Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2006., 21:46   #81
jebeš tanko tijesto, where's the fun in that?

__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Old 18.07.2006., 22:27   #82
Quote:
sad but true kaže:
jebeš tanko tijesto, where's the fun in that?

pa zemi si onda pol kile kruha u pekari i natrpaj gore svacega

tanko tijesto omogucava nepcu da u potpunosti dozivi svu onu divotu koja je na pizzi...ono je samo containter za pravu stvar
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Old 18.07.2006., 22:37   #83
Quote:
creative kaže:
karijola!
je? krushna pec (prirodni izvor energije kod spremanja jela mora biti, po ayurvedi ), pravo povrtje i mozda friski zacini?
jimmy jazz is offline  
Old 18.07.2006., 22:55   #84
najbolja je pizza u michiti u dubravi ako mene netko pita
snjeska is offline  
Old 18.07.2006., 22:56   #85
hmm...dubrava..i dobre picerije...nekak mi nejde to skupa..to ko da velish sesvete i dobre pice..
jimmy jazz is offline  
Old 18.07.2006., 23:15   #86
Fantasija kod kutije sibica, za mene daleko najbolja
babolatpro is offline  
Old 19.07.2006., 00:41   #87
pizzerija graal u dubravi pa da vi zajebete(ono o dubravi ne zelim komentirati ali stvarno ako se mene pita u dubravi se mozes najbolje najesti za malo parica)
jebes pizzu s tankim tijestom
__________________
Bodybuilding is a way of life!!!
pljugica is offline  
Old 19.07.2006., 08:57   #88
Quote:
jimmy jazz kaže:
je? krushna pec (prirodni izvor energije kod spremanja jela mora biti, po ayurvedi ), pravo povrtje i mozda friski zacini?
krusna pec - nazocna (pa i drva voze u tackama , za one koji kuze)
pravo povrtje - nazocno, mos gledat dok ti ga tip slaze po pizzi, ko ja prosli tjedan kad sam jela pizzu s povrcem, mos cak i navijat cega hoces vise.
svjezi zacini - ne, ne rezu bosiljak sa stabalca pred tobom, ali mislim da su najblize tome sto se moze doci.

i, da, zao nam je, u karijoli je tijesto tanko. Ukoliko volite pizzu sa debelim tijestom, nemojte ic tamo, nije vrijedno truda...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 19.07.2006., 09:10   #89
slazem se s rikom lijem : kapuciner!
__________________
Find the intruder. Capture him if he's alive. If not, kill him.
hasselbaink is offline  
Old 19.07.2006., 09:35   #90
Quote:
jimmy jazz kaže:
je? krushna pec (prirodni izvor energije kod spremanja jela mora biti, po ayurvedi ), pravo povrtje i mozda friski zacini?
je! i sve je friško! računaj da ćeš malo skuplje platiti, ali vrijedi te cijene!
(btw, koriste mozzarelu, ne onaj običan sir)
 
Old 19.07.2006., 09:35   #91
Quote:
kemik kaže:
krusna pec - nazocna (pa i drva voze u tackama , za one koji kuze)
pravo povrtje - nazocno, mos gledat dok ti ga tip slaze po pizzi, ko ja prosli tjedan kad sam jela pizzu s povrcem, mos cak i navijat cega hoces vise.
svjezi zacini - ne, ne rezu bosiljak sa stabalca pred tobom, ali mislim da su najblize tome sto se moze doci.

i, da, zao nam je, u karijoli je tijesto tanko. Ukoliko volite pizzu sa debelim tijestom, nemojte ic tamo, nije vrijedno truda...
 
Old 19.07.2006., 09:45   #92
Quote:
creative kaže:
je! i sve je friško! računaj da ćeš malo skuplje platiti, ali vrijedi te cijene!
(btw, koriste mozzarelu, ne onaj običan sir)
poanta je da ne vrijedi toliko eventualno da je na Visu u špici sezone i da je non stop puno ženama na dijeti i metrosexualcima

dobro, neznam zakaj tolko serem, al moje razočaranje je bilo potpuno i neutješno.........naravno cura bila oduševljena

baš mi frend, dalmoš priča kako je skoro odbio platit pizzu u karioli jer je došao gladan ko pas i cura ga je nafukala. on naravno bio bijesan, debeljuškasta mu cura oduševljena

kontraverzno mjesto neko
__________________
ba-ba-ba-Barbara Ann
Rick Lee is offline  
Old 19.07.2006., 09:46   #93
Quote:
kemik kaže:
krusna pec - nazocna (pa i drva voze u tackama , za one koji kuze)
pravo povrtje - nazocno, mos gledat dok ti ga tip slaze po pizzi, ko ja prosli tjedan kad sam jela pizzu s povrcem, mos cak i navijat cega hoces vise.
svjezi zacini - ne, ne rezu bosiljak sa stabalca pred tobom, ali mislim da su najblize tome sto se moze doci.

i, da, zao nam je, u karijoli je tijesto tanko. Ukoliko volite pizzu sa debelim tijestom, nemojte ic tamo, nije vrijedno truda...
tjesto je tanko, al je loše jer je suho i dehidrirano. postoji ideja tankog tjesta koje je puno, neusporedivo bolje. ja u karioli nisam mogao pizzu ni rezat kako treba jer se doslovno odlomljivala
__________________
ba-ba-ba-Barbara Ann
Rick Lee is offline  
Old 19.07.2006., 09:53   #94
Quote:
Rick Lee kaže:
poanta je da ne vrijedi toliko eventualno da je na Visu u špici sezone i da je non stop puno ženama na dijeti i metrosexualcima

dobro, neznam zakaj tolko serem, al moje razočaranje je bilo potpuno i neutješno.........naravno cura bila oduševljena
je gotovo, ak to nije razlog za razvod onda neznam kaj je. pa nebu te valjda kod hrane zajebavala.
jimmy jazz is offline  
Old 19.07.2006., 09:54   #95
Quote:
creative kaže:
je! i sve je friško! računaj da ćeš malo skuplje platiti, ali vrijedi te cijene!
(btw, koriste mozzarelu, ne onaj običan sir)
hehe ajde fala bogu da bar mozzarelu koriste
ak nemaju friske zacine ja ima donesem od doma samo nek mi naprave kak spada
jimmy jazz is offline  
Old 19.07.2006., 10:01   #96
Quote:
jimmy jazz kaže:
je gotovo, ak to nije razlog za razvod onda neznam kaj je. pa nebu te valjda kod hrane zajebavala.


ja sam kuhar u našoj vezi i ja određujem kaj je dobro a kaj ne
__________________
ba-ba-ba-Barbara Ann
Rick Lee is offline  
Old 19.07.2006., 10:09   #97
vidish..vec je i na to spalo da morash sam kuhati da ti nebi ona papir-picu napravila ili juhicu s dva rezanca.
jimmy jazz is offline  
Old 19.07.2006., 10:12   #98
Meni je najbolja u DG-u. Pogotovo kada ogladniš nakon neke tekme u domu sportova.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 19.07.2006., 10:41   #99
Quote:
jimmy jazz kaže:
vidish..vec je i na to spalo da morash sam kuhati da ti nebi ona papir-picu napravila ili juhicu s dva rezanca.
o ne, ja sam pasionirani gastrowannabe da je po njenom jeo bih gotovu hranu iz mikrovalne
__________________
ba-ba-ba-Barbara Ann
Rick Lee is offline  
Old 19.07.2006., 10:52   #100

kakva je to zena kaj kuha s mikrovalnom...rick lee, vidim crne godine za tebe..nema ti tu kruha
jimmy jazz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.