Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2017., 06:19   #3461
ja sam radila uklanjanje Ipl laserom i to pazuhe. Nakon pet tretmana sve je otišlo ali mene to boli za poludit. Kozmetičarka je rekla da ću osjećati blago peckanje kad ono

jel još netko bio na tome?l

planiram i bikini zonu ali trebam mentalne pripreme
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 02:39   #3462
Šećerna je zakon
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 04:26   #3463
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Šećerna je zakon

Otkako sam je isproba više nema natrag (osim ponekad epilatora ako mi se ne da čekati).

Quote:
cici1810 kaže: Pogledaj post
Limunov sok može biti onaj kaj se kupi u plastičnoj bočici u obliku limuna ili baš mora biti ocijeđen limun?
Svjež limun može imati više pesticida nego industrijski napravljena bočica... ali tko će to znati?
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 00:13   #3464
Danas sam prvi put probala tu hvaljenu egipatsku depilaciju kod kozmetičarke (i to brazilku ).

Tipkam sad, znači živa sam. Ništa strašno, gotovo za manje od 10 minuta. Par poteza baš boli, ostatak zanemariv. Ostale možda neke dlačice koje su bile toliko male za počupat, pa se vidi točkica ako se baš zagledaš. To me najviše iznenadilo jer sjećam se kad sam noge radila u salonu ostalo bi 30% dlaka.

Nisam stidna, pa mi i nije bilo nešto neugodno. Jest da ležiš raskrčena, ali ni ne doživljavam to, a ni ona.

Definitivno ću nastavit s ovim, ne znam kad sam zadnji put za nešto dala lovu, a da nisam žalila ni sekunde kao danas.

Ako se neka dvoumi, nek se prestane dvoumit.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 16:43   #3465
Molim preporuku za kremu za pazuhe. Neku od koje koza nece pocrniti... najvise me strah toga jer sam prije imala problema pa vec godinama zbog toga koristim britvicu. Vise mi se ne da svaka 3 dana drljati po pazusima...
Prihvacam i druge prijedloge, bezbolne
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 23:10   #3466
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post

Ako se neka dvoumi, nek se prestane dvoumit.
Znaci, vrijeme mi je

Stalno me nekako bilo strah, ali mi klasicno brijanje vise ne odgovara i cak mi smeta.

Kako se uopce krecu cijene? :klap:
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 23:17   #3467
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za kremu za pazuhe. Neku od koje koza nece pocrniti... najvise me strah toga jer sam prije imala problema pa vec godinama zbog toga koristim britvicu. Vise mi se ne da svaka 3 dana drljati po pazusima...
Prihvacam i druge prijedloge, bezbolne
Brazilka pod pazusima.
Ili cupat voskom ili pastom. Nema druge.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 23:19   #3468
Meni te kreme smrde gore od dreka
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 23:30   #3469
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Meni te kreme smrde gore od dreka
+1
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 09:21   #3470
Ja cu probat egipatsku, al ne brazilku. Ja cu vulgaris, potkoljenice i bikini.

Bas me zanima razlika od voska.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 09:48   #3471
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Ja cu probat egipatsku, al ne brazilku. Ja cu vulgaris, potkoljenice i bikini.

Bas me zanima razlika od voska.
možeš i pazuhe.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 11:40   #3472
Egipatska je super za pazuhe. Uvijek sam ih brijala, nikad nisam čupala voskom, ali čupanje pastom uopće ne boli. I Pazusi su bijeli i glatki, ne sivkasti.

Moj generalni problem s čupanjem je kaj mi dlake brzo rastu i nakon 6 dana mi opet počinju nicati dlačice koje mi smetaju jer su crne.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 11:45   #3473
Pa egipatska brazilka manje boli od vosak brazilke, ne vidim čemu strah.
Ja sam se nedavno vratila vosku jer nisam preosjetljiva na bol, a egipatska ne pokupi baš sve i proces puno duže traje (razvlači se po koži).

Novi hit vam je Lycon, samo što je još skuplji. Nanosi se kao vosak, za koju sekundu se stvrdne i povuče (bez trake). Boli još manje od šećerne paste, ali meni ni jedno ni drugo nije vrijedno te razlike u cijeni.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 12:34   #3474
s tim lyconom meni kozmetičarka sređuje bikini.
išla sam samo jednom na brazilku i to tjedan dana prije poroda
malo je reć da sam skoro umrla
a imam visoku toleranciju na bol
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 13:35   #3475
Prvo sam išla na brazilku voskom i samo čupanje ne bilo tako jako, ali koža mi je bila toliko iziritirana da su mi od samog mazanja toplog voska išle suze na oči.

Egipatska mi opravdava razliku u cijeni, ali generalno mislim da su sva ta čupanja prekupa.

Probala sam se par puta sama čupati doma pastom, ali ne mogu si nanositi bol, pa čupam samo ruke i pazuhe, to me ne boli. Pazusi su mi čak nekako ugodni.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 14:48   #3476
mene kod pazuha smeta to kaj bi za depilaciju trebala pustiti dlake da narastu
dakle, minimalno deset dana ne brijati pazuhe..
nisam to napravila nikad valjda
ne mogu


a ljeti da ne govorim

kod brazilke mi je najgori dio bio onaj na venerinom brežuljku, dakle, gornji pokrov uz rub 'flowera'

sastrane još ok, ali ovo gore dobro da trudove nisam dobila od naprezanja
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 17:07   #3477
Cure,koje su vam se britvice pokazale najboljima? Ja ne mogu ništa drugo osim toga a jedino nekad istrpim sa aparatićem.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 22:22   #3478
I meni kreme smrde sto na sat... odrađivala sam brazilku i voskom i šećernom i preživjela.. al za pazuhe me strah... nez zašto. Valjds zato što si ne mogu sama riješiti eventualnu uraslu dlaku.
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 00:01   #3479
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Cure,koje su vam se britvice pokazale najboljima? Ja ne mogu ništa drugo osim toga a jedino nekad istrpim sa aparatićem.
Koristim GILLETTE VENUS EMBRACE.

Skuplja je, ali vrijedi investicije. Oštrica traje i do pola godine, a u pakiranju su dva kućišta. Nisam se nikad porezala s njom, sto se ne moze reci za obicne britvice.
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 01:56   #3480
Gillette Venus Swirl

Ja isto ne mogu pustiti pazuhe da narastu, svaki dan ih prodem britvicom.

A jel imate neki salon za preporuciti u Zg za egipatsku? Ili je to tak sve isto?
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.