Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2007., 17:29   #41
Iako sam se smijao vecinu posta, ovo je stvarno zalosno.
Mislim zasto im uopce placas svaki mjesec, ako se oni ne pridrzavaju svojeg djela ugovora, zasto bi se ti pridrzavao svojeg?
banky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 17:45   #42
A jeli ko vidija ovu glupost šta su napisali

"Ispričavamo se zbog eventualnih poteškoća pri radu s mailom uzrokovanih DRAMATIČNIM globalnim povećanjem količine spama"

da nije drastičnim

Zadnje uređivanje marijan_e : 14.01.2007. at 20:47.
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 18:07   #43
Quote:
zpintar kaže:
Tužno.... ja imam velikih probelma sa t-comom. Obećavaju mi od 12. mjeseca da će mi skinuti prokleti PCM sa linije i ništa.. pišem i zahtjeve i ništa...
Kako sam se prevarijo kad sam mislio da je .duo dostupan bez problema kad obični dsl nije, i ja tako sav euforičan(poslje godina 31.2kbps) čekam da mi dođu napravit to, kad ono treba maket pcm, i reko dobro bar znam u čem je problem sad.I tako 24.11.06 predo zahtjev za skidanje pcm, i do dana današnjeg još uvijek niš
Osjećam se očajno, ko rob ostavljen na milost i nemilost tkoma.
Čisto neznam šta da radim više...
rexfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 20:40   #44
kakav post. . . iako sam umirao od smjeha citajuci ovo al ovo sve je sve samo ne smjesno . .to je hrvatska i to je zemlja u kojoj zivimo i tu ja ne vidim pomoci nigdje u skoroj buducnosti ... to je ipak malo dubli problem i to nije samo internet i isp u hrvatskoj takvo je sve i svi postajem osluge tudjeg tj stranog kapitala i svi cemo ''plesati'' kako ce oni svirati prodali smo sve i tako nam i treba da imamo najskuplji internet i telefone al to je vec jedna druga prica cinjenica je dok se prica oko dtk mreze ne rijesi ''zdrave'' konkurencije nece ni biti
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 21:56   #45
Jebote kaj sam ja jedini koji za sad jos nemam problema sa njihovim uslugama....(kuc kuc u drvo)....

Meni taj thomson sljaka..cisto ok.....jednom u par dana mi na par sec samo rikne veza..ali na kratko.....brzina mi je ok...a imam 1024....upload radi ok......dsl njihov mi je i prije bio ok...i za sad je meni sve ok...
Morski vražičko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 00:08   #46
na iskonu sam skoro 6 godina i nikad problema
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 01:09   #47
kakav post jos jednom sam ga procitao
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 23:43   #48
drito ti si legenda, pa treba ih stvarno zapalit...i treba se drzati faxa i carnetovskih 100mbita.hehe
al ajde malo u offtopic, kad smo vec kod nekompetentnog kadra, osvrnut ću se na tele2 iako nema veze s internetom. Naime, svojevremeno sam bio na mukte pretplati (koja se ispostavila da je bila mučna a ne mukte) i kad su pokazači svoje pravo lice odlucih raskinuti ugovor. Ok, dosao u sluzbeni prodajni centar u puli (ako se to tako moze nazvati) i raskinuo ugovor, i prebacio se s istim borjem na prepaid. sve 5. a onda mi nastave dolaziti RACUNI ZA PRETPLATU. i dalje, dalje, tako nekih 6-7 mjeseci, racuni na jebenih 34 kn. pa njima lijepo pukne film i posalju mi prijetnju ustavnim sudom o neplacanju racuna i prijetnjom da ce mi sjest na bankovni ako apsolutno odmah ne podmirim dugovanja. A JA SVE OVO VRIJEME KUPOVAO JEBENE BONOVE I BEZ BEDA IH UPISIVAO. Odo ja u taj "centar" a oni kazu da to moraju zvati sluzbu za korisnike, i ja slusam taj razgovor:
Korisnik tvrdi da je prekinuo pretplatu...bla, bla...uglavnom, trebali su me zvati u roku od 48 sati. I nisu zvali. i ja dalje dobivam racune. slijedecu opomenu i idem osobno u vukovar dignut ih u zrak stuku jednu telovsku!
__________________
Balkanska mudrost: "Što ne možeš postići sam, uništi drugome"
Istrijan007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 23:47   #49
ljubavi, prebaci se na hitler-kom, bzvz ti skuplja prasinu u ladici
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 10:21   #50
Koja ste vi hrpa povodljivaca... kad bi barem pola firmi u hrvatskoj bilo ko Iskon (prije prodaje T-HTu) bilo bi nam svima puno bolje...

Koliko ja vidim uz uvodnoga posta, nitko iz podrške nije rekao da neće niti želi riješiti problem. Izlazili su na teren, pokušavali riješiti problem, čak se eto navodno ustanovilo da router nije baš naj ...

Al čekaj Drito, tu istu tehničku podršku naziva 118.000 ljudi a ti se ponašaš ko uvrijeđena primadona u klimakteriju. Da sam ja bio na mjestu zalizanog jadnika Danijela (svi se zovu Danijel ) sa slušalicom na vuhu jebo me pas ako ti ne bi došao osobno preturpijat paricu.

Zapravo je za zajeb kriv T-com koji je vlasnik (navodno) većeg dijela žice koji ti dolazi do stana. Zašto njima nisi jebao majku izrabljivačku? Mada je to same difference...

Ovako otprilike jebeš konobaricu jer ti je gazda birtije poslao hladnu juhu...
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 12:04   #51
Quote:
El Bradbury kaže:
Ne kužim čemu ta tvoja tvrdoglavost. Mislim, kome se inatiš, sebi ili njima? Ako ti lik kaže da probaš spojit kabel do routera, zašto ne pokušaš umjesto da se ponašaš ko klinac iz vrtića? Neće tvoj inat pogurat vezu na 3 mbps. Osim toga, možda je fakat problem u wireless vezi od routera do pc-ja. A to nećeš znat dok ne probaš spojit kabelom.
Pa napisah u tekstu da je u tome problem. Ali njima je bilo lakše srat, muljat i lagat prije nego kaj su poslali ljude da to ispitaju. A meni se NE ISPLATI to samom radit, jer kao što mi je rekao jednom lik na telefon "vaša testiranja nisu mjerodavna". Ok ako nisu, šalji svoje ljude čija testiranja JESU mjerodavna. I ne, neću se spajat jebenim kablom, jer želim imat wireless. Dakle, wireless je taj koji smanjuje brzinu veze za 30%. Ali platio sam wireless i wireless želim imat. Kužiš?
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 12:06   #52
Quote:
El Bradbury kaže:
Koliko ja vidim uz uvodnoga posta, nitko iz podrške nije rekao da neće niti želi riješiti problem. Izlazili su na teren, pokušavali riješiti problem, čak se eto navodno ustanovilo da router nije baš naj ...
Nakon mjesec dana su izašli na teren. Prije toga su slali ekipu iz t-coma da kao neš mjeri samo da prikriju činjenicu da prodaju neispravne routere. Neš ti profesionalizma i dobre volje...
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 13:32   #53
Quote:
Drito Konj kaže:
Nakon mjesec dana su izašli na teren. Prije toga su slali ekipu iz t-coma da kao neš mjeri samo da prikriju činjenicu da prodaju neispravne routere. Neš ti profesionalizma i dobre volje...
Ma znam, ali to je samo ruka T-coma koja vuče i tebe i mene i još 3 milijuna rvata za jaja...
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 13:51   #54
Ma katastrofa su! Imam iskon xxnekosranje i net izbacuje svakih 30 sekundi. Zvala par puta, ništa nisu poduzeli niti neće. Kaže mi tip da je veza prebrza a moj modem preslab i spominjao neke kablove i bla, bla...može on meni reći kaj god hoće kad se ja u to ništa ne razumijem. Vi barem znate kaj ne valja pa im s argumentima možete j... mater, ja im sam znam reći da net šteka
I šta sad da napravim? Očito niš, sama ne znam šta poduzeti, njih boli dupe za korisnike i tak. Net će se i dalje isključivati po 200 puta dnevno a ja ću pizditi jel sad opet moram čekat da se spoji da pošaljem ovaj post.

Eto

E da, najbolje mi je bilo kad je tip rekao:
tip: " pa kaj hoćete, jučer ste bili spojeni 12 sati na internet"
ja : " kaj hoću? da budem spojena 16 sati dnevno koliko mi treba!"
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 15:48   #55
dvije stvari:

1. ako u roku od 30 dana ne dodju instalirati opremu, ne pustis ih unutra... i kazes kako izmedju vas ne postoje nikakve ugovorne obaveze
2. Zna se šta je HT!! Zna se da je HT kupio Iskon... Zna se da HT laze i mulja gdje moze... i? Naravno da ce muljati korisnike i dalje ako i nakon što se skuži njegova politika, ljudi i dalje idu kod njega... ili njegove ispostave...
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 16:54   #56
Quote:
Taroth kaže:
dvije stvari:

1. ako u roku od 30 dana ne dodju instalirati opremu, ne pustis ih unutra... i kazes kako izmedju vas ne postoje nikakve ugovorne obaveze
2. Zna se šta je HT!! Zna se da je HT kupio Iskon... Zna se da HT laze i mulja gdje moze... i? Naravno da ce muljati korisnike i dalje ako i nakon što se skuži njegova politika, ljudi i dalje idu kod njega... ili njegove ispostave...
A postoji firma koja nije t-com ispostava a da je fer? Ne? I mišljah si...
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 10:31   #57
Evo baš sam čavrljao s tipom iz HT-a i u nevezanom razgovoru priupitam ga za Iskon duo odnosno druge nezavisne pružatelje širokopojasnog interneta. Ukratko tip kaže da je to, uglavnom, EPP (ekonomsko propagadni program). Naime, da bi pružatelji širokopojasnog interneta, koji koriste vlastitu infrastrukturu, došli do korisnika spojenih preko UPS-ova, moraju instalirati svoju opremu u te iste UPS-ove, što je uglavnom nemoguće jer su, opet ti isti UPS-ovi, građeni "na knap", u njima jednostavno fizički nema mjesta. Zato i pružaju usluge samo onom korisnicima koji su spojeni na centrale jer se ondje koliko toliko može isntalirati oprema alternativnih providera.
Dakle, ako ste spojeni na UPS, pomirite se sa činjenicom da možda nikada nećete moći birati pružatelja širokopojasnog interneta!!!

P.S. samo da kažem da sam ovaj post već objavio na drugom forumu
__________________
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 11:45   #58
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
A postoji firma koja nije t-com ispostava a da je fer? Ne? I mišljah si...
ja koristim dcm... a bude bio i Amiš...
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 11:54   #59
[QUOTE=tomislav10;7119248]Evo baš sam čavrljao s tipom iz HT-a i u nevezanom razgovoru priupitam ga za Iskon duo odnosno druge nezavisne pružatelje širokopojasnog interneta. Ukratko tip kaže da je to, uglavnom, EPP (ekonomsko propagadni program). /QUOTE]

Opće je poznato da jedna telekomunikacijska firma dobro govori o svojoj konkurenciji. Ma ne mislite valjda da će T-COM dobro govoriti o ISkonu ili Amisu.
Možete zamisliti razgovor sa T-COM-ovim djlatnikom koji oduševeljno govori o tome kako je Iskon ili Amis jeftiniji od njih i da Vam on od srca želi da se preselite konkurenciji.
Tko je ovdje lud?

Iskon je u 100%-nom vlasništvu T-HT-a, kao što je i Seat u vlasništvu VW-a. Oni omogućavaju Iskonu infrastrukturu, a ubiru dividende kroz dionice. Dok Iskon zarađuje, vrijednost dionicama stagnira ili raste, a T-HT dobiva čistu dobit.

i to je cijela filozofija. Ako Iskon počinje raditi s gubitkom, T-HT će jednostavno staviti dionice u opticaj, pa nek kupuje ko hoće.

SVE JE NOVAC (na žalost, ali tako je!)

pozdrav, pintar
zpintar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 12:20   #60
evo da se i ja nadovezem,imam vec par godina dsl,prvo naravno jedino sam mogao preko tekom,uz to imao sam i isdn koji sam poslije odjavio i ostao samo na dslu,modem mi naravno nisu promjenili i tako si ja odlucio otvorit acc na iskonu i sve to ok radilo do jednog dana,veza pocela puca,nemozes se spojit,uopce nista,modem crkava,kad zovem sluzbu za korisnike (od tekoma,jer njiova je bila oprema,samo je korisnicko ime od iskona bilo) svi se cude kako imam modem za dsl koji se postavlja kad se ima i isdn i svi mi kazu da su mi bili duzni to promjenit ali naravno to njima nepada na pamet i tako je to islo jedno cca 2 mjeseca,ja svaki dan zovem,na netu mogu biti najdize 10 minuta,pa mi treba po pol sata da se spojim a sve uredno placam,njihov je sluzbenik doduse dolazi i pokusavao odklonit kvar,cak mi dao osobni broj kad nesto crkne da ce odma doci da ni nemoram preko sluzbe za korisnike,ali rezultat svega toga je bilo nula bodova,jer ja 2 mj nisam mogao apsolutno nista i tu sam totalno popizdio i preso na optimu,na pocetku prvi mjesec radilo super i onda su pocela sranja s pucanjem veze i netocnim prikazivanjem prometa na korisnickim stranicama (btw. to jos neradi) i sta cu,kako cu,zovem,saljem mejlove i nista,dopizdilo mi to i odem ravno u glavnu zgradu optime i kazem ili ce mi popravit ili trazim raskid ugovora,nije proslo 20 minuta,zove me njihov serviser i kaze da ce provjerit na centrali,kao spojit ce neki uredaj,jos je 2 x nakon toga zvao da provjeri i od tada,hvala bogu da neureknem,net mi je samo jednom pao i to na 5 sekundi mozda,samo je glupo da covjek mora biti drzak i svadat se s njima,oko takvih stvari
Oresar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.