Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 23:16   #3041
Quote:
mali222 kaže: Pogledaj post
Ozbiljno? Ajde molim te reci kako se zove ili bilo šta kako da ga probam pronaći na netu.
Ništa?
BTW, buraz se sjetio da je taj crtić bio omnibus, dakle bilo je više odvojenih likova, odnosno priča. Ja se ne sjećam da je bilo baš tako 100%, ali moguće...
mali222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 22:55   #3042
Može li se negdje nabaviti originalno na hrv. sinkronizirani Bubimir?
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 11:41   #3043
Pozdrav! Zna li netko gdje se mogu kupiti stari crtici tipa graskograd, cipelici itd.?

Hvala unaprijed
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:31   #3044
Hej ljudi, sram me je (ponovo) pitati no ima li netko (sve) epizode Štrumpfova sa starom, originalnom, TVZ sinkronizacijom iz 80-tih?
Meni još fale epizode Painter and Poet, Spelunking Smurfs, Foul Weather Smurf, The Magnifying Mixture i Now You Smurf 'Em, Now You Don't, eventualno još The Clockwork Smurf radi malo boljeg zvuka i The Astrosmurf jer mi fali mali dio na samom kraju a i druge epizode neće usfaliti ako ih nemam. Ako netko ima ove epizode s TVZ sinkronizacijom, rado bih da ih podijelite sa mnom jer ne znam ako će HRT/neki drugi kanal ikada više pustiti staru sinkronizaciju iako su se nakon svih godina na RTL Kockici emitirali Bipsići (sa starom sinkronizacijom) što mi daje bar mrvicu nade
I kao s nekim koji je već to spomenuo, ista stvar s Bubimirom, neke epizode imam ali rado bih još njih ako ima (no nije mi toliko bitan koliko i Štrumpfovi).
Eggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 00:00   #3045
ime crtanog koji se prikazivao na HRT-u nekad prije a i u toku rata? Plava macka kojoj se sve ostale druge zivotinje rugale zato sto je plave boje. Sjecam se da se macka zvala zvala Šao Ćin ali ne mogu se sjetiti tacnog imena tog crtica
StatiK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 16:41   #3046
Tražim crtani koji sam gledao negdje 2000.-2005. na OBNu ili RTRS. Pustolovine nekog patka, mislim da mu je ime počimalo na A. A uvodnu pjesmu kao da je pjevala Riblja čorba ili Bajaga.
__________________
Each day had been worse than the day that had come before it..Today was the worst of all..
thurms is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 00:11   #3047
Quote:
thurms kaže: Pogledaj post
Tražim crtani koji sam gledao negdje 2000.-2005. na OBNu ili RTRS. Pustolovine nekog patka, mislim da mu je ime počimalo na A. A uvodnu pjesmu kao da je pjevala Riblja čorba ili Bajaga.
Alfred Jonathan Kwak
zozox is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 10:25   #3048
Quote:
zozox kaže: Pogledaj post
Alfred Jonathan Kwak
To je to!! Svaka čast!!
__________________
Each day had been worse than the day that had come before it..Today was the worst of all..
thurms is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:41   #3049
Quote:
thurms kaže: Pogledaj post
To je to!! Svaka čast!!
https://www.youtube.com/watch?v=UgbbSIumTgk
zozox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 21:27   #3050
Pozdrav ljudi. Znaci ovako, pokusavam skupiti sve eoizode pokemona od prve do pete sezone koje su sinkronizirane na hrvatski. Na dobrom sam putu i ne fali mi puno epizoda. Tocnije fali mi 35 epizoda. 20 epizoda nemam uopce a 15 je dosta losa kvaliteta snimljenog na vhs, ne znam da li je to tako snimljeno ili je kod prebacivanja na racunalo doslo do problema nekog, dosta drugih epizoda koje su prebacivane su dobre kvalitete. Dakle zanima me ima li tu netko vise epizoda ili da zna nekog tko ima da me poveze sa tom osobom. Naravno ako nekom treba koja epizoda ja cu rado poslati. Imami dosta razlicitih drugih starih crtica. Popis epizoda koje fale je na slikama na linku.

https://ibb.co/e1xfyb
https://ibb.co/jLcVyb
fic10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 22:56   #3051
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Može li se negdje nabaviti originalno na hrv. sinkronizirani Bubimir?
Imam ti ja par epizoda, tocnije 10.
fic10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 21:44   #3052
Okej ljudi, imam još jedno pitanje.
Ima li negdje slučajno hrvatska sinkro za crtani "Thumbelina: A Magical Story"? Točnije, nešto s ovim:

Za sada, našla sam taj crtani jedino u online videoteci Vipa i BNeta (gore slika je thumbnail s jedne od njihovih stranica), no problem je u tome da su to više-manje "digitalne" verzije vezane za njih a nemam ni jednu od tih TV usluga, tako da ne mogu tako gledati. Sjećam se da se prije par godina ili tako nešto emitirao na Federalnoj TV, ja mislim. Uglavnom radi se o zločestoj djevojčici po imenu Maja koja se nađe u svijetu majčinog sna nakon što ona pročita čarobnu knjigu o Palčici, te ona mora otići do svijeta na jugu i usput postati dobra da bi se vratila u svoj svijet i susreće likove kao što su Plemeniti (šećerna vila) i Skakić (žabac), od kojih su oba na gornjoj slici. Film je japanskog porijekla (dakle, anime) i napravljen je negdje 1992./1993., tako nekako.
Ja se samo pitam ima li negdje DVD ili digitalna verzija za kupiti/nabaviti, naravno s hrvatskom sinkronizacijom kao što sam prije spomenula. Budući da sam odrastala uz njega htjela bih ga ponovno pogledati koji put radi nostalgije, a jedino nalazim srpsku sinkro za koju mi nije svejedno jer nije ista kao ona hrvatska (npr. Maja se zove Mija). Molim vas pomozite ako možete, ni Google ni Njuškalo ne izbacuju mi željene rezultate
Eggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 22:00   #3053
Dobar dan.
Trazim crtani pod nazivom GOOOL ili originalni japanski naziv Captain Tsubasa Road To 2002.
Prikazivao se negdje tamo 2003-2004 na rtl-u. Ako imate bilo koje epizode ovog serijala, jako sam zainteresiran. Nudim 50kn po epizodi, inace serijal je imao 52 epizode.

Evo vam hrvatski intro opening da se sjetite

https://www.youtube.com/watch?v=wxgQSOrfZsw

Unaprijed hvala svima.
frekman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 17:22   #3054
Imaš za skinit na shanaproject.com dosta toga.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 17:33   #3055
Ah... Kupila od nekoga DVD koji je izgledao točno po opisu u mom prethodnom postu (kad već o tome pričamo, nestadoše slika i stranice s crtanim više nisu dostupne!), došao danas i ja ga stavim u DVD player, kad ona neka žnj Palčica se pojavi na ekranu. Skroz drugačija adaptacija od onoga što kutija i sam DVD pokazuju, a kutija i DVD su predobre kvalitete da bi bili lažni čini mi se. Ono očekujem razmaženu Maju sa smeđom kosom i crvenom mašnom na glavi a pojavi se neka druga cura sa žutom kosom i plavom haljom bez ičeg drugog na sebi, rođena iz cvijeta... Čak ni ne traje onoliko koliko na poleđini kutije piše. Pa ja se pitam što je s tim, zar je distributer ili netko drugi namjerno tako napravio? Je li moguće da je prodavač petljao po DVDu? Osjećam se kao da mi je netko dao šamar prerušen u nešto što želim. Doslovce bivah prevarena...
Da budem točna, ja tražim ovu Palčicu (naravno, ova je na srpskom a tražim na hrvatskom). Ja sam još tražila i skoro ju je nemoguće naći! Znam da postoji, i ako netko ima bila bih vrlo zahvalna. I dalje ću pokušavati tražiti, možda pomoću ovog varljivog DVDa mogu naći pravu stvar...
Eggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 21:22   #3056
Quote:
fic10 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi. Znaci ovako, pokusavam skupiti sve eoizode pokemona od prve do pete sezone koje su sinkronizirane na hrvatski. Na dobrom sam putu i ne fali mi puno epizoda. Tocnije fali mi 35 epizoda. 20 epizoda nemam uopce a 15 je dosta losa kvaliteta snimljenog na vhs, ne znam da li je to tako snimljeno ili je kod prebacivanja na racunalo doslo do problema nekog, dosta drugih epizoda koje su prebacivane su dobre kvalitete. Dakle zanima me ima li tu netko vise epizoda ili da zna nekog tko ima da me poveze sa tom osobom. Naravno ako nekom treba koja epizoda ja cu rado poslati. Imami dosta razlicitih drugih starih crtica. Popis epizoda koje fale je na slikama na linku.

https://ibb.co/e1xfyb
https://ibb.co/jLcVyb


Imam ti ja vecinu ep pokemona koje si naveo.
frekman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 18:21   #3057
Nije crtani već serija dječja, ali neznam gdje bih postavila pitanje, pa ću eto tu. Radi se o dječaku koji se u određeno doba dana pretvara u psa, mislim da se radi o malom bijelom peseku, ali nisam sigurna, obično se sakrije u grm kada ga primi preobrazba...išao je ranih 90-tih ili na hrt ili čak slo televiziji, a možda i oboje, hvala unaprijed tko se sjeća
__________________
Klasa optimist!
180perminute is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 20:30   #3058
Quote:
180perminute kaže: Pogledaj post
Nije crtani već serija dječja, ali neznam gdje bih postavila pitanje, pa ću eto tu. Radi se o dječaku koji se u određeno doba dana pretvara u psa, mislim da se radi o malom bijelom peseku, ali nisam sigurna, obično se sakrije u grm kada ga primi preobrazba...išao je ranih 90-tih ili na hrt ili čak slo televiziji, a možda i oboje, hvala unaprijed tko se sjeća
"Woof".
http://www.imdb.com/title/tt0143078/
https://www.youtube.com/watch?v=wjvBsOtddi4
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 23:06   #3059
Može pomoć, kad sam bio mali igrala je jedna animirana serija sa letećim autom i uzvikom u stilu SOS klokači. Sjeća li se netko imena te serije. Hvala
matej1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 23:40   #3060
Originalno se zove S.O.S. Croco!
Evil Kid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:09.