Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2011., 16:44   #81
...hm... moje nekadasnje najbolje prijateljice (imala sam ih par, sad se sve to razvodnilo, razisli su nam se putevi, drugi gradovi su u pitanju i tako... vise nemam nijednu prijateljicu s kojom sam svaki dan, cujem se svaki dan i to, najbolji prijatelj mi je moj decko, i to je stvarno tako, i ne bi vjerovali, moja mama )... al i dan danas se cujemo povremeno, odemo na kave i sve to, sa dvije od njih imam odnos i da se povjeravamo jedne drugima jos uvijek... al nisam sigurna koliko je sve to jos to, al jbg... e sad sta me zivciralo...
jedna je sasvim ok, nemam prigovora...

kod dvije me uvijek zivciralo sto su kasnile, pa sam na kraju i ja pocela kasnit na dogovore

jedna od njih je bez konkurencije, al totalno... isle smo u osnovnu skupa, druzile se godinama, sve super, visile jedna kod druge, ona otisla u srednju u drugi grad, tu smo se udaljile, al i dalje kad me trebala znala je da sam tu, dok ona bas za mene i nije bila, al ajde... kasnije smo opet bile skroz dobre, dok ona nije pocela prozivljavat drugi pubertete valjda, sta ja znam sta... uvijek je vise izlazila od mene, prosla masu stvari prije mene (ja imala strozije roditelje jelte ), mada sam ja to kasnije nadoknadila, a ona se kao smirila... onda se pocela druzit dosta intenzivno sa ekipom u kojoj ljudi same sebe valjda smatraju elitom, visom klasom, sta li, i uvijek su u centru paznje, pocela je izlazit svaki vikend, pit sve i svasta u ogromnim kolicinama (prije to bas i nije radila, tu je izigrala svoju konstataciju da joj je zlo od kapljice ikakvog alkohola osim kad pije neko svoje odredjeno pice koje je stalno pila prije)... i nije mi ni to smetalo, pocelo mi je smetat kad je stalno stalno stalno pricala samo o sebi, o tim izlascima, o detaljima, o ne znam ni ja cemu, osjecala sam se ko da pricam sa nekim u pubertetu, nase nalazenje se svelo na to da ona prica, prica i prica unedogled jedne te iste stvari, a ja slusam, kimam glavom, povremeno ubacim "ma daj??" i odglumim odusevljenje, poneki smijesak tu i tamo, ad me sta prica, kratko odgovorim, ona nastavi pricat, i tako... dovelo je do toga da nisam vise imala volje ici kod nje, pricat s njom, i tu se sve raspalo, opterecivala me u biti, mozda zvucim sebicno al tako je... e i da, dok sam radila, nikad nije shvacala da sam mozda umorna, nazivcirana, da ne mogu skakutat oko nje i obilazit kafice rano ujutro jer mi se spava... a sad kad ona radi samo o tome i prica, njoj je najgore, njoj je najteze, prestrasno... sad se svakih par mjeseci nadjemo na kavi na nekih sat, dva vremena, ona i dalje stalno prica, ja slusam, ali toliko joj mogu tolerirat...
__________________
When you love someone, you've gotta trust them. There's no other way. You've got to give them the key to everything that's yours. Otherwise, what's the point? And, for a while, I believed that's the kind of love I had.
Miss Snješko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 19:24   #82
Quote:
snješko1986 kaže: Pogledaj post
...hm... moje nekadasnje najbolje prijateljice (imala sam ih par, sad se sve to razvodnilo, razisli su nam se putevi, drugi gradovi su u pitanju i tako... vise nemam nijednu prijateljicu s kojom sam svaki dan, cujem se svaki dan i to, najbolji prijatelj mi je moj decko, i to je stvarno tako, i ne bi vjerovali, moja mama )... al i dan danas se cujemo povremeno, odemo na kave i sve to, sa dvije od njih imam odnos i da se povjeravamo jedne drugima jos uvijek... al nisam sigurna koliko je sve to jos to, al jbg... e sad sta me zivciralo...
jedna je sasvim ok, nemam prigovora...

kod dvije me uvijek zivciralo sto su kasnile, pa sam na kraju i ja pocela kasnit na dogovore

jedna od njih je bez konkurencije, al totalno... isle smo u osnovnu skupa, druzile se godinama, sve super, visile jedna kod druge, ona otisla u srednju u drugi grad, tu smo se udaljile, al i dalje kad me trebala znala je da sam tu, dok ona bas za mene i nije bila, al ajde... kasnije smo opet bile skroz dobre, dok ona nije pocela prozivljavat drugi pubertete valjda, sta ja znam sta... uvijek je vise izlazila od mene, prosla masu stvari prije mene (ja imala strozije roditelje jelte ), mada sam ja to kasnije nadoknadila, a ona se kao smirila... onda se pocela druzit dosta intenzivno sa ekipom u kojoj ljudi same sebe valjda smatraju elitom, visom klasom, sta li, i uvijek su u centru paznje, pocela je izlazit svaki vikend, pit sve i svasta u ogromnim kolicinama (prije to bas i nije radila, tu je izigrala svoju konstataciju da joj je zlo od kapljice ikakvog alkohola osim kad pije neko svoje odredjeno pice koje je stalno pila prije)... i nije mi ni to smetalo, pocelo mi je smetat kad je stalno stalno stalno pricala samo o sebi, o tim izlascima, o detaljima, o ne znam ni ja cemu, osjecala sam se ko da pricam sa nekim u pubertetu, nase nalazenje se svelo na to da ona prica, prica i prica unedogled jedne te iste stvari, a ja slusam, kimam glavom, povremeno ubacim "ma daj??" i odglumim odusevljenje, poneki smijesak tu i tamo, ad me sta prica, kratko odgovorim, ona nastavi pricat, i tako... dovelo je do toga da nisam vise imala volje ici kod nje, pricat s njom, i tu se sve raspalo, opterecivala me u biti, mozda zvucim sebicno al tako je... e i da, dok sam radila, nikad nije shvacala da sam mozda umorna, nazivcirana, da ne mogu skakutat oko nje i obilazit kafice rano ujutro jer mi se spava... a sad kad ona radi samo o tome i prica, njoj je najgore, njoj je najteze, prestrasno... sad se svakih par mjeseci nadjemo na kavi na nekih sat, dva vremena, ona i dalje stalno prica, ja slusam, ali toliko joj mogu tolerirat...
Joj znam kako je to, takva je i ova prva bila. Isprva je bila mirnija, poslije je nisam mogla prepoznati, svaki dan negdje van ide, kod tipova koje zna 2 dana ako ju pozovu, ide s neznancima na ljetovanje, u tuđa auta, ništa je nije zaustavljalo. Upozna neke cure i za 2 dana su joj to kao best frendice i takve stvari..I samo o sebi govori, i to u detalje, događaj koji se može sažeti u 2 minute, ona pol sata govori, da ne kažem kako još voli pretjerivati i izmišljati stvari.. ...Dok pak ova druga nije nigdje izlazila, tu ne mislim pod izlaske vikendom, nego kino,šetanje i sl...Nije se iz kuće htjela maknuti, mislim nema neke ravnoteže, imaš pravo i meni je lakše kad sam ih se riješila. Pao mi kamen s srca.
gold_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 03:11   #83
Nah, ja imam problem samo sa jednom frendicom. Ona uvijek mora biti u pravu,ne dao isuskristbog svevišnji da se nju ispravlja, da joj se kaže neko drugo mišljenje jer onda reagira sa: nda,ok,kakgod,uglavnom ja mislim da....
To što nevjerojatno trača sve sa faxa koji joj ne odgovaraju,svi su joj ovakvi onakvi idijoti nesposobni itd. Dakle za primjer: ja kad komentram neku situaciju sa kolegama sa faxa( a da nije krvavo-nepravedna) nego kakvi lapsusi itd. uvijek nekako pokušavam samoj sebi a i kad pričam o tome stati na neku zlatnu sredinu, sama sa sobom shvatiti da npr. ja nisam bila jasna ili je kolega bio nervozan jer nije prošao ispit itd. bilo što da ne ispadne da je ta i ta osoba ne znam kako grozna i nepravedna. Jer najčešće nije i takvi nesporazumi u komunikaciji se isprave. Ali ona neee,nikako,ona je uuuvijek ta jadna žrtva koja im pokušava dati do znanja da netko griješi(daa,obično uvijek netko griješi a ona je sve ok napravila-naravno da si je sa većinom tih ljudi kad se nazovu:joooj pa dee si micica,kak si kaj,icicmicibljuvzbluuvidemo na kaficuuu) itd. i to što kad mi priča situacije puši ko turčin a kad joj napomenem da ja to vidim na drugi nacin-onda onako bahato povuče dim i sva trese nogom i lupka. I onda ona protestna ručica u zraku sa čikom. I definitivno mislim da joj je taj čik nekakav legalan znak da može bit bahata. Prema bilo kome. Čak ima i one fore: e tak sam se nafurila da sam otišla van zapalit,i dođe mi ta osoba i priča nešto a ja samo okrenem glavu i dimim i dimim,pa bacim demonstrativno cigaretu puhnem dim...ono da da jebeni holivud scenski nastup.[nema ovo veze sa samim cigaretama da mi odvišesmetaju isto bi bilo da npr. gricka kemijsku i bahato mlatara). Plus što mora svakog konobara očarati. I što se uvlači drugima sa mojim prijateljskim tepanjima(micica,mucica,a zna nekog 2 dana,a prigovori meni da samo sa njom moram to tak pričati.). A i prije je voljela stati na stranu mojih frendova (a upoznali su se prije pola sata)na tipa temama-Ja pitam frendicu: ajmo na tulum kod barbare,sutra? Frendica:ma ne,nije mi ta ekipa neš...Ja: ma ajd bit će ok,znam par ljudi koji su fakat super. Pitam NJU: idemo nas 2? ONA:ma neee,ak je ova rekla da je ekipa bez veze,onda bolje ne bih! Pa jebemu,jel mene znaš duže ili tu osobu kaj si ju prije pola sata vidjela u živo??
To kaj svoje probleme otresa na mene na kavama,a ne želi čuti povratnu informaciju.
Sad mi je bolje.Al sam ga natruckala. To je više onak za moju dušu maloXD
__________________
Abyssus abyssum invocat in voce cataractarum tuarum; omnes gurgites tui et fluctus tui super me transierunt
Carnage is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 17:39   #84
Quote:
gold_girl kaže: Pogledaj post
Joj znam kako je to, takva je i ova prva bila. Isprva je bila mirnija, poslije je nisam mogla prepoznati, svaki dan negdje van ide, kod tipova koje zna 2 dana ako ju pozovu, ide s neznancima na ljetovanje, u tuđa auta, ništa je nije zaustavljalo. Upozna neke cure i za 2 dana su joj to kao best frendice i takve stvari..I samo o sebi govori, i to u detalje, događaj koji se može sažeti u 2 minute, ona pol sata govori, da ne kažem kako još voli pretjerivati i izmišljati stvari.. ...Dok pak ova druga nije nigdje izlazila, tu ne mislim pod izlaske vikendom, nego kino,šetanje i sl...Nije se iz kuće htjela maknuti, mislim nema neke ravnoteže, imaš pravo i meni je lakše kad sam ih se riješila. Pao mi kamen s srca.
pod ovu prvu ko da si opisala tu moju, dobro ajde ne mogu reci da izmislja stvari, al za pretjerivanje se mozda cak slazem jer onak druze ti se njih dvije, i uvijek su vani u paketu, znas ono "dive" veceri, vikenda, grada, whatever... ustvari zivim u manjem gradu, sve se o svakom zna, sve se cuje i sve sto odskace se primjeti, uvijek, a njih dvije bas bas bas namjerno privlace paznju outfitom, ponasanjem, svime, i onda kao "ne mos vjerovat kak nas svi gledaju" "svi nam kazu da smo super, da smo prezgodne, da bi nas obje u paketu" naravno muski jelte... mislim onak, malo jeftino, jbt ko "duo pack", uzmes jednu, druga gratis (i ne, nisam ljubomorna na nju, imam decka i volim ga, cisto da se zna vec mi pila po mozgu jer svaki put prica to i jedno te isto) al naravno, njoj je sex bez ljubavi nezamisliv, i ne ide joj u glavu kako svi muski kad joj pridju samo na to misle... mislim, uz rizik da ispadnem sovinisticki nastrojena ---> da kuja nije mahnula repom... ) i za masu stvari koje sam ja nekad prije radila dok sam se izivljavala jel ona je imala cvrst stav da ona to ne bi nikad mogla a sad kad ona tako nesto napravi, a to joj je ok (ne moram ni reci da sam joj to jednom nabila na nos pa se uvrijedila, nos do neba ono, al ne bi nikad priznala ) dakle, ima dvostruke kriterije i to me zivcira... a da stvar bude jaca pametna je ona, i ok je cura inace, sto je najgore, al me totalno smara...
__________________
When you love someone, you've gotta trust them. There's no other way. You've got to give them the key to everything that's yours. Otherwise, what's the point? And, for a while, I believed that's the kind of love I had.
Miss Snješko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 20:12   #85
Quote:
snješko1986 kaže: Pogledaj post
pod ovu prvu ko da si opisala tu moju, dobro ajde ne mogu reci da izmislja stvari, al za pretjerivanje se mozda cak slazem jer onak druze ti se njih dvije, i uvijek su vani u paketu, znas ono "dive" veceri, vikenda, grada, whatever... ustvari zivim u manjem gradu, sve se o svakom zna, sve se cuje i sve sto odskace se primjeti, uvijek, a njih dvije bas bas bas namjerno privlace paznju outfitom, ponasanjem, svime, i onda kao "ne mos vjerovat kak nas svi gledaju" "svi nam kazu da smo super, da smo prezgodne, da bi nas obje u paketu" naravno muski jelte... mislim onak, malo jeftino, jbt ko "duo pack", uzmes jednu, druga gratis (i ne, nisam ljubomorna na nju, imam decka i volim ga, cisto da se zna vec mi pila po mozgu jer svaki put prica to i jedno te isto) al naravno, njoj je sex bez ljubavi nezamisliv, i ne ide joj u glavu kako svi muski kad joj pridju samo na to misle... mislim, uz rizik da ispadnem sovinisticki nastrojena ---> da kuja nije mahnula repom... ) i za masu stvari koje sam ja nekad prije radila dok sam se izivljavala jel ona je imala cvrst stav da ona to ne bi nikad mogla a sad kad ona tako nesto napravi, a to joj je ok (ne moram ni reci da sam joj to jednom nabila na nos pa se uvrijedila, nos do neba ono, al ne bi nikad priznala ) dakle, ima dvostruke kriterije i to me zivcira... a da stvar bude jaca pametna je ona, i ok je cura inace, sto je najgore, al me totalno smara...
A ova uživa kad joj netko dobacuje, zviždi i sl...Ajde hvala Bogu do sad je imala sreće pa naletavala na ok likove, kad je stopirala, inače bojim se zamisliti. E sad zadnji put kad smo se vidjele, priča ona kako je išla spavati kod nekih Talijana koje je upoznala, nakon što je izašla van s njima i hvali se ona kako je spavala u tangicama, "kao uvijek" i to još u istom krevetu, ali kao ništa nije bilo, kao ne bi ona nikad spavala s njima, pa nije ona takva i te spike..Ona je sva čedna i dobra...I takve stvari mi je masu puta ispričala, ne brinem se ja za njen moral to je njena stvar, ali nikad nemaš pojma kakav je tko da tako bez problema sjedneš s njim u auto ili ideš spavati kod njega doma.. Prije je bila ok cura s kojom si mogao razgovarati o normalnim temama, kasnije se sve svelo na to ,kod koga je spavala, kog je zavela, kome se sviđa, koliko je popila, gdje je izašla i te stvari kojima smo se prije smijale jer su nam to bile glupe teme. Onda se ksroz promijenila i nisam više vidjela istu osobu u njoj.
gold_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 23:00   #86
Iritira me kad me nagovaraju na bilo šta, a rekla sam da NEĆU!
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 00:56   #87
Quote:
gold_girl kaže: Pogledaj post
A ova uživa kad joj netko dobacuje, zviždi i sl...Ajde hvala Bogu do sad je imala sreće pa naletavala na ok likove, kad je stopirala, inače bojim se zamisliti. E sad zadnji put kad smo se vidjele, priča ona kako je išla spavati kod nekih Talijana koje je upoznala, nakon što je izašla van s njima i hvali se ona kako je spavala u tangicama, "kao uvijek" i to još u istom krevetu, ali kao ništa nije bilo, kao ne bi ona nikad spavala s njima, pa nije ona takva i te spike..Ona je sva čedna i dobra...I takve stvari mi je masu puta ispričala, ne brinem se ja za njen moral to je njena stvar, ali nikad nemaš pojma kakav je tko da tako bez problema sjedneš s njim u auto ili ideš spavati kod njega doma.. Prije je bila ok cura s kojom si mogao razgovarati o normalnim temama, kasnije se sve svelo na to ,kod koga je spavala, kog je zavela, kome se sviđa, koliko je popila, gdje je izašla i te stvari kojima smo se prije smijale jer su nam to bile glupe teme. Onda se ksroz promijenila i nisam više vidjela istu osobu u njoj.

u tome i je stvar, zato stanje stvari i je takvo, nije ista, mislim ne kazem da bi trebala bit sto posto ista ko nekad, al sto kazes, nekad se s njom moglo i pricat, sad vise ne, zna ona pricat i dalje, sve dok je ona tema razgovora
draga mislim da smo malo zaspamale temu, poanta je bila reci sta nam smeta, a ne se upustit u nasiroko "tracanje" nasih bivsih bff
__________________
When you love someone, you've gotta trust them. There's no other way. You've got to give them the key to everything that's yours. Otherwise, what's the point? And, for a while, I believed that's the kind of love I had.
Miss Snješko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 18:14   #88
živcira me kad nemrem doć do riječi
kad mi pametuje
kad stalno govori daj vidi,vidi kak sam se našminkala, gle ovaj šos i slično kad se
spremamo za van
što nikad nema za cugu kad ona zove ljude, pa joj ja moram platit a nekad imam jedva za sebe :/
i kad je se nemrem riješit kad hoću, tipa dođe k meni pa zna ostat ono 'danima'
a ja imam dogovoreno il mi jednostavno treba mir
a kaj ćeš kakve takve, nekad ziher i mi nismo daleko od tog
Wawindaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 15:24   #89
Mene živcira kad ponavlja svešto kažem,ali na način da zvuči kao da je ona pametnija ili da jednostavno bolje zna...npr.neki dan je bio problem u firmi,šef me pita što da radi,ja kažem ''nazovite ih,dogovorite se za sastanak u gradu i riješite to s njima oči u oči''...ni dvije sekunde poslije ona kaže : ''gle,nađite se s njima,riješite to i bok!'' i sva ponosna izađe iz ureda...


isto to napravi i šefu...šef kaže ''ma ja sam bio dovoljno fer prema njima'' onda dođe i kaže :''čujte,bili ste više nego fer prema njima,baš vas briga''

wtf?
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 15:41   #90
Quote:
Sanja Enola kaže: Pogledaj post
Mene živcira kad ponavlja svešto kažem,ali na način da zvuči kao da je ona pametnija ili da jednostavno bolje zna...npr.neki dan je bio problem u firmi,šef me pita što da radi,ja kažem ''nazovite ih,dogovorite se za sastanak u gradu i riješite to s njima oči u oči''...ni dvije sekunde poslije ona kaže : ''gle,nađite se s njima,riješite to i bok!'' i sva ponosna izađe iz ureda...


isto to napravi i šefu...šef kaže ''ma ja sam bio dovoljno fer prema njima'' onda dođe i kaže :''čujte,bili ste više nego fer prema njima,baš vas briga''

wtf?
ovo je smiješno

a možda ponavlja da je minimalna mogućnost da se netko ne složi s njom
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 00:49   #91
Quote:
snješko1986 kaže: Pogledaj post
u tome i je stvar, zato stanje stvari i je takvo, nije ista, mislim ne kazem da bi trebala bit sto posto ista ko nekad, al sto kazes, nekad se s njom moglo i pricat, sad vise ne, zna ona pricat i dalje, sve dok je ona tema razgovora
draga mislim da smo malo zaspamale temu, poanta je bila reci sta nam smeta, a ne se upustit u nasiroko "tracanje" nasih bivsih bff
Imaš pravo, malo smo otišle s teme, ali barem smo skinule teret s duše

Quote:
Wawindaji kaže: Pogledaj post
živcira me kad nemrem doć do riječi
kad mi pametuje
kad stalno govori daj vidi,vidi kak sam se našminkala, gle ovaj šos i slično kad se
spremamo za van
što nikad nema za cugu kad ona zove ljude, pa joj ja moram platit a nekad imam jedva za sebe :/
i kad je se nemrem riješit kad hoću, tipa dođe k meni pa zna ostat ono 'danima'
a ja imam dogovoreno il mi jednostavno treba mir
a kaj ćeš kakve takve, nekad ziher i mi nismo daleko od tog
Joj ja imam jednu takvu, ajde ona mi je više poznanica, ali volim s njome otiči na kavu. Samo što je problem što ona nema namjeru nikad platiti, ali ništa, uvijek moram ja, probala sam joj to dati par puta do znanja, ali ništa. Počne s pričama kako štedi za svadbu i takve stvari. Nisam ni ja banka.
gold_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 01:26   #92
kod jedne me stvarno zivcira (inace je super osoba) što je opsjednuta svojom i tuđom lovom. kad nekog sretnemo ko kaze da se zaposlio ,prvo pitanje je :kolika ti je plaća ? pa ne mozes to pitat ljude s kojima nisi ni dobra, ono wtf. ko o čemu, ona o novcu. koliku ti mama ima plaću,koliku tata ,koliku dečko ?!! i to pita i onda najsmješnije, kaze kako ne voli ljude koji su opsjednuti lovom , wtf
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 22:04   #93
kad me zove u 1 u noći i to tu jedinu noć kad sam uspjela zaspati u to vrijeme da me pita za adresu nekog svingerskog kluba. al ipak
__________________
Uvik kontra, takva sorta
Akina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 22:16   #94
To što stalno priča o tome da joj se svi upucavaju. Ako ju neki muškarac pita koliko je sati ona priča da joj se nabacivao...znam da je to iz kompleksa manje vrijednosti, ali jako je naporno A ako se meni ili nekoj drugoj frendici netko nabacuje, to će ignorirati!
I kad nešto čuje od mene, pa za nekoliko dana meni to prepričava kao otkriće, a zaboravi da je to čula od mene. Pravi se pamtna mojim znanjem :-) Uglavnom, ne družimo se trenutačno :-)

Kod druge me smeta što uvijek da manje love za cugu, nego što nešto košta. Da 10 kuna, a onda žica, kao nema sitno, pa nek dodam ja još 4 i sl. Nije problem u lovi, ali u njenoj škrosti jest. Iako, ako nju pitate, ona stalno časti :-)
no_logoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 17:49   #95
kad mi na moje mišljenje kaže ''predomislit ćeš se'' jer se ne slaže sa njenim mišljenjem.
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 17:59   #96
Tracanje obitelji,poznanika i poznanica,kasnjenje i ako je uz mene samo u dobru,a ne i u zlu..i ako jos ima suptilnost buldozdera pa ne skonta da me davi napornim pricama,onda je to kap koja prelije casu.
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 00:59   #97
3 su najbolje.
Kad smo same, odlično nam je i stvarno nam se poklapaju i ukusi, i smisao za humor i sve...
Al' onda...

1. prijateljica
Kad idemo negdje van, ona se ne sređuje. Ide u svakodnevnoj odjeći. Znam da mi to nebi trebalo biti važno, ono izgled, ovo-ono... Ali meni to smeta. Mislim da mi to više smeta jer ona zapravo ima ukusa, i lijepa je cura i to sve... A ostavlja dojam da ju ništa ne zanima, da je nezainteresirana... Takva je i u odnosu prema drugim ljudima. Ne trudi se sprijateljiti ni s kim, drži se jednog kruga ljudi. Kad smo u većem društvu, samo šuti. Ostavlja dojam dosadne osobe, a uistinu to nije. Ne shvaćam ju. Zapravo mislim da ima neke komplekse, jer stvarno ne vidim druge razloge takvog ponašanja. A inače je dobra, draga, prava prijateljica i sigurna sam da me nikad nebi izdala.

2. prijateljica
S njom se odlično slažem što se tiče humora, kad smo zajedno samo se smijemo. I ona također ima odličan ukus, ali to ne pokazuje nego se zavija u krpe koje skrivaju njeno tijelo. Poprilično je iskompleksirana što se tiče izgleda i tu mi je žao nje, jer je stvarno dobra.

3. prijateljica
Ona nema problema sa samopouzdanjem... Dosta je loša učenica. Katkad primjetim da se puno trudi, ali joj ne uspijeva. Sve štreba na pamet... I nema nikakvo opće znanje, a to me kod svih ljudi iritira. Mislim da bi trebala biti bar malo 'bistrija' u svojim godinama.


Wow, ovo izgleda kao da je mrzim svoje prijateljice
Stvarno nisam.
One su prekrasne cure kad smo nas 4 same i ne bih to dala nizašto na svijetu
Fuchsia. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 11:29   #98
Živcira me što se jedna ponaša baš droljasto....ii sama zna da to nije ok i pokušava se popravit,ali očito ne ide....:/
druga je hiperaktivna...ta cura jednostavno nema mira....ok je to,ali nekad stvarno pretjera...a i previše je emocionalnaa...:/
a treća voli jaaaako pametovati...fora je to,pametna cura,ali nekad stvarno nije potrebno nešto tumačiti....
a ostale....nisu se baš dokazale da su prijateljice...ove tri su glavne i bez obzira na njihove mane (moje su vjerovatno gore) znamo se dugo iii sve odlično funkcionira...)
__________________
Razočarali su me ljudi koje sam voljela,ali nikad neću razočarati ljude koje volim....
Kaća Bullet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 14:40   #99
Imam frendicu sa kojom se družim od osnovne škole,druženje je super i sve ,medjutim ona se u zadnjih godinu dana promijenila ( ili je pokazala svoju neku drugu stranu ).Krivo joj ako izidjem na kavu sa nekom drugom kolegicom,i onda ona izmislja neke frendice sa kojima ce ona na kafu bez mene,ukoliko neki muskarac meni da kompliment,a njoj ne,odmah mijenja raspolozenje,pocela je da pusi bez ikakvog razloga, bas ne znam.Zivcira me to ...
la elle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 13:06   #100
Quote:
Sanja Enola kaže: Pogledaj post
kad mi na moje mišljenje kaže ''predomislit ćeš se'' jer se ne slaže sa njenim mišljenjem.
Uf ovo prezirem

Imam jednu takvu, a i droljasta je poprilično
Candy Factory is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:11.