Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2005., 14:10   #1
Casting za bebe

Hojla!
Da li netko zna gdje mogu i kome ponuditi sliku svojeg djeteta kao mogućeg foto modela. Jer meni se čini da je vrlo fotogenična i voli se slikati pa ako netko ima ideju ili sličnog iskustva pliz help!
Inače dijete ima 5 mjeseci...
L4C2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 14:11   #2
Re: casting za bebe

Quote:
L4C2 kaže:
voli se slikati
Inače dijete ima 5 mjeseci
jel se samo meni cini da bi ovo bio slucaj za Centar za socijalnu skrb?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 14:12   #3
Re: Re: casting za bebe

Quote:
kemik kaže:
jel se samo meni cini da bi ovo bio slucaj za Centar za socijalnu skrb?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 14:38   #4
pa to je simpatično
malo 'progoogle-aj', ali pričekaj ipak da malo poraste, bar još pol godine
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 21:58   #5
a zašto bi to bilo za centar? koji ste vi svi licemjeri.. a ziher sam da kupujete časopise "bebe" i gledate slike malih slatkih bebača. pa i na pampersicama je slika klinca, je tak? i on je nečije dijete... pa da je to za osudu nebi nigdje niti bilo slike bebača.. koji licemjeri, nemogu doći k sebi...
ja sam samo to htio, a ne fotkati bebu do besvijesti radi neznam čega. smatram da mi je dijete lijepo i na neki način sam to htio ovjekovječiti i pokazati je jer se ponosim njome.
a ako je vaš klinac s ogromnom glavom ili ušima i sram vas je pokazati ga, to je vaša stvar... ali onda ne kenjajte kvake...
L4C2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 22:02   #6
Quote:
L4C2 kaže:
a zašto bi to bilo za centar? koji ste vi svi licemjeri.. a ziher sam da kupujete časopise "bebe" i gledate slike malih slatkih bebača.
je.. pretplaćena sam na "bebe"... naravno
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 22:07   #7
Quote:
je.. pretplaćena sam na "bebe"... naravno
onda zapri klapu i ne kuri ako ne možeš ili nećeš pomoći
L4C2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 22:12   #8
Quote:
L4C2 kaže:
onda zapri klapu i ne kuri ako ne možeš ili nećeš pomoći
:2up:

a slučajno imam 4 moba koja bi ti dobro došla... ali ok, guglaj
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 22:13   #9
Quote:
L4C2 kaže:

a ako je vaš klinac s ogromnom glavom ili ušima i sram vas je pokazati ga, to je vaša stvar... ali onda ne kenjajte kvake...
gle, ja ne volim svog sina zato jer je lijep nego zato jer sam ga 9 mjeseci nosila s puno ljubavi prije nego sam uopće znala kako će izgledati.
Meni se gadi to da bi mi dijete bilo po tv-u, časopisima ili bilo di, i bježim od novinara koji bi ga slikali zato jer mu je dida kao poznat.
da je moje dijete najružnije na svijetu voljela bi ga isto ko sad kad je prezgodan, svog djeteta se nikad ne bi sramila. Roditelj koji se srami svog djeteta može se sramiti jedino sebe.
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 22:20   #10
ja ne volim svoje dijete jer je lijepo, nego ja VOLIM svoje dijete a HVALA BOGU uz to je i lijepo i ja bih bio ponosan da ga vidim negdje a to što se to tebi gadi je tvoja stvar i drugi topic jer sam ja pitao one kojima se to ne gadi i koji su to eventualno i učinili.
L4C2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 22:22   #11
i kikica mikica od kud ti samo to da se ja svog djeteta sramim i s koje si to vrbe upala na ovaj topic? zlato, ne štima ti odgovor niti malo malkice...
L4C2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 22:24   #12
a s kim se ti svađaš? ti si taj koji je prozvao one koji ne žele slikati svoju djecu za novine da su im djeca ružna i da ih je sram. Znam di možeš to obaviti jer mi frend ima agenciju al si tolko bahat pa si traži sam.
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 22:28   #13
ja sam samo tražio informaciju a dobermani me napali.
a kikica svađam se s tobom!!!!
L4C2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 22:29   #14
svađaj se doma s ženom ak ti je do svađanja.
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 22:30   #15
L4C2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 22:33   #16
malo se skulirajte. Svi.
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 09:24   #17
L4C2, mislim da je za dijete dovoljno da ti sa svojom obitelji uživaš u njegovoj ljepoti.
Kakvu korist ima šestomjesečno dijete od višesatnog slikanja , ŠMINKANJA i poziranja? To služi jedino za zadovoljavanje roditeljskih taština!
vinova lozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 12:23   #18
Quote:
vinova lozinka kaže:
To služi jedino za zadovoljavanje roditeljskih taština!
I vjerojatno za popunjavanje kucnog budgeta.
Ali ne, nije nas otvarac topika takav, on svoje dijete zeli uvalit u neku agenciju "zato sto se dijete od 5 mjeseci voli slikati"... gimme a break!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 13:45   #19
Quote:
L4C2 kaže:
ja ne volim svoje dijete jer je lijepo, nego ja VOLIM svoje dijete a HVALA BOGU uz to je i lijepo i ja bih bio ponosan da ga vidim negdje a to što se to tebi gadi je tvoja stvar i drugi topic jer sam ja pitao one kojima se to ne gadi i koji su to eventualno i učinili.
ma đabe ti pričaš....samo ti daj svoje dijete u "casting" ali nemoj da ga opsjedaju mediji i da sa nekoliko mjeseci zarađuje više od tebe sa nekoliko desetlječa...

Tu čete napast isfustrirani roditelji koji misle da dijete treba izolirat od svijeta i stavit ga u veliku plastičnu kutiju...i za svaki problem letit na ovaj podforum...
 
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 14:01   #20
ja VOLIM svoje dijete a HVALA BOGU uz to je i lijepo i ja bih bio ponosan


Tvoje dijete je TEBI lijepo kao i meni moje, ali je upitno dali bi tvoje dijete ili bilo čije drugo bilo Svima lijepo.
Glede dječje ljepote: roditelj NE može biti objektivan.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.