Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2008., 16:14   #21
Quote:
Schultze kaže: Pogledaj post
Hebo te između ovih naših kripto jugoslavena i srba gotovo da i nema razlike.
Samo se pitam koji qurac se oni nazivaju hrvatima i time kaljaju hrvatsko ime

To je jedna posebna sorta HRvata, iz nekog razloga su iskompleksirani što su HRvati, slično kao što je Michael jackson iskompleksiran što je crnac, pa si izbjeljuje kožu. Radi se o odrastanju u SFRJ i pogubnom i dalekosežnom utjecaju tadašnje propagande koja je sotonizirala samu ideju HR države.
Nekim ljudima s predrasudama je to i danas ostalo duboko ukorijenjeno, tako su naučili.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 16:18   #22
hold your horses!

oftopicarite, tvrde glave
todaytonight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 16:26   #23
Što se teme tiče...normalno da rusima ne paše ulazak HR u NATO jer je podtučje tzv. zapadnog balkana od velikog strateškog značaja, a ruji ne žele u svom dvorištu ili svojim interesnim zonama NATO igrače.

Što se mene tiče ja najrađe da nismo u NATO-u, ali ako se već moramo odlučiti onda je bolje da smo pod zapadnom utjecajnom zonom nego pod rujima.
Schultze is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 19:23   #24
Quote:
Schultze kaže: Pogledaj post
Što se teme tiče...normalno da rusima ne paše ulazak HR u NATO jer je podtučje tzv. zapadnog balkana od velikog strateškog značaja, a ruji ne žele u svom dvorištu ili svojim interesnim zonama NATO igrače.
"strateskog znacaja" / "u svom dvoristu" / "u svojim interesnim zonama???

jesi li ti iz azerbejdzana?


ne pada ti napamet da rusija dize glas mozda protiv bezumlja!
a sto se tice sticenja interesa -- znajuci koliko su rusi ludi - ja im ne bih bila kamen spoticanja

jos bi vi mogli (mislim na hercegovce koji vode i upravljaju HR) tita poceti praviti od blata i plakati za njim (mislim na njegovo NE 48.) - kad ruje odluce prosetati "po svom dvoristu"




Quote:
Što se mene tiče ja najrađe da nismo u NATO-u, ali ako se već moramo odlučiti onda je bolje da smo pod zapadnom utjecajnom zonom nego pod rujima.
oh, how pathetic!


... sto ces ... kad ti jos moras biti "pod nekima" i "pod necijom utjecajnom zonom"

cega se bojis?
svoje savjesti? pa ti treba "zastita"

a i nasao si svjetske zastitare koji nikada niti jedan rat nisu dobili

ameri su ti gori od srbijanaca ... ili barem nesto poput njih: dirigenti, zastitari, panduri, samozivi, koristoljubivi, lijeva-ruka-desni-dzep dok te gleda u oci, arogantni nadmeni luzeri
todaytonight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 20:00   #25
Quote:
narayan001 kaže: Pogledaj post
a jebi ga, meni barem procesor šljaka. ti nemreš ništ bez procesora i memorije osim spamat, kaj ne?
Profesor ti je OK.,tu nema ništa da se reće,
ipak dragi spamer,kompić ti je samo smeće !
Gemischt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 20:15   #26
Quote:
Gemischt kaže: Pogledaj post
Profesor ti je OK.
meni? valjda tebi, ja Profesora ne poznajem osobno. a i ako ti je OK potraži specijalizirani PDF za tu problematiku
narayan001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 15:15   #27
Quote:
narayan001 kaže: Pogledaj post
dečko, čitao sam neke tvoje postove do sada, ali si me svejedno sa ovim zadnjim jako neugodno iznenadio.
Rusija ne može priprijetiti Kini?

a zašto bi Rusija prijetila Kini ili obrnuto kad su im interesi kompatibilni, za razliku od Amerike i KIne ili Rusije i Amerike čiji su interesi kontradiktorni?

a ovo da ne znaju gdje im je pola nuklearnih raketa, nemoj toliko gledat američke filmove B produkcije. da je vjerovat tim filmovima već bi svaka teroristička organizacija u svijetu imala ručni kovčežić s nuklearnom bombom

ne gledat toliko američke propagandene filmove, ti si očit primjer kako to može škoditi zdravom rasuđivanju
Ti praviš veliku grešku, da je svaki neprijatelj Amerike tvoj priajtelj...

Rusi i Kinezi nisu bili dobro ni za hladnoga rata,a pogotovo nisu sada...

Bar milijun Kineza se u zadnje desetjeće preselilo u Sibir,a i oni stalno poteže povratak onoga "što im je Rusia uzela"...
A bio je dokumetarac u Sibiru,svi se boje Kineza i mrze ih...
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 15:35   #28
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ti praviš veliku grešku, da je svaki neprijatelj Amerike tvoj priajtelj...
Rusi i Kinezi nisu bili dobro ni za hladnoga rata,a pogotovo nisu sada...
Bar milijun Kineza se u zadnje desetjeće preselilo u Sibir,a i oni stalno poteže povratak onoga "što im je Rusia uzela"...
A bio je dokumetarac u Sibiru,svi se boje Kineza i mrze ih...
ti praviš grešku. krivo misliš, a već sam ti to na jednom PDFu i objasnio.
prvo, ja uopće ne mrzim Ameriku, ali ju ni pretjerano ne volim a još manje idealiziram (živio sam u Americi par godina).
a Ruse doživljavam na puno prijateljskiji način nego što "ne volim" Ameriku.
a Amerikanci su mi bliski otprilike kao Kinezi i Japanci, dakle ne previše.

a što se tiče ovoga kaj pišeš o Rusima i Kinezima, naveo si točne podatke ali ti je zaključak kriv. Kinezi znaju da nikad neće bez rata (dakle i atomskog) dobit i dijelić ruskog teritorija. a budući da znaju da bi popušili od Rusa totalno (uzimajući u obzir površine obiju zemalja, koncentriranost stanovništva na određenim područjima te stanju strateškog naoružanja kao i njegovoj brojnosti).
prema tome, ako je išta sigurno na ovom svijetu onda je to fakt da Rusi i Kinezi neće sigurno ratovat u narednih (najmanje) stotinjak godina
narayan001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 15:38   #29
Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post
"strateskog znacaja" / "u svom dvoristu" / "u svojim interesnim zonama???

jesi li ti iz azerbejdzana?


ne pada ti napamet da rusija dize glas mozda protiv bezumlja!
a sto se tice sticenja interesa -- znajuci koliko su rusi ludi - ja im ne bih bila kamen spoticanja
Rusi se bune protiv bezumlja, a toliko su zajebani da im ti ne bi bila kamen spoticanja
Pa pošto su toliko razumni (jer se bune protiv bezumlja) onda se s njema možemo dogovorit u duhu tolerancije, mira i rezolucije 12342412341234 vjeća za besmislene poslove UN-a i svih ostalih gluposti kojima se ti hraniš i u koje vjeruješ.

Geostartegija je temelj svih međunarodnih odnosa!

Quote:
jos bi vi mogli (mislim na hercegovce koji vode i upravljaju HR) tita poceti praviti od blata i plakati za njim (mislim na njegovo NE 48.) - kad ruje odluce prosetati "po svom dvoristu"
Titovo NE tim istim razumnim rusima koji se bore protiv bezumlja

(ovo o hercegovcima nije vrijedno komentara- kriptojugoslavenski rasizam)






Quote:
oh, how pathetic!
baš!


Quote:
... sto ces ... kad ti jos moras biti "pod nekima" i "pod necijom utjecajnom zonom"

cega se bojis?
svoje savjesti? pa ti treba "zastita"

a i nasao si svjetske zastitare koji nikada niti jedan rat nisu dobili

ameri su ti gori od srbijanaca ... ili barem nesto poput njih: dirigenti, zastitari, panduri, samozivi, koristoljubivi, lijeva-ruka-desni-dzep dok te gleda u oci, arogantni nadmeni luzeri
Sva sreća pa tebi u dalekoj i lijepoj australiji nije potrebna nikakva zaštita.
Schultze is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 15:39   #30
Quote:
narayan001 kaže: Pogledaj post

a što se tiče ovoga kaj pišeš o Rusima i Kinezima, naveo si točne podatke ali ti je zaključak kriv. Kinezi znaju da nikad neće bez rata (dakle i atomskog) dobit i dijelić ruskog teritorija. a budući da znaju da bi popušili od Rusa totalno (uzimajući u obzir površine obiju zemalja, koncentriranost stanovništva na određenim područjima te stanju strateškog naoružanja kao i njegovoj brojnosti).
Koliko Kineza živi na granici,a koliko Rusa i svih ostalih s druge strane granice?
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 16:29   #31
Jel to ona Kina kojoj Amerika pred nosom drzi dio njenog suverenog teritorija Taiwan, a da se ovi ne usude ni prismrditi?
Jel to ona Rusija koja kad god zeli da pokaze zube, Cecenija i slicne pokrajine prijete terorizmom?
Latka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 16:50   #32
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Koliko Kineza živi na granici,a koliko Rusa i svih ostalih s druge strane granice?
živi dosta Kineza uz granicu i jako malo Rusa uz granicu. o tome ja i pričam.
50 strateških projektila na najnaseljenije kineske konglomerate i već imaš 500 milijuna mrtvih
Quote:
Latka kaže: Pogledaj post
Jel to ona Kina kojoj Amerika pred nosom drzi dio njenog suverenog teritorija Taiwan, a da se ovi ne usude ni prismrditi?
Jel to ona Rusija koja kad god zeli da pokaze zube, Cecenija i slicne pokrajine prijete terorizmom?
ovo je toliko smiješno da ne znam kaj da napišem. bravo, majstore
narayan001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 15:01   #33
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Rusija ne može pripjetiti Kini,a kamoli SAD-u...
Imaju pun kurac vojnika...
Slabo plaćenih...
Pun kurac tenkova...
Iz hladnog rata...
A za pola nuklearnih raketa ni ne zna gdje su im...
Ti decko imas dosta pametnih postova ali ovaj je jedan od najglupljih komentara koje sam procitao na ovom forumu a procitao sam dosta!
BpSRB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 16:18   #34
I Hrvati se protive Hrvatskoj u NATO-u.To je propala organizacija! Kako propada Amerika tako i Nato pakt.
babaluj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 21:12   #35
A kad se Rusija nije protivila ulasku bilo koje zemlje u NATO?
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 22:29   #36
Quote:
babaluj kaže: Pogledaj post
I Hrvati se protive Hrvatskoj u NATO-u.To je propala organizacija! Kako propada Amerika tako i Nato pakt.
Nikad nećemo saznat pošto nije bilo referenduma, a navodno nam je bio obečan bolji kreditni rejting i sigurnije ulaganje ako uđemo u NATO ... kad ono mauna

Mi ušli u NATO, a od boljih financijskih uvjeta ništa zbog globalne financijske krize.

Neznam od čega bi nas NATO trebao štit kad su nam trenutno jedini neprijatelji Slovenci, ai oni su u NATO-u, tako da ni od toga ništa
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 09:18   #37
Branit će nas od nas samih...
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 11:38   #38
Gospodo draga,vi pričate o prošlosti.Kriza je tu,nitko ne zna u kojoj fazi.Bojim se da ju svi podcjenjujemo.Kad se ona istutnji karte i figure će biti potpuno drugačije posložene.Mislim da je u pitanju i goli opstanak,barem ovog i ovakvog civilizacijskog nivoa.Na sceni su promjene planetarnih razmjera.Za nekoliko godina će ove stvari koje nas sada preokupiraju biti potpuno ilerevantne,smiješne,ali...kako smo mogli znati? Pripremimo se - u glavama !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 14:05   #39
A ja se protivim da Rusi prodaju plin Bjelorusiji.
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.