Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2010., 19:34   #81
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Nemam problem s dojenjem ako je diskretno, imam s flešanjem sisa i bradavica u društvu.

"Vidi kako me izgrizla"
...,

my eyes, my eyes...
ok, ovo jest odvratno
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:35   #82
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
smeta mi zato što zbog zatucanih ljudi kojima je prizor bebe koja doji ODVRATAN i koji se zgražavaju da kaj nije to mogla obavit doma žene koje doje ostaju zatvorene u 4 zida prvih par mjeseci s bebom jer se srame.
Nemoj vrijeđat.

Žena koja ostaje doma s bebom jer se srami nije normalna. To je stvarno već neki žešći problem od srama da ću ju netko vidjeti kako doji. Očito i sama onda ima problem s tim.

U medijima i u zdravstvu općenito dojenje je nešto na što se potiče, što se prepopruča, što je vrlo intimno između majke i bebe, tak da nemam pijma o čemu ti govoriš.

Da mi se doji vani, ne bi časa časila zato jer je neka Regica rekla kak je njoj to odvratno.
Pa kaj, možda joj je odvratan i krvavi biftek, ja ga svejedno s užitkom jedem.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:36   #83
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Meni je zapravo vise zanimljivo zakaj to dojenje tak smeta ljudima
Sta ja znam, ja mogu nabrojat ko iz pistolja barem 10 stvari koji mi vise smetaju na javnom mjestu i to cak nekad da bi izvadila bejzbol palicu da ju imam nego prizor zenske koja doji.

Ono koja picka materina je tak znacajna/gadljiva u tom prizoru?

Pa jebote sjedi negdje, doji, ti prolazis.
Vau.
Strasno
Pa vidiš da je to potpuno isto kao i sranje i jebanje na klupi u parku
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:36   #84
Sjećam se kako sam jednom čula priču o majci koja je dojila u parkiću, a nekakav perverznjak ni 10 metara dalje stao, otvorio šlic i počeo ga navlačiti

Mislim, ljudi ima svakakvih, dojenje privlači različite oblike pažnje slučajnih prolaznika, a smatram da beba kada se doji treba imati mir i osjećati se sigurno. Osobno se ne bih ugodno osjećala dojiti u javnosti.

Istina, ljudi i seru i pišaju i rigaju nasred ceste, u parkićima ili na trgovima, pa to opet neće značiti da ću izvaditi dekicu, pelenu i početi presvlačiti svoje čedo na obližnjoj klupici.

Nekako mi je dojenje u prepunim busevima, tramvajevima ili kafićima nehigijenski.
Ne gadi mi se, nego mi je nehigijenski, baš kao i žderanje iz pekare ili nekakvog snackbara netom nakon što si isprepipao ručke tramvaja i buseva, a nisi oprao ruke.
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:36   #85
Quote:
howyesno kaže: Pogledaj post
yes, yes, otiđoh si pogledati kartone i 2 by Modesti

Vjerojatno sam podivljala, iako mislim da su militante dojilje još gore bile, but that's just me, we're cool
a tako već da. kartone. ne ban.

jednom sam jednom dragom forumašu s politike ( čovjek je dragovoljac DRa, prošo sva bojišta) u povodu njegovog statusa novopečenog tate savjetovala da nam se pridruži na ridu.čovjek zašo na temu o dojenju i uteko glavom bez obzira.
taki junak, a šaptom pade
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:37   #86
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Nemam problem s dojenjem ako je diskretno, imam s flešanjem sisa i bradavica u društvu.

"Vidi kako me izgrizla"...,

my eyes, my eyes...
Sta djeca - grizu?!
Pa cim jebote?!
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:38   #87
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Sta djeca - grizu?!
Pa cim jebote?!
zubiman.
čime drugim.
dojenje obično i prestane kad mater ostane bez po sise.
mojoj prijateljici odgrizlo skoro bradavicu morali je šivat.
mali monstrumčići
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:39   #88
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Sta djeca - grizu?!
Pa cim jebote?!
Desnima, a neki i zubićiman.

Modesti
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:39   #89
dojenje u resotoranu je stvarno nekulturno. osjetljiviji ljudi mogu izgubit apetit. da sam vlasnik restorana ja to nebi podržavala.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:40   #90
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
Pa vidiš da je to potpuno isto kao i sranje i jebanje na klupi u parku
Isto tak moš i diskretno jebat ter diskretno pišat uz potok.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:42   #91
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
zubiman.
čime drugim.
dojenje obično i prestane kad mater ostane bez po sise.
mojoj prijateljici odgrizlo skoro bradavicu morali je šivat.
mali monstrumčići
Cek, ti ovo ozbiljno?
Ne zajebavm se, pitam mrtva ozbiljna sa odredenom zebnjom
Il je ovo sala mala?

Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Desnima, a neki i zubićiman.
Oke, sta desnima mos - grist?! /totalno glupo pitanje, ocito da /
Aupicku
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:43   #92
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
pa rekoh, najbolje bi bilo da se organiziraju da doje samo doma i u nekim najskrovitijim kutcima, kamo ljudska noga ne kroči često
tek toliko da ne sablažnjavaju prolaznike stravičnim ili strašno opscenim prizorom bebe koja doji!
Ja to nisam rekla, to si ti rekla.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:44   #93
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Cek, ti ovo ozbiljno?
Ne zajebavm se, pitam mrtva ozbiljna sa odredenom zebnjom
Il je ovo sala mala?



Oke, sta desnima mos - grist?! /totalno glupo pitanje, ocito da /
Aupicku
ozbiljno, desnima mogu ozlijediti bradavicu zbog vakuma koji se stvori. bilo kakvo sisanje u početku dojenja također zbog vakuma stvara ranice i malo popucaju kapilare, a nenaviknute bradavice bole. a onda im narastu zubi i sve ode u pičku materinu, i prođe te volja za dojenjem. i vani i unutra
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:46   #94
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
ozbiljno, desnima mogu ozlijediti bradavicu zbog vakuma koji se stvori. bilo kakvo sisanje u početku dojenja također zbog vakuma stvara ranice i malo popucaju kapilare, a nenaviknute bradavice bole. a onda im narastu zubi i sve ode u pičku materinu, i prođe te volja za dojenjem. i vani i unutra
Kriste.
Koma.
Sve me boli.
Nisam znala fakat.

Ja mislila da je dojenje - ugodno
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:46   #95
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Isto tak moš i diskretno jebat ter diskretno pišat uz potok.
ovo ti je jeftino izvlačenje, jer cijelo vrijeme govorim da normalne mame dojilice i doje diskretno i s pokrivenom glavicom djeteta, a ti cijelo vrijeme uvjeravaš svijet da je to potpuno isto ko i jebanje.
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:46   #96
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post

"Vidi kako me izgrizla"...,

my eyes, my eyes...
meni se ovo desilo... zapravo, mislim da mi je pokazivala neke žile.

Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
Postoje grudnjaci, majice, slingovi, pelene, gaze.... Sve živo.
moja je prijateljica imala pelerinu, nešto kao pončo, sa nekim izrezima. iako, dosta je mirovala nakon trudnoće, zbog nekih drugih komplikacija, tako da dojenja u javnosti nije bilo mnogo za nju.
i da, ona nije ta koja mi je pokazala žile na sisi


Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ali samu golu sisu u seksualnom kontekstu nitko nikad ne bi komentirao s (citiram jedan od komentara s prve stranice) - vrlo, vrlo odvratan prizor
da mi neko izvadi sisu bez pitanja da mi je pokaže kako je fina, u seksualnom kontekstu, naravno, a kakvom drugom, bilo bi mi vrlo, vrlo neugodno, ukoliko ne bismo bili u intimnom odnosu ta cura i ja
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:47   #97
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Cek, ti ovo ozbiljno?
Ne zajebavm se, pitam mrtva ozbiljna sa odredenom zebnjom
Il je ovo sala mala?



Oke, sta desnima mos - grist?! /totalno glupo pitanje, ocito da /
Aupicku
najozbiljnije
djeca grizu.
neka više neka manje, ali prije ili poslije te ugrizu.
bilo bi dobro dojiti godinu dana, a do godine dana već imaju pristojno zubića
naravno i s desnima te mogu dobro izgrist jer su im tvrde.
probaj dati bebi prst u usta pa ćeš vidjet koji je to usis.
malim bebama je i stalno sisa u ustima, tako da većini dojilja dok se tijelo ne navikne dođe do ragada
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:48   #98
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Kriste.
Koma.
Sve me boli.
Nisam znala fakat.

Ja mislila da je dojenje - ugodno
Nije ugodno prva dva tjedna (u rijetkim slučajevima i dulje) i zadnja dva mjeseca. Ostatak dojenja prođe dosta dobro, tu i tamo se samo omakne da te izgrizu ili da te boli. To ti se uglavnom dogodi kad dijete zabavljaš sisom umjesto da ga hraniš njome - nije gladno, nego bi se mazilo, pa se zaigra i zajebava te umjesto da jede
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:48   #99
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
meni se ovo desilo... zapravo, mislim da mi je pokazivala neke žile.
one plave. a strije zraven?

za kaznu će ti iskočit tri puta veća
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:49   #100
nije dojenje gadljivo niti nesto cega bi se ljudi trebali sramiti, ali brate mili valjda znas tempo hranjenja svoje djece...koliko imam prijateljica koje imaju klince i nahrane ih prije nego odu van i ako su u gostima odu u sobu, a ne rade to za stolom....nije cak ni problem proci pored nekoga i vidjeti da diskretno doji, dapace....ali gledati sebi bliske ljude tipa teta, sogorica....ja ne zelim gledati njihove sise....neugodno mi je, ne znam kako od mojeg decka sestri nije neugodno da joj on sa 25 godina vidi sisu i to jednu ogromnu sisu, a s druge strane zena se nikada nije skinula u badic pred svojim ocem jer je to kao preseksualno....mislim da nitko ovdje nema problem s dojenjem vec nacin na koji se radi...
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.