Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 13:56   #9301
Sad sam doznala da Dazzle Bomb dolazi tek u prosincu. A ja već jedno tjedan dana gledam jel stigla.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:14   #9302
U DM-ovima je trenutno Blessing Browns i gotovo netaknuta pa evo, ako ste ljetos propustile štogod u Mulleru (jer brzo se rasprodalo), znate kamo otići.

Ja se nadam da će Tomaszewski i Vinyl vs. Velvet također stići u DM ili Bipu (u Bipi ne znam što je trenutno).
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 22:55   #9303
Jel probao tko ovo http://www.catrice.eu/hr/lice/bronze...lette-010.html
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:10   #9304
Novi ruževi i nisu baš nešto. Mislila sam da ću se oduševiti ali eto nisam.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:17   #9305
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
U DM-ovima je trenutno Blessing Browns i gotovo netaknuta pa evo, ako ste ljetos propustile štogod u Mulleru (jer brzo se rasprodalo), znate kamo otići.

Ja se nadam da će Tomaszewski i Vinyl vs. Velvet također stići u DM ili Bipu (u Bipi ne znam što je trenutno).
Tomaszewski je skoro cijela fail jer je recimo pigmentacija palete zivi ocaj, highlighteri su sami glitter.. ruzeve nisam swatchnula ali ovo je ocaj

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:27   #9306
Quote:
blublues kaže: Pogledaj post
Kakva su ova mono sjenila Art Couleurs od Catrice, je li itko probao?
http://www.catrice.eu/hr/oci/sjenilo...hadow-050.html
da, ja sam uzela 140 SECRETS OF LE CHROME jer je identičan dupe za UD Solistice Moondust sjenilo

slika: (catrice je po kapku, u creasu su sjenila iz ABH modern renaissance palete) sori za nepočupane i neposlušne obrve hahah
+ jako je teško uhvatiti to sjenilo, na tren je mat smeđe, na drugi tren zeleno, na treći zlatno, al po mom misljenju isto kao UD jer sam i to htjela kupiti a swatchala sam par puta u sephori

kefica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 17:22   #9307
Quote:
kefica kaže: Pogledaj post
da, ja sam uzela 140 SECRETS OF LE CHROME jer je identičan dupe za UD Solistice Moondust sjenilo

slika: (catrice je po kapku, u creasu su sjenila iz ABH modern renaissance palete) sori za nepočupane i neposlušne obrve hahah
+ jako je teško uhvatiti to sjenilo, na tren je mat smeđe, na drugi tren zeleno, na treći zlatno, al po mom misljenju isto kao UD jer sam i to htjela kupiti a swatchala sam par puta u sephori

Lijepo, uzela sam i ja par nijansi i također sam zadovoljna
blublues is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 20:00   #9308
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Tomaszewski je skoro cijela fail jer je recimo pigmentacija palete zivi ocaj, highlighteri su sami glitter.. ruzeve nisam swatchnula ali ovo je ocaj

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Ma ja si želim one burgundy i rosy lakove.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:49   #9309
Stigla je Dazzle Bomb u Muller i naravno da sam odmah pogledala ruževe. E, sad, nekako mi se čine ful kremasti i kao da je shimmer prekrupan. Problem je što nisam stigla swatchati. Je li ih koja od vas stigla probati?

Lakovi su već bili razgrabljeni, ostao je samo jedan ljubičasti. Ostalo je netaknuto. Muller u Imporatanneu.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 13:08   #9310
Neki od noviteta za proljeće/ljeto 2018:

It Pieces Holographic

Lakovi i liquid liner su mi zanimljivi.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 15:11   #9311
I meni su lakovi zanimljivi.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 10:04   #9312
Cure, već neko vrijeme pokušavam pronaći ruž, jer mi je jedna od najdražih nijansi pri kraju. Zar njega više nema u prodaji? Radi se o ultimate stay, ovom:
http://www.catrice.eu/en/lips/lipsti...stick-060.html
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 11:18   #9313
Već jako dugo ove ruževe nisam vidjela na stalku, no ne sjećam se da su bili u rasprodaji u smislu izmjene asortimana. Bar ne sve nijanse.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 11:57   #9314
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Već jako dugo ove ruževe nisam vidjela na stalku, no ne sjećam se da su bili u rasprodaji u smislu izmjene asortimana. Bar ne sve nijanse.
To je i mene zbunilo, nisam vidjela rasprodaju a glupača nisam kupila kad sam još imala pola ruža. U meuvremenu skužila da mi je toliko dobra nijansa da ga želim ponovo (što mi se rijetko događa). Al dobro, to je tak.... ko kad si nađeš super parfem pa ga prestanu proizvoditi....
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 18:43   #9315
Neke nijanse iz te linije jesu bile u rasprodaji zbog izabcivanja iz asortimana, no mislim da nisu bile sve. Nisam sigurna!

Moguće i da jesu, a ja nisam doživjela jer mi takve nijanse nisu tempting.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:26   #9316
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
I meni su lakovi zanimljivi.
+1, baš mi lijepo izgledaju
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 02:04   #9317
Noviteti za sezonu proljeće / ljeto

http://laviedeboite.com/catrice-neuh...sommer-201718/

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 10:02   #9318
Znači ova nova holo limited edition kolekcija će biti za stalno poslije? Sviđaju mi se novi lakovi. Jedino mi je žao što će maknuti 09 Vintagged Pink lak jer mi je to jedan od najdražih. Ništa, idem po zalihe dok ga ima.
NanoTechinican is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 19:38   #9319
ako nekog interesira proizvodi koji izlaze iz asortimana su vec na snizenju u bipi
__________________
I am SHERlocked
Lendoxia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 20:33   #9320
Hvala! Budem pogledala svakako.
NanoTechinican is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.