Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2012., 23:23   #1
Glupe reklame koje imaju suprotan učinak

na ovu temu me prvenstveno inspirirale reklama za one dida boža proizvode koje su sad svugdje po zagrebu na jumbo plakatima i koje su mi totalno glupe. onaj preplanuli fotošopirani tip u bijeloj košuljici s dekolteom mi nikako en ide u priču o zdravim proizvodima s dugogodišnjom tradicijom... dapače, iritantna mi je jer ne razumijem što se htjelo postić njome osim samopromocije dotičnog gospodina koji je očito sam sebi bitan pa se stavio na plakate..... znate li vi neku reklamu koja na vas ima upravo suprotan učinak od željenog,a to je da kupite dotični proizvod ?
zarezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 23:26   #2
Vichy. Kad me reklamom krenu posve očito uvjeravat kako mi se raspada lice, kako mi guzica izgleda ko kauč i slično, ne pada mi na pamet da im dam novac.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 23:34   #3
kad vidim one za tekući deterđent za rublje gdje glumci, kao da su sport bili, u svakoj prilici izvuku dvolitru ....časna riječ, toliko su mi odurne da ga više ne kupujem
__________________
bolje je šutjeti i pustiti ljude da misle kako si budala nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 23:42   #4
Ja imam takav poremećaj da uopće ne pamtim za što je reklama. Mogu znat koja poznata osoba se pojavljuje u reklami, da li su na livadi, u šumi..., koja pjesma svira u pozadini ali nemam blage veze o kojem se proizvodu radi.

Na mene baš reklame nemaju nikakav utjecaj. Ni pozitivan ni negativan. Čak i ako snimim neki novi proizvod zaboravim kako se zove dok dođem u Konzum.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 23:44   #5
Quote:
zarezic kaže: Pogledaj post
na ovu temu me prvenstveno inspirirale reklama za one dida boža proizvode koje su sad svugdje po zagrebu na jumbo plakatima i koje su mi totalno glupe. onaj preplanuli fotošopirani tip u bijeloj košuljici s dekolteom mi nikako en ide u priču o zdravim proizvodima s dugogodišnjom tradicijom... dapače, iritantna mi je jer ne razumijem što se htjelo postić njome osim samopromocije dotičnog gospodina koji je očito sam sebi bitan pa se stavio na plakate..... znate li vi neku reklamu koja na vas ima upravo suprotan učinak od željenog,a to je da kupite dotični proizvod ?
prolazim pored toga kad idem preko Savskog mosta, i sad si me podsjetila i otišla sam na dodjite.org koja me gleda par minuta kasnije na mostu
mda.
ja sam mislila da je ono unuk Dida Bože

Nieva je imala reklamu di su se 14godišnjakinje lupkale po guzici da pokažu da nemaju celulita. Nivea me pokušavala uvjeriti da ima kremu koja mijenja dnk kože.
zaatiiim..
svi poznati/glumci/starlete koji obuku bijelu kutu u stave hipsterske naoča,e što je inače i kažnjivi, lažno sugerirati da si liječnik, i objašnjavaju da, ako kupiš taj proizvod, nećeš umrijet sutra.
iz srca planeta, umjesto iz vaše pipe...ne bih Janu
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 23:58   #6
Mislim da više proizvoda nisam kupila zbog reklame nego što jesam.

Prvo mi pada na pamet ovo, što mi je bilo toliko glupo da bi me odbilo od te konkretne usluge čak i da sam bila zainteresovana.
Amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 23:59   #7
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Nivea me pokušavala uvjeriti da ima kremu koja mijenja dnk kože.
To su činili dosta kratko jer su im se ljudi rugali, jelda?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 00:05   #8
Bilo koja koja spominje Q10.
Channon Yarrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 00:07   #9
Kod mene reklame imaju suprotan učinak, nego što bi vjerojatno trebale
maja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 00:12   #10
Tortica. :chocolatejunkie:
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 00:16   #11
Osim višija kojeg ni ne isprobavam jer me nerviraju, rekla bih da inače marketing podosta utječe na mene (iako, za brdo se proizvoda vodim i usmenom - ili forumskom - predajom), i najočitije mi to bilo kad sam trebala kupiti nekakve higijenske potrepštine u stranoj državi u kojoj su mi sve bile nepoznate, završila sam s onima koje su imale logo i ambalažu najsličnije onima koje sam već koristila (ispostavilo se da su to isto rexona i libresse, samo se drugačije zovu). Nije bilo dm-a i baleinog najobičnijeg labela koje volim već godinama, pa sam kupila carmex jer je prije par godina u jednom od 15 cosmopolitana koje sam u životu pročitala pisalo da ga koristi Ljupka Gojić. Uopće ne mogu vjerovati da sam se toga sjetila, ali eto, jesam.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 00:21   #12
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
To su činili dosta kratko jer su im se ljudi rugali, jelda?

mislim da im je netko objasnio da nije poželljno da nam se dnk struktura mijenja
Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
Mislim da više proizvoda nisam kupila zbog reklame nego što jesam.

Prvo mi pada na pamet ovo, što mi je bilo toliko glupo da bi me odbilo od te konkretne usluge čak i da sam bila zainteresovana.
što je ovo? zvuče ko Danijela MArtinović i neki dječji zbor kad pjevaju Mir mir do neba
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 00:26   #13
one irirtantne kokoše koje tule alvejs bi me natjerale da pobacam sve njihove uloške u smeće da ih kojim slučajem koristim
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 00:29   #14
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
one irirtantne kokoše koje tule alvejs bi me natjerale da pobacam sve njihove uloške u smeće da ih kojim slučajem koristim
Ne znam jel netko još koristi te olvejs. Takva grozna plastika, grebe.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 00:31   #15
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post

što je ovo? zvuče ko Danijela MArtinović i neki dječji zbor kad pjevaju Mir mir do neba
To je bio novi operater fiksne telefonije. Stvar je u tome što se ta reklama prikazivala stalno, na svakom kanalu. Ono, po 5 puta u sat vremena. Očigledno su sav novac potrošili na kupovinu reklamnog prostora, jer spot izgleda kao da su u čitavu produkciju uložili 50 eura, kao što verovatno i jesu.
Amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 00:37   #16
Reklama za Oreo kekse.
Svaki put kad bi dica uzela te kekse meni je želudac išao put gore jer se sjetim onog malog i oca mu kako otvore keks, poližu, poklope nazad, umoče u mlijeko i onda požderu
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 00:41   #17
Ja tu reklamu ne kužim. Toćanje keksa u mlijeko prakticiram, i ne gadi mi se što keks koji sam ja polizala umočim u svoju čašu s mlijekom, ali ne razumijem reklamu. Kako vidljivo bogat mlijekom? Kad ga umočiš u mlijeko? Tada je svaki vidljivo bogat mlijekom.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 00:42   #18
joj bila je jedna reklama s nekom toliko prepotentom klinkom da ju nisam mogla smisliti, čak se i spominjala na forumu
nemrem se sjetit za šta je reklama bila ali mala mi je bila ista ova

neko užasno izvještačeno i prepotentno dijete
jezim se takvih
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 00:47   #19
meni su bile glupe one reklame za rexona deziće kad se frajer s gađenjem okrene za ženskom, a ona digne ruku i nacrtana svinja rokće ispod pazuha
valjda su htjeli poručiti svima koji ne koriste rexonu da bazde ko svinje - baš super način za uvrijediti potencijalnog kupca
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 00:58   #20
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ja tu reklamu ne kužim. Toćanje keksa u mlijeko prakticiram, i ne gadi mi se što keks koji sam ja polizala umočim u svoju čašu s mlijekom, ali ne razumijem reklamu. Kako vidljivo bogat mlijekom? Kad ga umočiš u mlijeko? Tada je svaki vidljivo bogat mlijekom.
polizao ga je da se osigura da mu ga caca ne mazne, jer je keks tooooliko fin
tj. ako je reklama kod mene ista kao i reklama kod vas.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.