Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2009., 14:00   #21
Al mi smo glupi
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 14:05   #22
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
pa vi!
Hrvati, ne Istrijani?
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 14:12   #23
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
...
Recimo za Lambašu i Radeljaka sam automatski pomislila da je to jedna sponzoruško-djedovska priča, a možda se stvarno radi o pravoj ljubavi

Je, baš...

I ajte već jednom prestanite s tom lambašom.Iz više je pašteta iskočila nego kosorica.

Što se predrasuda tiče, imam ih prema pretjerano religioznim ljudima, narodnjacima i političarima.
No, kako Pakleni kaže, predrasude me čine boljim čovjekom.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 14:15   #24
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post

I ajte već jednom prestanite s tom lambašom.
ali zašto? pa daju nam toliko materijala. k tome, baš je lijepo vidjeti tako nešto. omnia vincit amor
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 14:37   #25
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
...predrasude me čine boljim čovjekom.
Ne shvaćam kako to predrasude mogu nekoga činiti boljom osobom.

Ja svoje predrasude vidim kao uštedu vremena, kao postupak eliminacije iz moga života onih ljudi na koje ne želim trošiti svoje vrijeme, niti želim trošiti njihovo vrijeme. Sve dok svojim predrasudama nikome ne uskraćujem bilo koje od njegovih prava, ne vidim nikakvu sramotu u predrasudama.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 14:39   #26
I upravo to te čini boljom osobom.


OMG, it's a vicious circle that will never end!
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:06   #27
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Hrvati, ne Istrijani?


kad bi moja nona povedala o neken grade il neken meste ko je z one bandi rečine onda bi za to mesto rekla da je: ''va hrvackoj!''
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:15   #28
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
kad bi moja nona povedala o neken grade il neken meste ko je z one bandi rečine onda bi za to mesto rekla da je: ''va hrvackoj!''


hrvatska je, vejrojatno, najmističnija zemlja na svijetu, gdje je?
kad su zagorci protestirali protiv izgradnje azila kaže jedan od njih da su se oni i hrvati navek dobro slagali
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:19   #29
Quote:
plavva kaže: Pogledaj post
ja imam prema ljudima što slušaju cajke, desničarima i onima što nose sajkokatoličke narukvice.
Baš danas sam vidjela tu narukvicu na ženi Muslimanki

i, btw.Opatijci nisu Istrijani, iako bi nam se željeli prišlepati
__________________
sweet, tender & lethal
MilaMalaPlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:30   #30
pa meni je to ok..ako ti je nešto lijepo nosiš...

i zašto jedna Muslimanka ne bi imala narukvicu sa tim slikama? zašto ja ne bih imala Kuran doma?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:35   #31
Quote:
baja kaže: Pogledaj post


hrvatska je, vejrojatno, najmističnija zemlja na svijetu, gdje je?
Tamo gdje nema bolje opcije.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:36   #32
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
pa meni je to ok..ako ti je nešto lijepo nosiš...

i zašto jedna Muslimanka ne bi imala narukvicu sa tim slikama? zašto ja ne bih imala Kuran doma?
pa zato što vjerska obilježja nosiš da bi se obilježio i javno producirao kao pripadnik određene, a ne neke druge vjere

imam i ja Talmud, Kuran i Bibliju doma, čak i neke budističke i taoističke tekstove, pa ih ne nosim na glavi kada idem šetati
__________________
sweet, tender & lethal
MilaMalaPlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:40   #33
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ne shvaćam kako to predrasude mogu nekoga činiti boljom osobom.

Ja svoje predrasude vidim kao uštedu vremena, kao postupak eliminacije iz moga života onih ljudi na koje ne želim trošiti svoje vrijeme, niti želim trošiti njihovo vrijeme. Sve dok svojim predrasudama nikome ne uskraćujem bilo koje od njegovih prava, ne vidim nikakvu sramotu u predrasudama.
I ja ovako razmišljam.
Sigurno ne mislim da me negativno mišljenje o cijeloj jednoj skupini ljudi čini boljom osobom. Samo zadovoljnijom jer izbjegavam ljude među kojima se ne osjećam ugodno.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:45   #34
Quote:
MilaMalaPlava kaže: Pogledaj post

...i, btw.Opatijci nisu Istrijani, iako bi nam se željeli prišlepati
Pa nije nitko rekao, nona je mislela na granicu na Sušaku, tj. z one bandi Rečine.

Predrasude? Nemam.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:47   #35
ili ti se sviđa narukvica jer je lijepa. netko drag ti ju je poklonio. netko je molio za tebe( a nije tvoje vjere)
ljudi doma imaju razne stvari koje u nekoj drugoj kulturi/vjeri predstavljaju nešto, tetoviraju po sebi razne mistične pojmove i slike..na kineskom, latinskom ili nekom trećem..nose prstenove kao u Gospodaru prstenova..klinci koji nose pentagrame oko vrata nisu nužno sotonisti
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:50   #36
ja isto nemam predrasude , ali me mnogi uvjeravaju da je to pogrešno... tj. da su predrasude nastale na osnovu dugotrajnih ispravnih zapažanja.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:51   #37
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Tamo gdje nema bolje opcije.
iako sam se nasmijala, ovo je istinito i tužno
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:53   #38
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ili ti se sviđa narukvica jer je lijepa. netko drag ti ju je poklonio. netko je molio za tebe( a nije tvoje vjere)
ljudi doma imaju razne stvari koje u nekoj drugoj kulturi/vjeri predstavljaju nešto, tetoviraju po sebi razne mistične pojmove i slike..na kineskom, latinskom ili nekom trećem..nose prstenove kao u Gospodaru prstenova..klinci koji nose pentagrame oko vrata nisu nužno sotonisti
Sve to stoji, ali kak su te narukvice grde. A teško mi se otet dojmu da ih masa ljudi nosi jer su sad nekakav hit.

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ja isto nemam predrasude , ali me mnogi uvjeravaju da je to pogrešno... tj. da su predrasude nastale na osnovu dugotrajnih ispravnih zapažanja.
Teško mi je povjerovati da postoji osoba koja nema nikakve predrasude.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:57   #39
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post


ja imam predrasude o ljudima iz Dubrave, pikaj me u mozak do preksutra, koga god sam upoznala iz Dubrave svi su isti a mahom seljoberi
i ne radi se o malom broju ljudi

kakav brezobrazluk
emanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 16:00   #40
predrasude su tu da uljepšavaju svijet
emanca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:11.