Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2010., 14:34   #81
HELP PLEASEEEE!
Imam mrlju na bijelim hlacama od glupog ajvara! I moram to ukloniti, a ne znam kako... Iskuhavala sam ih cak i oprala 2 puta u preilici, ali i dalje nista...
Znate li za nesto sto bi tu mrlju uklonilo?
Puno hvala!
peg_bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 17:41   #82
Quote:
bombonina kaže: Pogledaj post
Koristila sam godinama Ariel i bila sam zadovoljna, ali ne onim za Hrvatsko tržište, uz onaj kupljen u njemačkoj nisam moral stavljati ni omekšivać koliko je bio dobar.
Potpis
Ja kupujem Ariel u Mulleru i pere sve besprijekorno, ovi njemački imaju ogromnu razliku od ostalih...
Ajujana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 22:04   #83
Quote:
peg_bundy kaže: Pogledaj post
HELP PLEASEEEE!
Imam mrlju na bijelim hlacama od glupog ajvara! I moram to ukloniti, a ne znam kako... Iskuhavala sam ih cak i oprala 2 puta u preilici, ali i dalje nista...
Znate li za nesto sto bi tu mrlju uklonilo?
Puno hvala!
Samo ih stavi na sunce.
 
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 02:00   #84
Quote:
mmaarrttiinnaa kaže: Pogledaj post
di ima taj omekšivač i prašak za kupiti? i koliko koštaju?

imam još jedan problem...stavim omekšivača jedan čep u mašinu (ima bubanj do 6kg),al ne miriši ko kod ostalih koliko ja primjećujem što napraviti da se omekšivač duže osjeti? koristim coccolino ili lenor.
Omekšivač nabavljam u Sloveniji preko prijatelja, ali mislim da ga imaju i u Merkuru u HR, ili Mercatoru ? , a prašak, nema u HR, samo u GB Nađi vezu ! Meni dobar onaj naš, kak se zove
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 15:34   #85
HELP!!!!!
Imam malu curicu koja je počela papat kašice. Mrlje nejdu dolje. Ima li koja iskustva ili koji bi prašak bio najbolji?
Mrlja od mrkvice nejde niti s opkuhavanjem. H E L P
Bek23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 18:40   #86
znaci...

Dash je vrhunac pranja rublja....ali jako puno previse preskup barem kod nas...
Redovito ga kupujem u muggi..italija...5,6 kg koje kod nas ne postoji..11 eurica:-))
undercover76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:50   #87
Ah, super što je tema probuđena, imam jedno pitanje

Treba mi dobar tekući vrag za pranje obojanog rublja... A da je povoljan... Woolite, Perwoll, Dreft, svi su mi skupi, a Nila mi ne opere baš dobro...

Za bijelo koristim Faks, drugo ne smijem prati u tome, jer ostanu bijeli tragovi po rublju A ne stavim ga previše
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 22:39   #88
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Ah, super što je tema probuđena, imam jedno pitanje

Treba mi dobar tekući vrag za pranje obojanog rublja... A da je povoljan... Woolite, Perwoll, Dreft, svi su mi skupi, a Nila mi ne opere baš dobro...

Za bijelo koristim Faks, drugo ne smijem prati u tome, jer ostanu bijeli tragovi po rublju A ne stavim ga previše
Ja za obojeno uzimam Perwoll tekuci(u zelenoj boci), sad je na akciji...
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?(M. Selimovic)
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 02:15   #89
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Ah, super što je tema probuđena, imam jedno pitanje

Treba mi dobar tekući vrag za pranje obojanog rublja... A da je povoljan... Woolite, Perwoll, Dreft, svi su mi skupi, a Nila mi ne opere baš dobro...

Za bijelo koristim Faks, drugo ne smijem prati u tome, jer ostanu bijeli tragovi po rublju A ne stavim ga previše
dm - ovi tekući detergenti su povoljni i ok
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 02:32   #90
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Ah, super što je tema probuđena, imam jedno pitanje

Treba mi dobar tekući vrag za pranje obojanog rublja... A da je povoljan... Woolite, Perwoll, Dreft, svi su mi skupi
Ali Dreft je 18 kuna, al dobar je...robica lijepo miriši
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 15:05   #91
Quote:
Bubica30 kaže: Pogledaj post
Ja za obojeno uzimam Perwoll tekuci(u zelenoj boci), sad je na akciji...
kupila sam ga. Brzo mi se potrošio, još ono veliko pakiranje. Sad kad ne bude na akciji, opet će biti preskup, a nije mi dovoljno gust.

Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
dm - ovi tekući detergenti su povoljni i ok
baš sam ih jučer gledala, a bila sam skeptična zbog cijene, i zato što je trgovačka marka. Baš ću probati.

Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
Ali Dreft je 18 kuna, al dobar je...robica lijepo miriši
ne znam što sam Dreft ubrojala u skupe
probat ću ga, ako fino miriši.

čini mi se najboljim ako obojeno rublje ima mrlju, nju posebno tretirati, jer tekući nije dovoljan.
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 18:18   #92
Bok svima, evo malo da vam se i ja pridružim!!

baš sam koristila dm-ov tekući deterdžent, pa meni nije baš nešto al nije ni loš! vraćam se na persil

nisam nigdje našla temu pa ak mi netko može savjetovat dobru kemijsku čistionicu u Zg- imam svečanu haljinu sa mrljom koja ne ide dolje, hvala
__________________
-prodajni album-
miss xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 15:21   #93
Da li netko zna gdje se moze kupiti Dash?
prije ga je bilo u Ipercoopu, ali ga više nema...
HimeraJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 15:40   #94
Ja sam ga kupila u Kozmu nedavno kad je bila akcija 40% popusta na praške za veš, a imaš ga i u Mulleru
stacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 17:41   #95
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Ah, super što je tema probuđena, imam jedno pitanje

Treba mi dobar tekući vrag za pranje obojanog rublja... A da je povoljan... Woolite, Perwoll, Dreft, svi su mi skupi, a Nila mi ne opere baš dobro...

Za bijelo koristim Faks, drugo ne smijem prati u tome, jer ostanu bijeli tragovi po rublju A ne stavim ga previše
...za šareno s mrljama ti je zakon persil color cold activ...mrlje nestanu na 40 bez problema i usput čuva boje...doduše, nije jeftin, nekih 38 kn litra ipo...

... za šareno bez mrlja ti je dovoljno dobro i jeftino meri merino...sadrži i omekšivač, divno miriše, a litra dođe 10 kn

...a ima neki deterđent za šarene i osjetljive tkanine u plondinama, nisam baš zapamtila ime, neko talijansko, isto je dosta jeftin, oko 15 kn, i dobar, opet ga uzimam kad potrošim ovo što imam...
__________________
trebam novo telo

Zadnje uređivanje gica : 14.10.2010. at 17:54.
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 19:44   #96
Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...za šareno s mrljama ti je zakon persil color cold activ...mrlje nestanu na 40 bez problema i usput čuva boje...doduše, nije jeftin, nekih 38 kn litra ipo...

... za šareno bez mrlja ti je dovoljno dobro i jeftino meri merino...sadrži i omekšivač, divno miriše, a litra dođe 10 kn
Sva sreća pa nisam kupila onaj DM-ov, mnogi su mi rekli da ne valja.
Uzela sam onaj sapun za mrlje iz DM-a, i persil...
sljedeći put umjesto Persila, hoću nešto jeftinije, probam Meri Merino. Vidjela sam ga kod mame
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 14:40   #97
...meni se ne da zajebavat s tim sapunima za mrlje...šta ne ode iz prvog pranja, otiće iz drugog
...ja samo taj komad stavim na sušenje i onda umjesto u korpu za peglanje vratim u korpu za pranje a i imam na mašini neki program kids stains 60 pa svu pamučnu robu s groznim mrljama udarim na to, bez obzira jel bijelo il šareno
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 16:47   #98
mi doma peremo arielom.
za malo "ljepše" majice koristimo woolite color, a za crno isto woolite black.

nedavno smo kupili onaj lel ili kako već. nije ni on loš. no mi smo već svi veliki pa se ne uprasimo često

omekšivač mi je oooooooodličan žuti silan (mislim da je silan). predobro miriši! a i žuti lenor

calgonit više ne koristimo. stavili ga jednom i veš je tako smrdio da je bio nenosiv riskiramo kamenac, ali bar mogu normalno hodati među ljudima
celesta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 17:37   #99
ne znam traje li akcija jos uvijek, ali nekidan je u sparu persil bio dosta snizen: 3 litre (40 pranja) = 40 kn.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 00:15   #100
Quote:
celesta kaže: Pogledaj post
mi doma peremo arielom.
za malo "ljepše" majice koristimo woolite color, a za crno isto woolite black.

nedavno smo kupili onaj lel ili kako već. nije ni on loš. no mi smo već svi veliki pa se ne uprasimo često

omekšivač mi je oooooooodličan žuti silan (mislim da je silan). predobro miriši! a i žuti lenor

calgonit više ne koristimo. stavili ga jednom i veš je tako smrdio da je bio nenosiv riskiramo kamenac, ali bar mogu normalno hodati među ljudima
malo starija populacija sjetit će se da su Slovenci do rata pravili neki "perborat" - što god to značilo..ali, moja mama, stara vještica, ne budi lijena proučila sastav.. SODA BIKARBONA!!

...legenda kaže : od tada, svaki puta u posudicu za detedžent nakon što stavim Persil, dodam jušnu žlicu sode bikarbone vulgaris ( robne marke-3,00 kn 200 g), i moje rublje čisto, perilica "vrti" već desetak godina- bez kvarova
__________________
Svi cigani samo ja Rom!!!!!!!!!!!!!
ssanja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.