Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2015., 00:25   #1
O šminkanju II

Vol. I

Je li vam ovo poznato: https://www.youtube.com/watch?v=eaQVfWOToJE

Idem je danas kupiti kao dio bozicnog poklona.

Zadnje uređivanje Sabaa : 09.12.2015. at 00:23.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 01:01   #2
Alerija (kosa mi se šušuri a ja je gladim, kad stignem )

Meni (40+) je od korejske kozmetika jako dobro sjelo ovo dvoje;
s tim da mi je krema ipak malo bolje, serum mi je too much vodenast.
Imam u planu isprobati Mizon Ultra Subon s hijaluronskom kiselinom a i ponoviti kupnju samo ove kreme.

Isprobala sam poklonjene uzorke Mizon seruma s puževom sluzi - ništ' posebno, s placentom - može proći, s kolagenom - bolji mi je Vital + (iz ljekarne) ali me zeleni, s peptidima - oduševio. Taj hidratizira i liftira 2u1, dobar je a nije prejak; naručila sam ekstra lot uzoraka, a mislim da bih mogla i full size.

Puževa krema - crvena s linka mi je Must Have, trošim drugu kutiju. Plava, isti seller - kolagenska mi je malo Too Much, volim s njom namazati ruke - sve si sama napisala Seller je simpa, uvijek pošalje vrećicu korejske kave i poruku na hrv. i na eng. (imaš moje slika na temi Azijska kozmetika).

Etude House
- set mi je na WL, sad ne znam da l ida je naručim - jer i ja znam primjetiti kao neke bolne točke, bubuljice kad duže vrijeme stavljam ovu plavkastu kolagensku kremu ... OMG.

A za kosu - nikako ovo s linka da isprobam ...

Imam još nekih favorita, i sama tražim ... sad isprobavam Lioele BB kreme i neke podloge ispod kremi u obliku gela i lotiona.
Ostajemo u kontaktu
wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 01:38   #3

meni je ovo zakon. prosječno dobro nahrani ruke ali prefantastično miriši.
tonymoly banana hand milk
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 12:07   #4
ja uzela onaj pantene souffle. na prvu mi se svidja, stavila sam ga danas na ocajnu frizzy kosu, sto od teretane, sto od vlage vani i bas je lijepo zagladio kosu bez da ju je otezao, slijepio, smocio, upio se skoro instant. no planiram ga koristiti prije susenja kose, pa cu vidjet kakav je onda. jedino mi se miris se svidja, onako je frizersko profi
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 16:37   #5
Quote:
moment kaže: Pogledaj post

meni je ovo zakon. prosječno dobro nahrani ruke ali prefantastično miriši.
tonymoly banana hand milk
Gdje ovo ima za nabavit?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 17:17   #6
ibej, malo pakiranje od 45 ml, veće od 85 ml je cca 9 dolara:
http://www.ebay.com/itm/TONY-MOLY-Ma...0AAOSwT6pV2tWu
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 17:49   #7
Hvala
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 19:49   #8
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Gle, meni tak ispada, da mi postaje "in" imat ikakvu kosu
Moja kolegica se prije par godina liječila od raka (dobro je sad, odlično čak) i u jednoj fazi terapije joj je kosa dosta ispadala da se sa do lopatica duge kose ošišala na otprilike ovo. Pa su joj ljudi koji i nisu znali da boluje, oduševljeno govorili da izgleda bolje nego ikad.
Nije se vratila na dugu kosu više iako je rekla da ni u snu nije mislila da će ikad biti kratkokosa.
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 22:23   #9
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
ja uzela onaj pantene souffle. na prvu mi se svidja, stavila sam ga danas na ocajnu frizzy kosu, sto od teretane, sto od vlage vani i bas je lijepo zagladio kosu bez da ju je otezao, slijepio, smocio, upio se skoro instant. no planiram ga koristiti prije susenja kose, pa cu vidjet kakav je onda. jedino mi se miris se svidja, onako je frizersko profi
I stojim u dm-u danas i razmišljam šta sam htjela kupiti .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 22:25   #10
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
ja uzela onaj pantene souffle. na prvu mi se svidja, stavila sam ga danas na ocajnu frizzy kosu, sto od teretane, sto od vlage vani i bas je lijepo zagladio kosu bez da ju je otezao, slijepio, smocio, upio se skoro instant. no planiram ga koristiti prije susenja kose, pa cu vidjet kakav je onda. jedino mi se miris se svidja, onako je frizersko profi
Procitala sam negdje na forumu za taj Pantene Souffle, pa sam uzela bijelu bocicu (jedina koja je bila), neki deep moisture, nadam se da ce biti jednako dobar. Vidit cemo sutra
Instant Human is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 22:27   #11
Quote:
moment kaže: Pogledaj post

meni je ovo zakon. prosječno dobro nahrani ruke ali prefantastično miriši.
tonymoly banana hand milk
I meni. Ja sam dobila par testera te kreme kad sam si naručivala bb kremu i odlična je pa je planiram naručiti. Divno, divno miriše.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 10:07   #12
Ne znam zakaj ali nemrem smisliti kozmetiku ili sredstva za čišćenje koja mirišu na hranu.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 10:11   #13
Isto.
Čokolada, banana ili naranča
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 16:26   #14
Quote:
Instant Human kaže: Pogledaj post
Procitala sam negdje na forumu za taj Pantene Souffle, pa sam uzela bijelu bocicu (jedina koja je bila), neki deep moisture, nadam se da ce biti jednako dobar. Vidit cemo sutra
cak mislim da je to ista stvarr, ali razlicito pakiranje. jer su u mom dm-u stajale i bijele i zlatne bocice u istom redu. tj. jedna bijela i iza zlatne.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 17:11   #15
te pjene, jel to za oblikovanje + nekakvi benefitsi za kosu ili je samo pjena puna benfitsa za kosu bez učvršćivanja?
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 23:31   #16
benefitsi bez učvršćivanja
moja je bočica isto bijela. na suhu kosu nisam stavljala, nekako mi to djeluje čudno. stavila sam frendici i nisam neku divotu primijetila, ali zato na mokru

drugo, skužila sam da žene koriste loše fenove i džaba ti onda sve kreme i kremice ako je ne možeš pošteno stilizirati. osim ako si sretnica kojoj se kosa posloži sama od sebe.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 01:56   #17
@wendy01

hvala ti puno, hrpa stvari opet za wl explodirat ce mi haha, sad pokusavam nekako sloziti narudzbe za prvi mjesec, onda ce biti malo (nadam se) lakse sto se tice posiljaka i zakrcenosti a opet prije njihove Nove godine u veljaci kad ce opet sve stati...
reci, Jigott puzva jel onak hranjiva ili vise hidratantna? i njihova kolagenska, jel ti bila prejaka ili nije bas bila opcenito dobra? mislim si mozda ako je kolagenska jako jaka da je uzmem za mamu (70 god).
i jos da te gnajvim sa pitanjima, od kojeg si selera uzela one nosne flastercice, vidjela sam na kozmetici da si ih uzela za kcer. bas bi probala to, meni se znaju gadovi javiti prije menstruacije pa da ih skrsim
da, Etude H. ima def nesto u proizvodima kaj nije bas za osjetljiviju/susu kozu, bas reagira, i citala sam dosta recenzija da se to cesto desava a za ruke su te kreme - ludnica!! cudno totalno! svi me pitaju da kak imam tako mekane i plump ruke,da sto upotrebljavam...

ajmee kako je slatka bananica ode i to na wl, mislim da ce biti super mazalica za ljeto!

ja obozavam sve sto mirise na voce/kolacice/cokolade/karamele/vanilije itd u kozmetici
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 11:01   #18
jel ima netko da mi usporedi makeup revolution sjenila vs sleek? krenula kupiti jedno, spazila drugo, malo mi lijeno gugletati.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 14:43   #19
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
@wendy01i jos da te gnajvim sa pitanjima, od kojeg si selera uzela one nosne flastercice, vidjela sam na kozmetici da si ih uzela za kcer. bas bi probala to, meni se znaju gadovi javiti prije menstruacije pa da ih skrsim
Ja isto uzimam te flastere i to Lioele, ali naručujem preko beautynetkorea.

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
jel ima netko da mi usporedi makeup revolution sjenila vs sleek? krenula kupiti jedno, spazila drugo, malo mi lijeno gugletati.
Ajme, upravo ovu dvojbu imam i ja. Iako, meni je rečeno da su bolja Sleek sjenila. Meni je favorit, odnosno želim si naručiti Oh, so special. Izgledaju mi divno. A od Makeup revolution Iconic 2. Mislim, znam da ti nisam pomogla jer ni ja nisam isprobala, ali morala sam skomentirati za dvojbu.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 14:51   #20
ma sleek sam mislila uzeti već neko vrijeme, pa zaboravim ili zaključim da mi ne treba. napikirala sam au naturel paletu jer su to sva sjenila koja su mi potrebna i onda sam mirna a revolution sam viđala samo po blogovima i nisam pretjeranu pažnju na njih obraćala, povukla me ista cijena, a veći izbor.

ali konzultirala sam se malo s googleom i mislim da ću se držati sleeka, ne treba mi 30 sjenila lošije kvalitete.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.