Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2011., 12:00   #41
Quote:
Lion02 kaže: Pogledaj post
Frendice = konkurentice !! Dovoljno rečeno !!
not true
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 13:29   #42
one koje me živciraju mi nisu frendice.. tako da
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 13:39   #43
Nemam frendice, imam samo frendove.

I nekako si mislim, po dosadašnjem iskustvu, da su bolji prijatelji od pripadnica ženskog roda, još mi se nije desilo da je frend izlajao dijelove razgovora u povjerenju, dok mi se sa žemskama to prečesto događalo. Uvijek su se natjecale, htjele se na sve moguće i nemoguće načine istaknuti, bile su ljubomorne i tako to...
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 13:44   #44
šta uvik negdi idemo, a nikad nigdi ne odemo.
šta se svako lito ima za nove sunčane cvike, a nikad za koncerte i festivale.

al, svo zlo u tome
NFD is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 14:36   #45
Quote:
Jastučić kaže: Pogledaj post
Nemam frendice, imam samo frendove.

I nekako si mislim, po dosadašnjem iskustvu, da su bolji prijatelji od pripadnica ženskog roda, još mi se nije desilo da je frend izlajao dijelove razgovora u povjerenju, dok mi se sa žemskama to prečesto događalo. Uvijek su se natjecale, htjele se na sve moguće i nemoguće načine istaknuti, bile su ljubomorne i tako to...
totalno to

inaće živcira me kod prve frendice kaj si je previše dobra s mojim bivšim s kojim nisam baš u najboljim odnosima ,a upoznali su se preko mene

kod druge me živcira kaj sve kaj joj ispričam zna još pol grada isto tak i ja, htjela ili ne, znam intimne stvari te polovice grada

i kod obje mi smeta kaj ne znaju pričat o nićem drugom osim o sebi ne obazirajući se jel i ja imam problema, a ako o sebi ne pričaju onda obavezno ogovaraju i ismijavaju druge i kaj su previše ljubomorne na mene i jedna na drugu kad su u pitanju dečki i spremne su na svakakva podmetanja da bi testirale jel imaju razloga za ljubomoru
iFka pozitiFka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 15:11   #46
Živcira me što ima proždrljivog i neodgojenog muža!!!

Ostavim 5 kolača za njih i sebe. Dok sam skuhala kavu sve ih je pojeo!!!
Ja i ona pričamo i pijuckamo kavu, on za to vrijeme sunio tri šalice.
Ja hoću još kave ali nema.
Kuhaj novu ali sad više ni mlijeka nema jer je i mlijeko popio.
Odem kod seke posuditi mlijeko i vratim se a on pojeo posljednje tri nektarine.
Tlak mi već na tisuću ali ajde.
Vadim keks a on po dva komada trpa u usta.
Ja pokušavam uhvatiti koji ali to se pretvara u pravi mali okršaj.
E tu sam pukla i rekla mu: "De, jebote, obuzdaj se malo! Ostavi i nama nešto."
On se mutavo smije a ona sva ponosna na "provalija svoju malu" jer on je "oh, takvo muško i uzima sve što želi"!

Sad kad dolaze dobiju sve u "porcijama", nema više "švedskog stola"!

I jučer mi je, kad sam se ustala dohvatit mu drugu litru vode, pokušao uzeti kolač s tanjura!!!
Ali kako nisam ispuštala iz vida moj tanjur, kada je krenuo samo sam mu rekla: "Ne dao ti Bog, zabit ću ti vilicu u ruku!!!"
i stvarno to i mislila.

I opet se mutavo smijao a ona sva ponosna na "neadrentalca svoga malog"!
Pa 'ajde, socijaliziraj ga malo, 'bemu sve!!

Zadnje uređivanje malessesia : 24.07.2011. at 15:23.
malessesia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 19:42   #47
1. što uvijek mora vući svojeg dečka na babinjake, koji nam je osim toga kolega i u neku ruku nadređeni, a osim toga je i muška baba (došlo je do toga da ju više ne zovemo)
2. kod druge frendice to što je opsjednuta sportom, i uvijek me vuče na treninge ok, ja volim sport jako, ali ona povremeno fakat pomahnita
e da, i nikad me sluša kad je riječ o njenom izboru frajera, a obično ispadnem u pravu
3. inače me kod frendica počelo nervirati komentari da ih zanemarujem otkad sam u vezi (većinom od onih koje su single). da se ubijem, ne stignem sve posložiti kao kad sam bila solo
4. najbolji frend je ostao u super odnosima sa mojim bivšim, nekad budem histerična radi toga jako jer rade stvari koje smo prije svi zajedno radili, samo mene više nema u tom filmu
Keksić... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 20:28   #48
Previše blebeće.
Brontosaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 21:06   #49
Kašnjenje... ako smo u 8 dogovorili onda to ne znači da se ti počinješ spremati u 8 grrrr
cubagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 21:09   #50
kasnjenje. vise uopce nemam volje ista se dogovarati
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 21:11   #51
dogovorimo se.. i onda otkažu u zadnji čas hahaha -.-

inače sve u redu
caroline_county is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 21:33   #52
Hm, nervira me kad netko ne mari za razliku između ije i je.

A kod mojih frendica me ništa ne smeta, volim njihove mane jednako kao što volim njihove vrline, da nije tako ne bi mi bile frendice. Simple as that.
Marilou is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 03:44   #53
Voooliiiiim svoju frendicuuu , ali zašto pobogu moraš biti tako tvrdoglava?????!
SimpleD is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 18:54   #54
Skužila sam to kod par muških prijatelja.
Kad sam na samo s njim, predobro, super, možemo o svemu razgovarati, uživamo...
Al kad se pojavi društvo, on se u trenu promijeni, počne se praviti važan, on je faca, pomalo arogantan, a sve mi se to čini kako bi bio "prihvačeniji u društvu".
Zašto jednostavno nije onaj super dečko kakav je dok se nasamo razgovaramo ?!
IGK is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 14:49   #55
To što sve šta joj kažem u povjerenju izblebeće svom niškoristi dečku, pa čak i one najintimnije stvari Ne bih ja ni saznala da ona razvezuje jezičinu, da se on nije slučajno jednom izlanuo o jednom detalju iz moje intimne prošlosti!
Osim toga, ona i dotični ne žive u istom gradu, a ni ja ni ona nismo baš blizu, sat vremena putujem do nje, kako bi popile kavu. Od cca dva sata koliko sjedimo i pijemo kavu ona barem 15 minuta priča s njim na mobitel. Vraćam se s wc-a, ona iskoristila priliku da ga nazove i onda ja sjedim i 15 minuta zujim, a ona se ne gasi. Sjednemo u kino, on nju zove, i umjesto da mu pošalje poruku "nazvat ću te kasnije, u kinu sam" NE, ona se javlja i priča za vrijeme cijelog trajanja uvodne špice. Znaaam, znaam ljubav na daljinu, ali jebemu mater, s njom sam na kavi 3x mjesečno, baš da se ne može suzdržati od mobitela dok sam s njom, iz poštovanja nekog što pola dana potrošim dok dođem do nje.
Njen dečko me isto živcira, al to je priča za sebe. X godina od nje stariji konj koji se naljuti na mene što ga nisam zvala s nama na babinjak na kojem su i do 15 godina od njega mlađe klinke.
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 15:39   #56
Konstantne i vrlo česte promjene raspoloženja. Ono, jedan dan je ko bubica, divna i krasna, a drugi dan nadrkana, sve joj smeta i ne trudi se to ni malo sakriti, ono daaaaj... Ok, takva je po prirodi, već sam navikla. Ali kolko puta smo izašli van i ono drži se ko k, ja dovedem neke nove ljude i bude mi neugodno, daj se prilagodi nekad situaciji. Te joj ne paše ovo, te ono, ako svi idu negdje zajedno ona baš neće tam bla bla. Znam ju od pelena i volim ju jer je iskrena i dobra osoba, al to me nekad fakat izludi, iako sam već navikla
wulong5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 23:35   #57
kad se ne pojave u dogovoreno vrijeme
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 00:25   #58
uh, zakon tema

jedna je kad smo imale dogovor u kvartovskoj birtiji odbijala sama ući i sjesti za stol, nego smo se načekivale na cesti kaj je umobolno glupo pogotovo po zimi, vjetru i kiši, pogotovo ako netko kasni. e onda bi se dogodilo da je birtija puna, odnosno da je netko za zadnji slobodni stol sjeo taj tren kad smo ušle na vrata na kaj bi moi pizdila. i na kraju tih kava njoj je bilo okej da ostavimo novce na stolu kaj mi je uberbezveze, pa sam uvijek bila ta koja je išla do šanka. i činjenica da smo se nalazile po jebenim kvartovskim birtijama jer se njoj nije dalo nikud dalje da bi se na kraju naša druženja svela isključivo na kvartovske birtije

kada je potrebno jebenih 30 dana priprema terena za posjet jebenoj izložbi jer onda sad može sad ne može sad ne bi i onda na d dan zove i javlja da će kasniti 2 sata. i sva planiranja biločega ikada su uvijek pala u vodu

kad mi niš ne bi poklonila za ročkas i stalno tupila o tome kak nema vremena za kupiti jebeni poklon i stalno se ispričavala zbog toga. onda bi bilo zgodno kad bi joj kupila poklon za njezin ročkas koji je 3 mjeseca nakon mog i onda bi onda konstatirala da još nije meni niš kupila. (da se razmemo, meni je i čokolada super znak pažnje, to ne mora biti uberoriginala i uberskup poklon, važan je samo znak pažnje)

kaj joj nije bilo bed gasiti cigaretu za cigaretom cijelu večer makar sam stalno otvarala prozore, balkone ne bi li joj nonšalatno dala do znanja da ne mogu disati i da bi bilo pristojno da prestane

nismo izlazile skupa, ali kad jesmo to je bilo uberkoma jer se njoj nije sviđao moj odabir lokacije i vice versa

e da, zvala sam ju na more u kombinaciji s ljudima s faksa jer nije imala planove koliko sam znala, da bi dan prije svog odlaska an more rekla ja odoh ajde bok. ispalo je da je otišala s ljudima s kojima smo se obje družile pa joj je valjda bio bed kaj nisam bila pozvana ili nije htjela reći da se ne pozovem slučajno

jako jako glasno pričanje u javnosti, deranje da budemo točniji

e da, jedna se fakat jeftino oblačila ne u smislu cijene i kvalitete robe, nego provokativno i droljasto.

jedna iz kuće na ulicu ne izlazi i još kritirira moje nešminkanje jer kako to mogu živjeti bez pudera na plus 30

kad bi nekud išle, ne bi koristile javni prijevoz jer je to lejm i samo se klošari voze tramvajem, nego bi išle njezinim autom i onda na njezinu konstataciju da se i ja vozim u autu mogu platiit benzin/parkiranje i da baš sad mora točiti, a da nema novaca:

jedna osoba je znala poslije škole onak samo svratiti svaki dan kod mene doma, bez najave i ičega, a kod njega nisam nikada bila doma

kad netko maše rukama kad priča, ali jako fingirano i umjetno, ne znam bolje objasniti

e da, nije me pozvala na vjenčanje a fakat smo si bile dobre i bliske

kasnila je po 15-30 min uvijek i svaki put

nije dala da joj se pomogne, a imala je probleme o kojima je stalno javno pričala, nije prihvaćala nikakav savjet ni niš

kad kritizira moj stil oblačenja koji prema njezinom mišljenju nije primjeren mojim godinama, dokle ja šutim o njezinom jelena karleuša wannabe oufitu

tračanje iza leđa osobe koja nije trenutno prisutna, a dio je kao "društva"



kad smislim još, dopunim
__________________
the great escape
deceptacon
exitmusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 00:49   #59
Jebate, i vi svakog nazivate prijateljima.. strašno!

Nemam nikakve ekstra zamjerke - ali stvarno nemam, pa moje us i ja ih volem i kad su blentave
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 04:45   #60
Zivcira me sto ne zna nista da kulira, npr. ja sam cula da se prica o njoj, tj. da je njen bivsi prosirio neke glupe price i rekla sam joj to da bi bila spremna ako to dodje do nje.. I savjetovala sam je sta je najbolje itd., ali ona je cijeelu kafu samo o tom pricala , koliko god ja pokusala skrenut s teme, govorila je kao da ce poslusat te savjete a sve vrijeme je radila suprotno Ali dobro, razumijem je, iznerviralo ju je to, valjda se nece tako uzrujat kad se nadje pred nekim ko joj bas i nije prijatelj.. Naucila sam da joj takve stvari ubuduce trebam govorit malo prije nego sto zavrsimo s kafom, inace ce nam propasti
Hello is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.