Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2015., 20:59   #6401
Pozdrav,
idem u ekonomsku školu(4. razred) i zanima me jel je meni dovoljno da idem na abb razine. Prolazim s 5 i to prosjek oko 4,8.
crnagolubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 11:51   #6402
Quote:
crnagolubica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
idem u ekonomsku školu(4. razred) i zanima me jel je meni dovoljno da idem na abb razine. Prolazim s 5 i to prosjek oko 4,8.
Ne možemo mi znati je li to "dovoljno". Nisi navela ni za koji studij pitaš, za učiteljski ili predškolski. Moj savjet bi bio da polažeš višu razinu stranog jezika za svaki slučaj.
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 21:40   #6403
Upisala sam ove godine rani i predškolski odgoj u S.Brodu i trebam napraviti seminar iz psihologije, e sad me zanima di ja mogu naći teme za to i o čemu bi bilo najbolje pisati ako ima tko iskustva sa takvim seminarom. Dapaće ako ima tko svoj seminar pa da mi ga može poslati u PM da vidim kako uopće treba izgledati.
Petra5553 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 21:44   #6404
Quote:
crnagolubica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
idem u ekonomsku školu(4. razred) i zanima me jel je meni dovoljno da idem na abb razine. Prolazim s 5 i to prosjek oko 4,8.
Naravno da ćeš upasti sa tim ocjenama, moj ti je savjet isto tako da probaš polagati strani jezik A razinu kad imaš tako dobre ocijene. Ja sam završila trgovačku sa prosjekom 3,5 i ekonomsku sa isto tako pa sam upala na predškolski u SB a htjela sam na UFZG a bila sam jedno 20. ispod liste šta nije puno tako da češ ti upasti sa tim ocijenama bilo gdje ako dobro napišeš maturu. Moja frendica je završila gimnaziju sa 4 sva 4 razreda i maturu pisala ABA sa trojkom pa je upala na učiteljski u čakovec..tako da ako ne zagreb uvijek ti ostaje čakovec i petrinja..sretno
Petra5553 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 16:10   #6405
Obzirom da sam baš završila naš dragi fakultet, nudim vam svima bilokakvu pomoć koju mogu. Slobodno mi se javite s pitanjima.
Završila sam učiteljski s engleskim, svirala sam gitaru.
Ako vam trebaju skripte, pripreme, instrukcije (pogotovo za glazbeni bilo što, tu sam doma ), pitanja o profesorima i ispitima... Samo na PM
zaljubljena-cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 20:57   #6406
Molim iskustva za diplomski rad kod Prskala?hvala
zvjezdica28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 19:12   #6407
Pozzz...moze li mi molim vas netko objasniti kako izgledaju pismeni i usmeni ispit kod prof.dunje pavlicevic-franic iz jezicnog izrazavanja?
I cula sam nesto da se kao s uciteljskog moze nakon zavrsetka upisat i na filozofskom psihologija, hrvatski jer se kao ima dosta ects bodova, ppa da samo treba neku razliku jos polagat, ugl..to mi zvuci malo nerealno pa vas molim da mi netko objasni kako i to funkcionira....
Hvala unaprijed
AndreaBarber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 07:34   #6408
ufzg

Hej,
zanima me zna li itko jeli moguće uspješno se prebaciti sa ekonomije u osijeku na učiteljski u zagrebu? inače sam 1. god preddiplomskog. treba li se polagati velika razlika predmeta, jeli moguće sve to stići? ja sam htjela upisati učiteljski ali malo me zeznula matematika na dm, trebala sam imati 50% riješenosti, ja sam imala 40%

unaprijed zahvaljujem na odgovorima!
wise vix is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 13:24   #6409
Postoji li ikakva mogućnost za sudjelovanje u erasmus programu, za izvanredne studente?
Rimma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 19:36   #6410
Zna li netko koliko cesto se (ili jos bolje mozda zna datume) organiziraju promocije na faxu? Kada je uopce odrzana zadnja promocija i koliko ste, Vi cure, koje ste zavrsile cekale na poziv/obavijest o promociji?
Da li je moguce da u cijeloj drugoj polovici 2015. nije organizirana niti jedna promocija?
michyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 12:50   #6411
Quote:
michyy kaže: Pogledaj post
Zna li netko koliko cesto se (ili jos bolje mozda zna datume) organiziraju promocije na faxu? Kada je uopce odrzana zadnja promocija i koliko ste, Vi cure, koje ste zavrsile cekale na poziv/obavijest o promociji?
Da li je moguce da u cijeloj drugoj polovici 2015. nije organizirana niti jedna promocija?
Svoju prom. sam čekala 4 mjeseca. Kolegice su znale čekati i po godinu, godinu i pol. Dočekat ćeš je, al tko zna kad. Ipak je to UFZG.
conchiglia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 17:32   #6412
Quote:
scintilator kaže: Pogledaj post
Zna li itko kada počinju prijave za novu grupu PPO-a... i kada počinje sljedeći turnus?
na stranicama faxa nema obavijesti o tome koliko se često upisuju nove grupe....
itko??
scintilator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 17:33   #6413
imam pitanje. zanima me je li za erasmus potrebno položiti sve predmete ili ne? konkretno radi se o jednom predmetu iz 6. semestra kojeg neću moći ni upisati te prema tome niti dobiti potpis i položiti ga. je li to problem? imajući na umu da će mi samo ta 3 ECTS bodova nedostajati, ali neću moći upisati kolegij koji se nadovezuje na tog kojeg neću moći odlušati sljedeći semestar.
ulysses1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 23:50   #6414
Question prijemni ispit

Pozdrav,

željela bih upisati učiteljski fakultet u zagrebu.. zanima me kada se uplacuje prijemni ispit, odnosno do kada se treba uplatiti? kada je? i na koji račun je potrebno uplatiti?
zara505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 11:35   #6415
Bok, zna li netko kad su termini za obranu zavrsnog rada? Do kada se treba obraniti (koji mjesec)?
Rimma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 18:09   #6416
Pozdrav!

Pisala sam na temi Predškolski odgoj, ali tamo nitko ne odgovara...
Ima li ovdje koga da upisuje ove godine 2016. redovni predškolski u Zg-u?
Voljela bih čuti iskustva starijih studentica o fakultetu, troškovima, skriptama, praksi, predmetima, profesorima, stručnom i zapošljavanju nakon faksa... Zapravo me sve zanima...
Ako ima koja dobra duša da samnom podijeli svoja iskustva bila bih jaako zahvalna...

Hvala!
__________________
Life, happens when you're making plans...
gogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 08:46   #6417
Pozdrav, seka ove godine planira upisati UFZG, predškolski ili nastavnički smjer. Srednju je završila lani, upisala tehnički fakultet koji joj je pretežak i odluka je pala na ponovni upis UFZG-a. E sad, ima položene AAA razine DM, ocjene su 3 - 4, kako što. U gimnaziji je prolazila s četvorkom, doduše, to je bila navučena četvorka. Prijavila je ponovno ispite iz HJ i EJ. Zanima me s kakvim ocjenama/bodovima su se lani upisivali brucoši?
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 10:42   #6418
Pitanje jedno ako netko mozda zna, nakon sto zavrsim 5 godina na svom faksu zeljela bih upisati onaj nastavnicki dio da mogu predavati u skoli, e sada zanima me zna li netko mozda nesto vise o tome?
Koliko traje? Broj ispita koje bi trebala poloziti i koji su to?
laura01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 01:42   #6419
Ekipa, molim pomoć hitno!!!
Upala sam na izvanredni Rani i predškolski odgoj i u Petrinju i u Čakovec. Radim 6 dana u tjednu, pon-sub. Kako su organizirana predavanja i dal su obavezna?? Dakle izvanredno.
Ketty87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 18:13   #6420
Jedno kratko pitanje, Rani i predškolski odgoj, izvanredni studij,kakva su iskustva studenata u Petrinji? Jel lakše u Petrinji il Čakovcu?Čujem da su u Čakovcu profesori rigorozniji nego u Zagrebu na redovnom...
zzz84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.