Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2014., 16:34   #21
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
Uglavnom, ne proslavljamo niti obilježavamo dan kako bi trebali.
Netko bi mogao pomisliti kako je riječ o medijskoj blokadi.
Sada smo uvjereni kako je to neistina,
i da su Okučane oslobodili političari. :klap:
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 16:45   #22
Zanimljivo je to, čudim se braniteljima i domoljubima i svim Hrvatima.

Neki drugi narodi svoje pobjede slave i proslavljaju, još kada bi imali ovakve akcije oslobađanja gdje su naši dečki razbili ali doslovce razbili i otresli neprijatelja kao beba zvečku.

U 31 sat osloboditi tako munjevito toliko okupirano područje, pa zatim oluja 4 dana...samo 4 dana, a neprijatelj u paničnom strahu i bježaniji.

Ili obrana domovine i zaustavljanje toliko nadmoćnog neprijatelja kada su strani vojni stručnjaci predviđali da će svoje ciljeve a to je linija karlovac karlobag virovitica ostvariti kroz 7 dana.

A što mi radimo?
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 16:49   #23
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
Netko bi mogao pomisliti kako je riječ o medijskoj blokadi.
Tko bi samo tako nešto mogao pomisliti?
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 16:52   #24
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
Koristim prigodu svim Hrvatima i onima koji se tako osjećaju
čestitati devetnaestu godišnjicu vojno redarstvene operacije Bljesak
koja je rezulirala oslobađanjem okupiranih područja zapadne Slavonije.
Slava svim poginulim hrvatskim bojovnicima, i velika hvala ranjenima.
Pridružujem se čestitkama. Akcija Bljesak je bila uvod u Oluju kojom je vraćen dio teritorija koje su okupirale četničke bande.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 16:54   #25
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je to, čudim se braniteljima i domoljubima i svim Hrvatima.

Neki drugi narodi svoje pobjede slave i proslavljaju, još kada bi imali ovakve akcije oslobađanja gdje su naši dečki razbili ali doslovce razbili i otresli neprijatelja kao beba zvečku.

U 31 sat osloboditi tako munjevito toliko okupirano područje, pa zatim oluja 4 dana...samo 4 dana, a neprijatelj u paničnom strahu i bježaniji.

Ili obrana domovine i zaustavljanje toliko nadmoćnog neprijatelja kada su strani vojni stručnjaci predviđali da će svoje ciljeve a to je linija karlovac karlobag virovitica ostvariti kroz 7 dana.

A što mi radimo?
Pa bio je premijer slavio oluju pa su ga izviždali... na svečanoj proslavi koja je trebala proći dostojanstveno.
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 16:57   #26
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
Ne vidim ništa pristojno u naslikavanju četvorice političkih slijepaca
kako se svi odReda zahvaljuju braniteljima, kojih nema nigdje prikazanih.
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
Skroz čudno, do sada su obljetnice oslobodilačkih akcija i borbe protiv okupatora koristili za jadikovanje nad ugroženom nejači.

Što se događa?

Uglavnom, ne proslavljamo niti obilježavamo dan kako bi trebali.

Pa svima je jasno zašto su to. Birali su "od dva zla manje". U Maksimiru su nepoželjni.Tamo bi ih dočekali zvižduci, pa su otišli u Okućane. Poznata orjunašica Vesna Pusić naravno nije bila u Okučanima. Ona čeka dernek u Srbu.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 16:59   #27
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je to, čudim se braniteljima i domoljubima i svim Hrvatima.

Neki drugi narodi svoje pobjede slave i proslavljaju, još kada bi imali ovakve akcije oslobađanja gdje su naši dečki razbili ali doslovce razbili i otresli neprijatelja kao beba zvečku.

U 31 sat osloboditi tako munjevito toliko okupirano područje, pa zatim oluja 4 dana...samo 4 dana, a neprijatelj u paničnom strahu i bježaniji.

Ili obrana domovine i zaustavljanje toliko nadmoćnog neprijatelja kada su strani vojni stručnjaci predviđali da će svoje ciljeve a to je linija karlovac karlobag virovitica ostvariti kroz 7 dana.

A što mi radimo?
Sjetite ih se 3 puta godišnje i onda im "čestitate" što su ginuli i krvarili.
HvalaNaRibama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:01   #28
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
Ne vidim ništa pristojno u naslikavanju četvorice političkih slijepaca
kako se svi odReda zahvaljuju braniteljima, kojih nema nigdje prikazanih.
A nakon raznoraznih komentara i izjava barem ove riječi:

Quote:
- Na ovaj dan smo ponosni i hvala svima onima koji su dali i najmanji doprinos u akciji, a onima koji su dali život zapravo se i ne možemo zahvaliti - rekao je premijer Milanović.

Predsjednik Josipović zahvalio je svim braniteljima, osobito onima koji su dali svoj život i svoje zdravlje za obranu Domovine.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:02   #29
Quote:
HvalaNaRibama kaže: Pogledaj post
Sjetite ih se 3 puta godišnje i onda im "čestitate" što su ginuli i krvarili.
Neki ni to neki bi najradije da Hrvatske nikad nije ni bilo. Ima ih dosta na forumu.
BTW nisi samo ti sudjelovao u DR
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:04   #30
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Nisi samo ti bio u DR
Nisam. I mnogi su prošli gore stvari od mene.

Samo mi ide na živce sveopće licemjerje. Pogotovo na ovakve dane kad vrtim filmove i bježim od flashbackova.
HvalaNaRibama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:04   #31
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Neki ni to neki bi najradije da Hrvatske nikad nije ni bilo. Ima ih dosta na forumu.
BTW nisi samo ti sudjelovao u DR
Neki ljudi vole Hrvatsku, ali su ipak odselili u njemačku zbog veće plaće
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:05   #32
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
A nakon raznoraznih komentara i izjava barem ove riječi:
Pa kako neki imaju obraza. Josipović uredno dolazi i drži govore u Srbu
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:06   #33
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Neki ljudi vole Hrvatsku, ali su ipak odselili u njemačku zbog veće plaće
Pobjegli su i zatražili politički azil zbog progona od strane komunista koji su na vlasti.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:06   #34
Quote:
HvalaNaRibama kaže: Pogledaj post
Što mi čestitaš? Prijatelja i kolegu kojega sam izgubio?
Koji je za ovo sranje poginuo?
Sjetite se branitelja 3 dana u godini i onda im čestitate što su bili idioti.

ostalih 362 dana u godini im se smijete, ismijavate ih, sprdate se s njima i najradije bi da ih nema jer vam je neugodno u njihovom prisustvu.

Manite nas se i tih 3 dana u godini.
Cjaro sada?
ako si ti bio idiot, ja nisam
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:07   #35
Quote:
HvalaNaRibama kaže: Pogledaj post
Nisam. I mnogi su prošli gore stvari od mene.

Samo mi ide na živce sveopće licemjerje. Pogotovo na ovakve dane kad vrtim filmove i bježim od flashbackova.
Ja te razumijem. Pročitaj moj prvi ili drugi današnji post na ovoj temi. Josipović and co. su došli u Okučane iz jednog jedinog razloga,da ne dođu u Maksimir,jer bi tamo moglo biti opasno.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:10   #36
Izbori se bliže. Himbeno i neiskreno. Oni su svoje rekli u Vukovaru i inače. Za njih su branitelji fašisti, šovinisti i ekstremisti. Lupaju im glave o zidove.

Ljigavci i pokvarenjaci.
Sukus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:10   #37
Quote:
HvalaNaRibama kaže: Pogledaj post
Sjetite ih se 3 puta godišnje i onda im "čestitate" što su ginuli i krvarili.
Govorimo o obilježavanju obljetnica.

Da li ameri svaki dan obilježavaju pobjede iz njihovog rata za nezavisnost? Ne.

Ali kada dođe 4.7. hehehe...nešto što mi možemo sanjati...a 238 godina prošlo.
I još se sjećaju ljudi koji su se borili za njihovu slobodu i nezavisnost.

Mi samo znamo kukati, nismo u stanju barjak staviti na kuću, a recimo u new yorku su prije par godina roknuli 22 tone vatrometa, nema grada ili kuće, selendre da se možeš okrenuti a da ne vidiš američku zastavu.

A probaj im reći kako su 1/5 lojalista (onih koji su se borili na strani britanskog carstva i protiv nezavisnosti)...khm uklonili....

i opet pitam, što mi radimo?
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:17   #38
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Pa kako neki imaju obraza. Josipović uredno dolazi i drži govore u Srbu
Ja bih voljela da su čitavo vrijeme ovako 'ne imali obraz', pa šta god mislili u sebi, to bi značilo da se imaju ponašati kako i doliči vlasti u državi Hrvatskoj. Već smo polako densenzibilizirani ušutkivanjem, to je došlo do te mjere da smo izjave za koje bi u bilo kojoj pristojnoj državi bili suđeni, počeli šutke prihvaćati, hell, sretni smo da nisu ukinuli proslavu obljetnice.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:21   #39
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
Govorimo o obilježavanju obljetnica.

Da li ameri svaki dan obilježavaju pobjede iz njihovog rata za nezavisnost? Ne.

Ali kada dođe 4.7. hehehe...nešto što mi možemo sanjati...a 238 godina prošlo.
I još se sjećaju ljudi koji su se borili za njihovu slobodu i nezavisnost.

Mi samo znamo kukati, nismo u stanju barjak staviti na kuću, a recimo u new yorku su prije par godina roknuli 22 tone vatrometa, nema grada ili kuće, selendre da se možeš okrenuti a da ne vidiš američku zastavu.

A probaj im reći kako su 1/5 lojalista (onih koji su se borili na strani britanskog carstva i protiv nezavisnosti)...khm uklonili....

i opet pitam, što mi radimo?
Da mi oprostiš na izrazu -jedemo govna.
Bitna je forma, koga briga za sadržaj.

Ne ljuti se, ne ide ovo osobno tebi , više je intrinzično.

Bolje da se danas maknem od tastature...

Uživajte i ne obazirite se na mene.
One of those days...
HvalaNaRibama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:23   #40
Quote:
HvalaNaRibama kaže: Pogledaj post
Ne ljuti se, ne ide ovo osobno tebi , više je intrinzično.
Kužim ja što hoćeš reći, ali problemi su puno kompleksniji.

Da se ovakve obljetnice obilježavaju kako im priliči i odnos prema braniteljima bi bio bolji, možda ne savršen, ali bolji.
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:02.