Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2012., 00:59   #21
Ali šta je tu za riganje?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:00   #22
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ali šta je tu za riganje?
Zar to nije subjektivno?
Meni se okreće želudac jer se meni gadi.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:01   #23
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Zar to nije subjektivno?
Meni se okreće želudac jer se meni gadi.
Pa jest, samo pitam što ti se gadi. Jer se moje subjektivno od tvog subjektivnog razlikuje, pa mi nije jasno. Zato pitam.

__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:03   #24
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Pa jest, samo pitam što ti se gadi. Jer se moje subjektivno od tvog subjektivnog razlikuje, pa mi nije jasno. Zato pitam.

Zato šta kad kupim te kekse djeci (one ih vole) imam osjećaj da ih je netko lizao i ne mogu ga ni blizu
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:09   #25
Meni je kakanje kod Karla doživotno smučilo zidne mirise za wc.
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:14   #26
ja sam ljetos po ZG vidjela na jumbo plakatima reklamu, ne znam vise ni za sto, koja je prikazivala veliko, OGROMNO djecje lice. dvije vrste reklama za istu stvar. djevojcica i djecak. djecak je bio ok, ali bilo je nesto stravicno u licu djevojcice. bilo ih je toliko puno, na svakom cosku, ko Jaca iz pastete. Sto je znacilo kolutanje ociju svaki put kad bih se provezla. I povratno.

koliko je reklama promasila smisao lezi u cinjenici da se, sad vec pola godine kasnije, mogu tocno sjetiti lica, ali nemam pojma za sto je reklama uopce bila
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:17   #27
nisam mogla smisliti onu t-mobile, "luka, imam ti nesto za reci, cijela skola zna..."
pocelo mi se bljuvati cim bi krenulo i prebacila sam program svaki put koliko bi se nazivcirala, doslo mi je i da promijenim operatera

one always kokosi koje pjevaju su mi isto preiritantne, ustvari, cim je neko pjevanje u reklami, to me odbije, stvarno mi smetaju jingleovi i pjesmice

izuzev kod sime, ta mi je reklama presimpaticna, odmah pozelim da sime i meni donese ribu
lanazg88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:17   #28
Quote:
kokosh_anel kaže: Pogledaj post
Meni je kakanje kod Karla doživotno smučilo zidne mirise za wc.
+1
i ona tuka majka, koja kad otvori vrata, u hrvatskoj reklami kaže zabezeknuto: Karlo?
trebalo bi ići: pajebemumtaer Karlo, jesam ti rekla da ne može cijeli razred doć u goste, a vidi koja kolona iza tebe!

pjevački zbor olvejs, one koje se s ob tamponom vrte po štangama
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:23   #29
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Zato šta kad kupim te kekse djeci (one ih vole) imam osjećaj da ih je netko lizao i ne mogu ga ni blizu
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:26   #30
Quote:
zarezic kaže: Pogledaj post
dida boža proizvode
.. dapače, iritantna mi je jer ne razumijem što se htjelo postić njome...
a da dečko poševi nešto u ime slave

Quote:
Uta kaže: Pogledaj post
kad vidim one za tekući deterđent za rublje gdje glumci, kao da su sport bili, u svakoj prilici izvuku dvolitru ....časna riječ, toliko su mi odurne da ga više ne kupujem
svaka prava žena uvijek u torbi nosi bocu tekućeg praška

Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Reklama za Oreo kekse.
Svaki put kad bi dica uzela te kekse meni je želudac išao put gore jer se sjetim onog malog i oca mu kako otvore keks, poližu, poklope nazad, umoče u mlijeko i onda požderu
isuse, moja baka obožava tu reklamu.. svaki put se raspekmezi


meni strahovit idu na jetra sve ove reklame sa Gregorom
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:31   #31
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
To su činili dosta kratko jer su im se ljudi rugali, jelda?
Uvijek sam želio upoznati kojeg od šupaka koji osmišljavaju takve stvari.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:35   #32
reklama za neke cipele.veliki plakat blizu mog stana na kojem Severina (ona sama po sebi je dovoljna da me odbije od proizvoda) drži štiklu kao telefon,tužno gleda u pod,a na plakatu piše dragi kad dolaziš?

sve reklame za maskare u kojima žene nose umjetne trepavice i drobe o tome kako imaju duge trepavice i kako i mi možemo imati tako duge i divne trepavice.pa možemo brate,ako kupimo umjetne
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:37   #33
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
reklama za neke cipele.veliki plakat blizu mog stana na kojem Severina (ona sama po sebi je dovoljna da me odbije od proizvoda) drži štiklu kao telefon,tužno gleda u pod,a na plakatu piše dragi kad dolaziš?

sve reklame za maskare u kojima žene nose umjetne trepavice i drobe o tome kako imaju duge trepavice i kako i mi možemo imati tako duge i divne trepavice.pa možemo brate,ako kupimo umjetne
+1 za sve!
Pogotovo ovo s trepavicama.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:38   #34
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
ja sam ljetos po ZG vidjela na jumbo plakatima reklamu, ne znam vise ni za sto, koja je prikazivala veliko, OGROMNO djecje lice. dvije vrste reklama za istu stvar. djevojcica i djecak. djecak je bio ok, ali bilo je nesto stravicno u licu djevojcice.
Prve tri su najvažnije? Po mom gradu je baš svaki plakat s licem tog djeteta koji sam vidjela bio krivo zaljepljen. Ali nije mi stravična.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:40   #35
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
+1 za sve!
Pogotovo ovo s trepavicama.
takodjer!
sjecam se i da je alka vuica imala jumbo plakat na kvatricu (nisam sigurna, mozda je jos tamo) pa sam si mislila da to mora biti antireklama njihovih suparnika jer tko bi normalan nju angazirao za zastitno lice. isto nemam pojma sto je tocno reklamirala
lanazg88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:42   #36
Meni je reklama za Dida Božu isto upala u oči. Imam osjećaj kao da je onaj unuk dida Bože neki gastarbajter čiji su starci emigrirali '45 i sad se sjetio okrenut lovu na račun svog dida Bože.
Saronge is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:44   #37
Quote:
Saronge kaže: Pogledaj post
Meni je reklama za Dida Božu isto upala u oči. Imam osjećaj kao da je onaj unuk dida Bože neki gastarbajter čiji su starci emigrirali '45 i sad se sjetio okrenut lovu na račun svog dida Bože.
predobro
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:44   #38
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
ja sam ljetos po ZG vidjela na jumbo plakatima reklamu, ne znam vise ni za sto, koja je prikazivala veliko, OGROMNO djecje lice. dvije vrste reklama za istu stvar. djevojcica i djecak. djecak je bio ok, ali bilo je nesto stravicno u licu djevojcice. bilo ih je toliko puno, na svakom cosku, ko Jaca iz pastete. Sto je znacilo kolutanje ociju svaki put kad bih se provezla. I povratno.

koliko je reklama promasila smisao lezi u cinjenici da se, sad vec pola godine kasnije, mogu tocno sjetiti lica, ali nemam pojma za sto je reklama uopce bila
Isuse Bože, znam o čemu pričaš. U biti znam ali ne znam jer sam očito potisnula
Ali znam da sam viđala neku čudovišnu dječju facu, ali se ne mogu sjetit kako je točno izgledala ni za što je reklama. Mozak me pokušava zaštit od traume. Omen je goli kurac za nju.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:45   #39
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Prve tri su najvažnije? Po mom gradu je baš svaki plakat s licem tog djeteta koji sam vidjela bio krivo zaljepljen. Ali nije mi stravična.

to je ta mala
ima preozbiljno STARO lice

necu oka sklopiti
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:46   #40
Reklama za Harvey Norman

"Idemo, idemo u Harvey Norman, idemoooooo!!!!"
Ne znam uopće šta bih mislila da je to s obzirom na reklamu
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:52.