Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 13:01   #21
Niko mi nije odgovorio, uzeli su mi pare za još mjesec dana, ali sam sad otkazao račun (trajaće u svakom slučaju dok ne istekne taj plaćeni mjesec). OK je jer mi se sviđaju Premium funkcije i još uvijek tražim posao.
Po vašem mišljenju, pomaže li Premium u pronalasku posla?
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:10   #22
Quote:
SweeX kaže: Pogledaj post
to linkedin spama ljude, mozda te je netko bio poslao invite, pa te sad linkedin ima u bazi i spama
a i mislila sam da je to.
white-light is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 02:24   #23
Quote:
white-light kaže: Pogledaj post
ne znam gdje s ovim, ali već nekoliko puta sam na mail dobila invitation od članova Linkedin-a. nepoznatih ljudi.
ja nikad nisam imala tamo profil. o čemu se tu radi?


Cudno da dobivas pozivnice od nepoznatih ljudi. Obicno te moze pozvati netko nepoznati ako imas profil na Linkedinu. Poznanik te.moze pozvati i iako zna tvoju e-mail adresu (istina, tko zna tko sve ima tvoju adresu). Cak Linkedin moze poslati pozivnicu i svim ljudima iz tvog adresara, ali samo ako mu ti dopustis.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 02:27   #24
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Niko mi nije odgovorio, uzeli su mi pare za još mjesec dana, ali sam sad otkazao račun (trajaće u svakom slučaju dok ne istekne taj plaćeni mjesec). OK je jer mi se sviđaju Premium funkcije i još uvijek tražim posao.
Po vašem mišljenju, pomaže li Premium u pronalasku posla?


I meni, kao i svima nudi te Premium funkcije, nisam uzimala ...

Zanimljivo je da mozes vidjeti bas sve koji ti gledali profil ... nemam osjecaj da moze vise pomoci drugima da tebe nadju. Jednostavno, usminkaj profil s kljucnim rijecima i stavi u naslov da si na raspolaganju za nove izazove . Ali, barem mozes imati neki Analitiku s tim Premium mogucnostima.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 12:41   #25
Ma nisu loše opcije, najbolja od svih je što ti izbacuje za koji posao si najbolji kandidat na osnovu profila - "ti si među 10% najboljih kandidata za ovaj posao". I poslije imaš neke statistike, ali nebitne su... Uglavnom, danas mi istekao Premium a još nemam posao
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2019., 21:20   #26
Kako se, gad demet, isključi opcija da mi na email dolaze poruke "do you know xy?" Jer poludjeti ću od istog e-maila svakih par dana!!!!!
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2020., 22:40   #27
A šta ti je to tribalo??
Šta si dobija/dobila s tim?
etona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2020., 18:13   #28
Pozdrav,

vodim LinkedIn za klijenta (obrazovna ustanova) i kad netko ide na svoj profil i želi staviti tu ustanovu među education, ne pojavljuje se. Znate li zašto?

Hvala.
zhabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2024., 12:27   #29
Jeste li vidjeli da sad pitaju da verifikuješ identitet na LinkedInu, putem neke platforme "persona"?
Traže da uploaduješ pasoš i da da pristaneš da oni koriste tvoje biometrijske podatke.

Naravno, ovo nije obavezno i možeš to preskočiti, ali me zanima zašto sad to i šta je to?

Ako to prihvatim, kakve imam prednosti?
Ako ne prihvatim, šta onda?

Neko od vas je ovo već uradio?
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2024., 18:30   #30
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Jeste li vidjeli da sad pitaju da verifikuješ identitet na LinkedInu, putem neke platforme "persona"?
Traže da uploaduješ pasoš i da da pristaneš da oni koriste tvoje biometrijske podatke.

Naravno, ovo nije obavezno i možeš to preskočiti, ali me zanima zašto sad to i šta je to?

Ako to prihvatim, kakve imam prednosti?
Ako ne prihvatim, šta onda?

Neko od vas je ovo već uradio?
Nisam vidio to niti mi je bila obavjest.

Ali evo ovdje https://www.linkedin.com/help/linkedin/answer/a1631613 ima više informacija i kako piše nije obvezno.
Sky Glass is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2024., 08:58   #31
Na linkedinu ima komentara https://www.linkedin.com/posts/andri...member_desktop.
Sky Glass is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2024., 17:07   #32
Ok, naravno da nije obavezno, ali me zanima "agenda behind".
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.