Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2015., 18:18   #81
Kako se ti brišeš sa stvrdnutim ručnikom? Meni mekani flafasti ručnik odmah upije vodu, a tvrdi mi izgrebe svu kožu dok pokušam pokupim kapljice.
Ovo za posteljinu još nisam čula. Ja imam 7 kompleta i svaki put vrtim drugu jer me to uveseljava. Zamišljam si da moram spavati godinu dana na istoj posteljini iste boje.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:25   #82
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
Imam jedan kaput i dva para čizama, a ponekad mi se čini da mi je i to previše. Imam suprotan problem: opsesivnu potrebu da se riješim viška jer imam osjećaj da me guši. Naročito višak odjeće u ormaru.
Ovo
Trjebiiiiimmm
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:25   #83
Ovo s posteljinom prakticiram i ja. Super mi je, ne zauzima mi posteljina mjesto u ormaru.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:27   #84
što je sa situacijama kad treba dvaput u danu presvlačiti posteljinu?
__________________
...dok se eto, jadni ksenofobi uvrijede kad im kažeš da su ksenofobi i fašisti. Jeste, FAŠISTI ste. Može karton. by moderator klonka

klik
Reljef is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:29   #85
Da se baš ispovraćam po krevetu ili tako nešto, ležala bih bez posteljine dok se postojeća ne bi oprala i osušila, ali nije mi to situacija kakvu planiram i za koju bivam spremnom.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:30   #86
Quote:
AyaFey kaže: Pogledaj post
Pa zar je tim Amerikankama bila potrebna cijela knjiga da bi došle do zaključka kako se bolje osjećaju kad po kući ne nose šlampavu rupičastu odjeću? I kad je sve uredno i raskrčeno?
Kakve knjige, to jednostavno osjetiš fengšua
Pročitala sam neke recenzije i neke od žena i same priznaju da je to mozda knjiga za urbanu japansku kulturu....na tragu onoga sto je Reljef napisala u jednom od postova. Mislim da je nezahvalno generalizirati.
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:36   #87
Vi stvarno imate jedan par posteljine?

Kako to izgleda kad se preznojavate radi temperature? Ili isprljate posteljinu konzumirajuci hranu i pice u krevetu dok ste bolesne ili nakon seksa?
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:37   #88
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
...ili nakon seksa?
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:38   #89
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Vi stvarno imate jedan par posteljine?

Kako to izgleda kad se preznojavate radi temperature? Ili isprljate posteljinu konzumirajuci hranu i pice u krevetu dok ste bolesne ili nakon seksa?
da, meni je isto to zanimljivo
nije da se temperatura ne dešava. ili povraćanje ili seks.
__________________
...dok se eto, jadni ksenofobi uvrijede kad im kažeš da su ksenofobi i fašisti. Jeste, FAŠISTI ste. Može karton. by moderator klonka

klik
Reljef is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:42   #90
Quote:
happygoose kaže: Pogledaj post
Pročitala sam neke recenzije i neke od žena i same priznaju da je to mozda knjiga za urbanu japansku kulturu....na tragu onoga sto je Reljef napisala u jednom od postova. Mislim da je nezahvalno generalizirati.
Nije mi bila namjera generalizirati, ali slažem se da bi prije trebala pročitati knjigu prije nego što ju prokomentiram. Moj komentar se odnosio samo na dio reljefinog posta.
Jedino, čini mi se da ljudi danas traže konzultante za nešto što bi relativno lako mogli sami učiniti ili zaključiti. No dobro, to nije moja briga...
AyaFey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:43   #91
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
a tvrdi mi izgrebe svu kožu dok pokušam pokupim kapljice.
scrub

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Da se baš ispovraćam po krevetu ili tako nešto, ležala bih bez posteljine dok se postojeća ne bi oprala i osušila, ali nije mi to situacija kakvu planiram i za koju bivam spremnom. : D
ovo

Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Vi stvarno imate jedan par posteljine?

Kako to izgleda kad se preznojavate radi temperature? Ili isprljate posteljinu konzumirajuci hranu i pice u krevetu dok ste bolesne ili nakon seksa?
ne sjecam se kad sam se zadnji put preznojavala u krevetu. hranu i pice ne konzumiram u krevetu nego iskljucivo u blagavaonici. do unatrag godinu, sest mjeseci i dvajst dana nedjeljom smo doruckovavali u krevetu. potom bi se posteljina prala na vec opisani nacin. sto se tice seksa, posteljina se pere na vec opisani nacin dan poslije. ako nema (previse) organskih tvari ne mijenjam nuzno.

edit: zaboravih napomenut ocito, al na forumu sam, pa bolje da napisem
posjedujem vise posteljina. u slucaju nezgode imam cistu za promijenit. samo sto vec dugo nije bilo potrebe.
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:44   #92
Ne mogu uopće zamisliti scenarij u kojem nakon seksa idem mijenjati posteljinu. Okej, krv po plahti preveniram ručnikom ili dekicom, ali to sam radila i kad sam imala više od jednog kompleta posteljine.

Ne sjećam se kad sam zadnji put jela u krevetu, a zadnji put sam se brutalno preznojila od temperature i smočila posteljinu prije valjda četiri godine, sjećam se toga. Da mi redovno fali čiste posteljine, kupila bih još jedan komplet, ali otkad živim ovako zbilja se nijednom nije dogodilo da mi zatreba.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:56   #93
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ne mogu uopće zamisliti scenarij u kojem nakon seksa idem mijenjati posteljinu. Okej, krv po plahti preveniram ručnikom ili dekicom, ali to sam radila i kad sam imala više od jednog kompleta posteljine.

Ne sjećam se kad sam zadnji put jela u krevetu, a zadnji put sam se brutalno preznojila od temperature i smočila posteljinu prije valjda četiri godine, sjećam se toga. Da mi redovno fali čiste posteljine, kupila bih još jedan komplet, ali otkad živim ovako zbilja se nijednom nije dogodilo da mi zatreba.
ok, kužim.
mene temperatura s preznojavanjem uhvati par puta godišnje.
ne jedem u krevetu, ali sinusi me znaju dovoljno zezati da curim po jastučnicama, a jastučnice ionako češće mijenjam jer mi paše osjećaj čiste posteljine oko glave.
__________________
...dok se eto, jadni ksenofobi uvrijede kad im kažeš da su ksenofobi i fašisti. Jeste, FAŠISTI ste. Može karton. by moderator klonka

klik
Reljef is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:59   #94
Ne bih mogla samo jedan komplet posteljine imati.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 19:01   #95
Ne znam kako bih mogla spavati stalno u jednoj posteljini i ne imati rezervnu
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 19:03   #96
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Ne bih mogla samo jedan komplet posteljine imati.
Ma ni ja.

A ne volim ni pritisak da nesto moram oprati bas sad ili sutra kad se ustanem jer u protivnom nemam cisto. Nekako ne zelim rasipati energiju na to. Razumijem da je netko drugi skroz ravnodusan u toj situaciji.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 19:04   #97
Quote:
Reljef kaže: Pogledaj post
mene temperatura s preznojavanjem uhvati par puta godišnje.
Tako bih ih i ja imala nekoliko, da. Ovako bi mi uvijek jedan komplet stajao u ormaru, a koristila bih vjerojatno uvijek onaj drugi jer teško da bi mi se dalo razbucati onaj iz ormara i onda morati slagati opran umjesto da ga odmah stavim u upotrebu.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 19:05   #98
chocolatcookie, sporkuljo i straco

potpisujem ti post iznad, ne da mi slagat i zao mi rasturat vec uredno slozenu posteljinu u ormaru




zasto afro ti ne bi mogla imat samo jedan par posteljine?

xiang veli da je stresno, eto meni je prakticno. ionako miljun stvari moram obavit u tocno odredjeno vrijeme, jedna vise, jedna manje. vjerujem da ovakvom praksom ustedim 15 minuta tjedno ... koje poslije poslije spucam na forum al dobro sta sad....
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 19:06   #99
neću ni pitati na čemu spavaju gosti
__________________
...dok se eto, jadni ksenofobi uvrijede kad im kažeš da su ksenofobi i fašisti. Jeste, FAŠISTI ste. Može karton. by moderator klonka

klik
Reljef is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 19:06   #100
Da nemam sušilicu, ne bih ni ja mogla.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.