Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2018., 20:17   #8821
Quote:
Dammy kaže: Pogledaj post
Umjesto spužvice možete i sa zgužvanom alu folijom ribati.Ne oštećuje staklo, skida sve.
Super savjet.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 15:36   #8822
Quote:
molanie kaže: Pogledaj post
Ja sam uzela od Vip-a ovaj homebox koji radi na principu ustekas u struju i ides na net 4G. Jako sam zdaovoljna i to za 130 kn mjesecno (mislim da je sada 150) neograniceno tj. 100 GB po punoj brzini a onda se smanji brzina nesto . Ja mjesecno trosim 20-30 GB pa mi je ovo super. U to je ukljucen i telefon, ali njega ne koristim pa ni ne znam sto imam ukljuceno sve.
Znaci gdje ima Vip mreze mozes koristiti taj ruter i prijenosan je. Nosila sam ga i na more.
Na web stranici mozes provjeriti da li je moguce i kakva brzina tamo gdje si ti, upises samo grad.
Prije sam bila na Tcomu i nikad vise.
Ja imam vipov homebox i nije prijenosan... Ne mogu ga nosat di hocu neg samo tamo dije prijavljen Kako to sad!?

Poslano sa mog SLA-L22 koristeći Tapatalk
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 18:38   #8823
Neznam dali sam pohvalila Softlan omekšivač. Jako fino miriše


Violeta
i taj tak fino miriši.. baš sam se iznenadila
__________________
"Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog!"
Loza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 23:15   #8824
Navratila sam samo prijaviti da me ovaj Teta Violeta omekšivač mirisom vratio u djetinjstvo (tako je mirisao ili žuti Lenor ili Silan, kupovao se u Austriji u onom kartonskom tetrapaku, ko' svježe mlijeko) https://www.violeta.com/hr/proizvodn...d_main/235#283

No da ne bi mislile da sam samo navratila podjeliti Marcel Proust moment - nakon prvog uljevanja u pretinac za omekšivač - isti je nakon pranja ostao žućkast (?!) (od niti jednog drugog omekšivača nikada nije; i veš ne miriše baš i nije mekan. Čista tuga od madlen kolačića
drznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 18:27   #8825
Lidlovo sredstvo za kamenac, pipe, kade je odlicno. I prakticki nema miris.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 18:32   #8826
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
Lidlovo sredstvo za kamenac, pipe, kade je odlicno. I prakticki nema miris.
Potpis!
Najbolje i košta manje od 10 kn.
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 18:39   #8827
Imam i ja neki lidlov. valjda je to taj. zadovoljna sam
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 18:53   #8828
Tj. Nema uopce miris, sad sam opet snjofala.

Zasto ja za to nisam znala? Moram cesce viriti ovdje.
Lajkam i gel za upijanje mirisa iz frizidera. I osvjezivace za skoljku.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:49   #8829
Da li sam krivo zapamtila da je postojao neki tekući prasak uz koji se dobivao "čep" koji se stavljao u perilicu?
Ili ako netko zna gdje bi mogla kupiti nesto takvo,trazila sam na ebayu,ali ne znam pod kojim nazivom traziti

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:04   #8830
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ja imam vipov homebox i nije prijenosan... Ne mogu ga nosat di hocu neg samo tamo dije prijavljen Kako to sad!?

Poslano sa mog SLA-L22 koristeći Tapatalk
Kako ne možeš? Jesi probala? Iskopčaš iz struje i odneseš na drugu adresu. Nije nikako fiksno vezan za neku žicu nego samo u struju, ko mobitel.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:22   #8831
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Da li sam krivo zapamtila da je postojao neki tekući prasak uz koji se dobivao "čep" koji se stavljao u perilicu?
Ili ako netko zna gdje bi mogla kupiti nesto takvo,trazila sam na ebayu,ali ne znam pod kojim nazivom traziti

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
Ovaj prozirni npr. ide u perilicu:

__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:24   #8832
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Da li sam krivo zapamtila da je postojao neki tekući prasak uz koji se dobivao "čep" koji se stavljao u perilicu?
Ili ako netko zna gdje bi mogla kupiti nesto takvo,trazila sam na ebayu,ali ne znam pod kojim nazivom traziti

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
zna se naci na dashu a imao je i ariel tekuci za mrlje dok ga nisu povukli
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:08   #8833
Vjerojatno je već bilo govora o Lidlovim parfemima, ali spomenut ću jer su na akciji. Inače ne volim Refan i slične kopije, ali ovi Lidlovi su me oduševili.
Suddenly (kopiju Chanela Mademoiselle) koristim godinama i svi me ispituju koji je to parfem.
Probala sam i Chalou plavi (kopija Cool Water) i narančasti (J'Adore), nisu posebno trajni, ali za tu cijenu mogu se nositi u torbi. Diamonds je kopija Boss Orange.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:10   #8834
Ja imam diamonds i obozavam ga bas. prefin miris
cak im je trajnost bolja od zarinih parfema
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 01:33   #8835
šta znači "akcija" kad je riječ o parfemima regularne cijene 29,99kn? (inače, neko vrijeme su bili povisili na 39,99kn, pa vratili na staro ) šteta što Lidl u Hr nema i druge njihove parfeme u ponudi, barem da probamo, ima ih dosta.

nije trgovačka marka, već smo ih spominjali, pekmezi (ili kak' se već to zove, briga me, najbolje je reći "voćni namaz") Do'Ora, netko je objašnjavao taj naziv, ali sam zaboravila, ovo prvo "do" mi je nejasno; uglavnom, zavela me nedavna odlična akcija u Kauflandu , kupila par komada raznih okusa, a onda shvatim da su mi puno bolji recimo Podravkini pekmezi (tog ranga). dakle, ovaj od jagode je užas kako je sladak! a čudi me je ga nisam jednom dosad kupila, ali dugo već nisam, marelica je bolja, ali nije je više bilo...šipak je također nešto bolji, ali puno bolji mi je Podravkin; miješano voće iz iskustva također znam da nije ništa posebno (bilo čije od ovih "običnih"), ali kupila sam eto da imam, za palačinke (i neke kolače) je svaki pekmez dobar ali ovaj od jagode, pa koliko je to šećera (kao i u mnogim ostalima, 60g na 100g), zašto je problem staviti manje šećera u takve proizvode? zašto se toliko šećere ti "obični" prozvodi (ili imaju možda dodatne nespomenute zaslađivače)? kao i u "tradicionalnim" receptima, tona maslaca, margarina, šećera, jaja, oraha...uvijek smanjim količinu, zaista je nepotrebno toliko šećeriti i mastiti!
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 01:54   #8836
Jer je šećer prirodni konzervans i na taj način postižu provjereno dugotrajnu trajnost bez potrebe dodavanja kemije. Šećer ima svoje mane, al meni je i dalje draži nego neki nepoznati brojevi.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 08:54   #8837
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
Lidlovo sredstvo za kamenac, pipe, kade je odlicno. I prakticki nema miris.
E super, evo baš sam ga kupila sad na nekoj akciji
U pravilu sva ta sredstva smrde toliko da mi bude zlo od njih

Lidlove vlažne maramice za čišćenje su dobre, ali ipak najbolji je tu dm (denkmit)

Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Jer je šećer prirodni konzervans i na taj način postižu provjereno dugotrajnu trajnost bez potrebe dodavanja kemije. Šećer ima svoje mane, al meni je i dalje draži nego neki nepoznati brojevi.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Pa i kad se doma radi pekmez ide kolo šećera na kilo voća ... ili mi je recept pogrešan ?
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 09:11   #8838
Nije, uvijek ide puno šećera... Ne možeš od toga pobjeć, em konzervans, em zgušnjivač. Moze smanjivati tko ne voli, al nije to baš to.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 10:39   #8839
Podravkin dzem od bundeve ima 42/100g secera. Nisam probala, samo informiram
(EDIT: Evo gledam sad malo na webu... linije Lino i Extra im izgleda imaju <50/100g secera - ne znam je li dodavaju umjetna sladila)

Ja si uzmem neki s visnjom s komadima visnje Kupujem rijetko pa kad se pozelim onda si dam oduska.

Ove s umjetnim sladilima (kao i ista s umjetnim sladilima) ne smijem jer me i male kolicine odvedu u bolove, ako ne i zesce probavne smetnje
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 12:10   #8840
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
šta znači "akcija" kad je riječ o parfemima regularne cijene 29,99kn? (inače, neko vrijeme su bili povisili na 39,99kn, pa vratili na staro )
18 kn je bolje od 30, a akcija me samo podsjetila da su super parfemi.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.