam sve dogovorila kad sam došla tamo s frendicom poželjela sam odustati, Maca mi je reko da se samo opustim i neće biti nikakvih bolova. Frendica me primila za ruku i u roku sat vremena tetovaža je bila gotova. Fakat me nije boljelo. Mislila sam tetovirati gležanj al sam čula da boli pa sam se tetovirala na leđima,točnije na lopatici. Iako sam rekla da će mi to biti jedina tetovaža sad bi sve opet ponovila. Kao što mi je i Maca rekao, kad jednom probaš vračaš se po još. Fakat svaka pohvala za salon jer sam bila i kod Robya i kod Zeleta,ali nisam se odlučila za njih. Mali salon, sve uredno i fakat super okruženje. Izgleda da ću opet tamo ubrzo. Moram napomenuti da iako imam osjetljivu kožu nije bilo nikakvih problema(iritacija i sl) jako brzo mi je zaraslo i sve bilo ok. Znači moja preporuka EL DIABLO,MALEŠNICA
iiinnnaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 15:39   #83
Quote:
Eccentric Freak kaže: Pogledaj post
pa me zanima, koliko dugo se tetovaže održavaju onak 'friško crne'? mogu li nakon nekog vremena 'podebljati' tetovažu?
ako pod "podebljati" mislis "obnoviti boju" - mozes..
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 14:38   #84
Thumbs up

da se nadovezem na ovu temu,ja sam bio u studiu za tetoviranje gandalf,jednom sam se tamo tetovirao i nikad vise,taj tattoo studio je samo dobro razvikan,i dobro debelo skup a radovi su kao i u ostalim tattoo salonima!tetovirao sam se u tattoo EL DIABLO na malesnici prije 2 mj i stvarno su decki ok, mene je tetovirao onaj celavi mislim da se zove igor vlasnik salona i caffe bara,i mogu rec da sam prezadovoljan sa tetovazom,cjena je puno povoljnija nego kod ovih grabezljivaca u gandalfu.moja preporuka je tattoo EL DIABLO!!!
kawasaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 15:39   #85
ej kawasaki, jesi li ti jedan od onih motorista koji tamo dolaze
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 15:45   #86
Quote:
kawasaki kaže: Pogledaj post
da se nadovezem na ovu temu,ja sam bio u studiu za tetoviranje gandalf,jednom sam se tamo tetovirao i nikad vise,taj tattoo studio je samo dobro razvikan,i dobro debelo skup a radovi su kao i u ostalim tattoo salonima!tetovirao sam se u tattoo EL DIABLO na malesnici prije 2 mj i stvarno su decki ok, mene je tetovirao onaj celavi mislim da se zove igor vlasnik salona i caffe bara,i mogu rec da sam prezadovoljan sa tetovazom,cjena je puno povoljnija nego kod ovih grabezljivaca u gandalfu.moja preporuka je tattoo EL DIABLO!!!
a ti bi da ti netko za sto kuna napravi tetovažu?
što reći onda za slikare ili kipare koji za deset centimetara nečeg traže 30 tisuće eura
svašta!
poludim na ovakve stvari.to što on radi je jedna vrsta umjetnosti,nije popravak radiatora pa da ima neku tarifu ili cijenu.
možeš biti nezadovoljan recimo higijenom ili ti je netko antipatičan,ali gruntat na cijenu kod tetoviranja
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 15:50   #87
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
a ti bi da ti netko za sto kuna napravi tetovažu?
što reći onda za slikare ili kipare koji za deset centimetara nečeg traže 30 tisuće eura
svašta!
poludim na ovakve stvari.to što on radi je jedna vrsta umjetnosti,nije popravak radiatora pa da ima neku tarifu ili cijenu.
možeš biti nezadovoljan recimo higijenom ili ti je netko antipatičan,ali gruntat na cijenu kod tetoviranja
pivka, ja sam svoje 2 tetovaze radila u godini zmaja u sesvetama, jeftiniji od gandalfa a dobar
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 16:54   #88
Quote:
Billi kaže: Pogledaj post
pivka, ja sam svoje 2 tetovaze radila u godini zmaja u sesvetama, jeftiniji od gandalfa a dobar
ja svoje isto nisam radila u gandalfu,tako da nemogu reći dali je dobar ili ne.ja samo branim umjetnost.
nije tetoviranje šljakeraj pa da netko napiše da deru sa cjenama.
onda bi za Picassa isto mogli reć da ima puno boljih i kvalitetnijih slikara,a slike im možeš kupit za manje love.i da onaj tko prodaji Picija dere na cijeni i da je gulikoža.
a da ne pričam o cjenicima pojedinih glumaca,a kvaliteta
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 17:05   #89
btw.nije da ja sad nešto prigovaram,ali dečko koji kaže da je gandalf skup možda nezna da gandalf nije postojao neko vrijeme.da se spojio sa tattoo zagreb.tako da nije uredu da širi dezinformacije.
možda ti se stari gazda gandalfa nešto zamjerio?
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 22:03   #90
Ja, ja, ja se hoću tetovirati!!! Ali odgađam jer sam sklona kolebanju težine, malo mršavim pa se malo debljam. Na kojem dijelu tijela bi ta nezgodna osobina najmanje smetala?
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 00:26   #91
Quote:
kawasaki kaže: Pogledaj post
da se nadovezem na ovu temu,ja sam bio u studiu za tetoviranje gandalf,jednom sam se tamo tetovirao i nikad vise,taj tattoo studio je samo dobro razvikan,i dobro debelo skup a radovi su kao i u ostalim tattoo salonima!tetovirao sam se u tattoo EL DIABLO na malesnici prije 2 mj i stvarno su decki ok, mene je tetovirao onaj celavi mislim da se zove igor vlasnik salona i caffe bara,i mogu rec da sam prezadovoljan sa tetovazom,cjena je puno povoljnija nego kod ovih grabezljivaca u gandalfu.moja preporuka je tattoo EL DIABLO!!!
Evo ne znam kako se quotanje iz drugog podforuma prenese u ovaj pa ću kopirati post od nekoga sa mode - Tetovaža:
NEMOJ IĆ TAMO NI DA TI PLATE. to je horor živi odkad je žolt otišao, božepomozi ljudima koje je taj tip tetovirao.moj frend ide sad prekrivat tetovažu preko cijele nadlaktice koja je to katastrofa, u rangu JNA tetovaža je. mislim da je čak i taj studio zatvoren, el diablo se zove.



Što se gandalfa tiče, skupi jesu, ali sa tetovažama se nije za šaliti. Ako ću se tetovirati onda ću to učiniti tamo jer imam povjerenja i znam da neće nešto sfušat. Rađe ću platit više i bit sigurna da ću doživotno na tijelu nositi nešto što mi se sviđa, nego negdje drugdje za manju lovu riskirat pa se eventualno kasnje jebat sa prepravljanjem. Ne kažem da nema drugih dobrih tattoo studija, ali u ove imam najviše povjerenja.
__________________
♥♥ sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ ǝʇ ɯıloʌ ♥♥
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 01:10   #92
htjela bi se istetovirati na dnu trbuha, al se bojim da jednog dana kad budem trudna da će mi se tetovaža rastegnuti na tom mjestu. ima ko kakav savjet?
_Maya_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 13:22   #93
neznam tko je zolt ali prije je bio zaposlen tamo neki lik koj se zove đavo taj lik je katastrofa,sta se tiče el diabla sad je sve na svom mjestu od kad je taj đavo otišo!sad rade igor i maca,e da cuo sam da đavo ima neki studio za tetoviranje na zelenom valu!!NEPRILAZITE TAMO LJUDI
kawasaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 13:33   #94
e pa ti očito neznaš da marin i stela više ne rade sa zeletom,tako da nemoj pričat o gandalfu,a i svatko ima svoje mišljenje o svakome.ja vam kazem da prvo odete do EL DIABLA pogledate radove,upoznajte dečke i onda komentirajte!takve stvari pricaju oni koji su ljubomorni i zavidni,sto se dečki probijaju!ja sam čuo svakakve priče o njima,ali sam ipak otišo do njih i uvjerio se sam sta je točno a što laž.zato nepljujte po nekim stvarima što neznate!HVALA!!!!!!!!!!
kawasaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 13:51   #95
Quote:
kawasaki kaže: Pogledaj post
e pa ti očito neznaš da marin i stela više ne rade sa zeletom,tako da nemoj pričat o gandalfu,a i svatko ima svoje mišljenje o svakome.
sorry ali očigledno imaš nešto protiv nekog pa nisi baš objektivan.kužiš ako neću ići u El Diabolo neću.i možeš pljuvat konkurenciju koliko hoćeš,ali argumentirano,a ne sad su oni skupi pa nemojte ići kod njih.
a btw.Zeletov salon se zove Zagreb,a Buncekov i Stelin Gandalf.(oduvijek su se tako zvali)
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 12:04   #96
Quote:
_Maya_ kaže: Pogledaj post
htjela bi se istetovirati na dnu trbuha, al se bojim da jednog dana kad budem trudna da će mi se tetovaža rastegnuti na tom mjestu. ima ko kakav savjet?


promijeni mjesto tetovaže... jer će ti se tetovaža vrlo vjerojatno smežurat nakon što rodiš...
angelina jolie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 12:08   #97
ja sam tetovirala pola kralježnice sa kineskim znakovima... tu i tamo je bilo malo bolno na nekim mjestima, u biti kao nekakvo žarenje i peckanje, ne bol toliko.. a, inače podnosim dosta dobro bol... a i navikneš se.. ako nešto jako želiš, ne treba te ništa sprečavati u tome, pa ni ta bol... samo naravno treba dobro razmisliti što želiš tetovirati i gdje, da ti ne bi bilo žao za 10, 20, 50 godina..
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 16:46   #98
Tattoo studio Crni je moj tetovirač godinama...besprijekorno crta,besprijekorno pika i općenito je isplativiji od ostatka etablirane elite u nas (što broji 2,3 salona)
ovo sa ''bit će mi možda žao'' ili ''bojim se kako će to izgledati'' je samo pokazatelj da to možda nebi trebao(la) raditi...tetovaža je svojevrsno stanje uma koje se materijalizira kao simboličan znak ili slikarija na tijelu...no biggie...nema tu puno filozofije...il si to ti, ili se nemoj niti praviti da si to ti...jer ćeš fulati sliku,mjesto za sliku,motiv.... i osjećati se kao da nosiš kakvo strano tijelo..

savjet više: nemojte ljudi ni u kom slučaju stavljati ''biljne'' tetovaže jer to je živi očaj...izblijede,ofucaju se i ne liče ninašta...i nemojte raditi presitne stvari-vrlo lako izblijede i izgledaju kao loš pokušaj tetoviranja....
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 18:07   #99
Quote:
angelina jolie kaže: Pogledaj post
promijeni mjesto tetovaže... jer će ti se tetovaža vrlo vjerojatno smežurat nakon što rodiš...


kakve su ovo gluposti smežurat ćeš se jedino ako budeš imala sto kad rodiš
o tetovažama treba dobro razmislit kada idete pazite da se koristi čista igla ili će vas popapat crvi prije vremena mislim ispod zemlje
black_dwarf2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 18:18   #100
Quote:
black_dwarf2 kaže: Pogledaj post
kakve su ovo gluposti smežurat ćeš se jedino ako budeš imala sto kad rodiš
o tetovažama treba dobro razmislit kada idete pazite da se koristi čista igla ili će vas popapat crvi prije vremena mislim ispod zemlje
ako se tetoviraš u bilo kojem hrvatskom tattoo studio koji je legalan i prijavljen,veće šanse od zaraze imaš od bakterije sa marsa nego iz studia za tetoviranje.
ne sijati paniku bezveze
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:19.