Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2007., 15:30   #1
Ella Dvornik

joj baš sam se iživcirala, u svakim novinama ta mala glupačica...bilo je to i podnošljivo dok se nije počela ponašati ko tele. istetovirala je istu rečenicu na latinskom kao angelina jolie i to na istom mjestu(!!!) i tvrdi da uopće nije znala da i angelina ima takvu tetovažu, haha, da baš, a i isto mjesto je kao slučajno pogodila.

sad se počela i rezati po tijelu. isto kao nikoga ne kopira i ne pravi se važna, valjda misli da je strašno kul.
eeennniii is offline  
Old 29.06.2007., 15:32   #2
Mala je u kurcu...razmaženo derište!
DabaČK is offline  
Old 29.06.2007., 15:38   #3
Eto a ti otvorila temu a mi komentiramo.
londres is offline  
Old 29.06.2007., 15:49   #4
A mala se kao NE drogira.
crna dalia is offline  
Old 29.06.2007., 16:12   #5
Fuuuuj!
Misli da je uhvatila Boga za bradu ako joj je tata olinjali Dino Dvornik.
InkaRaa is offline  
Old 29.06.2007., 16:18   #6
mislim da je više stvar u roditeljima...i svemu što joj se dozvoljava i ugađa...
paspa is offline  
Old 29.06.2007., 16:27   #7
Quote:
eeennniii kaže: Pogledaj post
joj baš sam se iživcirala, u svakim novinama ta mala glupačica...bilo je to i podnošljivo dok se nije počela ponašati ko tele. istetovirala je istu rečenicu na latinskom kao angelina jolie i to na istom mjestu(!!!) i tvrdi da uopće nije znala da i angelina ima takvu tetovažu, haha, da baš, a i isto mjesto je kao slučajno pogodila.

sad se počela i rezati po tijelu. isto kao nikoga ne kopira i ne pravi se važna, valjda misli da je strašno kul.
Ima li kakav link?!
kisikana is offline  
Old 29.06.2007., 16:37   #8
Meni je Ella sasvim ok ako joj tonjeni roditelji dopustaju. Mislim to je prije svega njihova odgovornost tj. kako ce oni odgojiti svoje djete i sto ce svome djetetu dopustati, a sto ne. Na kraju svega Ella ce donijeti pocijenu jel je ona od roditelja dobila naj bolje ili ce smatrati da je u njihovom odgoju bilo puno rupa.
Divlji Cigan is offline  
Old 29.06.2007., 16:41   #9
Hm, baš si smiren i racionalan.
Ja mislim da za ovakve probleme u državi postoje institucije pa da dijete ne mora jedan dan procjenjivati jesu li postojale rupe u odgoju ili ne.
crna dalia is offline  
Old 29.06.2007., 16:53   #10
ona je još jako mlada, a naglo je postala popularna... tako da je sve ovo što radi u normalnoj domeni nekog puberteta, imidža s kojim se na koncu i proslavila...
vidjet ćemo kako će se razvijati.
Anastasia is offline  
Old 29.06.2007., 17:07   #11
Cijela obitelj Dvornik je jedna vrlo iritirajuća pojava.
ditta is offline  
Old 29.06.2007., 17:21   #12
Idu mi na kurac ljudi koje se stavlja za zvijezde, a kurca nisu napravili. U principu, gori su oni koji su od nje napravili medijsku osobu. Mala mi se čini glupa, bahata i umišljena. Čudi me što joj Story nije napravio neki party jer je završila razred

A koju je rečenicu istetovirala?
Maisie is offline  
Old 29.06.2007., 17:38   #13
Jadno dijete.
Maslina is offline  
Old 29.06.2007., 17:42   #14
čuj nije lako živjeti u obitelji gdje ti cijela nacija zna da ti je tata liječeni narkoman, mama brije samo na liposukcije i dijete a dida ti se tuče svaki put kad su izbori (u splitskom izbornom stožeru) i to mrtav pijan...

jadna mala
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 29.06.2007., 17:59   #15
Quote:
crna dalia kaže: Pogledaj post
Hm, baš si smiren i racionalan.
Ja mislim da za ovakve probleme u državi postoje institucije pa da dijete ne mora jedan dan procjenjivati jesu li postojale rupe u odgoju ili ne.
Pa gledaj, institucije kao sto su socijalni i razne ne vladine udruge koje s bore za prava djeteta moralebi reagirati samo u slucaju da se tu radi o nasilju nad djetetom ( fizicko ili psihicko )... Za sad se barem ( ovako pred kamerama ) cini da je s tom obitelji sve u redu. Mislim pogledaj malo po gradu koliko klinki ( maloljetnica ) imaju tetovaze, nose najskuplju odjecu i obucu, sto jel to nisu razmazena djeca? A mozda jos gore od toga zapostavljena, jer starci nemaju dovoljno vremena provoditi s njima pa im gurnu par sto kuna u džep i neka se nese...??

A sto se tice popularnosti same obitelji dvornik tu ne lezi problem u njima. Ja mislim recimo da je tu velika uloga medija . Evo nbas je netko u prethonim postovima napisao kako mu ide na zivce da ljui koji nisu nista napravili u zivotu su popularni. Da, ali mi mi im dajemo tu popularnost. A mediji kod nas jednostavno pokusavaju stvaorti umjetne zvijeze po uzoru na one americke ( male, bogate i razmazene klinke poznatih roditelja ).
Divlji Cigan is offline  
Old 29.06.2007., 17:59   #16
meni pari da je mala u žešćem pubertetu, ništa više
Opet, ja sam optimist
Tija is offline  
Old 29.06.2007., 18:03   #17
Užas, i mala i njena stara, jedino mi je on simpa
TincH is offline  
Old 29.06.2007., 18:04   #18
mala mi je odvratna,užasno izgleda,kad se onak našminka izgleda stravično,ne zna šta bi od obijesti..dosuše s onakvim roditeljima nije ni mogla ispast bolja
tinna01 is offline  
Old 29.06.2007., 18:12   #19
još je mlada, ima vremena da odraste (što god to značilo!).
e, meni je bila smješna... kao po novinama reklama za jednu trgovinu, slikali nju i malu galu svilan kako izlaze s vrećicama. gala se nasmješila i kao ono ok, a elica glumila zvijezdu pokazivala rukom da prestanu i pokrivala si lice
"kao ono slavna sam, svaki dan me opsjedaju ti novinari, fotografi, dajte mi mira"
__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Old 29.06.2007., 19:05   #20
Mala je hormonska bomba i nije ni cudo da je sva neka buntovna i protivna. Na kraju krajeva, tako od nas nije bio takav u pubertetu?

Druga je stvar što joj roditelji previše dozvoljavaju jer su i sami pomalo zaostali u pubertetu, i tako su oh, ludi i otkaceni i što su svi skupa pod budnim okom medija. Tu bi trebalo dati nekoliko šamara, što njoj, što njezinima.
aktovka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:07.