Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2016., 22:10   #41
Ne postoji opcija za brisanje profila.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 03.07.2016., 23:34   #42
Onda bih vas zamolio da mi promenite nick.
sloper is offline  
Old 03.07.2016., 23:54   #43
Zašto jednostavno ne otvoriš novi profil sa željenim imenom, ovaj ne koristiš ako ne želiš, i kraj priče?
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Old 04.07.2016., 10:04   #44
Zato što hoću da mi email bude vezan za nick koji mi odgovara. Kada sad kreiram novi profil, moram da upotrebim novi email.
sloper is offline  
Old 04.07.2016., 11:30   #45
hm
blau is offline  
Old 04.07.2016., 13:27   #46
Quote:
sloper kaže: Pogledaj post
Zato što hoću da mi email bude vezan za nick koji mi odgovara. Kada sad kreiram novi profil, moram da upotrebim novi email.
Promijeni email na ovom profilu u neki koji ti ne treba.

Inače, promjenu nika možeš zatražiti na ovoj temi. Pročitaj obavezno uvodni post.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=521049

(Ali vjerojatno će ti reći isto to i ja - otvori novi nik jer imaš svega par postova.)
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Old 04.07.2016., 13:47   #47
Quote:
sloper kaže: Pogledaj post
Zato što hoću da mi email bude vezan za nick koji mi odgovara. Kada sad kreiram novi profil, moram da upotrebim novi email.
S obzirom da nisi još nigdje pisao na forumu, mogu ti i ovaj nick promijeniti. Javi mi se privatnom porukom s detaljima da vidimo što te točno muči i što želiš.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 10.09.2016., 03:19   #48
Koja glupost! Prošao sam sve opcije i nigdje ne mogu naći opciju za brisanje korisničkog računa. Zbilja su napravili taj Forum interesantan.
Alex Boss is offline  
Old 10.09.2016., 14:52   #49
Meni je razumljiv razlog zašto ne brišu profile na zahtjev. No na nekim drugim forumima moguće je profil obrisati, a da postovi obrisanog profila i dalje postoje u temama. U tom slučaju autor posta više nije Pero Perić, nego npr. gost 23456. Po meni je sasvim u redu takvo kompromisno rješenje ako netko zaista želi obrisati svoj profil.
Grimble Gromble is offline  
Old 10.09.2016., 14:53   #50
Zaśto brisati profil tek toliko da se ga obriśe, kada bi postovi i tako ostali, a nema nigdje osobnih podataka, da bi netko mogao povezati npr konkretne osobe, za konkretne dogadjaje ili miśljenja.

Inaće ako se żeli promijeniti nick, onda se u neżeljenom nicku zamijeni adres email sa nekim drugim (npr manje potrebnim, ili za takve namjene), a otvori se novi nick sa żeljenim emailom (kojeg se imalo na poćetku za neżeljeni nick).

Ako se żeli obrisati nick kako event nebi viśe dolazile informacije na maila, onda se isto promijeni u njemu email, na kojeg ako i neśto dodje i tako ne ćitamo, niti zatrpava upotrebljavani email.

Inaće općenito je dobro imati jedan ili viśe "trash" emaila za neżeljene poruke ili reklame, jer ima sajtova gdje nas stalno prisustvo ne interesira, a sajt ne dozvoljava njegovo koriśtenje (ili potpuno), dok se na njemu osoba ne zaregistrira davajući svoju mail adresu.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 10.09.2016., 14:56   #51
Quote:
Grimble Gromble kaže: Pogledaj post
Meni je razumljiv razlog zašto ne brišu profile na zahtjev. No na nekim drugim forumima se može vidjeti da se profil može obrisati, a da postovi obrisanog profila i dalje postoje u temama. U tom slučaju autor posta nije Pero Perić, nego npr. gost 23456. Po meni je sasvim u redu takvo kompromisno rješenje ako netko zaista želi obrisati svoj profil.
Brisali su ga i ovdje prije, može se lako naći kad surfaš starim temama.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=1618526&postcount=36
lemonzoo is offline  
Old 10.09.2016., 15:00   #52
Quote:
Grimble Gromble kaže: Pogledaj post
Meni je razumljiv razlog zašto ne brišu profile na zahtjev. No na nekim drugim forumima se može vidjeti da se profil može obrisati, a da postovi obrisanog profila i dalje postoje u temama. U tom slučaju autor posta nije Pero Perić, nego npr. gost 23456. Po meni je sasvim u redu takvo kompromisno rješenje ako netko zaista želi obrisati svoj profil.
To nije nikakva tajna, pa izvoli.
Sajtovima je potreban śto veći broj zaregistriranih profila radi reklamodavaca, kako bi żeljeli davati na njima svoje reklame i za veću cijenu.
Śto viśe zaregistriranih profila = veći prihodi od reklamodavaca/reklama.

Briśući profile smanjuje se broj "korisnika" portala, pa dalje logika sve govori.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 10.09.2016., 15:01   #53
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Brisali su ga i ovdje prije, može se lako naći kad surfaš starim temama.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=1618526&postcount=36
nisu ga brisali već je davno prije bilo tehničkih poteškoća koje su rezultirale neželjenim brisanjem dosta korisničkih profila.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 10.09.2016., 15:02   #54
Ne znam jesu li brisali prije. Koliko se sjećam, mislim da sam pročitao da je forum/server/nešto sam od sebe progutao nekoliko profila. No nije ni bitno, ako su i brisali ranije, očito su promijenili pravila.
Grimble Gromble is offline  
Old 14.09.2016., 10:35   #55
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
To nije nikakva tajna, pa izvoli.
Sajtovima je potreban śto veći broj zaregistriranih profila radi reklamodavaca, kako bi żeljeli davati na njima svoje reklame i za veću cijenu.
Śto viśe zaregistriranih profila = veći prihodi od reklamodavaca/reklama.

Briśući profile smanjuje se broj "korisnika" portala, pa dalje logika sve govori.
Netocna informacija.

Gleda se broj unique visita i klikova, broj profila je manje bitan pogotovo kad pogledas da je broj 'guestova' x puta veci od broja ulogiranih ljudi.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 14.09.2016., 21:49   #56
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Netocna informacija.

Gleda se broj unique visita i klikova, broj profila je manje bitan pogotovo kad pogledas da je broj 'guestova' x puta veci od broja ulogiranih ljudi.
Ne netoćna ćega si sam svjestan (tako mislim), nego nepotpuna

Gleda se jedno i drugo, a u stvari i joś druge ćinjenice koje nisi spomenuo.
Odgovarao sam na pitanje o brisanju profila (zaśto ne może), pa nisam vidio potrebu ulażenja u detalje, jer nije ovo tema o marketingu.

Ali ne brini: neću prijaviti off
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 15.09.2016., 00:40   #57
Kako se utvrdili, profili se ne brisu na zahtjev.
Tko ne zeli koristiti svoj profil, odjavi se i problem rijesen.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.