Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2015., 16:04   #1
Bojkot nogometne reprezentacije u kafićima

Kako naslov i kaže bojkot gledanja tekme.

Mislim da je to najgluplja odluka ikad, vidim da u bojkotu ima najviše

kafića naravno iz Dalmacije.

http://www.index.hr/sport/clanak/boj...sa/847276.aspx

Eto da pitam ljude pretežito iz Dalmacije, pa koji je vama kurac??????????
Hairy Bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:09   #2
Pa ti gledaj izjebanu prčiju nekolicine.
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:09   #3
jel pitanje vridi za dalmose u dijaspori?
ako vridi onda cu rec: gadi mi se suker-mamicevska politika, ali oduvik je HNS bila necija privatna prcija, i bmk za njima.
repku uvik gledao, gledam i gledacu jer decki nose hrvatke dresove i jebenihuusta ko ih bojkotira.
Hvala
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:10   #4
Bojkot je jedan od načina izražavanja nezadovoljstva neprilikama u hrvatskom nogometu.
Mene više zanima kako su to sad odjednom "progledali" nakon ustoličenja A.Č.

Makar osobno mislim da će bojkot nestati čim reprezentacija poveže dvije pobjede (s obzirom na protivnike izgledno) i plasira se na europsko.
A onda opet sve po starom, euforija, mi smo favoriti, žuja je zakon, karlovačko korner, stara daj tri pana do ispadanja iz skupine.
Onda opet bojkot.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:24   #5
Čemu bojkot bojkot gledanja tekme ili ne, Mamić i ekipa (gospoda nedodirljivi) će i dalje raditi po svojoj volji, sviđalo se to nama ili ne. Prema tome mislim da momci iz reprezentacije nisu krivi za trenutno stanje u našem nogometu i da zaslužuju našu podršku
__________________
If you love two people at the same time, choose the second one.
Because if you really loved the first one, you wouldn´t have fallen for the second.
micromaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:27   #6
Quote:
micromaster kaže: Pogledaj post
Prema tome mislim da momci iz reprezentacije nisu krivi za trenutno stanje u našem nogometu i da zaslužuju našu podršku
Nego šta nego su krivi, pola njih je ispod stola isplačivalo premije ovim govnarima, svi su šutjeli kada se trebalo nešto reći, no ne tada su i pametovali o nekom svetom dresu i ljubavi prema domovini... ista su guba kao i ovi, jedino je Subašić imao muda nešto progovoriti.

JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:29   #7
Eto čitam da neki bojkotiraju ožujsko jer je sponzor HNS-a

Organiziraju gledanje tekme Hrvatska-Njemačka (1998)
Hairy Bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:31   #8
Quote:
JohnnieWalker kaže: Pogledaj post
Pa ti gledaj izjebanu prčiju nekolicine.
Quote:
JohnnieWalker kaže: Pogledaj post
Nego šta nego su krivi, pola njih je ispod stola isplačivalo premije ovim govnarima, svi su šutjeli kada se trebalo nešto reći, no ne tada su i pametovali o nekom svetom dresu i ljubavi prema domovini... ista su guba kao i ovi, jedino je Subašić imao muda nešto progovoriti.

Znači nećeš gledati tekmu i navijat ćeš za Bugarsku.

Ma bravo
Hairy Bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:33   #9
Quote:
Hairy Bear kaže: Pogledaj post
Znači nećeš gledati tekmu i navijat ćeš za Bugarsku.

Ma bravo
Gledat ću ako će mi se gledat, a u oba slučaja navijam za Bugarsku. A ti sebi pucaj u glavu ovco, najbolje se praviti da se ništa ne događa.

JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:42   #10
lol, ekipa se dogovara da nece gledat utakmicu.

Dok vam je stalo, drzat ce vas za muda tko god da vas drzi, gledali vi ili ne gledali.
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:43   #11
Boli me kurac. Jebe mi se više za politiku. Gledat ću šta hoću i kad hoću, dokle hoću. I gdje hoću.
NicolasBourbaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:44   #12
I s kim hoću.
NicolasBourbaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:46   #13
ovce kao i uvijek kasno pale, repkica je trebala izgubit podršku čim je na klupu instaliran dotični schtitzo, kad su sve maske pale....a uostalom ni od ovog bojkota ništa, dogodit će se ovo kaj JKD veli...dvije pobjede i idemo na randevu u francusku
__________________
Gradu
cocky_bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:50   #14
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post

Dok vam je stalo, drzat ce vas za muda tko god da vas drzi, gledali vi ili ne gledali.
Vidi to nije držanje za muda nekih nas, to je držanje za muda cijele države, cijelog njenog uređenja i kakva ne bi trebala biti. Jer nije normalno da u nekakvoj udruzi građana pojedinici (sada već i cijeli sustav) izvlače novce koji dolaze od građana, da ne polažu račune ikome, a još i najbolje od svega su i bahati. Znači nije mi stalo do neke momčadi i bezmudnih pederčića na terenu već do toga da se ovakve stvari ne bi trebale događati ni u jednoj i malo zdravoj državi. Još mi takva največa govna prodaju nekakvo domoljublje. Kužiš, pošto naši glasovi u ovoj demokratskoj državi ne vrijede kurca barem sam malo sretniji kada tim govnarima ne ide od ruke, kada ih već država ne kažnjava.
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 17:05   #15
Dzabe trosite energiju na to. Isto kao i oni prosvjedi i sva ta sranja. Ako os nes promijenit trebas bit mudonja.
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 17:10   #16
pogledat ću ako mi se bude dalo, ako nebude neću. reprezentacija mi nije nikakva bitna stavka u životu, nije to Zrinja.

ovako laički, jedini spas za nogomet i navijače je odjebat milijune,medije, sponzore i kladionice i uvest žešći amaterizam. poslije posla se igra za raju a ne za pare, a od ulaznica,dresova i suvenira se plaća put za gostovanja, dresovi i održavanje klupskih prostorija. višak u umanitarne svrhe.

+ time bi nogomet postao nezanimljiv mutnim likovima i metroseksualcima što je možda još veći plus.

ali kako to neću doživit i ne mogu promijenit onda je glupo sekirat se oko toga jel? popit ću pivu, ko im jebe mater svima.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 17:14   #17
Quote:
Hairy Bear kaže: Pogledaj post
Eto čitam da neki bojkotiraju ožujsko jer je sponzor HNS-a

Organiziraju gledanje tekme Hrvatska-Njemačka (1998)
Ja bojkotiram Ožujsko uspješno već 3 ili 4 godine.
Ne zbog HNS-a već jer je odvratno gadno.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 17:19   #18
Bojkot=mamić i banda gube novce

Po meni ako dobijemo bugarsku i maltu prestat bojkot
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 17:23   #19
Quote:
Hairy Bear kaže: Pogledaj post
Kako naslov i kaže bojkot gledanja tekme.

Mislim da je to najgluplja odluka ikad, vidim da u bojkotu ima najviše

kafića naravno iz Dalmacije.

http://www.index.hr/sport/clanak/boj...sa/847276.aspx

Eto da pitam ljude pretežito iz Dalmacije, pa koji je vama kurac??????????
Koliko dugo navijaju za hajduk i pričaju neobjašnjivim naglascima unatoč činjenici da imaju škole i ti se sad sjetiš pitati ih koji im je kurac?
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 17:56   #20
A koga boli kurac sta cu ja bojkotirat i ocu li nekoga bojkotirat?
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger