Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2004., 13:48   #41
Quote:
Gospon Pes kaže:
Ja sam samo bila znatizeljna sto ce mi reci...
Moram priznati da bih zaista voljela odgledati svoj buduci zivot ko film.
Uopce ne volim iznenadjenja.

ej pesu, ja sam ti skužila da ni vidovnjaci ne mogu vidjet cijeli film nečijeg života već samo neke "scene" od par sekundi. Pa onda, na konto njih, zaključuju sami kako bi se scenarij nečijeg životnog filma hipotetički mog'o razvijat dalje. Problem je u tome što su neki od vidovnjaka skloni trileru, neki hororu, neki dramama, neki sapunicama, a neki komediji .
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2004., 14:05   #42
Pas mater, pa kaj onda ne vele samo te scene, pa neka si ja sama pisem kompletni scenarij!
Varalice proklete! :2up:
Necu igrati u tudjem filmu!
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2004., 14:35   #43
Quote:
Gospon Pes kaže:
Pas mater, pa kaj onda ne vele samo te scene, pa neka si ja sama pisem kompletni scenarij!
Varalice proklete! :2up:
Necu igrati u tudjem filmu!
jebiga

zato što vremenom postanu sujetni (bar je kod većine tako)
pa si ego počne pripisivat te i takve sposobnosti

sami narastu u svojim očima



meni su dosad izrecitirali razne scenarije, a ja samo tražila par sec scene koju vide, reko, kad dodje vrijeme složit ću si sama, al ne moš', sapuničari mi složili bladi soap operu

i ne moš im objasnit da ja to tako neću, i da neće bit nešto što ja neću... pa sam digla ruke od borbe s vidovnjačkom egomanijom
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2004., 04:28   #44
Delija:
____________________________
U mnogim slucajevima Blokada impulsa moze da bude "onostrana", dakle po Karmickom zapisu.
____________________________


MAJSTOR Ivan te ljubazno moli za nekoliko odgovora, Delija.


Znaci li ova tvoja izjava da "Karmicki zapis" nije univerzalan?
Sto onda "ureduje" stvarima koje su iz "Karmickog zapisa" "ISKLJUCENE"?


U predgovoru tvoje "KRISTAL" edicije kazes slijedece:

"Na taj nacin ta vegetativna priroda postaje 'gonitelj koji goni' narocito opterecene ljude da rade stvari koje nisu u skladu s pravilima Prirode".


Znaci li ova izjava da su STANOVITE STVARI "ISKLJUCENE" iz tih "pravila", a slijedom toga i iz "NADLEZNOSTI" PRIRODE?
Kojoj onda PRIRODI pripadaju te stvari, i STO njima ureduje?


Takodjer kazes da je "on (covjek) cesto (da ne kazem uvijek) morao uraditi ono sto je uradio."


Izricaji "cesto", kao i "da ne kazem uvijek" jednako tako predmnijevaju
IZMICANJE STANOVITIH STVARI I DOGADJANJA onoj UREDUJUCOJ RAZINI koja UPRAVLJA svemu ostalome.
Sto je upravljalo COVJEKOM onda kad nije "morao uraditi ono sto je uradio"?

Ljubazno hvala, Delija.
__________________
ENLIGHTENED MASTER Ivan LIKEYOU

Zadnje uređivanje ENLIGHTENED MASTER : 10.08.2004. at 05:10.
ENLIGHTENED MASTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2004., 09:45   #45
Vidovnjastvo nije nista neobicno ni toliko fascinantno. To je kontakt sa jednim 'svijetom' s kojim bolje da se nema kontakata. Najvise stete vidovnjaci ce napraviti, odnosno rade, sami sebi. No to ce shvatiti (pre)kasno. Svijet iz kojeg vuku informacije je slican nasem svijetu po tome sto trgovina igra veliku ulogu. 'Dam ti informaciju, ali nesto mi moras dati zauzvrat.' Nista nije besplatno. Pogotovo ne ovakve, recimo 'plitke', stvari.
globus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2004., 09:52   #46
Quote:
Mislim da postoje vidovnjaci i da to oni mogu i dokazati. Npr. Nostradamus. Ne mogu predvidjeti te promjene kod nas, jer bi to onda bilo kao da nemamo slobodnu volju, (kad bi sve unaprijed bilo zacrtano
Da stvarno nemamo slobodnu volju... sve je već negdje zapisano kako mora biti....

pogledaj malo Astrologiju... sve je već predodređeno ,samo treba proćitati u zvijezde....

Ej.. DELIJA... a kaj ti misliš o SLOBODNOJ volji......
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2004., 09:59   #47
Quote:
Delija:
____________________________
U mnogim slucajevima Blokada impulsa moze da bude "onostrana", dakle po Karmickom zapisu.
____________________________


MAJSTOR Ivan te ljubazno moli za nekoliko odgovora, Delija.


Znaci li ova tvoja izjava da "Karmicki zapis" nije univerzalan?
Sto onda "ureduje" stvarima koje su iz "Karmickog zapisa" "ISKLJUCENE"?

He he... pa možda je zapisano da prilikom gatanja i sama gatare ne može proćitati sve...

Ček malo , pa ak gatara može znati šta će se dogoditi.. pa šta neće i sama izjava klijentu utjecati na klijenta i promijeniti non šta će se dogoditi...., ili samo utjecati da se "lakše" dogodi autosugeracijom...
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2004., 15:34   #48
Delija:
U mnogim slucajevima Blokada impulsa moze da bude "onostrana", dakle po Karmickom zapisu.
____________________________

MAJSTOR Ivan te ljubazno moli za nekoliko odgovora, Delija.

Znaci li ova tvoja izjava da "Karmicki zapis" nije univerzalan?
Sto onda "ureduje" stvarima koje su iz "Karmickog zapisa" "ISKLJUCENE"?

delija:
Što se tiče Univerzalnih zakona koji su postavljeni od strane prirode KOJA MISLI i Stvoritelja KOJI STVARA - Karmički zapisi su univerzalani.

Ali "uređenje" stvarima, ili bolje reći "pisanje sinopsisa", po kojem će biti urađen Scenario života jednog bića, dakle i čovjeka - pada pod INDIVIDUALNOST Energetskog polja (Monade, ili "tvrdog diska") i kompletnog Vegetativnog živčanog sistema Bića koji je vezan za SVOJE Energetsko polje (Monadu, ili "tvrdi disk").

----------------------------------------

U predgovoru tvoje "KRISTAL" edicije kazes slijedece:
"Na taj nacin ta vegetativna priroda postaje 'gonitelj koji goni' narocito opterecene ljude da rade stvari koje nisu u skladu s pravilima Prirode".

Znaci li ova izjava da su STANOVITE STVARI "ISKLJUCENE" iz tih "pravila", a slijedom toga i iz "NADLEZNOSTI" PRIRODE?
Kojoj onda PRIRODI pripadaju te stvari, i STO njima ureduje?

Takodjer kazes da je "on (covjek) cesto (da ne kazem uvijek) morao uraditi ono sto je uradio."

Izricaji "cesto", kao i "da ne kazem uvijek" jednako tako predmnijevaju
IZMICANJE STANOVITIH STVARI I DOGADJANJA onoj UREDUJUCOJ RAZINI koja UPRAVLJA svemu ostalome.
Sto je upravljalo COVJEKOM onda kad nije "morao uraditi ono sto je uradio"?

delija:
Ovo trebate da znate.
1. Htjeli to ljudi prihvatiti ili ne - sva živa bića, dakle i čovjek su jedna vrsta bioandroida.
Da je to točno pokazuje se kroz indefitikaciju Kompjuter : Čovjek.

2. Čovjek je JEDAN OD OBLIKA PRIRODE!!!

A u PRIRODI postoje i djeluju 4 RAZLIČITE prirode [po svojim karakterima (+); (+/-); (-); (-/+)] koje preko Energetskog polja a zatim preko vegetativnog sistema čovjeka mogu djelovati da mijenja svoje raspoloženje, mišljenje... od dobrog do odvratno lošeg - gdje će, ipak, intenzitet dobrog i lošeg ovisiti od Memorijskih zapisa koji stoje u Energetskom polju - ili u neuronima momentalno živućeg čovjeka; koji je vezan za Polje.

Dakle - kad se aktiviraju Impulsi Karmičke naplate - kako će se čovjek vladati sve će ovisiti od Memorije iz ranijih života ljudi koji su bili Vezani za STABILNO Energetsko polje (Monadu, tvrdi disk) - kao i od Memorije čiji Otisci se nalaze u Memorijskim stanicama ugrađenim u čovjeku.

Eto, grizli, i ovdje leži odgovor u vezi Slobodne volje čovjeka.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2004., 19:39   #49
Delija:
_________________________
Eto, grizli, i ovdje le?i odgovor u vezi Slobodne volje ?ovjeka.
_________________________

Mozda je ovo odgovor za Grizlija, Delija.
Ali, jednom PROSVJETLJENOME MAJSTORU nije ni izdaleka.

Delija:
__________________________
·to se ti?e Univerzalnih zakona koji su postavljeni od strane prirode KOJA MISLI i Stvoritelja KOJI STVARA - Karmi?ki zapisi su univerzalani.

Ali "ure©?enje" stvarima, ili bolje reçi "pisanje sinopsisa", po kojem çe biti ura©?en Scenario ?ivota jednog biça, dakle i ?ovjeka - pada pod INDIVIDUALNOST Energetskog polja (Monade, ili "tvrdog diska") i kompletnog Vegetativnog ?iv?anog sistema Biça koji je vezan za SVOJE Energetsko polje (Monadu, ili "tvrdi disk").
__________________________

PROSVJETLJENI MAJSTOR Ivan te pita, Delija, TKO, ili STO upravlja i ureduje ENERGETSKIM POLJEM INDIVIDUALNOSTI.
Je li moguce da KARMICKI ZAPIS nema u tom smislu nikakve moci, niti utjecaja.
Kakva je to onda UNIVERZALNOST kojoj se otimaju citavi dijelovi SVEMIRA?
__________________
ENLIGHTENED MASTER Ivan LIKEYOU
ENLIGHTENED MASTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2004., 22:16   #50
Quote:
globus kaže:
Vidovnjastvo nije nista neobicno ni toliko fascinantno. To je kontakt sa jednim 'svijetom' s kojim bolje da se nema kontakata. Najvise stete vidovnjaci ce napraviti, odnosno rade, sami sebi. No to ce shvatiti (pre)kasno. Svijet iz kojeg vuku informacije je slican nasem svijetu po tome sto trgovina igra veliku ulogu. 'Dam ti informaciju, ali nesto mi moras dati zauzvrat.' Nista nije besplatno. Pogotovo ne ovakve, recimo 'plitke', stvari.
Da li iz tog razloga Biblija brani kontakte s vidovnjacima?

A to s vezivanjem,mene vise zanima kako odvezati nekog...
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2004., 23:19   #51
Slušaj ENLIGHTENED MASTER-u - Ozbiljni forumašu - koji se je po ko zna koji puta registrirao u Julu 2004 - iz kog razloga te ja milozvučno nazivam "Čovjek s hiljadu nickova".

Imao si šansu da putem e-maila saznaš SVE što ja znam.
Šta više, ono što bi i ti prihvatio kao istinitost mogao si prevoditi i u svoje ime objavljivati u Austriji, Njemačkoj...

No, ti si djelovao po tvom INDIVIDUALNOM Karmičkom zapisu koji datira, od nedugo, iz ovog života.
Dakle, Neko te je "gonio" da napraviš sranje koje si napravio - da bi naša veza potpuno utihnula.

I još samo na znanje.
Ja nemam namjeru biti predavač na ovom forumu - već samo diskutant.
Svakako, ako neko ne razumije ono šta ja pišem - to je njegova stvar.

Uostalom, na sva pitanja, koja si mi ti i ostali dosad postavljali, bit će u detalje iznešeni odgovori u knjizi na kojoj radim.

Na kraju - pozdravljam te do tvog slijedećeg nicka.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 10:36   #52
Btw. ENLIGHTENED, sto ti kazes o 'gledanju u kristale' koje delija promovira?

Zadnje uređivanje globus : 11.08.2004. at 11:19.
globus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 11:05   #53
Quote:
Delija:
_________________________
Eto, grizli, i ovdje le?i odgovor u vezi Slobodne volje ?ovjeka.
_________________________

Mozda je ovo odgovor za Grizlija, Delija.
Ali, jednom PROSVJETLJENOME MAJSTORU nije ni izdaleka.

DELIJA:


Kad si to tako lijepo objasnio, onda pokusaj objasniti kako se izbaviti iz tog Karmičkog kruga
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2004., 00:00   #54
DELIJA:
Kad si to tako lijepo objasnio, onda pokusaj objasniti kako se izbaviti iz tog Karmičkog kruga
----------------------------------------------------------------

grizli, dobro si napisao: "...iz tog Karimičkog kruga."
Na žalost veoma teško.
Jer u Karmičkom krugu je nemoguće pronaći Karmičku točku u kojoj se nalazi Otisak karmičke naplate.

Ipak, tu Karmičku tačku možeš pronaći ako u potpunosti savladaš neku od tehnika Meditacije; putem koje možeš da poništiš Otisak te tačke koji se vodi pod "tom i tom" frkvencijom.

No ne mogu se brisati Svi Otisci.

Da bi ovo prethodno bolje shvatio iznijet ću ti ovo.
Ti ne možeš ući u ovaj dokument i brisati ono šta sam ja napisao.
Ali moderator može.

No ni moderator ne može da briše dio teksta koji se nalazi na mojim web stranicama.
Ja mogu, ali ako bih zaboravio kako da to uradim - otisak teksta bi ostao do postojanja te web stranice.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2004., 01:28   #55
VIDOVNJASTVO i VIDOVNJAKANJE



Delija:
______________________
Jer u Karmi?kom krugu je nemoguçe pronaçi Karmi?ku to?ku u kojoj se nalazi Otisak karmi?ke naplate.
______________________

Je l' nije?
Te "tocke", Delija, ili IMA, ili NEMA.
Ako IMA, duzan si odgovoriti ZASTO se ne da "locirati".
Takodjer, i TKO je, ili STO je to u tvome bicu, mozebitno zainteresirano za to trazenje.
Ako NEMA, duzan si odgovoriti ZASTO tumacis o "nemogucnosti nalazenja" necega cega nema.
Budi PRECIZAN kao MAJSTOR Ivan, i sve ce sjesti, Delija.

Taj tvoj "Otisak karmicke naplate" IPAK MORA NEGDJE BITI, ako si i ti sam, ko i svaki ziv stvor, njegov "proizvod".
Stoga trazi, Derlija, mozda nisi dobro gledao.
A, ZASTO TI ne znas gdje se taj tvoj "otisak" nalazi?



Delija:
________________________
Ipak, tu Karmi?ku ta?ku mo?e‰ pronaçi ako u potpunosti savlada‰ neku od tehnika Meditacije; putem koje mo?e‰ da poni‰ti‰ Otisak te ta?ke koji se vodi pod "tom i tom" frkvencijom.
_________________________

Pazi sad ovo - PRVO JE BILO DA JE "tocku" nemoguce naci.
Nakon malo, MOZES JE NACI - "ako u potpunosti savlada‰ neku od tehnika Meditacije ...".

Rekao ti je MAJSTOR Ivan da niti sam ne razumijes sto pishes.



Delija:
_____________________________
No ne mogu se brisati Svi Otisci.
____________________________

Ako se samo jedan dade "brisati" iz tebi poznatih razloga, onda si duzan reci zasto se ostali ne daju.
Mozda nisi vrijedno trazio, te i ovdje pronasao kakvu "tehniku" sto je valja "potpuno savladati", pa da uspijes, Delija.


Delija:
_______________________________

Da bi ovo prethodno bolje shvatio iznijet çu ti ovo.
Ti ne mo?e‰ uçi u ovaj dokument i brisati ono ‰ta sam ja napisao.
Ali moderator mo?e.
______________________________

Pa, kad bi i taj tvoj SNOVIDJENSKI MODERATOR i ushao u taj tvoj "otisak", NIKAD NECE ZNATI sto bi ti SAM SEBI "brisao" kad bi toj "tocki" imao pristupa.
Kakva je onda to "ucinkovitost".
Kakve onda koristi i od njega?


Delija:
______________________________
No ni moderator ne mo?e da bri‰e dio teksta koji se nalazi na mojim web stranicama.
Ja mogu, ali ako bih zaboravio kako da to uradim - otisak teksta bi ostao do postojanja te web stranice.
________________________________

Sve i da dospijes do "tocke svoga karmickog otiska", Delija, BI LI TI NJEGA "BRISAO" PO SVOME SLOBODNOM NAHODJENJU, ili PO SVOJOJ KARMI?
Ako je po ovome PRVOME, onda nema KARME.
Alaj bi bio IZUZETAN.
Ako je po ovome DRUGOME, onda nema PROBLEMA , Delija.

Aj lovit rake, Delija.
Ne pumpaj ditetu glavu zvizdarijama.
__________________
ENLIGHTENED MASTER Ivan LIKEYOU
ENLIGHTENED MASTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2004., 12:40   #56
Quote:
ENLIGHTENED MASTER kaže:
[Sve i da dospijes do "tocke svoga karmickog otiska", Delija, BI LI TI NJEGA "BRISAO" PO SVOME SLOBODNOM NAHODJENJU, ili PO SVOJOJ KARMI?
Eh, to je pitanje...

Ali ostalo je delija elegantno rijesio. Po njemu covjek ima 33% (ili tako nesto) slobodne volje, ostatak mu je karma.
Kad radis sto zelis, kad sto moras, tko o tome odlucuje i pritisne odgovarajuci gumb...to ili nije rekao ili sam ja propustila vidjeti.

Nekako mi se sve cini da o tome odlucuje Delija...
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2004., 14:06   #57
ima toga..mislim vidovnjaka. samo trebash imati shiru perspektivu od ove nashe obicne. mislim neko drugu poziciju gledanja promatranja, il neke druge puteve gledanja. na kraju krajeva sve ima svoju inerciju i smjer i neke stvari se vec iz tog mogu videti.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2004., 15:15   #58
Quote:
Da bi ovo prethodno bolje shvatio iznijet ću ti ovo.
Ti ne možeš ući u ovaj dokument i brisati ono šta sam ja napisao.
Ali moderator može.

No ni moderator ne može da briše dio teksta koji se nalazi na mojim web stranicama.
Ja mogu, ali ako bih zaboravio kako da to uradim - otisak teksta bi ostao do postojanja te web stranice.
eee, DELIJA.... onda dolazimo do zakljućka da to nije pod kontrolim naše slobodne volje i onda meditacijom nećemo ništa postići..... kad nam Bog (moderator) odredi da je vrijeme onda je vrijeme...
Aaa kaj kažeš na to... ti si ti i sam napisao????


Da ali najbolji haker može zbrisati kaj got mu padne napament gdje i kako hoće
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2004., 16:03   #59
Pitanje: ako je Bog moderator, tko je haker?
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2004., 16:09   #60
"Bog" je haker.
Ako upad u vlastiti program uopce mozemo nazvati hakiranjem...
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:26.