Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2009., 16:25   #61
Quote:
divljaruza kaže: Pogledaj post
bok drustvo! da li netko od vas zna di mogu kupiti onaj ljubicasti Sunsilk regenerator, ili se uopce vise ne proizvodi?
Zadnje sam ga vidjela u Konzumu, ali ima već mjesec dana
gama0 is offline  
Old 27.08.2009., 16:43   #62
kabanica Ri/St

ehej, vidila sam da je već neko pita za kabanicu na drugim temama, al nisam se baš opametila

Dakle, di se može kupit kabanica (po mogućnosti prihvatljivog izgleda ) u Splitu ili Rijeci???
pčela27 is offline  
Old 30.08.2009., 00:54   #63
kupnja sata

htio bih kupiti svojoj curi ovaj sat (Marc Ecko Midsize King Crystal Accented Silver-Tone Bracelet Watch E15073M1) pa ako mi moze itko reci di ga ima i kolika je cijena? nasao sam na internetu ali bih htio kupiti u Hrvatskoj pa ako netko zna da mi pomogne Hvala
Ban-Furiora is offline  
Old 30.08.2009., 15:40   #64
Quote:
Ban-Furiora kaže: Pogledaj post
htio bih kupiti svojoj curi ovaj sat (Marc Ecko Midsize King Crystal Accented Silver-Tone Bracelet Watch E15073M1) pa ako mi moze itko reci di ga ima i kolika je cijena? nasao sam na internetu ali bih htio kupiti u Hrvatskoj pa ako netko zna da mi pomogne Hvala
Avenue Mall. imas nekoliko prodajnih mjesta na kojima se mogu kupiti Marc Ecko satovi, jedan od njih ti je ispred foxa u prizemlju.

Moje pitanje; Zippo upaljac (zenski) sa zebra uzorkom..? anyone, please..? fala..
__________________
dosta mi je!
wish_I_wasn't is offline  
Old 31.08.2009., 11:57   #65
Question merrell

gdje ima kupiti merrell-ice, (što bliže Zadru, ako je moguće) pa još da su ovakve...?



i treba mi vasa pomoc: inace nosim cipele od 39 do 41, ovisno o kalupu, ali najčešće 40.
Evo, izmjerila sam dužinu noge 26,70 cm. Odgovara li to američkom broju 10, ili je potreban i veći broj?
Hvala !!
BtheG is offline  
Old 01.09.2009., 11:09   #66
Quote:
divljaruza kaže: Pogledaj post
bok drustvo! da li netko od vas zna di mogu kupiti onaj ljubicasti Sunsilk regenerator, ili se uopce vise ne proizvodi?
I mene to zanima!
*MiNa* is offline  
Old 01.09.2009., 12:18   #67
Vidjela sam u gradu haljinu kakvu je nosila Marylin Monroe, najpoznatija bijela haljina koja se podigla zbog zračnog strujanja i sada me zanima, ima li negdje u ZG takva ista haljina u semđoj boji? Ili negdje drugdje i po kojoj cijeni. Našla sam ovdje crnu, bijelu, ljubičastu pa cijeni od 350 kn ali sam također našla i po manjoj cijeni, ali na moju žalost, te dvije je kupila moja prijateljica te sam ja ostala bez takve haljine.

Haljina je inače od žerseja ali finog i nije plisirana, samo je jaaako široka a meni treba za svečane prilike. Vidjeh takvu u "Latino" trgovinama u Rka, ali su preskupe i jedna je prilično oštećena tvornički materijal, a žena ne da popust veći od 50 kn. No ja je ni onako ne bih kupila. Možda se može negdje nabaviti i kroj te haljine, što bi mi dobro došlo, ali materijali nisu baš te debljine ili kvalitete, ali možda kod vas ima i takvog materijala da se nađe.
Hvala svima.
Frog&Cat is offline  
Old 01.09.2009., 12:51   #68
Quote:
*MiNa* kaže: Pogledaj post
Quote:divljaruza kaže:
bok drustvo! da li netko od vas zna di mogu kupiti onaj ljubicasti Sunsilk regenerator, ili se uopce vise ne proizvodi?I mene to zanima!
hahhahah, to sam koristila na faksu prije 11 godina.. znam da smo se svi čoporativno palili na taj regenerator

..mislim da ga danas više nema na tržištu
galkinja is offline  
Old 01.09.2009., 14:32   #69
Quote:
galkinja kaže: Pogledaj post
hahhahah, to sam koristila na faksu prije 11 godina.. znam da smo se svi čoporativno palili na taj regenerator

..mislim da ga danas više nema na tržištu
Šteta, čini se da su ga povukli
*MiNa* is offline  
Old 03.09.2009., 16:24   #70
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
gdje ima za kupiti onih spejs begova, za premanje garderobe, pa se isisa zrak?
ne mislim na Topšop opciju. tražila sam u Offertissimi, ali ih više nema. koštaju oko 40 kn..

hvala
Imaš u Plodinama, 100%.
*Ami* is offline  
Old 03.09.2009., 21:08   #71
curke hvala vam! pogledat cu.
divljaruza is offline  
Old 06.09.2009., 17:05   #72
Quote:
Frog&Cat kaže: Pogledaj post
Vidjela sam u gradu haljinu kakvu je nosila Marylin Monroe, najpoznatija bijela haljina koja se podigla zbog zračnog strujanja i sada me zanima, ima li negdje u ZG takva ista haljina u semđoj boji? Ili negdje drugdje i po kojoj cijeni. Našla sam ovdje crnu, bijelu, ljubičastu pa cijeni od 350 kn ali sam također našla i po manjoj cijeni, ali na moju žalost, te dvije je kupila moja prijateljica te sam ja ostala bez takve haljine.

Haljina je inače od žerseja ali finog i nije plisirana, samo je jaaako široka a meni treba za svečane prilike. Vidjeh takvu u "Latino" trgovinama u Rka, ali su preskupe i jedna je prilično oštećena tvornički materijal, a žena ne da popust veći od 50 kn. No ja je ni onako ne bih kupila. Možda se može negdje nabaviti i kroj te haljine, što bi mi dobro došlo, ali materijali nisu baš te debljine ili kvalitete, ali možda kod vas ima i takvog materijala da se nađe.
Hvala svima.
Uzmi sliku odi kod neke dobre mlađe krojačice i dogovori se za cijenu.Prođi nekoliko njih pa odluči.Dućani u Vlaškoj od Draškovićeve.Tam toga možda ima.
pozitivax is offline  
Old 06.09.2009., 23:21   #73
Gdje kupiti - u Osijeku.
- tregere za hlače
- žensku kravatu (a da nije Croata ili takva nekakva trgovina jer mi je to preskupo za onoliko koliko ću je nositi; jeftiniju varijantu tražim)
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Old 08.09.2009., 23:17   #74
Gdje kupiti roza plišanu trenirku u Zagrebu? Jeste vidjeli gdje? Komplet, gornji i donji dio.
pobjedizanas is offline  
Old 08.09.2009., 23:49   #75
Plisanu vjevericu iz Ice Agea?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 12.09.2009., 00:25   #76
Quote:
BtheG kaže: Pogledaj post
i treba mi vasa pomoc: inace nosim cipele od 39 do 41, ovisno o kalupu, ali najčešće 40.
Evo, izmjerila sam dužinu noge 26,70 cm. Odgovara li to američkom broju 10, ili je potreban i veći broj?
Hvala !!
Probaj potražiti na netu usporedbu broja cipela, npr. ovo pa pogledaj. Prema Wikipediji i ovom konverteru, to je broj 10,5.

Quote:
colbie kaže: Pogledaj post
a jel netko zna di mogu kupit tabakeru neku lijepu? da nije roza na helo kiti iz funky fisha nego neka fina.
Znam da vjerojatno nije ono što tražiš, no ipak ću spomenuti... Hrpa mojih frendica nosi cigarete u onim šarenim metalnim kutijama koje se dobiju uz Libresse uloške, budući da ulošci u njih ionako ne stanu.
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Old 12.09.2009., 13:00   #77
Quote:
miss Hide kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti - u Osijeku.
- tregere za hlače
- žensku kravatu (a da nije Croata ili takva nekakva trgovina jer mi je to preskupo za onoliko koliko ću je nositi; jeftiniju varijantu tražim)
Imaš u Stressu vjrovatno
__________________
Gradski mačak ide kroz život : "Per aspera ad astra!",
a seoski : " Kroz čičke do pi... !!!
~hellena~ is offline  
Old 13.09.2009., 16:01   #78
Gdje u Zagrebu kupiti najobicniji plasticni (ili sl.) okvir dimenzija 70x100 ili 50x70?
Ovakvo nešto, crno, plavo ili ljubičasto
Ywannah is offline  
Old 13.09.2009., 23:48   #79
Quote:
Ywannah kaže: Pogledaj post
Gdje u Zagrebu kupiti najobicniji plasticni (ili sl.) okvir dimenzija 70x100 ili 50x70?
Ovakvo nešto, crno, plavo ili ljubičasto
kika ili bauhaus
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Old 15.09.2009., 13:35   #80
najobičniju kriglu, jednu, bez ikakvih natpisa?
nemam pojma odakle početi tražiti
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.