Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Pogledaj rezultate ankete: Tko vam se sviđa
Žene s oblinama 74 91.36%
Manekenke 7 8.64%
Glasovatelji: 81. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2012., 23:25   #121
Quote:
-Lorena- kaže: Pogledaj post
LukeShapiro ofc da nisam, samo kažem da je najbitnije kako se osjećaš u svom tjelu i zdravlje naravno..ono što drugi pričaju nebitno je. šta ću se ja sad ići debljati samo zato što večina muškaraca voli punije ženske a ne osjećam se dobro u takvom tijelu a i postojimo i mi koji se ne možemo udebljati pa ništa ne pričamo pritiv debljih ljudi i ne vrjeđamo ih :S jadno. a one koje se izgladnjuju imaju psihičkih problema očito i treba im pomoć..kao da su one krive :S

Only for coitus?

I ja sam takav,brz metabolizam,prije sam znao prilično pojest,ali jako volim kakat pa se ništa nije primalo.
Sad sam to odjebo,prehrana je nekako isfurana
LukeShapiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 00:55   #122
Quote:
-Lorena- kaže: Pogledaj post
postojimo i mi koji se ne možemo udebljati pa ništa ne pričamo pritiv debljih ljudi i ne vrjeđamo ih
Što si danas imala za ručak?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 01:06   #123
Volim vitke žene,ali današnje manekenke su anoreksičarke. Koščate kao stare kobile! Koljena su im deblja od bedara,homoseksualci diktiraju trendove!
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 01:16   #124
ne znam puno o ženama, ali zato znam o svinjama. imate one landrase, masnije malo (to su ove s oblinama) i pijatrene, to vam je bez masti (dakle manekenke). kažu da je meso od ovih manekenskih svinja puno bolje. da li se tu mogu povući neke paralele između žena i svinja, ne znam.
halo_bing is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 01:42   #125
Može!
Ljepše je cicat cicastiju cicu!
LukeShapiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 02:21   #126
LukeShapiro ja sam prije bila sva u bedu što se ne mogu udebljati i pokušavala kao glupača, sve trpala u sebe ali nekako sam s vremenom počela biti sretna zbog toga jer puno cura ima problema sa debljinom, celulitom, stalno su na djetama.. (npr. moja sestra i mama ) jedino često vježbam, idem u teretanu ponekad da se ojačam malo
-Lorena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 02:24   #127
Quote:
-Lorena- kaže: Pogledaj post
i ta u sredini je definitivno fotošopirana..http://www.google.hr/imgres?q=candic...429,r:13,s:119
Slika koju sam ja postavila nije fotošopirana,proguglaj malo,a ta slika koju si ti postavila jeste čisti fotošop jer se radi o reklami za VS i normalno da će je maximalno urediti da bi se artikal prodao.Meni se iskreno ne sviđaju mršave djevojke,uopšte mi ne izgledaju zdravo niti imaju nešto privlačno na sebi.Ne kažem sad da trebale biti stokilašice,ali održavanje idealne težine pa čak i koji kg višak je sasvim normalno i poželjno...Stvar ukusa,a najzad ko voli nek' izvoli
la elle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 02:25   #128
Krkimir..hmm ručala sam cordon bleu sa krumpirom, juhu i poslje toga palačinke punjenje sa sirom i šunkom
-Lorena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 02:32   #129
ne znam, ja sam upisala ime te cure i našla tu sliku.. A to si dobro rekla..stvar ukusa je.. naravno da nije ljepo za vidjeti premršave cure ali da su mi ljepše vitke dugonoge cure od onih kao što si rekla sa kilom viškom, to da..i to nisam sad rekla jer sam ja takva, jer ja nisam dugonoga (a htjela bi biti ) nego jednostavno stvar ukusa je..
-Lorena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 02:37   #130
Quote:
-Lorena- kaže: Pogledaj post
LukeShapiro ja sam prije bila sva u bedu što se ne mogu udebljati i pokušavala kao glupača, sve trpala u sebe ali nekako sam s vremenom počela biti sretna zbog toga jer puno cura ima problema sa debljinom, celulitom, stalno su na djetama.. (npr. moja sestra i mama ) jedino često vježbam, idem u teretanu ponekad da se ojačam malo
Nešto slično i samnom,ali teretana je bila predosadna i s previše mužjaka.
Onda sam shvatio da imam veliki penis pa mi netrebaju mišići.
Šalim se malo
LukeShapiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 19:55   #131
Quote:
-Lorena- kaže: Pogledaj post
Krkimir..hmm ručala sam cordon bleu sa krumpirom, juhu i poslje toga palačinke punjenje sa sirom i šunkom
Pravo je pitanje koliko si pojela. Vjerojatno jedeš ko vrabac. Moj ručak danas bio tanjir mauna, i onda poslije toga 6 jaja na oči i 3/4 kruva. Ne padam ispod 80 kila. Ne do bog anoreksije.
__________________
Mr. Herbert Garrison: Stanley, gay people, well, gay people are evil. Evil right down to their cold black hearts, which pump not blood like yours and mine, but rather a thick, vomitous oil that oozes through their rotten veins and clots in their pea-sized brains which becomes the cause of their Nazi-esque patterns of violent behavior. Do you understand?
9ak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 01:05   #132
pa da, ja pojedem malo ali zato jer jedem puno puta na dan ..
-Lorena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 01:09   #133
i uopće se ne nerviram oko toga kao što sam rekla..jedino što me pati je moja minijaturna visina
-Lorena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 01:13   #134
a kako misliš narasti ako ne jedeš?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 09:52   #135
jel iko bio kod lorene u posjeti? jeli počela jesti opet? brine me...
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 11:05   #136
Quote:
-Lorena- kaže: Pogledaj post
pa da, ja pojedem malo ali zato jer jedem puno puta na dan ..
Pa ja doručkujem, ručam, večeram. Pa onda opet večeram.
__________________
Mr. Herbert Garrison: Stanley, gay people, well, gay people are evil. Evil right down to their cold black hearts, which pump not blood like yours and mine, but rather a thick, vomitous oil that oozes through their rotten veins and clots in their pea-sized brains which becomes the cause of their Nazi-esque patterns of violent behavior. Do you understand?
9ak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 19:20   #137
krkimir..ne znam tko je rekao da ne jedem :S
-Lorena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 19:24   #138
Quote:
9ak kaže: Pogledaj post
Pa ja doručkujem, ručam, večeram. Pa onda opet večeram.
ja isto na večer najviše pojedem
-Lorena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 19:27   #139
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
jel iko bio kod lorene u posjeti? jeli počela jesti opet? brine me...
bez brige, nisam ni prestala jesti
-Lorena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 19:27   #140
što si danas jela?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger