Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2017., 20:45   #1221
Quote:
ItsElectrolytes kaže: Pogledaj post
https://www.coinigy.com/s/i/59e788e8d9684

ARK (jedini coin sa donekle zdravom logikom) poprilicno lijepo plese po MA (100) i drzi je se ko pijan plota. Izgleda da ide trend reverse polagano, uskoro ce i rogovi pocet rasti. Nakon razocaranja btc goldom ce biti kaos
Slažem se. Nakon 25.10 ARK ide hebeno up.........moguće čak i koji dan ranije...........

Ja sam odlučio ne čekati Bitcoin Gold s BTCom kojeg imam na Bittrexu, krcam ARK, skupila se lijepa cifra

Tehnički gledano ima mali otpor na 60.000 satoshija nakon toga sve čisto do 84.000
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 18.10.2017., 21:00   #1222
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Slažem se. Nakon 25.10 ARK ide hebeno up.........moguće čak i koji dan ranije...........

Ja sam odlučio ne čekati Bitcoin Gold s BTCom kojeg imam na Bittrexu, krcam ARK, skupila se lijepa cifra

Tehnički gledano ima mali otpor na 60.000 satoshija nakon toga sve čisto do 84.000
I ja razmišljam isto da napravim.. Postoji šansa da altovi dožive još jedan bloodbath prije forka. Ali zato postoji i ovaj tvoj scenarij
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 18.10.2017., 21:06   #1223
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
I ja razmišljam isto da napravim.. Postoji šansa da altovi dožive još jedan bloodbath prije forka. Ali zato postoji i ovaj tvoj scenarij
Istina. Svatko mora za sebe odlučiti. Ili će čekati da dobije Bitcoin gold ( air drop money ) ili ne čekati nego kupiti neki alt koji mu se sviđa u nadi da će porasti više nego što bude lova od Bitcoin golda.........

Ja će biti prisutan u oba scenarija jer ću BTC sa Bittrexa pretvoriti u ARK, a na Ledger Nano S cu dobiti Bitcoin gold........pa cu vam moći reći iz prve ruke što je bilo isplativije
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 18.10.2017., 21:07   #1224
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Slažem se. Nakon 25.10 ARK ide hebeno up.........moguće čak i koji dan ranije...........

Ja sam odlučio ne čekati Bitcoin Gold s BTCom kojeg imam na Bittrexu, krcam ARK, skupila se lijepa cifra

Tehnički gledano ima mali otpor na 60.000 satoshija nakon toga sve čisto do 84.000
Kada konacno propadne ideja SegWit2x,tko zna gdje ce otici kvalitetni coini.
Btc gold je prodrmao alt trziste,Segwit2x bi ga drmao još neko vrijeme,ali prema svemu sudeci svijetli dani dolaze.
akimaki is offline  
Old 18.10.2017., 21:40   #1225
ARK lijepo napreduje prema 60.000. Tu bi se mogao malo odbiti prema dolje, a onda prema 84.000 i dalje.........

imho
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 18.10.2017., 21:47   #1226
IOTA isto izgleda da je blizu dna.. Ma držim ja još u btc-u ovih tjedan dana osim ako ne dobijem discount na altove, onda uletavam


Btw. izgleda je ripple najviše propatio ovo.. još uvijek pada... Ako želite neki quick trade, sad bi bila prilika
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 18.10.2017., 21:55   #1227
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Istina. Svatko mora za sebe odlučiti. Ili će čekati da dobije Bitcoin gold ( air drop money ) ili ne čekati nego kupiti neki alt koji mu se sviđa u nadi da će porasti više nego što bude lova od Bitcoin golda.........

Ja će biti prisutan u oba scenarija jer ću BTC sa Bittrexa pretvoriti u ARK, a na Ledger Nano S cu dobiti Bitcoin gold........pa cu vam moći reći iz prve ruke što je bilo isplativije
Postoji li opcija kupovanja ARK direkt za gotovinu, pokušavam izbjeći bittrex da mi ne zamrzne račun? Prodaje li tko
dalmato86 is offline  
Old 18.10.2017., 22:03   #1228
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
IOTA isto izgleda da je blizu dna.. Ma držim ja još u btc-u ovih tjedan dana osim ako ne dobijem discount na altove, onda uletavam


Btw. izgleda je ripple najviše propatio ovo.. još uvijek pada... Ako želite neki quick trade, sad bi bila prilika
Dok su svi krvarili ripple je rastao,sad dolazi cijena toga,da ga imam jos uvijek bi ga radije prodao i presao u nesto drugo.
Support arka je trenutno vrlo dinamičan,netko s par bitcoina se malo zeza i postavlja/povlaci buy ordere.
U globalu vecina altova raste i trolovi koji su savjetovali raspodaju su tiho.

Moja taktika je 20% u btc zadnji dan prije forka i buy orderi na 10-15% nizim cijenama ako nastane stampedo.Apsolutno ne vjerujem da btc gold moze doseci 0.1btc u prvim danima,ali opet ako se ljudi pocnu bacat na njega tek ce tad nastati alt pokolj...huh koliko mogucih scenarija,a samo jedan donosi pravu zaradu.

Zadnje uređivanje akimaki : 18.10.2017. at 22:09. Reason: edit
akimaki is offline  
Old 18.10.2017., 22:14   #1229
I na rippleu sam popusio...uso u bts on masivno pao, uso u waves on pao ajme, uso u xrp on pada kao budala...izgubio hrpu novaca blokirali mi bittrex racun...nije ovo za mene...bolje da sam pare ostavio u carapi

Moj je pravilo buy the news i ako hocete zaradit novac, pitajte me za savjet, napravite suprotno od onoga sto vam ja kazem i evo para haha xD
murof7 is offline  
Old 18.10.2017., 22:25   #1230
Quote:
dalmato86 kaže: Pogledaj post
Postoji li opcija kupovanja ARK direkt za gotovinu, pokušavam izbjeći bittrex da mi ne zamrzne račun? Prodaje li tko
Za sada ne postoji.........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 18.10.2017., 22:26   #1231
Otvorio sam acc na Bitfinexu, samo me muči malo sa margin tradingom, kako da točno postavim T/P i S/L točke, jer neda mi se gledati non-stop na grafikon? Sa OCO-om ili kako?

Koristio sam Plus500 i AdmiralMarkets gdje je to dosta jednostavnije posloženo pa me malo bune sve ove vrste Ordera.
Mackomir is offline  
Old 18.10.2017., 22:41   #1232
E Ripple izgleda da sam pogodio u bottomu. Bar tako liči trenutno Bilo bi genijalno 10% profita u par sati i gibam ča
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 18.10.2017., 22:52   #1233
Quote:
murof7 kaže: Pogledaj post
I na rippleu sam popusio...
Na ripplu se moglo odlično zaradit, prije najave te konferencije pa do rasta rippla od oko 20%, skupa sa rastom bitcoina na 5900, to je skoro 40% plusa XRP, u dolarima naravno. Predugo si čekao. Doduše treba uzet u obzir da je šef Rippla lažljivac i manipulator i da na američkim forumima piše hrpa lažljivaca i još veća hrpa ljudi koji vole pričat o stvarima o kojima nemaju pojma. Teško se oduprijet utjecaju svih tih muljatora.
Bitno u svemu tome je da ne ponoviš grešku!
hevi is offline  
Old 18.10.2017., 23:05   #1234
Dok ripple ne ode na cca 7000 sat ne prodajem ga...tako da cekam pa makar bio i godinu dana bag hodler...sad oad bih prodao imao bih veliki gubitak tako da neka stoji...isao bih u ark rado ali dok mi ee nevrati udio nediram nist
murof7 is offline  
Old 18.10.2017., 23:06   #1235
Quote:
akimaki kaže: Pogledaj post
Kada konacno propadne ideja SegWit2x,tko zna gdje ce otici kvalitetni coini.
Btc gold je prodrmao alt trziste,Segwit2x bi ga drmao još neko vrijeme,ali prema svemu sudeci svijetli dani dolaze.
jel se to pouzdano zna da se odustaje od segwit2x-a? pitam to, jer sam citao da se s bitcoin goldom krece navrat nanos bas zbog segwita. ako se odustane od sewgwita, mozda se odustane i od bitcoin golda )) samo, ako se to dogodi, sto bi to znacilo za cijenu btc-a? altovi bi porasli, ali jel bi btc pao ili bi on bio stabilan?
karatas_os is offline  
Old 18.10.2017., 23:29   #1236
Quote:
karatas_os kaže: Pogledaj post
jel se to pouzdano zna da se odustaje od segwit2x-a? pitam to, jer sam citao da se s bitcoin goldom krece navrat nanos bas zbog segwita. ako se odustane od sewgwita, mozda se odustane i od bitcoin golda )) samo, ako se to dogodi, sto bi to znacilo za cijenu btc-a? altovi bi porasli, ali jel bi btc pao ili bi on bio stabilan?

Ja mislim da bi btc skocio jako visoko,cinjenica je da je btc prešao 5k$ nakon sto su se Korejci izjasnili protiv.Njihov promet je nakon USD drugi najveci,ali pola svijeta radi s $,dok s KRW rade samo oni.

Pitanje onda sto bi s altovima bilo,mada mislim da su vec pri dnu.
55% dominacije što ju ima BTC je nesto sto ce se svakako smanjiti,BTC/ALT trejd je 60% BTC prometa...to odmah na prvu nema smisla,kada se BTC ustabili,mislim da ce to pasti na 40-45% jako brzo.

Nista jos nije sigurno oko SegWit2x,ali dosta je jos do njega.
akimaki is offline  
Old 19.10.2017., 09:04   #1237
Mozda netko zna zasto je blokirano trgovanje Ark-om?
One & only is offline  
Old 19.10.2017., 09:17   #1238
Quote:
One & only kaže: Pogledaj post
Mozda netko zna zasto je blokirano trgovanje Ark-om?
Navodno odrzavnje, dobijam poruku ''Automated Maintenance.'' Prepostavljam redovno odrzavanje....bar se nadam
dalmato86 is offline  
Old 19.10.2017., 09:23   #1239
Quote:
dalmato86 kaže: Pogledaj post
Navodno odrzavnje, dobijam poruku ''Automated Maintenance.'' Prepostavljam redovno odrzavanje....bar se nadam
Pa nadam se. A mozda je sav prodan pa zatvorili
One & only is offline  
Old 19.10.2017., 09:26   #1240
Quote:
One & only kaže: Pogledaj post
Pa nadam se. A mozda je sav prodan pa zatvorili
Proradio
dalmato86 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:16.