Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2010., 17:43   #1
Dojenje u javnosti

Sjedi ona na klupici u parku ( prometan park, stalno neko nailazi) izvadi sisu, i ajmo... Onda isto u busu, u Mcdonaldsu, doma za stolom dok su ti gosti za istim... I tak... To sve vidjeh na svoje oči, i nekak mi je sve to
Zanima me i muško i žensko mišljenje o tome
biziornot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 17:50   #2
Vrlo, vrlo odvratan prizor. (ako se sisa vidi, naravno)
Imam loše mišljenje o takvim osobama. To je isto kao da ja odjednom u parku izvadim sisu...vulgarno i gotovo. A to što neke sebi pridaju posebnu važnost, jer one su, eto, majke, kako da ne.
Činjenica je da te žene nemaju elementarne pristojnosti, a bogami ni samopoštovanja.

I moja baba i mater su dojile, pa sigurno nisu pokazivale sise muževim prijateljima koji dođu u goste (da, ima i toga)
Fuj...
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 17:56   #3
Ajoooj, nahebale ste kad vam dođe ekipa majki s drugog pdf-a

Ja isto mislim biti majka i dojiti, ali bez tog razmahivanja sisom kao da nije sisa.

Malo se, po meni, pretjeralo s tim, moje tijelo je sad u ulozi majke, i mogu ga pokazivati okolo i raditi što hoću

Sad če one odmah graknuti, što ako nisam doma, što ako dugo moram biti vani, itd.

-izdojiš u bočicu
-poneseš sa sobom domaću običnu gazu i onda ako već moraš vaditi sisu, pokriješ ju

I da, kao klinka svjedočila sam tim prizorima, dođemo nekome doma vidjeti bebu, žena vadi sisu pred sobom punom ljudi... što se mene tiče, veliko ne.

A ona akcija javnog dojenja na Manduševcu ... no comment
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:01   #4
pa baš su me zanimala mišljenja večeg kruga, jer kad ja tako nešto kažem nekim određenim gospođama, uvrijede se, kao to je prirodno, djete mora jest, itd... pa prirodno je i srat, i svi moraju, pa ipak to ne rade na cesti, jel... tada se prekine rasprava, al i dalje gospođa po svome
biziornot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:05   #5
Quote:
howyesno kaže: Pogledaj post
Ajoooj, nahebale ste kad vam dođe ekipa majki s drugog pdf-a
Onda će biti

Quote:
howyesno kaže: Pogledaj post
Ja isto mislim biti majka i dojiti, ali bez tog razmahivanja sisom kao da nije sisa.
Pohvalno je što doje, ali ono, ne moramo svi tome svjedočiti. Daj nek se nađu neko mirno mjesto i podoje. Što je to tako teško isplanirati
Je li se sisa baš mora vaditi van u restoranu i sl.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:08   #6
Žene, po meni, time rade baš suprotno od toga da se bore za sebe, što one često koriste kao argument za takve akcije- one se time svode na bočicu za bebu.

A premda u drugoj funkciji, sisa je i dalje sisa!

I argument, "to je prirodno"... I seks je prirodan, pa bi završio u zatvoru da ga prakticiraš na klupici usred dana
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:08   #7
ne mogu sad pisati, ali bit će zanimljivo čitati ujutro postove
kako netko reče, kad s RiD-a nanjuše.
ja imam issue s dojenjem u javnosti. :konzerva:
smatram da ne treba dojiti u banci u tramvaju. sori, pričekaj, dijete neće umrit.
klupe u parku i kave me ne smetaju.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:13   #8
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
kako netko reče, kad s RiD-a nanjuše.
bit će krvi, kad je ta tema bila kod njih, dobih banove za trolanje i vrijeđanje forumaša, mislim da sam ih nazvala militantnim dojiljama

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
sori, pričekaj, dijete neće umrit.
Za takve slučajeve uvijek postoji primjerenije mjesto, ako znaš da ideš s djetetom u grad, smiksati nekakav nadomjestak, izdojiti, itd...

mislim da je ovo prikladno- http://www.youtube.com/watch?v=imOUgkvQpUo

howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:14   #9
uuuh... ovo će biti odlična tema
svaka čast, biziornot.

mislim da je moje tijelo i dalje moje tijelo i kad rodim, i da, ukoliko me je bilo sramota pokazati sisu u javnosti prije bebe, bit će i nakon rođenja bebe.
to je, naime, moja sisa, a ne bebačova - njemu je samo iznajmljena

ako znam da ću dugo izbivati vani,a zbilja moram nahraniti bebu, našla bih neko skrovito mjesto, ukoliko je moguće, ne bih nikako pred ljudima. ukoliko nije moguće, a baš je gladno - neki nadomjestak se može spraviti, pa neće umrijeti od njega.

a što se tiče žena koje to rade u javnosti, ne osuđujem ih pretjerano. Izvadile su sisu, nisu ubile nikoga
Ali da, neugodno mi je od toga. Meni je to i dalje sisa, da ga jebeš, beba mi tu ništa ne znači
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:24   #10
Ne osuđujem, ali ne mislim dojiti u javnosti. Ako je baš hića, pokušat ću se negdje sakriti.

I ne zato jer je to fuj i neprirodno(što mislim da nije) nego zato jer to smatram kulturnim i primjerenim situaciji.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:24   #11
moram priznati da nikada to nisam vidjela vani, ali znam koliko mi je bilo neugodno kada bi to radila od decka sestra dok je mala jos bila jelte manja....sad ajde bas usred grada to nije radila, ali ono tipa kada bi svi bili skupa u dnevnom da....ja sam ludila na to...imas zeno spavacu sobu metar dalje....moje sise su za mene i mog dragog, ostale ne bi trebale zanimati. ugl pizdili smo i on i ja na to..ja sam mu rekla da joj nekako suptilno kaze da nas sve dovodi u neugodnu situaciju tim fleshanjem da sljedeci put kada se njoj nece dat ici u sobu i kad tako izvadi sisu pred svima, ja cu njemu kurac i pocet pusit pa cemo vidit kome ce biti vise neugodno
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:26   #12
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
I ne zato jer je to fuj i neprirodno(što mislim da nije) nego zato jer to smatram kulturnim i primjerenim situaciji.
O tome se i radi, elementarna pristojnost i bonton...
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:27   #13
Iskreno, nikada nisam previše razmišljala o tome, no jedan događaj me šokirao, i sad me to poluopsjeda Bilo je to ovako: sjedim ja za stolom jedne familije, i sad sjede mama (baka), tata(deda), kćer, zet, brat, susjed, i ja (to u blagavaoni poslije ručka, ostatak gostiju je na terasi na pljugici)... Kćer izvadi sisu za stolom i krene sa dojenjem djeteta koje je već na granici da se prestane hraniti na taj način. I sad, svi se kao smiju, ha, ha, ha, kak si velika i još maminu cicu cicaš, ha, ha, ha. kad se na to sjeti mama(baka) ideje, gurne prst u tatinu(deda) čašu sa pivom, i namaže kćeri prstom bradavicu. ja se sirota znojim, neznam kam da gledam, oni se svi smješkaju, ha,ha,ha, djete potegne par puta rukom po sisi da obriše pivu, i nastavi dalje.. I svi oni ha,ha,ha... A ja onak zbunjeno...WTF...
biziornot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:32   #14
Quote:
biziornot kaže: Pogledaj post
Iskreno, nikada nisam previše razmišljala o tome, no jedan događaj me šokirao, i sad me to poluopsjeda Bilo je to ovako: sjedim ja za stolom jedne familije, i sad sjede mama (baka), tata(deda), kćer, zet, brat, susjed, i ja (to u blagavaoni poslije ručka, ostatak gostiju je na terasi na pljugici)... Kćer izvadi sisu za stolom i krene sa dojenjem djeteta koje je već na granici da se prestane hraniti na taj način. I sad, svi se kao smiju, ha, ha, ha, kak si velika i još maminu cicu cicaš, ha, ha, ha. kad se na to sjeti mama(baka) ideje, gurne prst u tatinu(deda) čašu sa pivom, i namaže kćeri prstom bradavicu. ja se sirota znojim, neznam kam da gledam, oni se svi smješkaju, ha,ha,ha, djete potegne par puta rukom po sisi da obriše pivu, i nastavi dalje.. I svi oni ha,ha,ha... A ja onak zbunjeno...WTF...


jebate, a ja mislila da imam ludu familiju
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:32   #15
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Onda će biti


Pohvalno je što doje, ali ono, ne moramo svi tome svjedočiti. Daj nek se nađu neko mirno mjesto i podoje. Što je to tako teško isplanirati
Je li se sisa baš mora vaditi van u restoranu i sl.
ja ne želim izazvati svađu, već ćuti mišljenje, jer neznam, jesam ja u krivu il to fkt nije baš ok..

Quote:
howyesno kaže: Pogledaj post
bit će krvi, kad je ta tema bila kod njih, dobih banove za trolanje i vrijeđanje forumaša, mislim da sam ih nazvala militantnim dojiljama



Za takve slučajeve uvijek postoji primjerenije mjesto, ako znaš da ideš s djetetom u grad, smiksati nekakav nadomjestak, izdojiti, itd...

mislim da je ovo prikladno- http://www.youtube.com/watch?v=imOUgkvQpUo

Sad će me počet biti strah

Quote:
magdalenasimba kaže: Pogledaj post
moram priznati da nikada to nisam vidjela vani, ali znam koliko mi je bilo neugodno kada bi to radila od decka sestra dok je mala jos bila jelte manja....sad ajde bas usred grada to nije radila, ali ono tipa kada bi svi bili skupa u dnevnom da....ja sam ludila na to...imas zeno spavacu sobu metar dalje....moje sise su za mene i mog dragog, ostale ne bi trebale zanimati. ugl pizdili smo i on i ja na to..ja sam mu rekla da joj nekako suptilno kaze da nas sve dovodi u neugodnu situaciju tim fleshanjem da sljedeci put kada se njoj nece dat ici u sobu i kad tako izvadi sisu pred svima, ja cu njemu kurac i pocet pusit pa cemo vidit kome ce biti vise neugodno
ahahahhahaha... ovo je predobro...hahahhahaha ovo bi bila super konstatacija kad se na komentar nemoj to raditi tu uvrijedi i krene raspravljati neka majka-dojilja u javnosti...

Al fkt, mislim, sve treba bit u nekim granicama normale, kaj ne??
biziornot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:35   #16
Quote:
biziornot kaže: Pogledaj post
Iskreno, nikada nisam previše razmišljala o tome, no jedan događaj me šokirao, i sad me to poluopsjeda Bilo je to ovako: sjedim ja za stolom jedne familije, i sad sjede mama (baka), tata(deda), kćer, zet, brat, susjed, i ja (to u blagavaoni poslije ručka, ostatak gostiju je na terasi na pljugici)... Kćer izvadi sisu za stolom i krene sa dojenjem djeteta koje je već na granici da se prestane hraniti na taj način. I sad, svi se kao smiju, ha, ha, ha, kak si velika i još maminu cicu cicaš, ha, ha, ha. kad se na to sjeti mama(baka) ideje, gurne prst u tatinu(deda) čašu sa pivom, i namaže kćeri prstom bradavicu. ja se sirota znojim, neznam kam da gledam, oni se svi smješkaju, ha,ha,ha, djete potegne par puta rukom po sisi da obriše pivu, i nastavi dalje.. I svi oni ha,ha,ha... A ja onak zbunjeno...WTF...

da pivo, da deda, da mama, pa di si ti to bila.
kod adams obitelji

nećem niš napisati na tu temu jer sam istu na ridu moderirala jedno vrijeme
galipolje je goli kurac prema militantnim dojiljama i bezsisnim djecomrziteljicama

Herp
samo pusti ovu temu da raste pa š molit dan se priča o politici
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:38   #17
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post

galipolje je goli kurac prema militantnim dojiljama i bezsisnim djecomrziteljicama
nit sam bezsisna, nit sam djecomrziteljica, sam da se zna
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:39   #18
Nemam ništa protiv toga, niti me nešto pretjerano okupira u životu, čak mislim da je to jedan od ljepših prizora u životu, malo oko gleda majku dok duda sisu (hm ),no ono što mi ide na jednu stvar su nazi mame kakvih ima na Rodama i na sličnim forumima. Nedojebane pametnjakovićke koje se drže ko sekta i od kojih je većina jedva izrodila jedno čedo, a sve o odgoju pročitale u knjigama i sad se ponašaju ko da su tim rođenjem zadužile svijet i ko da nitko prije niti kasnije njih nije rađao i odgajao, ne dijete, već djecu.
Živcira me njihov stav, njihovo dociranje i degutantne opaske na račun majki koje iz raznoraznih razlog ne mogu dojiti (ili nešto drugo), a koje na vrlo ružne načine stigmatiziraju kao loše ili pak neuspješne majke koje truju svoju djecu. Eto, imam predrasudu da obično takve ne jebu živu silu di će izvadit sisu i nahranit čedo jer na to imaju pravo samom činjenicom što su majke, a ovi kojima to smeta valjda jalove, bezsise djecomrziteljice.
Inače, bila je ovakva tema već i na ŽK i na RiDu, čini mi se

Zadnje uređivanje Frea : 17.11.2010. at 18:46.
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:39   #19
Frea, potpisujem
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:40   #20
Quote:
howyesno kaže: Pogledaj post
nit sam bezsisna, nit sam djecomrziteljica, sam da se zna
to sam napisala samo da zakuvam kašu
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:39.