Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2010., 18:41   #21
Quote:
biziornot kaže: Pogledaj post
Iskreno, nikada nisam previše razmišljala o tome, no jedan događaj me šokirao, i sad me to poluopsjeda Bilo je to ovako: sjedim ja za stolom jedne familije, i sad sjede mama (baka), tata(deda), kćer, zet, brat, susjed, i ja (to u blagavaoni poslije ručka, ostatak gostiju je na terasi na pljugici)... Kćer izvadi sisu za stolom i krene sa dojenjem djeteta koje je već na granici da se prestane hraniti na taj način. I sad, svi se kao smiju, ha, ha, ha, kak si velika i još maminu cicu cicaš, ha, ha, ha. kad se na to sjeti mama(baka) ideje, gurne prst u tatinu(deda) čašu sa pivom, i namaže kćeri prstom bradavicu. ja se sirota znojim, neznam kam da gledam, oni se svi smješkaju, ha,ha,ha, djete potegne par puta rukom po sisi da obriše pivu, i nastavi dalje.. I svi oni ha,ha,ha... A ja onak zbunjeno...WTF...
mwuhahahahahaaha


jesi otišla nekome na razgovor poslije ovoga? meni bi nastradalo makar 15 posto moždanih stanica
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:41   #22
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
to sam napisala samo da zakuvam kašu

Za to i služi forum, jel
biziornot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:42   #23
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
to sam napisala samo da zakuvam kašu
da, Modesti, imam dva bana od tebe, bit će da je to bilo to
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:43   #24
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
mwuhahahahahaaha


jesi otišla nekome na razgovor poslije ovoga? meni bi nastradalo makar 15 posto moždanih stanica
Daj zamisli neugodnjaka... Ja još mislila da je to bio uspjeh (voli ona tako javno) jer je bar pričekala da ljudi odu vanka popušit, kad ono, neznaš kaj gore, ovo il da je izbacila sisu dok su svi za stolom..
biziornot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:44   #25
Frea -

A tek one nazi mame koje zauzmu cijelu ulicu s kolicima i ne miču se ni milimetra, a ljudi jedva prolaze... I ja šutim().. osim u iznimnim situacijama.

Kakva godzilla - Rodilla!!!!!!!!


inače, ja sam previše puta nazočila bizarnim dojenjima(tipa ovog s pivom) i zato - no, tenks! majketi, kao da sam s ciganima odrasla..
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:44   #26
Ja davno na RiD-u napisala nešto benigno, čisto bezazleno, tipa "ako naiđem, bude mi neugodno pa okrenem glavu"...

Najebala sam k'o žuta mačka.






Ajd' sad da malo gledam druge i uživam...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:46   #27
Quote:
biziornot kaže: Pogledaj post
Daj zamisli neugodnjaka... Ja još mislila da je to bio uspjeh (voli ona tako javno) jer je bar pričekala da ljudi odu vanka popušit, kad ono, neznaš kaj gore, ovo il da je izbacila sisu dok su svi za stolom..
joj, mislim da mazanje bradavice pivom čini stvar dodatko morbidnom

ja ovakva kakva jesam... majke mi nemam pojma šta bi napravila od neugodnosti... viknula: "kupus!" i skočila kroz onaj balkon gdje su ostali dimili
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:48   #28
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
joj, mislim da mazanje bradavice pivom čini stvar dodatko morbidnom

ja ovakva kakva jesam... majke mi nemam pojma šta bi napravila od neugodnosti... viknula: "kupus!" i skočila kroz onaj balkon gdje su ostali dimili
Micek, ovo je bila situacija u kojoj se skameniš od šoka hahahahhahahha Nemreš se pomaknut, hahahha
biziornot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:50   #29
Quote:
biziornot kaže: Pogledaj post
Micek, ovo je bila situacija u kojoj se skameniš od šoka hahahahhahahha Nemreš se pomaknut, hahahha
mogu misliti.
šteta što nisi bila jedna od onih koji su zapalili jednu na balkonu.
taman je i cigara i ovo što si doživjela jednako štetno po zdravlje.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:55   #30
ajme majko....da obozavam te spike s dojenjem djece do 5 godine (napisala si da je dijete samo obrisalo sisu)...ok meni je jasno da je majcino mlijeko nazdravije i sve super, ali jbt neke zene doje djecu koja hodaju, pricaju, imaju zube, dobro da ne mnoze pritom!!! sad sam se sjetila da sam se vozila jednom u zg u tramvaju i neko dijete vristi (tipa ima sigurno 6 godina, po visini, izrazavanju, ponasanju) i zena dijete od metar i nes krene dojiti! usred tramvaja i bijela dana!!! halo!!!! koji su tu kompleksi ukljuceni kada ti zelis da ti tvoje vec bogami odraslo dijete lize sisu pred svima?
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:58   #31
rekla bih - sick and bizzare.com





pucajte u prsa junačka...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:58   #32
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Frea -

A tek one nazi mame koje zauzmu cijelu ulicu s kolicima i ne miču se ni milimetra, a ljudi jedva prolaze... I ja šutim().. osim u iznimnim situacijama.
Ja sam se na to privikla pošto živim u kvartu preeepunom bebača od 0-5.
Mlado naselje, mlade obitelji, tako da sam čak po tom pitanju postala totalno mekana.

Svako malo naletim na nekakvo sitno čudo koje jedva hoda, ogromnih okica, krezubo se smije, pa mi bude milo. Subotama ili za lijepog dana mi je presimpa gledati kak se po šetnici natorba po 6,7 kolica u koloni
Slatki su ovako, na daljinu.
No, moram priznati da mi još uvijek nije uspjelo naići na majku koja doji svoje dijete. Valjda to obave doma.
Eto, stvarno se ne mogu sjetiti kad sam zadnji puta vidjela majku da doji dijete. Čudi me kako autorica svako malo nalijeće na taj prizor.


edit:
I meni je pomalo bizarno dojiti dijete od 5+ godina. Izlike su da takvi kakti postanu genijalci, al kajaznam:frkčenosom::edip:
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:59   #33
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
joj, mislim da mazanje bradavice pivom čini stvar dodatko morbidnom

ja ovakva kakva jesam... majke mi nemam pojma šta bi napravila od neugodnosti... viknula: "kupus!" i skočila kroz onaj balkon gdje su ostali dimili
Kupus.

Reži me ako se ja na nekoj sljedećoj ozbiljnoj ceremoniji neću sjetit tebe i kupusa i počet cerekat ko glupača.


OT: Dojenje u javnosti mi nije jasno. Ne vidim problem u nalaženju nekog skrovitog mjesta za postupak hranjenja mladunčadi.
__________________
Evil needs candy too.
Pravim se da problem ne postoji.
lanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:00   #34
beba samo jede na najprirodniji i najnormalniji mogući način. to što se vi skanjujete, gadljivo vam je i slično govori samo o tome koliko su ljudi prepuni društveno uvjetovanih predrasuda. a osobito ak je u pitanje nešto što je inače i seksualno.
sisa, neš ti gadljivog il prizora za zgražanje, otvori bilo koji portal i bilo koje dnevne novine i vidjet ćeš ih preko nekoliko

kad odrasli ljudi jedu u javnosti, to nije gadljivo. štoviše, postoje mjesta na kojima se podrazumijeva da svi dođemo jest javno, restorani. al kad beba jede to je fuj i gadljivo i trebale bi se ona i mater sakrit negdje u mišju rupu, najbolje zapravo da samo doma to obavljaju.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:01   #35
Ma ne smetaju me djeca, i ja sam u kvartu prepunom njima i raznježim se na dječji pogled (čudno, al istinito, smatram se baš majčinskim tipom )... ne govorim o buljuku klinaca, nego o mamama koje stanu nasred ceste ćakulati i baš ih dupe zaboli jel njezina kolica i ona sama ikome smetaju.


Ti se njoj trebaš micati i prilagoditi jer je ona šta - rodila! Isto tak u dućanima.... znam da je nezgodno s kolicima, ali ne možeš baš biti neobazriv do te mjere da ljudi ne mogu proći.


Ja zadnju dojilju vidjela neki dan na klupici u king crossu. : zake nema smajli za dojenje :

Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
kad odrasli ljudi jedu u javnosti, to nije gadljivo. štoviše, postoje mjesta na kojima se podrazumijeva da svi dođemo jest javno, restorani. al kad beba jede to je fuj i gadljivo i trebale bi se ona i mater sakrit negdje u mišju rupu, najbolje zapravo da samo doma to obavljaju.
Povlačiš krive paralele.

Naime, i začeće je vrlo lijepo, pa se ne jebemo nasred ulice, jel tak?!
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:02   #36
Počelo je!
__________________
Evil needs candy too.
Pravim se da problem ne postoji.
lanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:02   #37
Izgleda da je nekome jako dosadno na ženskom kutku pa je otvorio uvijek zahvalnu ubit-zaklat temu...no dobro...pa da krenemo.

Prvo bezočna je laž da svakodnevno možemo vidjeti žensku bradavicu kako iz nje curi mlijeko i kako ju malac oblizuje...tko to kaže laže i točka.
Ono što uglavnom vidimo je da netko doji, a da ne vidimo ni sisu ni bebima usta...ali iz položaja tijela kužimo o čemu se radi.
Vrlo su rijetke situacije kada je to sve na izvol'te.
E sad me ubij zašto bi to bilo ružno ili nekulturno.
Ja sam jedna od onih koja ima naugodnjak od javnog dojenja i ako je bilo javno odvijala se na nekoj klupici u parku, šetalištu udaljena od ljudi i vreve i jednom u kafiću uz plažu u fotelji okrenuta moru...kao i na svojoj ležaljci na plaži.
Ne razumijem kako ljudi koji nisu roditelji ZNAJU da se može organizirati život tako da nikad ne dojiš u javnosti
Zar bi ja trebala bježati s plaže da podojim dijete dok se pored mene masna Švabica sunča u toplesu?....a ja pokrijem sebe i dijete i ja ne vidim ništa, a kamoli bilo tko pored mene.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:03   #38
Rijetke mame koje doje u javnosti izbace sisu i mašu njome, to kao prvo. Vaše prljave misli koje tu sisu vide i ispod pelene i/ili majice (a pelena ili majica se stavljaju da prašina ne pada na bradavicu dok beba jede,i da nepristojni krelci ne bulje) su drugi par opanaka (i nemojte pričat da ne zamišljate, i ja zamišljam )

Inače, Rodzille su u pravu što se tiče jednoga - to je hranjenje, osnovna fiziološka potreba, a sisa je prvenstveno namijenjena hranjenju. Ako ne tjeramo iz restorana ljude koji moraju ili žele jesti, bome ne moramo ni bebe. Beba papa, a ako se ne zabuljiš ko krelac u dojenje mamince na nekoj klupčici, zbilja ne vidiš nikakvu sisu. Moš je samo zamišljat.

:nepopularna:
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:03   #39
Quote:
lanya kaže: Pogledaj post
Počelo je!
Ne samo da je počelo nego je došla Lali....drž gaće u pm.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:04   #40
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Čudi me kako autorica svako malo nalijeće na taj prizor
Ja od onog incidenta sa pivom vjerovatno imam pojačan radar za takve stvari. Možda drugi ne dožive/primjete kad se tako nešto događa u njihovoj blizini. Di ću ja prije primjetit , dok sam sa društvom negdje, neku ženu koja doji, na kraj pameti mi je to prije bilo.. A sad...
biziornot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:28.