Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2010., 19:04   #41
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post

Naime, i začeće je vrlo lijepo, pa se ne jebemo nasred ulice, jel tak?!
ha?
niš mi nije jasno.
odrasli smiju jesti u javnosti, a bebe ne jer se ne jebemo nasred ulice iako je začeće lijepo?
tko tu koga jebe sad?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:05   #42
Quote:
lanya kaže: Pogledaj post
Počelo je!
those were the days....
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:05   #43
Meni je jasno da beba jede i da je to normalno i prirodno. Al opet, mislim da ima načina da se beba podoji, a da se sisa ne vadi na Trgu Bana Jelačića, u restoranu, u tramvaju i slično.

A što se tiče dijece genijalnih mami koje doje do osnovne škole, imam u obitelji primjer di dečko od 5 godina još uvijek sisa. I prilično sam uvjerena da se on ne bi više ni sjetio tog da mu njegova mama genijalka ne gura sisu pod nos svakodnevno. Al dobro, oni su svi na svoju stranu malo posebni.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:05   #44
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ha?
tko tu koga jebe sad?
Netko je očito nekog jebao, inače ne bi bilo predmeta dojenja
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:08   #45
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
Inače, Rodzille su u pravu što se tiče jednoga - to je hranjenje, osnovna fiziološka potreba, a sisa je prvenstveno namijenjena hranjenju. Ako ne tjeramo iz restorana ljude koji moraju ili žele jesti, bome ne moramo ni bebe. Beba papa, a ako se ne zabuljiš ko krelac u dojenje mamince na nekoj klupčici, zbilja ne vidiš nikakvu sisu. Moš je samo zamišljat.

:nepopularna:


ovo je dakle ok, ono što gledamo svaki dan oko sebe i nikom nije gadljivo, degutantno i fuj

a ovo je degutantan i nepodnošljiv prizor
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:10   #46
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Meni je jasno da beba jede i da je to normalno i prirodno. Al opet, mislim da ima načina da se beba podoji, a da se sisa ne vadi na Trgu Bana Jelačića, u restoranu, u tramvaju i slično.
pa rekoh, najbolje bi bilo da se organiziraju da doje samo doma i u nekim najskrovitijim kutcima, kamo ljudska noga ne kroči često
tek toliko da ne sablažnjavaju prolaznike stravičnim ili strašno opscenim prizorom bebe koja doji!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:10   #47
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ha?
niš mi nije jasno.
odrasli smiju jesti u javnosti, a bebe ne jer se ne jebemo nasred ulice iako je začeće lijepo?
tko tu koga jebe sad?
ne pravi se bedasta.

dojenje je normalna prirodna pojava jednako kao i sranje i jebanje...
zašto onda neke stvari ipak radimo iza zatvorenih vrata? zato jer su intimne i zato jer možda druge ljude oko sebe ne bi željeli dovoditi u neugodne situacije...


tak je i s dojenjem... nekoga će bolit kita jel to nekome nelagodno, nekoga neće

netko će se raznježiti na sam čin, netko zgaditi...

ja sam rekla da ne osuđujem i ne smeta mi vidjeti ženu kako doji(znam da postoje situacije u kojima jednostavno NEMAŠ izbora), ali da mi maše sisom za ručkom ili u tramvaju privija dijete od 6 godina na dojku mi je sick....
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:10   #48
Quote:
lanya kaže: Pogledaj post
Počelo je!
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
....drž gaće u pm.
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
those were the days....
ajd' bižite tamo, sotonjare

nego, OT: bebač nije tu ništa kriv, rekla bih da bih i ja dojila malca izvan doma ako nisam ponijela ništa zamjensko, i ako je jako gladan... ali da me jebeš ne bih mogla to učiniti pred auditorijem, kako već objasnih - to je moja sisa još uvijek. jade makar da nešto ostane tajna u tom životu poslije rasploda

ja ne bih mogla, a pogotovo ne bih mogla podnijeti da mi neko pivom namočenim prstom trlja bradavicu dok gledaju baba, deda, zet, sestra, Lolek, Bolek, Tom i Džeri...

Iako su odrasli često poprilično gadna sorta ljudi, u svrhu njihovog hranjenja nisu se obavezni razgolititi...
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:11   #49
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post


ovo je dakle ok, ono što gledamo svaki dan oko sebe i nikom nije gadljivo, degutantno i fuj

a ovo je degutantan i nepodnošljiv prizor
mislim da smo ti i ja danas solo u ovom
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:11   #50
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post


ovo je dakle ok, ono što gledamo svaki dan oko sebe i nikom nije gadljivo, degutantno i fuj
pa sorry, ali da se takva pojavi na Trgu policija bi je ispratila, a da takav prizor vidim u restoranu, lagano bi isto bila ispraćena van

to ti nije baš neki argument, znaš
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:12   #51
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
ne pravi se bedasta.

dojenje je normalna prirodna pojava jednako kao i sranje i jebanje...
zašto neke stvari ipak radimo iza zatvorenih vrata? zato jer su intimne i zato jer možda druge ljude oko sebe ne bi željeli dovoditi u neugodne situacije...
no, i hranjenje očito nije jedna od njih budući da ljudi jedu u restoranima, na domjencima, svadbama, rođendanima, u gostima, a ne samo u intimi doma svog
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:12   #52
Quote:
biziornot kaže: Pogledaj post
Sjedi ona na klupici u parku ( prometan park, stalno neko nailazi) izvadi sisu, i ajmo... Onda isto u busu, u Mcdonaldsu, doma za stolom dok su ti gosti za istim... I tak... To sve vidjeh na svoje oči, i nekak mi je sve to
Zanima me i muško i žensko mišljenje o tome
Neam neki problem sa dojenjem u javnosti.
Ono boli me kurac. Ne smeta me.

I iskreno imam veci problem s cinjenom da mi u tramvaj, u bilo koje doba dana (iako mi ujutro bas ono leeegne ), ude kit sa nekim smrdljivim kebabom, sendvicom, hamburgerom, pickom materinom, opce ne znam kaj je to al smrdi do vrag i onda to smrdljivo cudo halapljivo jede, nego s tim kad riba zvadi grud i uvalja ga malom u gubec nasred tog istog tramvaja u to isto vrijeme
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:13   #53
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
ajd' bižite tamo, sotonjare

nego, OT: bebač nije tu ništa kriv, rekla bih da bih i ja dojila malca izvan doma ako nisam ponijela ništa zamjensko, i ako je jako gladan... ali da me jebeš ne bih mogla to učiniti pred auditorijem, kako već objasnih - to je moja sisa još uvijek. jade makar da nešto ostane tajna u tom životu poslije rasploda

ja ne bih mogla, a pogotovo ne bih mogla podnijeti da mi neko pivom namočenim prstom trlja bradavicu dok gledaju baba, deda, zet, sestra, Lolek, Bolek, Tom i Džeri...

Iako su odrasli često poprilično gadna sorta ljudi, u svrhu njihovog hranjenja nisu se obavezni razgolititi...
Draga Mel, evo mamince mi moje koja me bacila na adaptirano sa šest mjeseci jer se morala vratit na poso, zbilja ne moraš izbacit sisu. Svaka normalna žena pokrije bebinu glavu i ciku. Zbog higijene! Ozbiljno!
Samo prostaci "vide" sisu!

Izbacit sisu na vidjelo je ravno idiotizmu i egzibicionizmu, i vrlo rijetke mamince dojilice to rade.

Ovo s pivom nijedna koju znam
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:13   #54
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
no, i hranjenje očito nije jedna od njih budući da ljudi jedu u restoranima, na domjencima, svadbama, rođendanima, u gostima, a ne samo u intimi doma svog
da, zato što se ne hranimo primjerice preko *urca, nego preko usta
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:14   #55
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
beba samo jede na najprirodniji i najnormalniji mogući način. to što se vi skanjujete, gadljivo vam je i slično govori samo o tome koliko su ljudi prepuni društveno uvjetovanih predrasuda. a osobito ak je u pitanje nešto što je inače i seksualno.
sisa, neš ti gadljivog il prizora za zgražanje, otvori bilo koji portal i bilo koje dnevne novine i vidjet ćeš ih preko nekoliko

kad odrasli ljudi jedu u javnosti, to nije gadljivo. štoviše, postoje mjesta na kojima se podrazumijeva da svi dođemo jest javno, restorani. al kad beba jede to je fuj i gadljivo i trebale bi se ona i mater sakrit negdje u mišju rupu, najbolje zapravo da samo doma to obavljaju.
ja ne kažem da je gadljivo, i za skrivati se, djete jede, i nezna ni di je ni kaj je, stvar je u mamama koje su toliko slobodne da to rade javno. One bi trebale znati koje su granice u javnosti, ili u tome nema granica??? Pitanje: Zašto je bilo po svim novinama i TV-u da se par seksao na plaži, i to u negativnom kontekstu?? Pa možda su htjeli napraviti djete, što je prirodna stvar, jel?? Kako će napraviti djete ako on ne izvadi onu stvar?? Tako i djete, kako će jesti ako mama ne izvadi sisu??? Jel je to tako onda???
biziornot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:15   #56
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
ne pravi se bedasta.

dojenje je normalna prirodna pojava jednako kao i sranje i jebanje...
zašto onda neke stvari ipak radimo iza zatvorenih vrata? zato jer su intimne i zato jer možda druge ljude oko sebe ne bi željeli dovoditi u neugodne situacije...

aaaaaa.... ti si od onih koje bi najradije da bebe papaju u wc-u na javnim mjestima?
Ne, hranjenje ni u kom slučaju nije u istom rangu s jebanjem ili sranjem. Upravo zato jedemo svugdje, a seremo u wc-u.
jebanje je ponekad diskutabilno
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:16   #57
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post


ovo je dakle ok, ono što gledamo svaki dan oko sebe i nikom nije gadljivo, degutantno i fuj
ma gdje gledamo? u restoranu? na ulici? na trgu?
ajd' ti dođi na obiteljski ručak ovako obučena

nije nepodnošljivo, samo je neugodno većini ljudi, Lali, daj već jednom se pomiri s tim.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:16   #58
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
no, i hranjenje očito nije jedna od njih budući da ljudi jedu u restoranima, na domjencima, svadbama, rođendanima, u gostima, a ne samo u intimi doma svog
Dojam intimnosti pojačan je činjenicom da stvari koje sam nabrojila činimo s intimnim dijelovima tijela.

Ma koliko zadovoljavala seksualnu oralnu funkciju, usta to nisu.... bradavica na sisi jeste.

Uostalom, ne vidim zašto bi se uopće svađali na ovoj temi... netko voli plavu, netko crnu boju... nema ispravnog, nitko dojilje neće pozatvarat, ne bojte se.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:16   #59
Quote:
biziornot kaže: Pogledaj post
ja ne kažem da je gadljivo, i za skrivati se, djete jede, i nezna ni di je ni kaj je, stvar je u mamama koje su toliko slobodne da to rade javno. One bi trebale znati koje su granice u javnosti, ili u tome nema granica??? ...
sad si nahebala k'o žuti

sad će početi o daru života, majčinstva, bla bla bla bla...
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:16   #60
Pa koliko je meni poznato većina ljudi jede u restoranima koji su za to i specijalizirani jelte
Samim time povlačiti paralelu s dojenjem bebača na cesti, u šetnji, na klupici ili u tramvaju baš i nije realno.
Eventualno se može povući paralela s ekipom koja ode do pekare, pa putem žvače, međutim, nisam jedna od tih.
Volim se sest ko gospon čovek i u miru pojesti. Ne želim da me ostali gledaju kako žvačem, tako su me odgajali.

No, rekoh, nemam ništa protiv dojenja u javnosti, niti me posebno interesira, eventualno mi mogu biti antipatične pojedine jedinke i njihovi stavovi
i ponašanje, no to sam već obrazložila.
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.