Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 09:43   #1961
ja bi to dao bome za 350 sad odma da mogu.
ja konjina sinoc sam odlucio cekat danas diamond pa onda veceras izvuc BTG u coinomi i send na bittrex za sell.
do navecer ce sigurno past dosta :-(
geronimo666 is offline  
Old 24.11.2017., 09:51   #1962
Očekuje se pump ZenCasha ovih dana - 30.11. konačno kreću sa tim Secure nodesima. Danas je već išao dosta gore, pa se malo korigirao prema dolje. E sada dokle bi mogao nitko ne zna - možda je taj pump do 38000 ujutro max. - a možda opet ode preko 50000 kao mjesec dana prije.
abusaef is offline  
Old 24.11.2017., 10:16   #1963
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
ja bi to dao bome za 350 sad odma da mogu.
ja konjina sinoc sam odlucio cekat danas diamond pa onda veceras izvuc BTG u coinomi i send na bittrex za sell.
do navecer ce sigurno past dosta :-(
paaa 344 je na bitrexu... par dolara, ni tamo ni vamo.. ja se nekako nadam da ce to ici jos gore, pa cekam..
karatas_os is offline  
Old 24.11.2017., 10:24   #1964
pazi da ne pozalis he he :-)
geronimo666 is offline  
Old 24.11.2017., 11:36   #1965
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
pazi da ne pozalis he he :-)
u glavi sam si stavio mentalni sklop da je to poklonjena lova. ako zaradim, super. ako ne, opet ok.

evo preslo 350$, jesi prodao?
karatas_os is offline  
Old 24.11.2017., 11:47   #1966
nemogu ja prodat nazalost. kad dodem navecer ide tek split i onda saljem na bittrex. hebga.

edit: ide to gore stari moj. nemoj ti to jos prodat da nebi ja bio kriv

Zadnje uređivanje geronimo666 : 24.11.2017. at 11:58.
geronimo666 is offline  
Old 24.11.2017., 12:02   #1967
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
nemogu ja prodat nazalost. kad dodem navecer ide tek split i onda saljem na bittrex. hebga.

edit: ide to gore stari moj. nemoj ti to jos prodat da nebi ja bio kriv
)))))

kontam da ce to ici gore do splita,a onda pljus. no dobro, polako

Edit: ovo mi totalno nema smisla. BTG koji, koliko znam, nema smisla i ETH, koji pruza podlogu za konkretne projekte isto vrijede... mislim da cu ja to ubrzo prodavati

Zadnje uređivanje karatas_os : 24.11.2017. at 12:14.
karatas_os is offline  
Old 24.11.2017., 12:40   #1968
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
ove piramida sheme jos zabavljaju narod? kripto valute su buducnost ali ni jedna od ovih to nije.


A čuj, ponestalo im je "zabave" na Agrokorovim perjanicama, pa to pokušavaju nadoknaditi. Nemoj se zato ljutiti na njih.........

:klap:

Nego jel držiš ti još uvijek Ledo u rukama?
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 24.11.2017., 12:43   #1969
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
pa vjeruje covjek u btc, ovo je altcoin tema

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Odakle ti to da vjeruje u BTC????

Koliko je meni poznato on vjeruje samo u Todu i Agrokorove sastavnice
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 24.11.2017., 15:13   #1970
NEgo, ima kakav hot alt ovih dana? Imao sam veliku stanku tamo od ljeta, pa neznam štoje ternutno pod hypeom a što nije.
Oćel onaj SiaCoin rast šta?
stjepan21 is online now  
Old 24.11.2017., 15:29   #1971
Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
NEgo, ima kakav hot alt ovih dana? Imao sam veliku stanku tamo od ljeta, pa neznam štoje ternutno pod hypeom a što nije.
Oćel onaj SiaCoin rast šta?
Da bi dobio pravodobne info tko je na redu za P&D moraš se učlaniti u navijačku skupinu........

Osobno nisam fan takvog pristupa, masa njih završi kao bag holderi.
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 24.11.2017., 19:10   #1972
Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
NEgo, ima kakav hot alt ovih dana? Imao sam veliku stanku tamo od ljeta, pa neznam štoje ternutno pod hypeom a što nije.
Oćel onaj SiaCoin rast šta?
Power Ledger je IN ove sezone. Naravno, mislim da malo ljudi kuži o čemu se tu zapravo radi
ali raste, a to je najvažnije
tronplayer is offline  
Old 24.11.2017., 21:38   #1973
Quote:
whiteDuck kaže: Pogledaj post
doge ti stalno ima ta napucavanja
to je troll valuta koja će nadživit dosta njih čisto zbog ekipe koja se zajebava na tome
ko i trig. iako ovaj mjesec some real news incoming
exxo is offline  
Old 24.11.2017., 21:41   #1974
Quote:
Argentinac kaže: Pogledaj post
#Preporuka! Najjednostavnije kupovanje BTC , ETH, DASH, NEM, BNK, XAU, USD, EUR, GBP i HRK
Plastična debitna kartica za vađenje novca na svakom bankomatu.
https://spectrocoin.com/en/signup.ht...lId=1189822530
ooo poceli smo s ref linkovima. imam cijelu listu. a sto se tice exch eto vam dva tri koja su bolja od bittrexa koji je upravo imao ddos attack i uspjesno se doduse obranio, ali nekako mi sve to smrdi skupa s bitfinexom. ja polako ali sigurno prelazim an binance: binance.com/?ref=10755928

kucoin je super jer imas neki sitni income u svakom coinu koji je izlistan, coss je na dobrom putu.


Kucoin - https://www.kucoin.com/#/?r=E2hqL7

Coss - https://sso.coss.io/api/invite/WCGSHYOYAZ
exxo is offline  
Old 24.11.2017., 21:42   #1975
ja sam recimo nocas na binance vec dobio diamond. jebe mi se kaj i kakav je, nedavno su mi kapnuli 500trx just for fun of being there. cak nemam ni nesto trejdova tamo.
exxo is offline  
Old 24.11.2017., 21:52   #1976
ako ikoga zanimaju airdropovi i slicna sranja tipa signup na moje referral linkove recite pa vam posaljem listu, na nekima od njih dobijes 100 , 1000 neke moras claimat a na nekima nista osim ref linka i onda ako se ekipa rega ti se smanji fee trejdanja kao na binance ili dobijes tek onda coinove koje ti posalju nakon sto airdrop koji imaju zasebno na twiterru i btt zavrsi i gdje ekipa dobije neke vece iznose zavrsi. ne znam jel to ikoga ovdje uopce zanima, ali eto ako da ja derem sve na kaj naidem. do sada me najvise impresionirao btcw white jer su jednostavno napravili telegram bot na kojem si claimao sve skupa putem web walleta koji meni izgleda prejebeno. i sad jos imaju 3 airdropa do kraja12 mj.

e sad, onaj dan kad je izaslo da je hakiran uber i nakon sto je isti dan confido team zbrisao u bespuca scama, jos par tih dobrih najavljenih airdrop ico-a je ispalo scam. infinity pay, neogold i faceblock. prekjucer, sve u isti dan. tak da nikad ne znas, ja sam dobio sva 3 i cim su izlistani na eterdelti to sto su bili poslali svima u airdropu je bilo oko 100 dolara. i onda crash jer su dumpali svoje coinove nakon sto je cijena narasla. al to ne znaci da masa ovih drugih , recimo btcred koji holdam nesto ali sam vecinu prodao i okej zaradicu imao su isto scam. eto, ako nekog zanima postam sve linkove na twitteru

Zadnje uređivanje exxo : 24.11.2017. at 22:06.
exxo is offline  
Old 24.11.2017., 21:58   #1977
Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
NEgo, ima kakav hot alt ovih dana? Imao sam veliku stanku tamo od ljeta, pa neznam štoje ternutno pod hypeom a što nije.
Oćel onaj SiaCoin rast šta?
powr. ja sam uletio vrlo rano ali sam prodao. i sad nedavno isti trejd hehe. sinoc sam uletio opet sa zaradom od ta prva dva trejda. ostalo sve s airdropa, ja sam nekako fokusiran na to vise trenutno jer neki fkt porastu fino, sugar exchange juce rrecimo. a ovi ostali pravi projekti hehe: nio mi se drzi jos uvijek dobro, a ono na cemu sam najvise profitirao zadnjih tj dva je dovu jer ga kupim oko 0.003 eth i prodam oko 0.005. al to ne preporucam. inace ovo su noviji coinovi koji se trenutno shillaju na sve strane(uz sve one stare klasicare) : HST NULS ARN DRP UFR QSP BQX TIO NIO ITD IMA TOGA-..

ak se drzi par dana nakon sto bude izlistan onda nekako ispadne dobro, tako mi se bar cini.
exxo is offline  
Old 24.11.2017., 22:04   #1978
Quote:
tronplayer kaže: Pogledaj post
Power Ledger je IN ove sezone. Naravno, mislim da malo ljudi kuži o čemu se tu zapravo radi
ali raste, a to je najvažnije
ja ih pratim od samog pocetka cak sam i neki clanak napisao na steemitu. mislim da je to projekt koji ce u 2018 zasjeniti dosta tohga i moguce novi primjer holdanja-pod time mislim coin koji treba cuvati i akumulirati kad padne i icijena mu bude niska, nisam ziher jel tak bilo i s arkom za kojeg se nadam da mu dolaze bolji dani, ali prvenstveno zato jer imaju potporu australske vlade, suradnju vec s filipinima il nekim tam i ono u principu jako legit projekt s jako dobrom vizijom. a sto se tice razumijevanja, vrlo je jednostavno. hep nam naplacuje struju svaki mjesec isto, identican iznos iako placas po potrosnji pa ti jos nalijepe neke obracune itd. power ledger ce omoguciti da platimo tocno onoliko struje koliko potrosimo, a visak posaljemo susjedima tj prodamo. na slicnu foru podijelimo kao torrente. ili prodamo nekome ko je u blizini mislim to za jednu afriku i te neke zemlje znaci sve mobilna struja. e sad mene jedino tu brine upravo infrastruktura. nisam siguran kako rjesavaju taj problem. ne znam dovoljno.
exxo is offline  
Old 24.11.2017., 23:50   #1979
jel ja to dobro kuzim da je BTG mreza down. zadnji blok 21:38?
sta je to cesto tako ili to bas veceras uru vremena prije nego sam splitao BTC-BTG sa coinomi-em i poslao na bittrex i sad stoji u pending .
geronimo666 is offline  
Old 25.11.2017., 10:20   #1980
Kripto u praksi

Zanimljiva tema na redditu o primjeni kriptovaluta. Ako se netko pita koliko ih ima primjenu, bilo kakvu primjenu u praksi, makar i sićušnu. Čini se da ih 99% nema baš nikakvu primjenu, niti će imati po svemu sudeći.
https://www.reddit.com/r/CryptoCurre...7m&sh=54b38a16
hevi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.