Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2013., 00:49   #3061
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Vama se ne cine prekrute te deitex cipele?
Mi smo sad cijeli grad preokrenuli da nadjemo obicne kozne gleznjace za svaki

A kozne smo gledali u svim mogucim ducanima i bile su ili preskupe ili isto tako nezgrapne, visoke i tvrde. I onda sam sasvim slucajno ubola preeedivne Primigi cipke snizene s 500 na 250 kn.
ja odavno pišem da su meni deitex i prekrute i preteške u odnosu na šuzice koje ja malome kupujem

Primigi smo ljetos imali sandalice - savršenstvo lakoće, savitljivosti i održavanja... i za jesen sam mu uzela njihove "starke" - još ih nije nosio, ali takošer su full lagane i savitljive
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 08:47   #3062
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
ja odavno pišem da su meni deitex i prekrute i preteške u odnosu na šuzice koje ja malome kupujem

Primigi smo ljetos imali sandalice - savršenstvo lakoće, savitljivosti i održavanja... i za jesen sam mu uzela njihove "starke" - još ih nije nosio, ali takošer su full lagane i savitljive
Ni meni se deitex uopce ne svidjaju, ali vidjela sam da ih tu svi hvale pa rekoh da probamo...
A inace smo donedavno bili osudjeni na froddo, ne zato jer su nam bile najljepse i najlakse, nego zato jer ima jako visoki rist i u nijedne druge njegovog broja mu noga nije ulazila.
I sad sam se odusevila s ovim cipelicama, em su mi lijepe, em su udobne i lagane, em su bile jeftine.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 11:02   #3063
ma ono... znam da ih hvale, ali meni nisu "sjele", a koliko znam nakon vel. 25 više i nisu tak uber jeftine, a evo kak se da naći daleko boljih šuzica po ok cijeni
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 11:33   #3064
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
mi smo u potrazi za nekim ne preskupim cipkama za snijeg, nesto tipa deitexice (ne bih deitexice, ono kaj sam vidjela u nasem deichmanu mi se bas ne svidja, a i u broju 26 su i oko 230 kn, to mi i nije tak jefitno (navikla sam na one od 160 koje smo kupovali prijasnjih godina )
Ja sam našla ove godine roze br. 27 skoro iste kao one ljubičaste što je bile gore slika (te smo imali lani br. 25) i koštale su 169 kn (nema slike na netu). Te mi je mama kupila za malu u Splitu, u CC1 ih nema, ali možda ima u nekom drugom dućanu u Zagrebu. Ne znam, mi ih imamo već godinama, meni uopće ne djeluju krute ni teške, nikada nam nisu promočile, niti joj je u njima noga bila hladna, a nosila ih je od jeseni do proljeća po svim vremenskim uvjetima uključujući snijeg (ja ne kupujem posebno buce). Ja sam s njima jako zadovoljna i iako nam je većina ostale obuće Ciciban, ne mislim da su Ciciban nešto kvalitetnije.
Yin&Yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 17:25   #3065
Poz, jel netko zna gdje se mogu kupiti tenisice za curicu, onak više, princes tip neki i još imaju krunu na čičku, onak iznad jezika, vidjeli na jednoj djevojčici ali ne znamo gdje bi mogli kupiti, hvala?
jelika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 19:45   #3066
Ima u deichmanu tenisice na disney princeze, a u hmu na zlatokosu, ak joj se tak nes svidja
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 21:10   #3067
Luda sma već od tražena Trebamo tenkice za išeka..sad je hodać :uberponosna: a u jaslicama ih vode van i u pjesak
Nebi plastičariju čak ni za pjesak ali bome nisu normalni s cijenama U ciccibanu ispod 300kn ničeg, u frodu bila ničeg nema Našla prekrasne u geoxu na sniženju 50% ali neznam kakvi su im kalupi
Jeli itko igdje vidio tenkice da su kožne iznutra da su cca max 200kn
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 21:36   #3068
Quote:
nety kaže: Pogledaj post
Luda sma već od tražena Trebamo tenkice za išeka..sad je hodać :uberponosna: a u jaslicama ih vode van i u pjesak
Nebi plastičariju čak ni za pjesak ali bome nisu normalni s cijenama U ciccibanu ispod 300kn ničeg, u frodu bila ničeg nema Našla prekrasne u geoxu na sniženju 50% ali neznam kakvi su im kalupi
Jeli itko igdje vidio tenkice da su kožne iznutra da su cca max 200kn
pogledaj tenisice.hr, znaju imati nike na popustu pa ispadne oko 120kn onaj osnovni model
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 22:13   #3069
Jeste vidjeli gdje kozne gleznjace br 30 za curicu na snizenju?do 300 kn bi bilo suuuper
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 22:21   #3070
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
pogledaj tenisice.hr, znaju imati nike na popustu pa ispadne oko 120kn onaj osnovni model
Jesam ali nema niš i još im je 40kn poštarina tako da i ono što snize s poštarinom 200
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 22:28   #3071
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
pogledaj tenisice.hr, znaju imati nike na popustu pa ispadne oko 120kn onaj osnovni model
A jesu kožne? Ispada da su manje više sve sintetika
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 23:10   #3072
vjerujem da nisu prava koza, al su nama sad ispale bolji izbor od cicibana jer su puno jeftinije, mogu pokisnuti, toplije su i samo ih pobrisem mokrom maramicom

oni inace imaju i ducane pa se ta postarina moze izbjeci, a znaju imat dobrih akcija, mi smo si crocsice ulovili za kojih 100-tinjak kn
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 23:39   #3073
Ja sma ih pitala dali šalju tene u svoj dućan i odbili su Tenisice ..ikoje su im po minimalno 130kn kad dodam poštarinu to je 170..170 su i u Deichmanu sma nema za dečke nego samo za cure
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 10:22   #3074
Quote:
listopad14 kaže: Pogledaj post
Jeste vidjeli gdje kozne gleznjace br 30 za curicu na snizenju?do 300 kn bi bilo suuuper
Pogledaj u Garfildu u šc Prečko i na tržnici Jarun. Prodaju Froddo i Ciciban stare modele pa znaju imati na njih sniženje 20-30-50%. (A ako si na istočnom dijelu grada onda Lina Poljanice ili Sesvete-znam da imaju Froddo i čini mi se ali nisam sigurna i Bambi, isto su im lanjski modeli sniženi)
Ili onaj Bambi outlet u Importanne centru možda.
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 10:28   #3075
Quote:
LadyMo kaže: Pogledaj post
Pogledaj u Garfildu u šc Prečko i na tržnici Jarun. Prodaju Froddo i Ciciban stare modele pa znaju imati na njih sniženje 20-30-50%. (A ako si na istočnom dijelu grada onda Lina Poljanice ili Sesvete-znam da imaju Froddo i čini mi se ali nisam sigurna i Bambi, isto su im lanjski modeli sniženi)
Ili onaj Bambi outlet u Importanne centru možda.
Zapad.
Super hvala ti. Probat ću već danas ako rade.
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 18:34   #3076
Quote:
Duga111 kaže: Pogledaj post
Dr Luigi http://www.drluigi.hr/Product.aspx?groupId=43&prod=3
ja te kupujem svojem od kada je prohodao,oko 100kn su
nasla ih danas u jednoj ljekarni ali kako sada s brojem,oni imaju po 2,on nosi oko 25,kakvi su kalupi?dal da uzmem 24 ili 26? I vidjela Grubin papucice,jel netko imao te,kakve su?
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 19:28   #3077
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
nasla ih danas u jednoj ljekarni ali kako sada s brojem,oni imaju po 2,on nosi oko 25,kakvi su kalupi?dal da uzmem 24 ili 26? I vidjela Grubin papucice,jel netko imao te,kakve su?
da, djecji luigi imaj samo parne brojeve,ja uvijek uzimala vece i nije
padao i zapinjao u njima nikada
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 19:47   #3078
ok hvala ma da bolje vece,ionako ce sada nositi deblje carapice
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 20:01   #3079
Totalno razočarana..Nike tenkice u Deichmanu su plastične Po tome onda mogu i one iz Baby centra uzet ili one Elviton iz Planet obuće za 100kn..
Neki dan ga baka i deda doveli iz vrtića u tuđim tenama Kako je dogovr bio dovesti ga u park tako ga nisam mogla onda odmah izut u če bi bio
Noge su mu poslije bile skroz vlažne od znoja ..sintetika Potražiti ću ja sma istočni dio grada i Lina mi je blizu
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 20:11   #3080
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
nasla ih danas u jednoj ljekarni ali kako sada s brojem,oni imaju po 2,on nosi oko 25,kakvi su kalupi?dal da uzmem 24 ili 26? I vidjela Grubin papucice,jel netko imao te,kakve su?
Moja frendica ih prodaje u ljekarni i kaze da su odlicne
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.