Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2015., 14:41   #41
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Probala sam Niveu i Baleu i meni je Balea bolja. Nisam vidjela neke druge kod nas.

Poštarina je besplatna?
Ja samo te koristim. Da, besplatna je. Imaš preko beautynetkorea i brzo ti dođe, a još dobiješ i razne testere. Tamo imaš i od drugih proizvođača pa si izabereš.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 14:43   #42
Hvala!
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 14:50   #43
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Hvala!
Ništa.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 23:43   #44
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Koliko je tih flastera u paketu? Cijena je dosta visoka spram Balee.


Nije vam smiješna ova žena u tutorijalu? Meni je presmješna :infantilna:.
Stavila sam link sellera kod kojeg sam naručila flastere; crni su Luke - a cijena im ovisi o količino naručenih komada - klikni u link.
Prvi flaster sam dobila na poklon. Isprobala ga je moja mlađa kćerka koja je oduševljena i tražila je da joj kupim više komada. Ja sam nekako kalkulirala realni potreban broj komada - naručila sam joj 20 kom + 3 kom od drugog branda. probat ćemi i Lioele. Hajlajter im je divan

Lioele - taj mi je brand generalno jako dobar - sada testiram njihove (uzorci ) BB kreme, sleeping pack, gel ... svašta ...



Primam preporuke i savjete - bilo što što će mi smiriti osjetljive obraze.(hladni zrak vs. grijanje, radijatori) Ova BBica ih savršeno pokrije ...
wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2015., 20:39   #45
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Sorry što kasnim s odgovorima - imala sam onih odvratnih poslova s mesarenjem ... shvaćate dakle, odgovorit ću prvo na boldano
hvala ti puno na svim detaljima, ajme wish liste samo sto ne explodira
sad krecem polako sa narucivanjem cim prode ova ludnica, jedva cekam

moram pohvaliti dvije stvarcice sa iherba:

vec sam bila pisala o balzamu za usne badger company: cocoa butter lip balm moj je vanilla bean miris ali vanilija se bas i ne osjeti nego samo onaj fiiniiii kakao miris, sad ga koristim vise od mjesec dana i to mi je definitivno najboljia mazalica za usne ikada, cak mi je bolji od mog prijasnjeg favorita out of africa shea butter orange-a. usne su mi u super stanju bez obzira na ovu hladnocu, pa hladno/toplo, nikad bolje!moram napraviti malu zalihu :hoarder:
i jos mi se pokazalo super: now foods hijaluronski firming serum, vec sam na 3 bocici.jako mi bude fino lice kad radim sa njim, nakon njega je obavezna hidratantna krema i to dvoje mi tako fino nahrane i navlaze lice

ono na sto bih upozorila je now foods hijaluronska kiselina sa msm u tabletama. ja inace uzimam solgarovu i savrsena mi je ali jednom nije bilo solgarove za kupiti pa sam uzela ovu, mislila sam da ce mi biti ok.ali na zalost nije...dogodilo mi se isto sto i onoj osobi ciji je review drugi pod most helpful, i ja sam dobila uzasnu alergijsku reakciju od njih i to isto urtikarije po rukama (kod mene su bile u pregibu i lijeve i desne ruke).uzas jedan!!! naravno odmah sam prestala ali je trebalo dobrih mjesec dana da mi se koza tamo sasvim oporavi,doslovno kao spaljena je bila
znam da su cure na kozmetici pisale o ovim tabletama i njima je sve bilo ok, tako da je ocito do nekog sastojka u tabletama na koji smo mi neki alergicni (zbilja ne znam koji jer mi se ovo nikad nije desilo sa nikakvim dodacima prije...), ali mozda bolje ne experimetirati...
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2015., 21:43   #46
Zašto ne izmisle olovku za oči koja se dobro hvata? Dojadilo mi je 50 puta sve podebljavati.
Blanchey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 12:30   #47
Quote:
Blanchey kaže: Pogledaj post
Zašto ne izmisle olovku za oči koja se dobro hvata? Dojadilo mi je 50 puta sve podebljavati.
A da probaš olovke za oči staviti na 20 minuta u frižider prije???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 15:51   #48
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
da, Etude H. ima def nesto u proizvodima kaj nije bas za osjetljiviju/susu kozu, bas reagira, i citala sam dosta recenzija da se to cesto desava a za ruke su te kreme - ludnica!! cudno totalno! svi me pitaju da kak imam tako mekane i plump ruke,da sto upotrebljavam...
Može link od te kreme za ruke koju imaš?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 20:11   #49
Naravno, to je ova:

KLIK

na zalost ovaj listing je zavrsio, ja sam isto uzela kad je bilo 20 komada testera za 5 dolara, inace je 10 komada obicno oko 3.50- 4 dolara. regularna velicina je oko 15 dolara.

to nije origigi krema za ruke nego za lice samo smo je mi neki prenamjenili ako ces je mozda za lice probati jako pazi jer zna proizvesti nered i jako alergijsku rekaciju! ali na rukama se savrseno ponasa, nikakva losa reakcija i budu predivne od nje!
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 11:06   #50
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
Naravno, to je ova:

KLIK

na zalost ovaj listing je zavrsio, ja sam isto uzela kad je bilo 20 komada testera za 5 dolara, inace je 10 komada obicno oko 3.50- 4 dolara. regularna velicina je oko 15 dolara.

to nije origigi krema za ruke nego za lice samo smo je mi neki prenamjenili ako ces je mozda za lice probati jako pazi jer zna proizvesti nered i jako alergijsku rekaciju! ali na rukama se savrseno ponasa, nikakva losa reakcija i budu predivne od nje!
Tnx, najjeftinije što sam našla je ovo:
http://www.ebay.com/itm/Etude-House-...sAAOSwiwVWSrM2 , nikakve testere ne nalazim?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 22:18   #51
@ Eve*

ja sam ovo htjela isprobati:
http://beautynetkorea.com/product/ET...isplay_group=1

a ovo je ista stvar kod istog trgovca ali na eBayu:
http://www.ebay.com/itm/ETUDE-HOUSE-...IAAOSwFnFWBO~6

nisu testeri - već mini pakiranja
nakon što je Alerija napisala - ne usudim se ...
wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 16:21   #52
Krepao mi je fen.

Molim one koji su nedavno (do prije godinu-dvije) kupili novi fen da podijele sa mnom ako su s nekim fenom izuzetno zadovoljni, ili još važnije - ako nisu.

p.s. molim one koji su zaustili pohvaliti se da ih još služi fen star trideset godina kupljen u jugi da preskoče, kao i one koji ovo vide kao priliku za dati nam do znanja da oni ne koriste fen već samo prođu prstima kroz kosu i osuše je na zraku. Fala.
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 17:09   #53


http://worldtoolset.com/babyliss-661...0w-pro-express (Sorry, ne mogu sad naci bolji link.. nesto s opisom i bez cijene)
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 17:10   #54
zaboravila si napomenuti da nećeš ni preporuku za pet kila teške fenove sa turbinom i akceleratorom čestica, što su meni preporučile.
od feniranja sa tim fenom narasli mi bicepsi.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 17:27   #55
Quote:
moment kaže: Pogledaj post
zaboravila si napomenuti da nećeš ni preporuku za pet kila teške fenove sa turbinom i akceleratorom čestica, što su meni preporučile.
od feniranja sa tim fenom narasli mi bicepsi.


Ovaj kojeg sam ja linkala je nazalost tezak.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 21:42   #56
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
@ Eve*

ja sam ovo htjela isprobati:
http://beautynetkorea.com/product/ET...isplay_group=1

a ovo je ista stvar kod istog trgovca ali na eBayu:
http://www.ebay.com/itm/ETUDE-HOUSE-...IAAOSwFnFWBO~6

nisu testeri - već mini pakiranja
nakon što je Alerija napisala - ne usudim se ...
bas su fora ovi mini pakiranja maaalkice da su jos niza cijena bili bi taman za ruke ..ma ja sad i na hladno pusem, sve kaj si stavim u wl prvo googlam proizvod plus allergy i allergic reaction da vidim jel se tko osuo od toga, jer ak su se azijatkinje sto imaju deblju kozu od nas osule, ja 100% explodiram na zalost to mi je bila greska kod prve e.house narudzbe jer nisam googlala nego sam odmah sebi na facu stavila pa se osula...onda kad sam googlala poslije sa allergy nasla sam nekoliko blogerica sa doslovno istim simptomima...
ali neko dobro iz svega je ruke su mi postale super

e imaju opet male testere ali sad je izgleda drugo pakiranje, deep cream mi super zvuci:

KLIK1

KLIK2

imaju i essence u samplicima (to ide prije kreme za jacu kuru)

KLIK1

i ovo je obicna moistfull collagen samplici:

KLIK

vidjet cu kak ce mi izgledati konacne narudzbe sad u 1 mj, ali ja bi probala ovu deep, super mi zvuci za glumljenje maske za ruke za ovo vrijeme!
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 21:59   #57
Inače, ako ćete naručivati bb kreme, meni je Missha jako isušivala kožu, koža bi mi se gulila...
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 22:25   #58
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Krepao mi je fen.

Molim one koji su nedavno (do prije godinu-dvije) kupili novi fen da podijele sa mnom ako su s nekim fenom izuzetno zadovoljni, ili još važnije - ako nisu.

p.s. molim one koji su zaustili pohvaliti se da ih još služi fen star trideset godina kupljen u jugi da preskoče, kao i one koji ovo vide kao priliku za dati nam do znanja da oni ne koriste fen već samo prođu prstima kroz kosu i osuše je na zraku. Fala.
meni su phillips proffesional fenovi u kategoriji 250+ kn odlični. ovo mi je drugi po redu (prvi mi se, ovaj...jednom prilikom zapalio) i uzela sam ga jer frendica ima neki brutalno dobar phillips fen, lagan kao perce.
naravno, ja na to nisam obratila pozornost pa sam uzela monstruma s kojim bildam bicepse, ali za sušenje je odličan.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 23:37   #59
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
bas su fora ovi mini pakiranja maaalkice da su jos niza cijena bili bi taman za ruke ..ma ja sad i na hladno pusem, sve kaj si stavim u wl prvo googlam proizvod plus allergy i allergic reaction da vidim jel se tko osuo od toga, jer ak su se azijatkinje sto imaju deblju kozu od nas osule, ja 100% explodiram na zalost to mi je bila greska kod prve e.house narudzbe jer nisam googlala nego sam odmah sebi na facu stavila pa se osula...onda kad sam googlala poslije sa allergy nasla sam nekoliko blogerica sa doslovno istim simptomima...
ali neko dobro iz svega je ruke su mi postale super

e imaju opet male testere ali sad je izgleda drugo pakiranje, deep cream mi super zvuci:

KLIK1

KLIK2

imaju i essence u samplicima (to ide prije kreme za jacu kuru)

KLIK1

i ovo je obicna moistfull collagen samplici:

KLIK

vidjet cu kak ce mi izgledati konacne narudzbe sad u 1 mj, ali ja bi probala ovu deep, super mi zvuci za glumljenje maske za ruke za ovo vrijeme!
Moram priznati da ja ne bih primijetila razliku - da ti nisi prva spomenula - između ovih 2 krema.
Meni kolagenski pripravci prijaju samo kratko - val ih se koža zasiti, imam osjećaj kao da sam napunjena s nečim i da čekam trenutak kad će mi se pojaviti neka unutrašnja eksplozija.
Ponavljam, jedno vrijeme bude OK i tad - moram prestati, inače imam osjećaj da postajem svrabljiva, ne znam to opisati. Jednostavno osjetim da moram stati. Davno sam pročitala da se kolagenski pripravci ne vole s tenom koji ima proširene kapilare, vidljive krvne žilice - a to sam ja.
Iskreno - zato mi se ne daje novac za ovaj set od cca 10 $, radije ću si opet kupiti veliku Jigott (plavu) kremu pa sam onda ... mirna jedno vrijeme.
A mogu se pohvaliti - fino sam ja nju potrošila mažući ruke, ono - ima je, ima je - ima je vrlo malo. Ona nije skupa, a ne moram kemijati s fluidima i lotionima - lijepo namažem ruke prije spavanja (držim je pored kreveta) i malo nanesem oko očiju jer tu najteže opeglam borice

Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Inače, ako ćete naručivati bb kreme, meni je Missha jako isušivala kožu, koža bi mi se gulila...
Ja je imam i ostavila sam je za proljeće - jer mi je sad malo slaba. Negdje sam već napisala - preporučila bih je osobama masnog/normalnog tena. Ako je ipak želiš trošiti - ispod moraš staviti neku hidratantnu kremu za suhu kožu pa kad se ta upije - tek onda Missha BB.
nikako direktno na kožu osim ako nemaš na licu kožu za opanke.

Inače,
isprobala sam uzorke 3 Lioele, 2 BB:
meni najbolja - ima bež podton, fina, gusta, dobro pokriva a nije kejki skupa u full size
može proći - ima sivi podton, malo mi je slaba preko zime, hvaljenoa kod nekoliko YTuberica
i jednu CC - OK, oksidira na licu i nijansa se stopi s bojm tena, prirodni izgled, ostavljam je za proljeće - ona daje baš lutkasti, porculanski, savršeni izgled tena.

Od "naših" moram spomenuti Bourois CC kremu - ja nosim nijansu 32 i to je ono čemu se uvijek, baš uvijek mogu vratiti.
wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 11:19   #60
ja se svake zime vraćam ovome.
http://www.ebay.com/itm/141651149687...%3AMEBIDX%3AIT

missha time revolution youth cream. ne masti me, fantastično nahrani suhe obraze, ne izaziva akne ni milije.
malo je jačeg mirisa, za napomenuti je onima kojima je to bitan faktor.
dobila sam je kao semplić prije dvitri godine i nekako kad ne znam što ću, ovo mi je postala go to kremica.

i želim izraziti svoje nezadovoljstvo sa avene hydreance optimale rich. stvori mi neki suhi film na koži, jako neugodan. što je iznenađenje obzirom na prvih pola sata jako ugodnog osjećaja na koži.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:48.