Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Vrt

Vrt Sobne i vrtne biljke, kantice i lopatice, vaši zeleni ljubimci.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2007., 12:30   #61
yes, please.... javi.

Hvala
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 11:34   #62
Danas čitam ove postove i mislim kako je grozno što u Rijeci nema malo bolja ponuda vrtnih centara. O biljnim apotekama i nedovoljnom znanju ljudi koje prodaju u njima, da ne govorim.
Pevec ima nekakvu ponudu, ali šta ti vrijedi kada ne možeš dobiti prave savjete ni odgovore na pitanja...Super na informaciji za Parkove. I ja sam mislila da više ne rade.
Snovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 10:33   #63
RAST Brezice

imali li koji dobrovoljac koji bi isao u Brezice u rasadnik Rast da ako kupuje sebi rasadu i meni kupi sadnice brusnica za adekvatnu nagradu,te mi ih posalje hp expresom ili busom??
rasadnik RAST http://www.rast-bs.si/temp/hr/mapa.htm

spoki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 08:53   #64
Brusnica imaš u Zgb na Savskom mostu (Veslačka) po nekih 60-70 kn i to dvije vrste. Osim toga vidjeh brusnicu na Trešnjevačkom placu. Bdw. ja ih imam i ne rode , opće. Dok borovnice cijelo ljeto jedemo , a isto proljeće su zasađene.
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 00:55   #65
Ove subote otvoren je novi vrtni centar Kalea na Žitnjaku.
Zgodan, ali mali.
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 08:38   #66
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Ove subote otvoren je novi vrtni centar Kalea na Žitnjaku.
Zgodan, ali mali.
može točna lokacija?
zunzara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 11:15   #67
Slavonskom u pravcu istoka, nakon nadvožnjaka na Heinzelovoj se na prvom semaforu skrene desno, pa cesta zavija lijevo i onda..mislim da je treće skretanje desno.
Vrlo blizu Gorenja.
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 12:15   #68
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Slavonskom u pravcu istoka, nakon nadvožnjaka na Heinzelovoj se na prvom semaforu skrene desno, pa cesta zavija lijevo i onda..mislim da je treće skretanje desno.
Vrlo blizu Gorenja.
znam sad,hvala, to je onda cesta paralelna sa Slavonskom, tamo je i Intertekstil Stanić ako se ne varam.
zunzara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 23:09   #69
Je, to je ta cesta.
Ono što mi je super tamo, a što dosad nisam viđala po drugim vrtnim centrima je mala školica vrtlarenja za djecu (moguće i za odrasle ). Nisam baš zavirivala u taj šator, ali vidjela sam i čula gomilu djece unutra .
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 08:05   #70
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Je, to je ta cesta.
Ono što mi je super tamo, a što dosad nisam viđala po drugim vrtnim centrima je mala školica vrtlarenja za djecu (moguće i za odrasle ). Nisam baš zavirivala u taj šator, ali vidjela sam i čula gomilu djece unutra .
Jesi "ubola" što ? Kakve su im cijene ,ponuda?
Thanks
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 15:22   #71
Bili smo u vrtnom centru Kalia sad uz subotu. Tražila sam nešto za kamenjar, nisam našla ništa zanimljivo. Što se tiče cijena...svidio mi se jedan klinčić (karanfil) mali i cijena je 35 kn!!! takav isti sam kupila neki dan na placu za 8 kn.
Bile su neke lukovice na akciji,pa mislim si, 5 kn, nije skupo, i uzela bijeli tulipan, žuti tulipan i narcisu. Dodjem doma i otvorim vrećice a kad unutra te lukovice sve do jedne pljesnive i trule, onak stisneš s prstima i sve se pretvori u prah
Mene neće više vidjeti. Nije stvar u lovi, 15 kn, ali osjećala sam se glupo i da su mi bliže otišla bih im vratiti!
micek-jerry is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 18:10   #72
Dobar izbor jabuka ti ima vrtnu centar Cvjetni raj u zg-u, ako nisu vec sve prodali, imaju preko 20 vrsta ako ne i vise
vrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 12:00   #73
Gdje kupiti sve za vrt i tegle?

Nisam našla temu ovog tipa, a da ne otvaram samo radi pitanja za jednu vrstu eto općenito

Uglavnom zanima me znate li gdje kupiti vrstu Vigna caracalla.
Na hrvatskom ne znam kako se zove al evo sličice
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.

Zadnje uređivanje fonemf : 04.05.2009. at 14:56. Reason: brisanje pogresnog koda
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 14:00   #74
hello svima,
trebam vašu pomoć...
moram posaditi pelargonije, a ne znam gdje ima dobar izbor boja!
bila sam u mbm-u i zrinjevcu - imaju samo crvene...
gdje da tražim?
Maza302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 08:18   #75
imaš ih na svakom placu u svim bojama i veličinama a nisu ni skupe
samo nemoj kupovati engleske jer se ne održe preko zime
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 20:52   #76
Perunike

Tražim perunike različitih boja.Ja sam tek počela skupljati pa imam tek nekoliko boja. Ako netko ima ili zna gdje se mogu nabaviti molila bih da javi gdje.Ja zasad imam bijelu,žutu,bijelo plavu, plavu i tamno ljubičastu ali sam nju tek zasadila pa mi još nije cvala.
IVICA70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 19:36   #77
Thumbs down

Bok ljudi, je li tko zna gdje se može kupiti pampas roza trava, može li se od nekuda naručiti. Bio sam u dosta rasadnika u Zg-u ali nitko ju nema.
vrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 20:52   #78
Vrtni centri Rijeka?

Forumasi, trebam hitno pomoc...

Trazim vrtni centar u Rijeci sa kucnim biljem,a ne nalazim na internet pretrazivacima adrese... Molim Vas,moze li mi tko pomoci?

Hvala unaprijed
Ferierr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 21:18   #79
Imaš vrtni centar na Škurinjama (tamo gdje je prije bio Briko centar, a mislim da se ovaj novi zove MSM ili nešto u tom smislu), imaš Gardeniju na Marinićima i Vrtni centar Viškovo. U trgovačkim centrima imaš isto kućnog bilja
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 17:39   #80
Smile Gdje da nabavim Alstroemerie?

Evo bila sam u dosta cvjećarni u Zgu (Kalia,Zrinjevac..itd) i nigdje ih nema jel netko možda zna gdje ih mogu nabavit??? hvala

evo linkova kako izgledaju http://theinnerdoor.files.wordpress....s-rebecca1.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ia_Saturne.jpg
__________________
...Zato jer je to tako i to vrijedi za sve; nikada ne doznamo zašto i čime nerviramo ljude, zbog čega smo im dragi, zbog čega smiješni, naša vlastita slika za nas je najveća tajna...
lovemusic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.