Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2012., 02:18   #41
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post


meni strahovit idu na jetra sve ove reklame sa Gregorom
Ovome pridružujem i Tomato reklame s Hadžihafizbegovićem
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 02:37   #42
Quote:
Saronge kaže: Pogledaj post
Meni je reklama za Dida Božu isto upala u oči. Imam osjećaj kao da je onaj unuk dida Bože neki gastarbajter čiji su starci emigrirali '45 i sad se sjetio okrenut lovu na račun svog dida Bože.
Meni su najžešći dio fotke njegove oči, odnosno fotošopirana bjelina istih. Jbt, ima tako prodoran pogled da imam osjećaj da će mi pojesti dušu.


Pridružujem se hejtovima za Gregora i Tomato. "Aj-de-bok".


Također mi je stravično iritantna reklama gdje neka kovrčava žena sjedi na podu ureda i ljutito baca papire po uredu stišćući pesnicu u maniri diktatora. Istovremeno, lice joj izgleda kao da je pojela omlet od pokvarenih riba i starih jaja i upravo postala svjesna činjenice da je dobila salmonelu dok je tjera na izbacivanje nemilog obroka na 2 kraja.



Još jedna od glupljih mi je ona s Milom Elegović koja se čudi k'o pura dreku kompjuterskoj animaciji kune. Ne znam što mi je blesavije u toj reklami, njen piskutavi glasić petogodišnjakinje, divljenje toj kuni ili creepy pogled tipa iz iste reklame koji gladi animiranu kunu.


Da ne zaboravimo "Andersenovu tekućinu"? Koji drek je Andersenova tekućina? Spominju taj pojam kao da je općepoznato što je to. Guglala sam i nigdje nisam našla nikakvo pojašnjenje o kakvoj se to divoti radi.


Inače nisam naročito receptivna za reklamne sadržaje na tv-u, što se tiče toga da me potiču na kupovinu, no definitivno me ovakve reklame odbijaju od kupovine.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 02:38   #43
Sve Dove reklame s manje savršenim ženama, gdje se skupi desetak žena na jednoj hrpi.
Djeluju kao sajam mesa. Srećom, ni inače ne koristim Dove proizvode.
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?
Qloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 02:41   #44
one snickers reklame gdje se uvijek neki muškarac pretvori u bitchy ženu i onda kad pojede snickers vrati se u muškarca
otkad ta reklama postoji umjesto snickersa kupujem twix
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 02:57   #45
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
one snickers reklame gdje se uvijek neki muškarac pretvori u bitchy ženu i onda kad pojede snickers vrati se u muškarca
otkad ta reklama postoji umjesto snickersa kupujem twix


Meni je ta reklama super !
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 03:15   #46
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post


Meni je ta reklama super !
da se razumijemo smiješna je i simpa,ali mi se nimalo ne sviđa poruka koju šalje
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 08:58   #47
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
da se razumijemo smiješna je i simpa,ali mi se nimalo ne sviđa poruka koju šalje
a koja je to?
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 10:29   #48
I meni je ta reklama super. Drago mi je vidjeti Betty White i Joan Collins.
Mene nervira reklama s onom kratkokosom Lorenom koja je vodila Ljubav je na selu, ne znam kak se preziva. Dođe doma i sva ljuta cvili na tipa koji nije ništa skuhao, ali ne, pećnica napravi ding i on vadi van podgrijano gotovo jelo prepuno aditiva i smeća. Naravno, ona se sva razgali i onda to žvaču s velikim osmjesima na licu.
Što me vodi do toga da me odbija od kupovine ikakve prehrambene stvari u čijoj reklami ljudi kod žvakanja doslovce svršavaju od sreće.
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 10:38   #49
Quote:
June kaže: Pogledaj post
Mene nervira reklama s onom kratkokosom Lorenom koja je vodila Ljubav je na selu, ne znam kak se preziva.
Ovo sam pročitala da se radi o Loreni koja je vodila ljubav na selu

Uglavnom, uvijek se blago uzrujam kad u reklam za uloške/tampone u kojima se spominju 'oni dani u mjesecu'. Kak'i mrtvi dani u mjesecu? M-j-e-s-e-č-n-i-c-a
Channon Yarrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 10:40   #50
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post


Dodatno, plakat se smežura kad dulje stoji u onim ostakljenim oglasnim pločama, pa se sirotom djetetu faca dodatno izobliči...

Znam da je fora vjerojatno u tome da ne treba forsirati kult lijepe djece, ali kad god vidim ovu sliku mislim da je oglas za neku od humanitarnih kampanja .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 10:45   #51
Quote:
kokosh_anel kaže: Pogledaj post
Ovome pridružujem i Tomato reklame s Hadžihafizbegovićem
Mamuzanje mrtvog konja.

Prvih nekoliko su bile jako efektne ("Nije Ante, Darinka je... Darinka", "daj, naruči jednu brusnicu" i to), a onda je netko odlučio iscijediti i zadnju kap (novca) iz te priče .

Potpisujem Oreo kekse i dižem za sve Konzumove rimovane reklame (znamo-damo, vama-nama).
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 10:48   #52
Quote:
Channon Yarrow kaže: Pogledaj post
Ovo sam pročitala da se radi o Loreni koja je vodila ljubav na selu

Uglavnom, uvijek se blago uzrujam kad u reklam za uloške/tampone u kojima se spominju 'oni dani u mjesecu'. Kak'i mrtvi dani u mjesecu? M-j-e-s-e-č-n-i-c-a


I da, reklame za dnevne uloške, to je valjda najbolja inovacija u 21. stoljeću jer sprečava vaš prirodan smrad koji je apsolutno nepodnošljiv i ima da crknete od srama ako nemate friški uložak svakih sat i pol. To što naš uložak predstavlja pravi eldorado za candidu i još pokoju beštijicu je mala cijena vaše mirišljavosti.
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 11:03   #53
Quote:
kokosh_anel kaže: Pogledaj post
Ovome pridružujem i Tomato reklame s Hadžihafizbegovićem
A Tele2 sa mafijom?
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 11:12   #54
Quote:
June kaže: Pogledaj post


I da, reklame za dnevne uloške, to je valjda najbolja inovacija u 21. stoljeću jer sprečava vaš prirodan smrad koji je apsolutno nepodnošljiv i ima da crknete od srama ako nemate friški uložak svakih sat i pol. To što naš uložak predstavlja pravi eldorado za candidu i još pokoju beštijicu je mala cijena vaše mirišljavosti.

Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
one snickers reklame gdje se uvijek neki muškarac pretvori u bitchy ženu i onda kad pojede snickers vrati se u muškarca
otkad ta reklama postoji umjesto snickersa kupujem twix
Joan Collins je zakon tamo i Betty White. žene imaju smisao za humor
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post

to je ta mala
ima preozbiljno STARO lice

necu oka sklopiti
ja tu malu tako volim. evo, takvu kći bih htjela imati. ne pitajte me zašto, ali ja se nje ne mogu nagledati.
to je inače Telefončić kampanja
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 11:16   #55
Što mislite o ovoj reklami?

http://www.youtube.com/watch?v=j6Ihl633vtc
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 11:24   #56
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Što mislite o ovoj reklami?

http://www.youtube.com/watch?v=j6Ihl633vtc
nadam se nije samo propaganda
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 14:06   #57
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Meni je ta klinka prekjutić


Općenito, reklame na mene utječu samo negativno.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 14:21   #58
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Što mislite o ovoj reklami?

http://www.youtube.com/watch?v=j6Ihl633vtc
Više mi se sviđa ona s vrištećim djetetom.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 14:27   #59
meni je grozna reklama za sky colu
kupit ću puno više da ne nestaneeeee

majketi koje em sranje od pića, ne znam da itko to uopće kupuje, em koja debilna pjesmica ono kupi sto litara jebene sky cole

sve te pjesmice mi idu na jetra


i totalno mi fali prošlogodišnja reklama za kolu zbog pjesmice
Ho-ho-ho
Shake up the happiness
Wake up the happiness
Shake up the happiness
It's Christmas time


__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 14:44   #60
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Što mislite o ovoj reklami?

http://www.youtube.com/watch?v=j6Ihl633vtc
ajme plačem
Sadie G. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.