Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2012., 19:55   #161
neznam sta bi rekla,,, svugdi je to takoooo,, ja mislimm,, nista novoga,,,, nitko nece prijaviti --------
lanazoranivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:12   #162
Kako misliš nitko neće prijaviti? Pa ako je bilo koji nekoj nešto zeznuo, koja je vjerojatnost da ga neće prijaviti? Po meni, vrlo mala.
E sad, ili je nešto jako trulo u državi Danskoj, ili se ovdje malo pretjeruje?
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:59   #163
bome da se ovdi preuvelicava, i to dosta na zadnjoj stranici. nije st rodiliste savrseno, al dajte zene nemojte plasit tako ljude. pa danas bilo sta da se desi, odma ide po novinama, proziva se dr...bas da je jedan dr toliko zivota unistio i dalje radi, ma daj, nisu ljudi toliko ludi pa da ce sutit i nece nekog prijavit...
bila sam dosta po st rodilistu, i osim kronicnog manjka osoblja, mogu rec da se svi trude i daju sve od sebe, normalno da ima svakavih ljudi svugdi, al nije horor kakav se cini kroz par postova ovdi
__________________
I ll be your keeper for life baby
Eliena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 21:27   #164
ja stvarno nisam cula da je takvo sta biloo na porodu ... pa nisu oni glupiii nece se zafrkavati sa zivotima,,,,,, ja sam samo mislima to da je javna tajna sta se tice carskog reza placenog,,,,,,
lanazoranivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 22:00   #165
Quote:
Eliena kaže: Pogledaj post
bome da se ovdi preuvelicava, i to dosta na zadnjoj stranici. nije st rodiliste savrseno, al dajte zene nemojte plasit tako ljude. pa danas bilo sta da se desi, odma ide po novinama, proziva se dr...bas da je jedan dr toliko zivota unistio i dalje radi, ma daj, nisu ljudi toliko ludi pa da ce sutit i nece nekog prijavit...
bila sam dosta po st rodilistu, i osim kronicnog manjka osoblja, mogu rec da se svi trude i daju sve od sebe, normalno da ima svakavih ljudi svugdi, al nije horor kakav se cini kroz par postova ovdi
Potpisujem ovaj post!
Nisam nikad cula za takve stvari u St rodilistu i za tog doktora. Mozda se nekad nesto dogodilo, ali da svako dite nakon njega ili je mrvo ili bolesno...
__________________
A&N
Clicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 22:04   #166
Slažem se.. nije baš fora iznostiti neke rekla kazala podatke i plašiti ljude oko sebe.. Tako daaaaa, pls. ili pišite ono što je provjereno, ili bolje ne.. Ne treba mi još ta dodatna panika jer ću ići tražiti babicu preko ebaya
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 13:57   #167
Quote:
Clicky kaže: Pogledaj post
Potpisujem ovaj post!
Nisam nikad cula za takve stvari u St rodilistu i za tog doktora. Mozda se nekad nesto dogodilo, ali da svako dite nakon njega ili je mrvo ili bolesno...
ni ja nisam nikad čula za to, takav doktor sigurno ne bi više radio, mislim da preuveličavate s pričama, nisu svi doktori mesari i potkupljivci. posebno mi je ružno navodit imena doktora i koliko im se platilo, drage moje, to nisu stvari za šalit se. naravno da se greške i propusti događaju, kao i nesreće, ali ne znači uvijek da iza svake tragedije ili teškog poroda stoji potkupljivi doktor.
manuela.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 22:29   #168
ja nisam napisala da je itko ikome išta napravio, samo sam sugerirala onima koje žele na carski i koje ga mogu dobiti jedino plaćanjem određenom dr., da se ne obrate dr. Vukoviću jer je on izričiti protivnik carskog, nepotrebnog, a često i potrebnog (osjetila na svojoj koži).
Plus, znam jedno tri do četiri gina i kako im se kreću cijene, i to nije rekla kazala i ne šalim se s tim. Bolje bi njima bilo da prestanu uzimati novce i naprave onako kako su se zakleli po Hipokratu, a ne po sv. euru.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 23:39   #169
Nazalost sve ovo sto Sanja pise je istina,Vukovic je grozan,to zna 90 posto trudnica pred porodom u Splitu. A sto se tice placanja carskog ja to nebi niti nazvala javnom tajnom,pa to je javno totalno...jako puno ih u st rodilistu naplacuje carski,koga god ja znam da je rodio na carski platio ga je,ja sam iznimka...carski mi napravio Mršić,nisam ga platila,indikacija je bio zadak i sve pohvale tom ginekologu.
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 17:33   #170
bok cure...zanima me jedna informacija za dr. roberta vulića.jel se naplacuje kod njega ctg?
malimish is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 19:39   #171
Sad tek čitam ove stare postove, i vidim da se spominje dr.Vuković koji mi je tada bio skroz nepoznat. Zadnjih par tjedana pred porod sam išla par puta u trudničku ambulantu i za dr.Vukovića mogu reći samo sve pohvale. Osim što je stručan, vrlo je efikasan (za razliku od ostalih dr.-ova koji neka niti ne dođu u smjenu u TA), može se s njim razgovarati i nisam imala nikakvih prigovora, dapače. I da, za razliku od drugih dr-ova tamo, on i zapamti svoje pacijente koje vidi neki slijedeći puta!
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 09:00   #172
Ja isto tako nemam nikakvih prigovora na njega, stvarno je bio ok
Al ono sto me, malo rec zaprepastilo, je njegov jutarnji "zadah" ...bogme mi nije bas bilo svejedno, moram priznat
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 13:44   #173
Quote:
lucy_split kaže: Pogledaj post
Nazalost sve ovo sto Sanja pise je istina,Vukovic je grozan,to zna 90 posto trudnica pred porodom u Splitu. A sto se tice placanja carskog ja to nebi niti nazvala javnom tajnom,pa to je javno totalno...jako puno ih u st rodilistu naplacuje carski,koga god ja znam da je rodio na carski platio ga je,ja sam iznimka...carski mi napravio Mršić,nisam ga platila,indikacija je bio zadak i sve pohvale tom ginekologu.
Mršić je krasan, bio mi na aminoskopiji i cimerici radio carski
barabusina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 02:02   #174
istina je ovo šta se govori za Vukovića,,,meni je vodia prvu trudnoću i bia je malo reć grozan! Toliko me ispripada da sam zadnje tromjesječje kad god sam išla na pregled imala tlak 160/90,,,ma užas!! Rekla sam nikad više!!! A drugu trudnoću mi je vodio dr.Radić koji me je prije toga i operirao kad sam imala vanmaterničnu i mogu reć da sam prezadovoljna s njim! Onako malo je glasniji,narodski čovik ali nakon onog uštogljenog,pijanog i da ne govorim štajošsvne vukovića,,radić je pravo osvježenje! Jako stručan,uvijek ga se može dobit na mob.i na svako pitanje se dobije odgovor! Sve pohvale!!
ponka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 16:38   #175
Jel mi može netko reć nekog dobrog ginekologa u Splitu, po mogućnosti da nije privatnik....
Unaprijed hvala na odgovoru
vana maslacak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 12:33   #176
Cure pozz...
Jel koja od vas kod Dr.Markovine....znate mozda jel prima nove pacijente?!

Sent from my Samsung Galaxy S2 using Tapatalk
__________________
maaj
Maaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 22:18   #177
Ja sam upisana u Roberta Vulića vec 5god. Prije njega sam bila u Busica koji mi nije ni reka da imam ureaplazmu, a ostala sam trudna (razlog pregleda) i njegova sestra mi je rekla da je papa pokazala malo virusa, kontrola za 6 mj. Kako je to meni bilo sumnjivo otisla sam kod Vulica i iduca 3mj. Pila antibiotike i ja i muz... Zamalo sam bebu izgubila... Eto, fala dragom Bogu sve je proslo ok. Tada sam dosla do zakljucka da je svaki ginic dobar kad je sve u redu

Nadovezala bi se na placanje carskog... Moja rodica je zbog zdrav. Problema tribala drugo dite rodit na carski, al doktori su inzistirali na prirodnom porodu, pa je ona stupila u kontakt s nekom ginekologicom na Firulama, platila
cca. 500€ i rodila na carski. Ona kaze da je zena spasila...
Nije mi jasno zasto zene kod nas nemaju mogucnost carskog nego za to moraju u Zg il placat? Ja osobno nisam imala problema, al znam jako puno zena koje su se izmucile ko pasi da bi ih tek onda slali na carski....

Ps. Da li kod Vulica mogu napraviti pregled dojki?
__________________
"I know for sure that you can tell how smart people are by what they laugh at." Tina Fey
EciPeciPec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 01:06   #178
Ureaplazmu ili imas ili nemas, nema tu greske, ako je uzorak dobro uzet (brisevi). Papa test ne pokazuje prisutnost ureapl.

Sto se tice carskog, nigdje ne mozes birati (osim privatno), pa tako ni u Zagrebu. Za carski treba imati indikaciju (ili pare).
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 07:37   #179
Quote:
BellaTheCat kaže: Pogledaj post
Ureaplazmu ili imas ili nemas, nema tu greske, ako je uzorak dobro uzet (brisevi). Papa test ne pokazuje prisutnost ureapl.

Sto se tice carskog, nigdje ne mozes birati (osim privatno), pa tako ni u Zagrebu. Za carski treba imati indikaciju (ili pare).
Pa da... ali se iz pape vidilo da nešto nije u redu, a dr. Bušić nije tražio nikakve daljnje preglede dok nisam došla u Vulića koji mi je uzeo briseve i tako se ustanovilo o čemu je riječ.
__________________
"I know for sure that you can tell how smart people are by what they laugh at." Tina Fey
EciPeciPec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 15:26   #180
Mene zanima kako naplaćuje taj Dino Markovina (radi s Bušićem, koliko shvaćam)? Je li preko HZZO ili nije?
Mislim, znam da većina ilegalno naplaćuje uzv recimo 50 kn...ali, pregled nisam nikad plaćala kod socijalaca. Treba mi pod hitno socijalni ginekolog koji neće praviti probleme s uputnicama i bolovanjem, planiram trudnoću voditi privatno kod Mimice ( s obzirom na brojne dijagnoze).
Vulić ne prima više pacijentice, pitam se za Divićku i za Markovinu.
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.