Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 12:26   #3061
Imaš ona sjenila koja se kupuju na komad pa sam složiš svoju paletu kako želiš.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 12:30   #3062
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Imaš ona sjenila koja se kupuju na komad pa sam složiš svoju paletu kako želiš.
Da, Art Deco.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 12:32   #3063
e da art deco. cijelo vrijeme mi alverde u glavi i nikako dalje, blokada, a znam da nije alverde.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 23:23   #3064
trebam preporuku za dobar dezić/roll on/nešto treće (a da NIJE Lidera krema) što spriječava smrad kod JAKOG znojenja
i naravno da ne ostavlja mrlje na majici

znam da je gzena nešto spominjala, malo skuplji proizvod, ali sam zaboravila o čemu je bila riječ

koristim old spice bearglove i spriječi smrad znoja , ali taj njegov (old spiceov) miris mutira u neki odvratni
matea712 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:42   #3065
Quote:
matea712 kaže: Pogledaj post
trebam preporuku za dobar dezić/roll on/nešto treće (a da NIJE Lidera krema) što spriječava smrad kod JAKOG znojenja
i naravno da ne ostavlja mrlje na majici

znam da je gzena nešto spominjala, malo skuplji proizvod, ali sam zaboravila o čemu je bila riječ

koristim old spice bearglove i spriječi smrad znoja , ali taj njegov (old spiceov) miris mutira u neki odvratni
Prirodni dezic Mala od lavande.
Majke mi, ne znam vise sta je to podpazusni smrad. Cak niti onaj koji ne osjeti nitko osim mene ukoliko bas zagnjurim nos pod pazuha. Nista, ma ni mrvicu citav dan.
Ja imam od narance, bora...tako neka kombinacija.

Ostavlja malo trag na odjeci, ali nista strasno.
barefoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:54   #3066
Quote:
matea712 kaže: Pogledaj post
trebam preporuku za dobar dezić/roll on/nešto treće (a da NIJE Lidera krema) što spriječava smrad kod JAKOG znojenja
i naravno da ne ostavlja mrlje na majici

znam da je gzena nešto spominjala, malo skuplji proizvod, ali sam zaboravila o čemu je bila riječ

koristim old spice bearglove i spriječi smrad znoja , ali taj njegov (old spiceov) miris mutira u neki odvratni
Vichy.

a neki prirodni?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:33   #3067
Sante sprej Goji jagode. Zakon
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:10   #3068
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Sante sprej Goji jagode. Zakon
Za vrijeme jednog od svojih izleta u prirodnu kozmetiku (koji me povremeno uhvate ), imala sam šampon za kosu Sante. Nešto toliko smrdljivo, a neefikasno (koja dobitna kombinacija ) nisam imala ni prije ni poslije.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:11   #3069
Ne znam za šampone, ali dezodorani (zimi imam roll on a ljeti taj sprej) su mi odlični.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:13   #3070
Vjerujem ja tebi, Cats, ali nemam volje isprobavati.

Meni je taj šampon jedino iskustvo sa Sante, nakon njega nisam više imala volje isprobavati.

Mislim da je to jedna od dvije-tri stvari u cijelom mom životu koje sam bacila prije nego što su se potrošile.

Što se tiče prirodnih dezića, nikad me nijedan nije dobro zaštitito, tj. super su prvih par sati, a nakon toga kao da ništa nisam stavila. Najgori mi je bio onaj kristal.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:26   #3071
Preporuka jeftinog, za mlade parfema? Betty bardot (nisam sigurna za speling) mi se ne sviđa..
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:42   #3072
Jel moze koza s godinama postat masna? Iz normalne u masnu? Napominjem da sam napunila 40. Nije mi jasno sto se dogadja, rutinu njege nisam promijenila u zadnjih godinu dvije. Koristim Nuxe dnevnu i bb kremu, Elemis nocnu, i kombiniram dva seruma (Rau i Estee Lauder). Nikada nisam imala problema sa potkoznim pristicima, a sad su se pojavili. Lice mi se sjaji cijelo, obrazi, celo, nos, sve.
bluesun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:45   #3073
Quote:
bluesun kaže: Pogledaj post
Jel moze koza s godinama postat masna? Iz normalne u masnu? Napominjem da sam napunila 40. Nije mi jasno sto se dogadja, rutinu njege nisam promijenila u zadnjih godinu dvije. Koristim Nuxe dnevnu i bb kremu, Elemis nocnu, i kombiniram dva seruma (Rau i Estee Lauder). Nikada nisam imala problema sa potkoznim pristicima, a sad su se pojavili. Lice mi se sjaji cijelo, obrazi, celo, nos, sve.
mislim da je sve moguće, jer se mijenjaju i hormoni i reakcija na hranu i okolinu i preparate. očito na nešto reagira koža i proizvodi puno sebuma.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:57   #3074
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
mislim da je sve moguće, jer se mijenjaju i hormoni i reakcija na hranu i okolinu i preparate. očito na nešto reagira koža i proizvodi puno sebuma.
ocigledno. kao da sam se vratila u tinejdzerske dane.
bluesun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:00   #3075
jab rekla da ti je koža isušena, ako stalno proizvodi sebum.
možda hranjivija vlažilna krema?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:12   #3076
Jel moze biti isusena kao sto kazes i istovremeno masna? Pod isusena mislis suha? Ili postoji razlika?

Akne nisu kao kod tinejdzera, vise su one potkozne, tvrde, vece ili manje, oko usana i brade (donji dio lica).
Mislila sam uvest koju kremu s retinolom u preparativu. Ne znam jel to pametno.
bluesun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:35   #3077
Quote:
bluesun kaže: Pogledaj post
Jel moze biti isusena kao sto kazes i istovremeno masna? Pod isusena mislis suha? Ili postoji razlika?

Akne nisu kao kod tinejdzera, vise su one potkozne, tvrde, vece ili manje, oko usana i brade (donji dio lica).
Mislila sam uvest koju kremu s retinolom u preparativu. Ne znam jel to pametno.
retinol spada u aktivne sastojke.
aktivni sastojci baš i nisu preporučljivi za kožu kojoj je narušena moisture barrier.
narušena moisture barrier zapravo predstavlja dubinsku dehidraciju koja se očituje u suhoj koži s pojačanim lučenjem sebuma (pa izgleda masnjikavo, masno), a može se na dijelovima lica pojaviti i u obliku ljuštenja. to su sve znakovi dubinske dehidracije.
po onom kako opisuješ, bez obzira što si rekla potkožni prištevi, tvrdi, veći ili manji, mensečini da bi to bilo u ovoj kategoriji.
u tom slučaju, najprije hidratacija na najjače i na to staviti hranjivu kremu.
hidratantna krema - vlaži kožu, puna je "vode" i ima malo "ulja".
hranjiva krema - hrani kožu, puna je "ulja" i ima malo "vode".
tebi treba najprije za navlažiti kožu, a onda preko toga staviti hranjivu kremu da ti ta hidratacija ne ishlapi iz kože već da drži vlagu unutra.
sastojci koje tražiš su: ceramidi, seabuckthorne, šipak, ruža (ako nisi preosjetljiva na nju), sjemenke grožđa, propolis, ginseng.
sastojci koje izbjegavaš su: retinol, bha kiseline, aha kiseline, čak i vitamin c još neko vrijeme.
osim naravno, ako nisi osjetljiva na navedene sastojke, ali ima i tu alternative.

lokalno: najbolji je definitivno caudalie vinosource sos serum (najbolje uzeti kad su mjesečne akcije -30% u ljekarnama, tipa coner, ali ima i druge) i na to, ne znam da li si u zagrebu, kažu u ljekarni u ozaljskoj, kod placa, ima jedna fina krema ruža+ceramidi.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 00:01   #3078
Quote:
matea712 kaže: Pogledaj post
trebam preporuku za dobar dezić/roll on/nešto treće (a da NIJE Lidera krema) što spriječava smrad kod JAKOG znojenja
i naravno da ne ostavlja mrlje na majici

znam da je gzena nešto spominjala, malo skuplji proizvod, ali sam zaboravila o čemu je bila riječ

koristim old spice bearglove i spriječi smrad znoja , ali taj njegov (old spiceov) miris mutira u neki odvratni
majka se znoji kao prasica, koristi borotalco u spreju i obožava ga. Džabe je i ima ga svuda za kupit.
Ja imam osjetljivu kožu ispod ruke i puno toga me iziritira, ali Neutro Roberts roll on je čudo. Roza i narančasti poklopci su najbolji. Također džabe i dostupni svud
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 00:09   #3079
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
...
puno ti hvala. neke stvari su mi sad jasnije.

nisam u ZG, uglavnom sve narucujem online. bas sam googlala taj caudalie vinosource sos serum sto si spomenula, narucit cu ga. ako imas jos koju preporuku napisi. mozda nesto iz avene hydrance optimale linije? (koliko sam sad malo citala to je za hidrataciju)
bluesun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 00:35   #3080
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
ovo su super sjenila, fino pigmenitrana, trajna, ima i sjajnih i mat i fino se kombiniraju i nisu skupa
imam baš ljubičasto jer su mi dosadile zemljani tonovi, ubacim ponekad
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.