Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2020., 22:28   #1961
Pozdrav,

ima li negdje jasno objašnjenje kako Ad sense računa zaradu jer nikako da shvatim. Negdje pronalazim da se zarada računa po kliku na oglas a negdje da se računa na 1000 posjeta portalu...

Pokrenuo sam portal prije mjesec dana i već prvi mjesec imam 100 000 posjeta (pregleda stranica) Kažu da je to pristojna brojka i dodatni plus što su ti korisnici uglavnom iz dijaspore a tamo se bolje plaća. Međutim.

Uključio sam prije par dana Ad sense i kontam da ovim tempom i na ovoliko posjeta mogu zaraditi 1 evro mjesečno Ako dobacim do 200 hiljada možda i dva.. ... Dakle google je ubacio dosta oglasa na moj stajt ali na 4-5 hiljada pregleda dnevno , od toga 3-4 hiljade impresija , na oglas klikne 2-3 korisnika i to je to...Prikazuje mi da sam zaradio 0,02 eura dnevno. Dakle dal nešto nije uredu il da odustanem odmah.

Dal postoji mogunost da nešto nisam dobro podesio odnosno da postoje dvije varijente plaćanja po pregledu stranice i plaćanja po kliku jer na netu nalazim milion kontradiktornih tekstova na ovu temu....
dragan53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2020., 22:28   #1962
Uskoro nema više isplata preko Western Uniona

https://support.google.com/adsense/a...10000451?hl=hr
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2020., 22:33   #1963
Da, jel probao netko dodati kao opciju isplate Revolut račun?
Zajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2020., 22:11   #1964
Da, došla i meni obavijest da nema WU-a od iduće godine... što ćemo sad? Gledao sam u opcijama, meni nudi ček ili upisat bankovni račun. Od čeka mi se smota želudac kad se sjetim kolko sam se s njim nagnjavio od Amazona, a ionako mi banka novce položi na devizni račun.

Šteta da se ne može PayPal linkat nekako...
ico001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2020., 09:37   #1965
Gdje se može unovčiti njihov ček? Samo u banci ili može i u pošti?
Marko9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2020., 09:45   #1966
ako se ne varam, ček se u Hrvatskoj više ne može unovčiti.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2020., 17:54   #1967
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
ako se ne varam, ček se u Hrvatskoj više ne može unovčiti.
Koja će onda bit opcija kad ukinu WU?
Marko9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2020., 05:09   #1968
primanje love u banku
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2020., 09:21   #1969
a po novom se više neće prikazivat yt zarada na google.com/adsense
nije mi jasno zašto sve dobro uništavaju?! koji im je cilj...
Marko9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2020., 16:31   #1970
Pozdrav,

da li netko čeka poštu od google za potvrdu naloga na ad sense. Koliko dugo ste čekali i kako to sad radi s obziron na ovu situaciju sa koronavirusom. Odakle uopšte šalju iz SAD_a ili negdje iz Europe? Tek sam počeo, i čim je zarada prešla 10 dolara oni su mi poštom poslali kod na adresu koju sam ostavio. Piše da su poslali pin i da će stićiu za 2-4 tjedna ali ne stiže . Da li šalju brzom poštom, preko državne pošte ili kako već? Prešao sam prag ali ne mogu isplatiti dok ne unesem taj pin koji su poslali.
okanelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2020., 19:40   #1971
Dođe normalno poštom u sandučić, mislim da nije brza pošta u pitanju.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2020., 11:59   #1972
Pozdrav ljudi!
Bavim se malo sa YouTube-om, hobi, ajmo reći...
Krenulo je to, imam 2000 pretplatnika, krenula je i neka zarada....

Sad kada se ovaj mjesec prenese zarada sa YT na AdSense, prijeći ću prag za isplatu.
E sad, trebam savjete kako to učiniti? Tj. na koji način? Koliko vidim po zadnjim postovima, preostaje jedino banka? Otvoriti devizni račun? Ići na tekući? Hoće li me banka tu oderati, ili koliko imam, toliko ću i dobiti? Porez?
Gradištanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2020., 12:44   #1973
Mene isto zanima kako funkcionira to s plaćanjem poreza. Imam 560 eura za podignut i Google javlja da ne može čuvat više od toga na računu.
Sad vidim da su moguća samo dva tipa plaćanja, wire transfer i check.

Za wire transfer treba imati žiroračun jer su euri? Može li me netko uputiti kako se plati pdv na to da bude regularno, koja je procedura?
_filo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2021., 15:30   #1974
Quote:
_filo kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima kako funkcionira to s plaćanjem poreza. Imam 560 eura za podignut i Google javlja da ne može čuvat više od toga na računu.
Sad vidim da su moguća samo dva tipa plaćanja, wire transfer i check.

Za wire transfer treba imati žiroračun jer su euri? Može li me netko uputiti kako se plati pdv na to da bude regularno, koja je procedura?
Quote:
Gradištanac kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi!
Bavim se malo sa YouTube-om, hobi, ajmo reći...
Krenulo je to, imam 2000 pretplatnika, krenula je i neka zarada....

Sad kada se ovaj mjesec prenese zarada sa YT na AdSense, prijeći ću prag za isplatu.
E sad, trebam savjete kako to učiniti? Tj. na koji način? Koliko vidim po zadnjim postovima, preostaje jedino banka? Otvoriti devizni račun? Ići na tekući? Hoće li me banka tu oderati, ili koliko imam, toliko ću i dobiti? Porez?
Jel netko od Vas dvoje to uspio rješiti? Ima li kakvih savjeta za nas ostale?
jukkoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2021., 15:48   #1975
Jel zna netko kako stupiti u kontakt s nekime iz AdSense-a? Imam jedan netipičan problem. Naime, davnih dana sam imao hrpu webova i zarađivao preko AdSense-a. Zbog nedostatka vremena sam odustao od toga ali nisam sve ugasio nego sam pustio stranice da stoje i lovu da se skuplja dok ne propadnu skroz. Namjerno nisam podigao isplatu da mi dozvoli da nakupljam i dalje iako sam prešao limit za isplatu. Nažalost, za neke stranice nisam produžio domenu i totalno sam zaboravio da sam koristio mail od jedne od tih domena za registrirati Adsense account. Google me sad traži da potvrdim mail a ja taj mail više nemam probao sam sve njihove recovery metode ali nisam ga uspio recoverat. Gore ima dosta love i moram to isplatiti pa me zanima kako stupit s njima u kontakt pa da to nekako rješimo? Mogu dokazati na razne načine vlasništvo, a ako i ne mogu, nije mi toliko bitno da povratim račun. Nek mi makar oni remotely pokrenu isplatu na zadnje korištenu metodu i onda zatvore račun.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2021., 16:27   #1976
Koji je sad način za adsense isplatu? Preko WU se više ne može ili?
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2021., 16:21   #1977
OK, ovo s Googleom je postalo pomalo zabavno.

Uglavnom, glavni problem je ... kako vam se banka zove, koliko sam shvatio. Pa da probam malo pomoci narodu, tj vama.

Nikako mi nije prestajao obavjestavati da su mi placanja zadrzana, iako sam stavio podatke kako sam mislio da treba. Ali, pametan je Google, pa eto, ceka da unesete ispravne podatke. I tu je izgleda najveci problem kako vam se banka tocno zove.

Posto sam kod Zagrebacke (i morate imati devizni racun, ako nemate, odite u banku koja vam odgovara iz bilo kojeg razloga i otvorite ga), ispalo je da se ona zove: ZAGREBACKA BANKA DD (ne znam da li bas moraju biti velika slova), a to sam pronasao ovdje.

Stvari tipa Zagrebacka banka d.d. (em nema nasih dijakritika, em ne moze ovo s d.d. proci, iako se tako "potpisuje" sama Zagrebacka banka) i slicno ne prolaze. Naziv banke mora biti tocan. Tek kada sam stavio ovo gore, tek je onda proslo i maknulo mi je obavijest.

I naravno, samo da dodam, iako se podrazumijeva, svoj IBAN kopirajte, i najmanji tipfeler znaci da ce lova ici nekome drugome.
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2023., 22:05   #1978
Da li je itko dobio od vas od googla mail u kojem se nalazi “dokument za prijavljivanje poreza po odbitku u SAD-u”

Ja sam voljan platiti, ali pojma nemam kako pa ako netko zna ili zna nekoga tko je to radio neka se javi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
josip122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 18:10   #1979
Dobar dan, nadam se da netko može pomoći, naime na google adsense računu sam dobio slijedeću obavijest "Jedna od vaših web-lokacija ili više njih krši pravila programa AdSense."kad kliknem na istu piše mi da je problem: Zahtjev pristanka: certificirani CMP nije usvojen
Da li netko se bavi s ovim ili zna nekoga tko se s ovim bavi da mi pomogne riješiti problem, platio bih za uslugu!
josip122 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.