Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2015., 01:31   #61
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
u deželi. tamo znaju imati taj stalak gdje sve bude po 1 euro. to sam otkrila tad kad sam kupila lampice, mislila sam da je neka greška na etiketi.
a inače sam slične zvjezdice vidjela i u kiku, za oko 30-40 kn, ali mi nisu bile tako lijepe, imale su više neku zelenkasto plavkastu boju i oblik zvjezdica je bio ružniji.

pričvrtim ih na karnišu s onim žičicama za zatvaranje vrećica.
Ove tvoje su bas super, imaju topli stih.
Svasta se da s njima...


Ovo mi je super, ko ima klince...
Hannah 3 is offline  
Old 22.11.2015., 01:33   #62
Ariana predivan prozor
zagrebačka cura is offline  
Old 22.11.2015., 11:19   #63
evo me

ari i hana, baš je lijepo sve

ja sam zasad naljepila naljepnice na prozore i stavila božićni stolnjak i kutije za kekse, bonbone, itd. drugi tjedan kitim bor i popratne sadržaje, sve srebrno ljubičasto.
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Old 22.11.2015., 11:25   #64
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Poslala sam muzu slike, kaze da je super i da Frosty gleda zatvoren iza stakla, ko Hannibal Lector


Ruku na srce, izgleda malo scary.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 22.11.2015., 11:35   #65
Ja bi sad kitila bor, ali još mi je prerano. Nisam ni očekivala ovaj topik već sad.
Onaj vikend 5.12. ili 13.12 ću. Jedino adventni vijenac postavimo ranije i vjenčić na vrata
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 22.11.2015., 11:38   #66
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Poslala sam muzu slike, kaze da je super i da Frosty gleda zatvoren iza stakla, ko Hannibal Lector
http://s15.postimg.org/endksn44b/20151121_171424.jpg


ali dobro je primjetio
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 22.11.2015., 11:40   #67
vi svi imate umjetne borove ili?

ja imam traume iz djetinjstva od umjetnih borova i nedovoljno okićenog doma.

tako da od kad imam svoju familiju imam samo prave borove (), srebrne smreke od dva metra prekrasnog popunjenog izgleda, ukusno nakićenih i prozore s naljepnicama i kuglice okolo i čizme za iznad kamina ali iznad radijatora.

idući vikend počinje advent, a vijenac nisam osmislila. morat ću si dat truda ako želim upalit prvu svijeću prve nedjelje adventa, a ne treće.
My Name Is... is offline  
Old 22.11.2015., 11:51   #68
Ja se sjećam svojeg nezadovoljstva kad je tata kupio prvi umjetni bor jedva metar i dvadeset visok, nakon što smo uvijek imali prave od 2 metra.
Ali sad mi se sviđaju umjetni, prvo jer se ne ubijaju jadna drva svake godine, drugo jer mi ne padaju iglice po cijelom stanu, treće jer je jeftinije kupiti bor jednom u 10 godina i četvrto zato jer mi izgledaju ljepše i punije od većine pravih borova.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 22.11.2015., 11:58   #69
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
jer mi izgledaju ljepše i punije od većine pravih borova.
ne znam koja forumašica ovdje, ali jedna je imala toliko gust umjetni bor i toliko okićen da je to nešto prepepredivno bilo, lani mislim. jel Tupelo možda

kao da nema grana, nego baš izgleda ko stožac.

takvi su mi lijepi.

ali lanjska moja smreka je bila prekrasno gusta i srebrna, čvrste iglice.

a iglice po stanu me ne brinu, tepiha nemam, a iskreno, kad nađem neku iglicu na balkonu u svibnju bude mi tak toplo oko srca
My Name Is... is offline  
Old 22.11.2015., 12:18   #70
a ubijanje drveća?
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 22.11.2015., 12:32   #71
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ali sad mi se sviđaju umjetni, prvo jer se ne ubijaju jadna drva svake godine, drugo jer mi ne padaju iglice po cijelom stanu, treće jer je jeftinije kupiti bor jednom u 10 godina i četvrto zato jer mi izgledaju ljepše i punije od većine pravih borova.
isto.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Old 22.11.2015., 13:03   #72
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
a ubijanje drveća?
Ne želim skretati temu, ali mislim da je ekološki prihvatljivije kupiti drvce iz rasadnika nego kupiti plastično.

Ot: dok sam bila kod staraca uvijek smo imali drvce sa 101 različitom kuglicom u svom stanu ne kitim iako jako volim ugođaj lampica.
Racine Carree is offline  
Old 22.11.2015., 13:05   #73
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Ne želim skretati temu, ali mislim da je ekološki prihvatljivije kupiti drvce iz rasadnika nego kupiti plastično.
ja želim
ekspliciraj
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 22.11.2015., 13:10   #74
Meni je nezamisliv bozic bez pravog drvca, taj miris je nesto nezamjenjivo
GoSSipGirl- is offline  
Old 22.11.2015., 13:11   #75
Drvca iz rasadnika su posebno uzgojena da bi se posjekla za Božić, da ih nisu planirali sjeći ne bi ih ni sadili, a bez problema se razgrade. S druge strane plastična drvca su potrošila energiju da se proizvedu i razgradit će se nikad, a većina ljudi tu i tamo zamijeni to svoje plastično, ili zbog izgleda ili zbog veličine.
Racine Carree is offline  
Old 22.11.2015., 13:17   #76
a keksi? kakve božićne kekse pečete?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Old 22.11.2015., 13:19   #77
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Drvca iz rasadnika su posebno uzgojena da bi se posjekla za Božić, da ih nisu planirali sjeći ne bi ih ni sadili, a bez problema se razgrade. S druge strane plastična drvca su potrošila energiju da se proizvedu i razgradit će se nikad, a većina ljudi tu i tamo zamijeni to svoje plastično, ili zbog izgleda ili zbog veličine.
pa sve troši energiju da se proizvede
plastična su ipak dugovječnija i čak i kad ga mijenjaš opet to ne radiš svake sezone
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 22.11.2015., 13:24   #78
A ono, agree to disagree
Racine Carree is offline  
Old 22.11.2015., 13:38   #79
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
a keksi? kakve božićne kekse pečete?
Ja ću speć adventske mafine jer konačno imam kalup. Bit će kombinacija jabuka + cimet i drugi od čokolade s nečim. Moram pronaći recepte.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 22.11.2015., 13:45   #80
Nisam dugo ali idem sada uskoro na advent u Beču pa kak' vidim da se vi razumijete u te stvari što pametno treba od tamo donijeti ? Nisam bila stvarno dugo i više se ne sjećam.
Medenjake, paprenjake ili kaj slično ? Hvala žene.

btw. Neki koji ne vole one jeftine keramičke božićne kućice i figurice (kao to im kič ) srećom ih poklone meni. Onda dobih i od raznih baka iz Offertisime i Emmezette sličnih stvari. Pa sam onda od toga svega jedne godine napravila romantično božićno selo, dodala još svašta nešto, upalila svjećice po tim kućama i voila ! Prošli Božić nisam ali ove ću godine to opet napraviti.
Dobijem ovako nešto slično ali manje. A u mraku to izgleda jednostavno predivno. Mali klinci kada dođu, ne mogu se maknuti od toga

pozitivax is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:58.