Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2011., 23:44   #21
Zivcira me to sto svugdje i uvijek kasni 10-15 min.
Takodjer me zivcira to sto nju samu zivciraju neke stvari u njenom zivotu, ali je potpuno indolentna naspram ikakve promjene oko toga.

Kod druge me zivcira to sto joj se nikad ne da izlaziti nigdje, stalno je zabijena u svoju kucu ko zadnja baba i onda se izvlaci na kakti brojne obveze, koje joj ne dopustaju mrdnuti iz kuce.

Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 01:19   #22
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
Zivcira me to sto svugdje i uvijek kasni 10-15 min.
Takodjer me zivcira to sto nju samu zivciraju neke stvari u njenom zivotu, ali je potpuno indolentna naspram ikakve promjene oko toga.

Kod druge me zivcira to sto joj se nikad ne da izlaziti nigdje, stalno je zabijena u svoju kucu ko zadnja baba i onda se izvlaci na kakti brojne obveze, koje joj ne dopustaju mrdnuti iz kuce.

Ovo prvo je nepoštivanje tvog vremena. Naredni put kad zakasni dvije minute samo se okreni i odi.

Ovo drugo mi nameće pitanje kako si onda uopće uspostavila prijateljstvo sa njom?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 03:55   #23
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ovo prvo je nepoštivanje tvog vremena. Naredni put kad zakasni dvije minute samo se okreni i odi.

Ovo drugo mi nameće pitanje kako si onda uopće uspostavila prijateljstvo sa njom?
A dobro, odlazak nakon dvije min mi je ipak malo preradikalan potez .. prvo mi prodje kroz glavu, da nije zapela negdje u prometu ?

a sto se druge frendice tice, nije oduvijek bila takva. iskreno, pojma nemam sta se desilo. mislim da zapravo ne postoji neki konkretni uzrok, vec se zena ulijenila. onako kronicno

koliko god me to zivciralo, svejedno ima druge kvalitete koje je cine dobrom prijateljicom
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 05:54   #24
najvise me zivcira kad joj se neda ici van, a ja bi svaki dan nesto isla radit, na jezero, bicikla, kosarka, park, ali njet... ona bi samo sjedila kuci tj. spavala
miskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 09:19   #25
Što kasne...uvijek...ama baš uvijek...bar 5-10 min.
Sun_Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 12:08   #26
1. frendica
-živcira me što se stalno duri i uvijek mora biti u pravu
a ja ju ignoriram
-živcira me što joj smeta "voda" i što se kupa ko babac, slučajno da nebi bila mokra u vodi
-živira me što na kampiranju ode spavat, umjesto da sjedimo oko vatre


2, frendica
- živcira me što se udala, pa misli da je svu pamet svijeta upila
- živcira me što se pravi damom, a ja ju znam godinama

3.,....... neću više...bit će da ja nevaljam, a ne one
edit:al ima zbilja i onih (rijetkost, al ima) da su super, i da nema živciranja
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 16:50   #27
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ako ste jako bliske onda ono nesvjesno valjda misli da može biti ono što jeste pred tobom pa i izderavati se, biti nervozna...
ma kužim ja tebe da se izjada glasno, ali su joj onda svi krivi bez obzira na to sa kim je
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 17:13   #28
Živcira me njena nepovjerljivost prema ljudima, ponekad osjećam i prema meni. Par puta smo izgubile važne ljude u društvu zbog nekakvih dječijih svađa ali kad razmislim ništa nisu bile sitnice. Naprimjer nedavno se na moj nagovor vratila u okej odnos s jedom osobom koja ju je razočarala i ta osoba nas prije par dana ispali za jako bitan dogovor. Ja sam osoba koja će tražiti opravdanje za njihovo ispaljivanje jer uvijek vjerujem da ima neko dobro u ljudima, ona je taj odnos završila za sva vremena. Često ponavlja kako nema gotovo nikoga kome vjeruje, osim mene i roditelja to me živcira, to što se zatvara, ne može se tako živjeti...
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 17:47   #29
nervira me kad kasne
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 18:38   #30
kad se neš dogovorimo, a ona u zadnji čas javi da neće doć!
kad joj nekaj povjerim, ona to odma izbrblja drugoj frendici
calliope21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 18:44   #31
Quote:
calliope21 kaže: Pogledaj post
kad se neš dogovorimo, a ona u zadnji čas javi da neće doć!
kad joj nekaj povjerim, ona to odma izbrblja drugoj frendici
Kakve su ti to prijateljice? To su ljudi sa kojima možeš otići ba kafu s vremena na vrijeme i pričati o neobaveznim temama, ali prijateljice nisu.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 18:49   #32
Mene žicira kod frendica to što mi ne daju ponekad, iako nemaju dečka

Kad treba nešto prenijeti ja rado ponudim svoje mišiće, ili kad treba nešto smislit, rado im ustupim mozak, a kad se meni j**e, one meni nedaju, jel to u redu?
__________________
Ženska bez sise je ko selo bez crkve!
future is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 23:28   #33
Spojila sam obadvije teme, nadam se da se nije previše ispremiješalo.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 18:29   #34
mene zivcira najvise neodgovaranje na poruke, mailove, neorganiziranost, pilanje po mozgu o nebitnim stvarima, uvjerAvanje kako je sve dobro sto mi se kaze i odgadjanje susreta , itd=)

al opet,nisan ni ja med i mliko =)
m.milat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 20:50   #35
1. ti prestani biti toliko senilna
i prestani 'osim tonom' govorit... 'e fakat nemrem, imam... *to i to*'

2. ti se prestani praviti najpametnija i davati najgluplje savjete sa izlikom 'pa dobro, ali...ono.'

3. ženo, postani odgovornija!!

eto
to me živcira. kod njih tri. to. samo to!
__________________
was that sarcasm?
SugarPlum is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 21:48   #36
Uglavnom kod svih mojih takozvanih frendica mi ide na živce što nikad nitko nema vremena doći do mene kad ih pozovem, na more/feštu/nešto treće, jer živim tako jebeno daleko (op.a. 24km) od grada gdje je većina njih locirano.

Onda, kadgod nekamo i idem s onih par cura što žive bliže meni, uvijek ja vozim, jer, iako većina njih ima vozačku, ne voze iz jednog ili drugog (uglavnom besmislenog i po meni neopravdanog) razloga.

Pa kad ih razvozim doma slušam priče tipa: Joj, sad dok ja još do kuće dođem, a kod mene zna biti lisica/medvjeda/Edwarda i Jacoba. Strah me blabla kenjkenj.. umjesto da me se lijepo pita: Daj me molim te otpelji skroz do doma. Ne da mi se hodat (ili kojigod već razlog bio) Kao da bi joj glavu otrgala na to pitanje.. Džizs...

Kašnjenje neću ni spominjati.

Jeboihsvepospisku...
__________________
If ignorance is bliss, why aren't there more happy people in the world?
M&Ms is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 01:43   #37
Ne postoji nesto posebno sto me nervira kod mojih prijateljica.

Normalno je da postoje neke crtice njihovog karaktera koje meni u potpunosti ne odgovaraju isto kao sto neki moji hirovi ne odgovaraju njima. Nije sve savrseno al uklopimo se nekako.

Inace ne razumijem zasto bi neko pored sebe trpio neku osobu koja ga toliko nervira.
 
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 02:14   #38
Frendice = konkurentice !! Dovoljno rečeno !!
Lion02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 03:03   #39
Ne razumijem zašto se netko druži s osobama čije ga navike živciraju....
Lana Dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 11:32   #40
1. frendica - zove me samo kad nema s kim drugim ić negdje ili kad želi ić van (jer su njezine ostale pre trule i samo sjede u kući a ja sam svaki vikend vani) i svaki put kad smo negdje ili dok pričamo tipka po mobitelu bez prestanka
2. frendica - inače je ok, jedino me uvijek otkanta čim si nađe ekipu za druženje, sva sreća pa je to rijetko (pati od nedostatka ekipe, čitaj: ima samo mene i još 2 cure)
3. frendica - od kad je našla dečka cijelo vrijeme je s njim i svaki put kad ju nazovem neće nigdje jer se mora nać s njim ili je kod njega, odustala sam.
4. i 5. - e one su puuuno bolje jedino kaj jedna voli puno pričat o sebi, a kad drugi pričaju o sebi isključi se ili promjeni temu, a druga je malo svadljiva.

Da, nemam prave frendice
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.