Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2010., 00:13   #21
pogledaj početak teme i prva 2 posta pa sam izaberi što te zanima
yonosoytonto is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 08:32   #22
Spomenik povijesti...Mestallu, koja se uskoro ruši, jer se klub seli na drugi moderniji stadion...

I ja bih rado u Valenciju 2-3 dana( i 2-3 dana na Ibizu), ali odadve nema nikakvih jeftinih kombinacija...šteta
Boreia Proasteia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 14:29   #23
Ja putujem u pon u Valenciju i nadam se da ću uspjeti barem nešto posjetiti!

Inače idem sa Spanairom i za put natrag moram presjesti čak 2 puta (Valencia - Madrid, Madrid - Barcelona, Barcelona - Zagreb) i to me uopće ne čini sretnom.
Mirna_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 18:54   #24
bijah prije 2 g./usred ljeta. zgodan grad za pogledati, ali vlada fijaka i nije neki nightlife. to korito/park nocu postane sablasno. plaza je prekrcata.
od spanjolske mi je jos uvijek najbolja andaluzija
a evo i par fotki:





daromar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 19:05   #25
valencia - 5 dana

Vratio se prije 2 dana.....grad je nevjerojatan al noćni život je slab.

Posjetio Mestallu..grade novi stadion i ovaj se ubrzo ruši...
L'oceanografico obavezno preporučan svima...neki podvodni svijet di su sve ribe...

sve u svemu...prilip grad!
dino555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 20:07   #26
Znam da će ovo zvučat pomalo glupo pitanje,ali nas 4 idemo na tekmu Real-Milan 19.X,a letimo preko Valencie gdje imamo lufta između aviona 6 h ,a vidim da je aerodrom blizu pa bi vas molio da mi kažete koja je metro stanica(e) najbliža centru grada,te ima li šta da se može vidjet u tako kratko vrijeme i normalno gdje i šta da pojedemo? Ne bi htijeli nikakav skupi restoran nego neki njihov ''fast food'' sa nekim njihovim specijalitetima.
Fala unaprijed
deejaysale is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 15:33   #27
mascleta!
mariocactae is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 23:46   #28
nova linija za valenciu

Ryanair od novembra uvodi liniju Trst - Valencia, lete utorkom, četvrtkom i subotom
B1968B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 10:11   #29
iz trsta se da ubosti povratna za 25 eura, to se svakako isplati!
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 01.10.2010. at 10:25.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 16:39   #30
Vidim da ima za prvi mjesec povratna trst-valencia za 18 eura.

Nadalje se može iz valencie za madrid za 20-ak eura povratna. Voze 3 puta dnevno kako kome paše.

Imaju i za barcelonu povratna iz valencie ima za 30 eura.

Nešto jeftinije je iz madrida za barcelonu. Dakle ako tko planira putovanje po španjolskoj može za 60-70 eura uhvatiti 3 leta po 3 najveća grada. Iz Valencie do barce ima samo jedan let dnevno i to kasno navečer oko 21-22 sata. Ali to su mislim jeftinije i najbrže opcije dakle s najkraćim putovanjima jer između ta 3 grada ima koji kilometar više. Kod Barcelone mislim da slijeće na gironu koja je mislim 90-ak km udaljena od barce.

Planiram na godišnji u 2011 u valenciju sigurno ako budem imao kratak go. Ako bude od 10 do 15 dana godišnjeg planiram napraviti baš rutu sa ta 3 grada. Valenciju bi htio itekako posjetiti, ali mišljenja sam kako sam guglao da ako bi išao na dvotjedni odmor da bi tamo proveo najmanje vremena. U kojem gradu od Madrida i Barcelone se treba duže zadržati, odnosno gdje se ima više za vidjeti. Računao sam 2-3 dana u valenciji, a za ova dva neznam. Možda 3-4 u madridu, a u barci bar koji dan više od madrida. Ne znam još guglam...

naravno pričamo o ryanairu
LuvMokasinkoLuv is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 19:01   #31
Bila je karta za Valenciju do jučer 12,00 EUR , sad čekam da mi stigne MC prepaid od Hypo banke pa da rezerviram, mi idemo na 5 dana pa me zanima što bi se isplatilo posjetiti van grada, jedan dan bi uzeli rent a car.

E da, imate li za preporučiti neki dobar vodič a da obuhvaća Valenciju i okolicu.
__________________
Ultima Tule beyond the borders of the known world...
Supplier is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 17:54   #32
pozdrav,ja idem 11.11. u valenciu.na tjedan dana.pa me zanima kakvo vrjeme mogu očekivat.i taj aqua park,radi to cjelu godinu ili samo ljeto?
fjaka check is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 16:21   #33
i kako je u valenciji? se isplati ici u ovo doba? ja se mislim ici u 1.mjesecu
putnik1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 12:10   #34
Quote:
putnik1 kaže: Pogledaj post
i kako je u valenciji? se isplati ici u ovo doba? ja se mislim ici u 1.mjesecu
ovisi o tome što želiš doživjeti/vidjeti? Ako možeš birati termin ja bih ti predložio razdoblje od 14. do 19.3. - kad je najveća fešta u Valenciji (fallas), ali ako ne voliš gužvu, milione turista,...onda definitivno izbjeći te datume
yonosoytonto is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 12:21   #35
i mene je jako primamila valencija u terminu fallasa ali sam vidjela da je smjestaj vrlo tesko naci u tom terminu i znatno je skuplje. smrc..
ali stvarno je ta fallas festa jako primamljiva
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 19:07   #36
Također i ja imam u planu Valenciju( iz Trsta naravno) nekad sljedeće godine, valjda do 5mj. Šta je stvarno noćni život tako loš? Jel isti kao Zagreb ili lošiji(ili bolji)?
amstel is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 17:33   #37
ja sam došo prije 5 dana iz valencije.oduševljen,u 7 dana nismo vidili nijednog oblaka.28 stupnjeva temperatura preko dana,jaknu nisam ni tako cijelo vrijeme.grad je predobar,živahan,lijep.zakon.a noćni život,neznam ko je reko da je loš,.svaki dan neki raspašoj,do ujutro.a vikende da ne govorim.bar u našem djelu di smo mi bili. preporučio bi svakome
fjaka check is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 21:05   #38
Quote:
fjaka check kaže: Pogledaj post
ja sam došo prije 5 dana iz valencije.oduševljen,u 7 dana nismo vidili nijednog oblaka.28 stupnjeva temperatura preko dana,jaknu nisam ni tako cijelo vrijeme.grad je predobar,živahan,lijep.zakon.a noćni život,neznam ko je reko da je loš,.svaki dan neki raspašoj,do ujutro.a vikende da ne govorim.bar u našem djelu di smo mi bili. preporučio bi svakome

a kakve su cijene cuge i sl? podnosljivo, u rangu nasih?
nocni zivot-hoces reci da je sve puno ljudi po noci, puni bircevi ili klubovi ili? i di je nocni zivot? u samom centru ili?
a ovo za temperature preko dana, selim se tamo
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 14:00   #39
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
a kakve su cijene cuge i sl? podnosljivo, u rangu nasih?
nocni zivot-hoces reci da je sve puno ljudi po noci, puni bircevi ili klubovi ili? i di je nocni zivot? u samom centru ili?
a ovo za temperature preko dana, selim se tamo
cuga u kafićima je malo skuplje nego kod nas.ko i svagdje u evropi više manje.(svagdje se može pušit,od restorana do najmanjih prčvarnica) a u marketu je extremno jeftino,i hrana i cuga.npr mi smo pili neke botilje( los molinos)odlično vino,stvarno jako dobro,za 1,40Eura.ima i jeftinijih al smo se držali ovoga. litra maslinovog ulja je 2eura.za nevjerovat.mi smo imali kuhinju u hostelu tako da nam je to stvarno bilo super jeftino.ima i ogromna tržnica sa svim i svačim.također jeftino.
da,ulice su pune ljudi,kafići isto,ko da je podne.a mi smo bili skroz blizu centra,malo iznad te velike tržnice,i stvarno je živahno ful. i ja bi se preselio sutra da mogu..
fjaka check is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 13:02   #40
evo, vratila se i ja sinoc iz Valencije.
Detaljno cu sve napisati na ovoj temi, ali sam neispavana, pa kad dodjem k sebi ovih dana, sve cu napisati- sto, kako, gdje, cijene itd itd.
U svakom slucaju, taj grad se mora posjetiti dok su jos jeftine Ryanair karte iz Trsta. I to pogotovo za vrijeme Fallasa (ovih dana su zavrsni dani Fallasa, ali i mi smo uspjeli dozivjeti tu atmosferu)-ludilo.
Iako mi je Barca prekrasan grad, ovaj grad mi je ipak drazi. Barca je previse turisticki grad, ovaj grad ni izbliza nije toliko turisticki prostituiran, a nista nije ruznija od Barce
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.