Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 13:55   #21
Quote:
skonto kaže: Pogledaj post
To i mene zanima. Imam obrt trgovinu i cca 2012 smo uzeli fiskal1, da bi mi nedavno izaslo da moja verzija fiskal blagajne i programa vrijedi jos 20 dana te da bi trebao kupiti novu zbog buducih regulativa itd sranja. Ovo je cisto izvlacenje para di ne treba i ne mislim davat min 1500kn za nesto sto mi radi i sad. Jel imam kakvih drugih opcija?
To je i meni došlo. I postavila sam upit dolje na Gospodarstvu.
U međuvremenu sam zvala Poreznu i FINU i rekli su mi da su to bedastoće tj. da nema nikakvih novih certifikata, niti se spremaju nove regulative iz EU, a kamo li iz RH.

Dakle, fore za mužnju para i totalno sam razočarana.
Mislim da ću prijeći na novu blagajnu i već sam našla koju i otkantati Fiskal1 jer sam s njima do sada imala samo probleme.

Da ne bih sada kupovala novi uređaj zato jer oni ne znaju ažurirati softver??!!
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:15   #22
Ovo je inače problem sa softverom koji radi u cloudu. Po meni bolje je rješenje samostalni program pa makar u početku bio i skuplje rješenje.
S fiskalom sam se sreo samo kod prijatelja koji se konstatnko mučio s njim. Od iduće godine prelazi na drugi softver na normalnom računalu a ne na tabletu koji po hladnoći neće raditi. U pitanju je automehaničarska radionica.
BlindDog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 20:16   #23
Ne želim novi program jer sam platila ovaj. Zašto dopustiti da nas prave budalama i pljačkaju
tontonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 09:23   #24
Otkantala sam Fiskal1 i uzela drugu blagajnu. Jest da me sad u startu došla više, ali svi koji ju imaju su prezadovoljni, nema nikakvih "začkuljica" i točno znam što i kako plaćam.
I to je to.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 08:59   #25
Quote:
Dragonfly kaže: Pogledaj post
Otkantala sam Fiskal1 i uzela drugu blagajnu. Jest da me sad u startu došla više, ali svi koji ju imaju su prezadovoljni, nema nikakvih "začkuljica" i točno znam što i kako plaćam.
I to je to.
Koju pls?
__________________
nezaposlen um je vražje igralište
e@forum is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 14:54   #26
Pozdrav,

molim preporuku za fiskalnu blagajnu. U pitanju je maloprodajna trgovina. Da radi na Windows računalu s POS printerom. Ako se ne smije reklamirat,
molim na privatnu poruku.

Hvala
Carlos Daniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2019., 14:14   #27
Preporuke za Webračun, jednostavno kosrištenje bez ikakvih problema
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2019., 18:47   #28
Bolji je Solo.com.hr
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2019., 12:32   #29
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Bolji je Solo.com.hr
Za Solo sam čula dobre recenzije ali nisam koristila pa ne mogu tvrditi koja je solucija bolja. Sa Webračunom sam jako zadovoljna.
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2021., 13:56   #30
Pozdrav,

Molila bi preporuku ako netko zna koje fiskalne blagajne mogu raditi u oblaku. Treba mi takva, medutim tcom ne nudi tu opciju, a za druge ne znam gdje uopce gledati. Unaprijed hvala
zutilimun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2021., 18:55   #31
https://webracun.com/ - sve preporuke!
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2023., 13:21   #32
Quote:
zutilimun kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Molila bi preporuku ako netko zna koje fiskalne blagajne mogu raditi u oblaku. Treba mi takva, medutim tcom ne nudi tu opciju, a za druge ne znam gdje uopce gledati. Unaprijed hvala
https://monri.hr/start/
zmartinovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2024., 12:44   #33
Što je sad za preporučiti?

Trgovina ne prehrambenom robom, računa 500 zimi a sezonski do 1500 mjesečno.
Yvo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.