Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2017., 19:13   #701
One zakovice za odjeću što ima u New Yorkera kupiti, je li se to može staviti na jaknu od umjetne kože hm .. mislim ne želim novu jaknu rasparati
i upropastiti, nisam dosad to radio ..

Imam ovakvu sličnu iz pull and beara, oko 500 kn je bila .. ništa posebno, ali mi je ok

http://www.travelinbody.com/images/a...-us/925936.jpg

imam i iz new jorkera takvu sličnu, ali je već stara, pa možda da na njoj isprobam ^^
a ovu novu bi htio isto malo ukrasiti zakovicama, jer nema ništa detalja na njoj ..

Evo ova npr. iz zare je isto umjetna koža i ima zakovice ..

https://www.zara.com/hr/hr/motoristi...5621&v2=527506

pa bi htio da i moja ima tako par samo .. ne bi pretjerivao jer onda je bezveze, najviše bi dvije stavio ..
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2019., 12:17   #702
Imam puno majici kratkih rukava iz New Yorkera, sad sam i neki dan kupio, ali kao da su počeli raditi nešto duže rukave, a to ne podnosim, ne
mogu uzeti skroz mali broj jer još se i skupi 5-6 % , imam slim fit njihove medium veličina, tu su ok rukavi i kroj, sad sam uzeo regular fit, rukavi
su malo duži .. mislim prolazno je nosit ću .. iako imam doma jednu regular fit isto iz NY i kraći su rukavi, normalna majica.

Npr. u C & A su neki rukavi do lakta pa to nikome dobro ne stoji! da ne znam kakvu atletsku građu imaš rukavi do lakta užasno izgleda, još i vruće ..
Teško je naći kroj a da sve paše .. lakše mi kupiti dugu majicu nego kratku hahah kad patim od estetike





Prva slika super, druga slika grozan kroj ne bi ni ovome prvom dobro stajala, a vidim takvih majica sve više po dućanima -.- , nađem
ja ono što mi se sviđa, samo trebam isprobati jedno 30 majici svaki put.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2023., 14:47   #703
nemas ti pojma, ja volim rukave do lakta. to se zove oversized fit
danko10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.