Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2020., 22:00   #981
Ja bi rekla cekaj (ali necu biti kriva ako nesto bude oos )
__________________
JustDefected
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2020., 22:03   #982
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
intermittent fasting risks

Sad ili da čekam sniženje?
Jesi vidila da imaš kod CELESTIAL10 za 10%? Nije puno, ali čovjeka veseli
I kod mene je ista košarica, uključujući ruž, ali mislim da neću kupiti.
uppsala is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2020., 22:17   #983
Quote:
tima kaže: Pogledaj post
Ja bi rekla cekaj (ali necu biti kriva ako nesto bude oos )
Ma to i ja mislim.

Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Jesi vidila da imaš kod CELESTIAL10 za 10%? Nije puno, ali čovjeka veseli
I kod mene je ista košarica, uključujući ruž, ali mislim da neću kupiti.
Znam, da. Ali ruku na srce nijedna četiri sjenila realno ne vrijede 460 ili 414 kn. Za ruž bih dala i 200, ova dva koja imam su mi najbolji ruževi koje sam ikad koristila.

Edit: skužila sam upravo da PMG više ne nudi free shipping, ni ikakav standard shipping, samo express za 98 kn.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2020., 07:41   #984
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ma to i ja mislim.



Znam, da. Ali ruku na srce nijedna četiri sjenila realno ne vrijede 460 ili 414 kn. Za ruž bih dala i 200, ova dva koja imam su mi najbolji ruževi koje sam ikad koristila.

Edit: skužila sam upravo da PMG više ne nudi free shipping, ni ikakav standard shipping, samo express za 98 kn.
Da da tako je vec 2 tjedna! Moras narucit minimalno za 650 kn da ti shipping bude free! I ja se mislim za uzet quads al nisam sigurna!
__________________
@pathochick6
pathochick is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2020., 07:46   #985
Quote:
pathochick kaže: Pogledaj post
Da da tako je vec 2 tjedna! Moras narucit minimalno za 650 kn da ti shipping bude free! I ja se mislim za uzet quads al nisam sigurna!
Ma joj.... A pričekati ću još. Samo ovaj me zanima, mislim da bi mi dobro nadopunio Divine rose paletu.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 17:15   #986
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
da, uvlaci se u borice i ako imas ikakvu teksturu/ljuskavost/borice/suhocu/izrazene pore na tom podrucju, naglasit ce ih. ja sam jedna od onih kojoj je taj proizvod jako voskast (a i vosak je 3.sastojak) i ne vidim taj efekt osvjezenja o kojem se tu prica jer mi samostalno izgleda grozno, a kad ga prekrijem korektorom, samo se sve pocne uvlaciti (a ni ta kombinacija mi ne prekrije u potpunosti tamne podocnjake). imam taj korektor vec oko godinu dana jer sam ulovila akciju popusta + free proizvoda za BF prosle godine tako da sam ga dobro istestirala i ne bi ga vise kupila. sam za sebe taj proizvod ne nudi prekrivanje, samo iluminaciju. to se i po sastavu vidi jer je jedan pigment 5.po redu, a onda su jos samo 2 na samom kraju sastava. uz to je 4.sastojak kaolin glina koja nije dobar sastojak za suhu kozu jer isusuje, no ima dosta emolijenata i antioksidansa u formuli.
samo da napomenem da korektore koristim na kapaljku i nisam ljubitelj onog instagram izgleda gdje se potrosi petina korektora na jedan look, a ovaj korektor se uvlaci i cakea koliko god malo ga stavila.

Bila sam danas u Sephori, pa mozda nekome pomogne (ili ga jos dodatno zbuni ) - moram se sloziti sa Suzi. Meni ovaj proizvod jako naglasava borice i suhocu, jako je gust i ne uljepsava mi podrucje ispod ociju vec pogorsava. I ta roza boja nikako nije dobra za moje zuckasti podton. Drago mi je da ga nisam kupila na slijepo. Probala sam i onaj plavi, taj mi se cini nesto bolji, puno je maziviji i cini mi se da mi je malo, ali malo popravio situaciju. Nedovoljno da bih ga kupila. Da ne bude zabune, moje podrucje ispod ociju je vrlo specificno, jako, jako tanka koza, i dosta suha, i taj dio mi ne trpi nikakve korektore, niti vecinu tekucih pudera (stavljam toniranu kremu i/ili Revlon iluminirajuci tekuci puder, koji je btw. super za odbijanje svjetlosti na tom dijelu, a i drugdje). Na izgled nemam tu bore, ali vecina takvih proizvoda ih nadje i taj dio mi onda izgleda namreskano i gore nego izgleda inace. Ocigledno ne spadam u vecinu onih koji mogu nositi takve proizvode i moj dojam treba uzeti sa zrnom soli, posto vidim da vecini cura ovaj proizvod odgovara. Znaci ovo nije proizvod za cure koji i inace imaju problem sa koristenjem korektora ispod ociju.
UlanBator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 18:11   #987
Quote:
UlanBator kaže: Pogledaj post
(stavljam toniranu kremu i/ili Revlon iluminirajuci tekuci puder, koji je btw. super za odbijanje svjetlosti na tom dijelu, a i drugdje).
zanima me koji je to točno Revlon, ja razmišljam o ovom na Feelu Revlon SkinLights Face Glow Illuminator Mueller ga ne drži,

ja sam nešto starija i mislim da nemam simetrične podočnjake
odnosno, oko lijevog oka mi se više namreška i kao da imam više borica nego na desnoj strani lica; kupila sam Revlon korektor koji je funcionalno čisto solidan - pokrije tamnije, ne naglasi previše borice, no nijansa mi ne odgovara, nekako je previše svijetlo žuta, meni treba neutralniji bež,

inače volim ispod očiju staviti određeni tip highlightera jer privuče svjetlo, nisu sve nijanse za to, prešani praškasti mi za ti baš i ne odgovaraju, za sad mi je Aurin stik OK, no tražim nešto bolje, u biti - kremastije, hidratantnije
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 18:25   #988
Upravo taj, koristim svjetliju nijansu i obozavam ga. To je iluminator i ima shimmer, ali meni je jako, jako flattering za borice, podocnjake i generalno ugaslu kozu. Pokrivenost mu je minimalna, ali je formulacija takva da izrazito odbija svjetlost i opticki stvara dojam ravne, ujednacene povrsine. I ne uvlaci se nigdje.
UlanBator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 18:39   #989
Quote:
UlanBator kaže: Pogledaj post
Upravo taj, koristim svjetliju nijansu i obozavam ga. To je iluminator i ima shimmer, ali meni je jako, jako flattering za borice, podocnjake i generalno ugaslu kozu. Pokrivenost mu je minimalna, ali je formulacija takva da izrazito odbija svjetlost i opticki stvara dojam ravne, ujednacene povrsine. I ne uvlaci se nigdje.
sviđa mi se što si napisala ... difnooo
samo da ne bude OOS kad budem naručivala, bar da stigne u Mueller
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 18:53   #990
Pripazi samo da ti odgovara nijansa
UlanBator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 21:31   #991
Quote:
UlanBator kaže: Pogledaj post
Pripazi samo da ti odgovara nijansa
vidim samo 2 nijanse, mislila sam onu svjetliju, nikako onu zlatnu ... ima li više nijansi?

Poslano sa mog SM-T580 koristeći Tapatalk
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 21:40   #992
Nema, zato i kazem �� Trebalo bi biti ok sa tom svjetlijom, taj proizvod ima vrlo slabo pokrivanje, ali ima nekakav podton.
UlanBator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 22:03   #993
Meni je vec dugo taj Beccin korektor na wishlisti, cekala sam BF da ga upiknem, ali nakon svega sto ste napisale o njemu, uopce ne znam kupiti ga ili ne. U isto vrijeme i zvuci i ne zvuci kao proizvod za mene. Bumo vidjeli koliko cu na BF biti raspolozena za rizik.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 22:17   #994
Koliki budu popusti za bf?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 22:31   #995
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Koliki budu popusti za bf?
Ovisi gdje gledaš. Ne znam ovako na pamet kakve će ponude biti ove godine, ali negdje ću trošiti sigurno. Samo, nije mi problem pričekati pošto ovo nije nešto što mi hitno treba.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2020., 11:52   #996
Elemis pro collagen rose?treba li mi to za neki spa momenat ciscenja lica?ili mi standardni balzami obave isti posao za duplo manje novca?
Chanel555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2021., 19:12   #997
Imamo li (zadovoljnih) korisnica Geek&Gorgeus brenda?
Ne znam treba li mi ovaj set: https://geekandgorgeous.com/collecti.../keep-calm-kit



Prvenstveno bih ga uzela zbog crvenila, ali imam i proširene pore, pretpostavljam da mi za to ne bi koristilo. Koju krenu koristiti na tu kombu?

Ono, ako je nekog ta kombinacija oduševila ili razočarala...
Gdje je najpovoljniji, osim na njihovom službenom webu?
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:45.