Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2017., 09:30   #4141
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Ja sam svojima kupovala u Massu i Svijetu obuće.
ima ovak skroz malih brojeva? :/
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 09:33   #4142
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
ima ovak skroz malih brojeva? :/
Ja sam kupovala 19, 20, 21, 22,23. Sada najčešće kupujem u Pitarossu, CCC.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 07:42   #4143
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
ima ovak skroz malih brojeva? :/
U froddu su širi modeli
Mojem malom isto nisam niš našla u cicibanu

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 12:38   #4144
Moja isto ima bokun noge, naslijedila od moje mame

U froddu imaju bas lijepih sandalica, pa cemo tu uzet neke za šminku, a sad sam htjela one skroz otvorene s dva kajisica, pa je probavala cicibanke u massa, ali peta joj ispada van s vecim i manjim brojem :/
Na kraju smo uzeli neke josh, broj 23, sve mi se cini da ce ih prerast za 20 dana

Da me netko pita, ne znam sta bi rekla jel nosi 22,23 ili 24
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 20:04   #4145
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post

Da me netko pita, ne znam sta bi rekla jel nosi 22,23 ili 24
S malima je teško kad su u pitanju otvorene sandale. Nama su objašnjavali da se gleda da kad dijete gurne nogu skroz naprijed, iza treba moći stati jedan naš prst. To super funkcionira kad su zatvorene cipele i dijete je veće (već pravo hoda, ne popikava se na svaki kamenčić),ali ako je dijete manje i sandala je otvorena nama je bilo jako teško procijeniti što kupiti.
Ako su bile malo veće popikavala se, ako su bile taman prerasla ih je za pol mjeseca .
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 22:47   #4146
Isli smo u Ciciban i teta joj izmjerila nogu. Ispalo je da nosi broj 21 a jedino sto sam htjela je da ne pokupi veliki broj noge na mamu.

Naravno da je za rockas dobila 3 para obuce broj 18 i 19

Ali uspjeli smo kupiti papucice za vrtic za 120kn
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 22:13   #4147
Kupila sam kožne sandalice koje su na peti zatvorene jer ima manju nogicu i nije baš spretna pa da joj je zglob malo više fiksiran, ali su je nažuljale kod zgloba. Imate li savjet kako da to riješim?

Nosila ih je tek tjedan dana.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 22:15   #4148
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Kupila sam kožne sandalice koje su na peti zatvorene jer ima manju nogicu i nije baš spretna pa da joj je zglob malo više fiksiran, ali su je nažuljale kod zgloba. Imate li savjet kako da to riješim?

Nosila ih je tek tjedan dana.
Nosi ih s carapama ili bez? Ako je bez, onda definitivno carape, ako je sa, ne znam
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 22:44   #4149
Mislila sam da ću dobiti neki savjet kako razmekšati sandalice. Vruće je, ne bih joj stavljala čarape.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 22:53   #4150
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Mislila sam da ću dobiti neki savjet kako razmekšati sandalice. Vruće je, ne bih joj stavljala čarape.

Ako su kozne, probaj ih namazat sa Niveinom kremom (ona obicna plava). To ja radim sebi kad ke zuljaju cipele
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 23:19   #4151
Evo, namazala sam kremom, malo ih ispresavijala i istrljala drvenom drškom noža . Valjda će pomoći.

Zadnje uređivanje gugolina : 15.06.2017. at 23:31.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 23:26   #4152
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Mislila sam da ću dobiti neki savjet kako razmekšati sandalice. Vruće je, ne bih joj stavljala čarape.
Čarapice (neke tanke stopalice) pomognu u tim prvim danima nošenja, dok sandale bar malo me omekšaju i prilagode se nogicama.
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 05:16   #4153
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Čarapice (neke tanke stopalice) pomognu u tim prvim danima nošenja, dok sandale bar malo me omekšaju i prilagode se nogicama.
potpis. ne moze joj biti tako vruce u stopalicama i sandalicama.
a ovaj trik s niveom meni nikad nije pomogao.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 08:53   #4154
Zna li netko koje sandale bi bile za uska dječja stopala?
Probali u Deichmannu sandalice (naprijed zatvorene) i u svemu pleše nogica jer joj je preširoko
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 08:59   #4155
Ja nisam nikada mazala nikakvom kremom jer je od moje frendice mala zbog tog trika uvijek imala žulj do boli.... 3x je probala, 3x ogroman žulj (nije povezala da je to to), nakon toga uvijek prvo čarapice.
Ja sam imala sreće da su mom malom uvijek sve sandale od prve bile super, nikad nikakvih problema.
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 22:25   #4156
Ja svojima isto stavim carape prvih par dana, tak nam je i u ducanu savjetovala

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:35   #4157
U dilemi sam koje sandale uzeti svojoj (uskoro) dvogodisnjoj setacici.
Planirala sam uzeti zatvorene sandale, ali prodavacica u Froddu mi je savjetovala otvorene (zatvorene samo na peti), i dodala da su njenu unucicu nazuljale te zatvorene.

Misljenja, molicufino
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:38   #4158
u ovima otvorenima velike su šanse da bu prsti klizili van iz njih, a o mogućim ozlijedama dotičnih da ne govorim.
kaj se tiče žuljeva to ti ovisi o samom stopalu i modelu, a ne dal imaju zatvorene ili otvorene prste. moj je uvijek furao sa zatvorenim i samo jedne su ga nažuljale tak da nemrem na osnovu tih jednih tvrditi kako sve zatvorene žuljaju.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:56   #4159
Moj do ove godine uvijek zatvorene ali sad je stvarno već veliki

za dvogodišnjakinju apsolutno zatvorene, paziš da ima dovoljno mjesta naprijed i sve bu dobro
računaj da ćeš vjerovatno trebati kupiti negdje u 8 mj još jedne, jer im zna preko ljeta rasti puno nogica, a i kod vas je sezona dugo za sandale
Moj je i da 2 i sa 3 godine u ljeti ulovio dva broja sandala
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 14:46   #4160
Moj ima 6,5 god, ove godine sam mu prvi puta kupila sandale sa otvorenim prstima. Prošle godine ih do duše nisam ni kupovala jer ih pretprošle nije nosio, bio je cijelo ljeto u Crocsama.
Sve do sada skoro pa nije znao za drugu obuću osim Cicibana, od ukupne obuće možda 5-10% nije bio Ciciban... uvijek sam kupila nešto pa bila nezadovoljna i vraćala se Cicibanu....
Već godinu/dvije razmišljam o Birkenstock sandalama i ove godine sam mu ih kupila... mogu samo reći da sam prezadovoljna i presretna što sam se na kraju ipak odlučila za njih... Predobre su, mekane, udobne...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:03.