Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2015., 14:52   #21
i ja sam na par mjesta cula da su sleek sjenila kvalitetnija od MUR.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 15:02   #22
nu, kako je divna paletica

isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 15:18   #23
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ma sleek sam mislila uzeti već neko vrijeme, pa zaboravim ili zaključim da mi ne treba. napikirala sam au naturel paletu jer su to sva sjenila koja su mi potrebna i onda sam mirna a revolution sam viđala samo po blogovima i nisam pretjeranu pažnju na njih obraćala, povukla me ista cijena, a veći izbor.

ali konzultirala sam se malo s googleom i mislim da ću se držati sleeka, ne treba mi 30 sjenila lošije kvalitete.
I au naturel paleta mi je zgodna. Mislim da ću se odlučiti za Sleek jer su, koliko sam čula - bolja. Samo nemam naviku šminkati oči, ali za te rijetke prilike pa da uzmem neku paletu, a da je malo bolja.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 15:23   #24
ma da. osim toga, ovu sleek paletu se lako ponese sa sobom, za razliku od onog monstruma od 36 sjenila
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 15:32   #25
I ja sam cula da su sleekova bolja. Nemam MUR pa ne mogu usporediti, ali imam Sleek i obozavam ih. Pigmentirana su do bola
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 15:54   #26
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ma da. osim toga, ovu sleek paletu se lako ponese sa sobom, za razliku od onog monstruma od 36 sjenila
Ja sam od MUR-a gledala onu paletu od 10 ili 12 sjenila. Nisam sigurna koliko točno ima, a ova od 36 mi je prevelika, a ipak se baš ne šminkam toliko da bi mi trebalo puno sjenila. Zato bi neku manju, a kvalitetniju. Meni treba stići Rose Gold rumenilo od Sleek-a.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 16:02   #27
Nemam ni jedno ni drugo, ali Sleek bi trebala biti dosta kvalitetnija
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 17:46   #28
Sleek. MUR, pogotovo Iconic 3 kao zamjena za Naked 3 je divna, super su sjenila, ali kvalitetom ih šiša Sleek.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 02:53   #29
http://www.totalbeauty.com/content/g...s/p97512/page2

nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 22:20   #30
Imam dvije MUR palete i sa bazom ispod se sjenila drze 8 i vise sati bez nakupljanja. Sleek palete nisam probala...
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 01:55   #31
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Ja isto uzimam te flastere i to Lioele, ali naručujem preko beautynetkorea.
hvala ti!
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 11:02   #32
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
@wendy01

hvala ti puno, hrpa stvari opet za wl explodirat ce mi haha, sad pokusavam nekako sloziti narudzbe za prvi mjesec, onda ce biti malo (nadam se) lakse sto se tice posiljaka i zakrcenosti a opet prije njihove Nove godine u veljaci kad ce opet sve stati...
reci, Jigott puzva jel onak hranjiva ili vise hidratantna? i njihova kolagenska, jel ti bila prejaka ili nije bas bila opcenito dobra? mislim si mozda ako je kolagenska jako jaka da je uzmem za mamu (70 god).
i jos da te gnajvim sa pitanjima, od kojeg si selera uzela one nosne flastercice, vidjela sam na kozmetici da si ih uzela za kcer. bas bi probala to, meni se znaju gadovi javiti prije menstruacije pa da ih skrsim
da, Etude H. ima def nesto u proizvodima kaj nije bas za osjetljiviju/susu kozu, bas reagira, i citala sam dosta recenzija da se to cesto desava a za ruke su te kreme - ludnica!! cudno totalno! svi me pitaju da kak imam tako mekane i plump ruke,da sto upotrebljavam...

ajmee kako je slatka bananica ode i to na wl, mislim da ce biti super mazalica za ljeto!

ja obozavam sve sto mirise na voce/kolacice/cokolade/karamele/vanilije itd u kozmetici
Sorry što kasnim s odgovorima - imala sam onih odvratnih poslova s mesarenjem ... shvaćate dakle, odgovorit ću prvo na boldano.

Jigott pužva - je jača, hranjivija ali nikako masna krema, ima je stvarno puno - oko 1 dl.
Kolagenska - je isto moćna krema, općento je dobra ali nikako za svakodnevno korištenje, barem meni (imam 47 i pol godina). Ja imam po obrazima onako blažu kuperozu, a kažu da se kolagen i prošireni kapilari ne vole - kod mene se, recimo - trpe. Jedno vrijeme bude dobro, onda odgodim i mažem se drugom aa kremom. Da je barem malo slabija - odgovara mi za oko očiju, baš mi podigne ono zgužvano ispod.
I za ruke ja sam sretnica koja ne stari u licu, ali mi se prve staračke promjene odavno vide po rukama u obliku suhe kože s dubokim linijama, pomalo opada tonus. Recimo da je to malo i genetski, moja mama je isto tako imala ruke kao da je teška fizička radnica, a bila je samo kućanica. Ova krema - kolagenska - baš podigne: evo link simpatičnog sellera sa sve 3 kreme. Zato naruči - pa sheraj s mamom, nekome će biti dobra. Možda je malo i razblažim, izmješam s običnom hidratantnom kremom.

Flastere za nos sam uzela kod istog sellera: crne i plave ...

Inače,
u planu mi je naručiti kreme s hijaluronskom kiselinom (čekam japanski tonik ) jer mi hijaluronska kiselina bolje odgovara (Balea siva linija je zakon, već sam to puno puta napisala) ... Dakle, ova je isprobana i ova s h.k. su mi na WL, prva kao ponovljena narudžba jer mi izvrsno smiruje crvenilo. Od ideasellera sam već naručivala one male, slatke kremice za ruke, možda stavim opet jednu u košaricu.

I te kremice / maske s bananama su mi na WL - iako, generalno ne volim kozmetiku s jestivim mirisima - ja volim jesti: čokoladu, banane, maline i kad to osjetim, samo bih nešto grizla, sline mi cure ...
Hvala ti na savjetima oko Etude - mislim da mi onda to nije potrebno, dovoljno je onda od Jigotta. I hvala za ovu obavijest oko naručivanja - recimo da sada imam dovoljno kozmetike, baš bi mi dobro sjela narudžba u veljači, ali recimo - mogu i malo uraniti.
Imam nešto nagradnih milja na BNK stranici - poklonili su mi 5 jer sam dobila malo ošetćenu mirisalicu pa sam im se žalila da su mogli bolje zapakirati. Njihovo s eBaya je sve OK stiglo.
Duo hajlajter kojeg sam izlicitirala kod no-name sellera je stigao od njih - f2plusf1, odnosno BNK.
(Pisala sam da to ne kužim - isti seller prodaje pod više imena i još u web shopu ... i neki uzorci od 2 sellera su mi stigli u istoj pošiljci, skužila sam da imaju isti PP račun.)


@ isadora

MUR vs Sleek
Sleek, jednostavno su ljepše, ljepše se blendaju ...
Imam 2 Mur i 3 Sleek palete - Sleek sam gotove sve isprobala, oni u svaku paletu moraju staviti crno sjenilo - MUR - ima nijanski koje koristim i udubljene su, a ima one koje sam samo pogledala ...
wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 12:05   #33
tnx, cure.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 13:24   #34
Koliko je tih flastera u paketu? Cijena je dosta visoka spram Balee.


Nije vam smiješna ova žena u tutorijalu? Meni je presmješna :infantilna:.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 13:29   #35
Odlična je. S tim da mislim da se zajebava.
Drukčije ne mogu misliti.
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 13:43   #36
Jednako je smiješno u oba slučaja .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 14:23   #37
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
hvala ti!
Ništa.

Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Koliko je tih flastera u paketu? Cijena je dosta visoka spram Balee.
U paketu je 5 komada.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 14:28   #38
Onda je to i ok. Možda isprobam.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 14:34   #39
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Onda je to i ok. Možda isprobam.
Meni su dobri i OK očiste. Ja koristim Lioele flastere, a za druge ne znam kakvi su.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 14:39   #40
Probala sam Niveu i Baleu i meni je Balea bolja. Nisam vidjela neke druge kod nas.

Poštarina je besplatna?
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.