Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2017., 13:17   #3181
Hvala Nenade, no cijena se drasticno mijenja npr. za moje datume (25.4. - 2.5.) Zakačila sam baš Kings day, vikend i 1. Maj (koji vidim nije praznik u NL, ali možda su cijene veće radi drugih zemalja kojima je to praznik). Cijene su skoro duplo vece. Nisam to bas pametno odigrala - ciljajuci malo nizu cijenu karte, naciljala sam duplo vece cijene smjestaja.
Za sada imam ipak rezervirane dvije lokacije. 1. Westpoort (ali bliže do A10), blizu metroa i/ili tramvaja (bolji smjestaj). 2. Jugozapadna strana Vondelparka (losiji smjestaj, ali mislim da je lokacija puno bolja).
Sto mislis?
Tursiops truncatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 13:43   #3182
Quote:
NenadX kaže: Pogledaj post
Kako daleko? Pa vecina je u centru, a postoji tramvaj, metro, autobus...

Ides uzivat, nema potrebe trcat i po mraku odlazit u grad. Nista nije prije 10 otvoreno.
sorry, moja greška, krivo sam kartu gledala
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 00:36   #3183
Ja bi našao mapu metro, bus i tramvaj linija, pa onda gledao za smještaj.
Znam da je svakom centar i pješačenje najdraže, ali to ima svoju cijenu, a ovisi i o tome imate li potrebu više puta dnevno odlqziti na smještaj ili samo na spavanje.
Amstelveen, je praktično dio Amsterdama, kao i Diemen (vozi metro ili tramvaj), ali su pravno odvojeni pa bi ja i njih uključio u pretraživanje.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 04:02   #3184
Quote:
Fatality Angel kaže: Pogledaj post
Nisu normalni sa cijenama smještaja, gledam za termin oko nove godine, ništa ne ide ispod tisuću kuna po noćenju. 5 noćenja skoro tisuću eura i to za neki bezvezan smještaj. Pas mater. Koliko se uopce isplati stati van samog amsterdama, pretpostavljam da nema smisla svaki dan putovati tamo vamo... Jel planira tko za novu godinu put tamo, kakvi su mu planovi
Da, kod nas je isto taj termin. Mi smo krajem rujna nasle neki mali studio kod Amsterdam arene za odlicnu cijenu. Mogu mislit kako je sad.

Nego, trebaju mi karte za vlak Amsterdam - Antwerpen. Koliko unaprijed vi to kupite? Kvaka je u tome sta moram znat i sat.

U biti, mi idemo sa Schipol-a u Antwerpen 27.oga, a vracamo se 1.1. natrag u Amsterdam. No, to nece bit problem; vidim da ima i vlak sa Schipola do Antwerpen Central bez presjedanja, iako sam negdje nasla info da vlak ide sa Amsterdam Central?
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 09:30   #3185
Pozdrav ekipa!
Možete li mi reći kako vam se sviđa lokacija ovog apartmana? https://www.booking.com/hotel/nl/zaa...l&#tab-reviews
mary1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 17:39   #3186
Vjerojatno dobra, ako trebas tisinu i biti izvan centra malog gradica pokraj Amsterdama.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 00:06   #3187
Quote:
mary1984 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa!
Možete li mi reći kako vam se sviđa lokacija ovog apartmana? https://www.booking.com/hotel/nl/zaa...l&#tab-reviews
Pogledaj i na air-bnb. Pogledaj opcije javnog prijevoza na 9292.nl
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:54   #3188
Idem u Amsterdam u maju, mozete li mi preporuciti neke zanimljive lokacije za nocne izlaske (dikosteke,klubovi), ugl. za neki fin i dobar provod.
__________________
Grow through what you go through
specific is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 14:31   #3189
I ja sam iskreno šokirana cijenama smještaja u Amsterdamu :O
A mislila sam da su Irska i London skupi

Ajd stavite ako imate neki link smještaja, ako ste naišli na nešto zgodno... Mi bismo išli s 1 djetetom (dosta nam je 1 double bed), 28.-30.4. ili alternativno 30.4.-2.5.

Thanks for sharing
Herethere is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 14:35   #3190
Quote:
Herethere kaže: Pogledaj post
I ja sam iskreno šokirana cijenama smještaja u Amsterdamu :O
Samo smještaja?

Quote:
Herethere kaže: Pogledaj post
A mislila sam da su Irska i London skupi
paaaa...meni osobno se Dublin pokazal skupljim od Londre ali Amsterdam ih dere otimačina na najjače, ma tko što mislio o tome.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 14:49   #3191
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Samo smještaja?



paaaa...meni osobno se Dublin pokazal skupljim od Londre ali Amsterdam ih dere otimačina na najjače, ma tko što mislio o tome.
Dobro, zasad sam samo smještaj gledala Čak razmišljam da skratim boravak :/ i radije odem u Rotterdam još jednu noć
Herethere is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 14:52   #3192
Quote:
Herethere kaže: Pogledaj post
Dobro, zasad sam samo smještaj gledala Čak razmišljam da skratim boravak :/ i radije odem u Rotterdam još jednu noć
moras napisati sto je vama 'zgodno' jer je to dosta individualna kategorija
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 15:42   #3193
Bas to pomislih. Ja sam bila nekidan kod Amsterdam Bijlmer Arene i zgodno je sto je direktno povezana s aerodromom i centralnom stanicom vlakovima (i metroom do centra), pa mozda tamo nesto.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 16:28   #3194
Aha ok... Zgodno mi je sve što je 20ak minuta od centra javnim prijevozom prema onome što sam pročitala tu na ovom threadu to bi bilo područje između a9 i a10
Da smo solo bih se makla još i dalje, ali s djetetom nam nije baš praktično. Ovisno o vremenu planirali smo unajmiti i bicikle za transport po centru...
Herethere is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 17:44   #3195
Mene je u jednom danu skoro zgazilo cetvero biciklista. Treba pazit, sve je podredjeno njima i jure ko blesavi.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 00:03   #3196
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Mene je u jednom danu skoro zgazilo cetvero biciklista. Treba pazit, sve je podredjeno njima i jure ko blesavi.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Očigledno si hodala po biciklističkoj stazi. To sam i ja radio na početku. Radim i sada, ali sam naučio paziti.
Nećeš nikad vidjet domaćeg biciklista da se vozi po trotoaru. I skuteri se voze po biciklističkim stazama.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:29   #3197
Pozdrav, 11. Maja planiram u Amsterdam sa prijateljom, preko vikenda. Imam takodjer problem da nadjem smjestaj, jednostavno ne zelim toliko dati za neki smjestaj iako cu samo prenociti u njemu, ta 2 do 3 dana cu ionako uvijek biti na nogama, stoga mi je bezveze da placam preko 50 Eura za nesto gdje cu samo prespavati (bez jela itd)

Imate li kakav prijedlog za neki smjestaj, koji je takodjer pogodan sto se tice lokacije? (dakle centar i okolina).

Hvala.
__________________
Grow through what you go through
specific is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 22:02   #3198
Quote:
NenadX kaže: Pogledaj post
Očigledno si hodala po biciklističkoj stazi. To sam i ja radio na početku. Radim i sada, ali sam naučio paziti.
Nećeš nikad vidjet domaćeg biciklista da se vozi po trotoaru. I skuteri se voze po biciklističkim stazama.
U biti, jednostavno sam sila s uskog plocnika, a ulica izgleda ko pjesacka zona, dok ne dojure biciklisti. U vecini slucajeva je bilo tako.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 22:39   #3199
Quote:
Tursiops truncatus kaže: Pogledaj post
Hvala puno!!!
Nije dopusten boravak vise od 3 dana sto nam ne odgovara, a i ne moze 2+ dijete (samo beba).
Bas sam krenula s pretragom na airbnb i odmicem se od centra. Nasla do sada nesto u Zwanenburgu - to je na putu do Haarlema kojeg ste vec predlagali. Cini mi se ok lokacija?
Da li si ti Ivana vec isla ili jos planiras?
Sorry ekipa, nisam pratio temu al vidim da je već netko stavio link na apartman.

Mi smo imali dosta neugodna iskustva s bookiranjem.
Putovali smo puno i nigdje nismo dozivjeli da nam ljudi odbijaju zahtjev za bookiranjem kao u Amsterdamu. U biti to nam se dogodilo jedino u Amsterdamu.

Na profilu apartmana bi uredno pisalo da je pogodan za djecu al eto oni odluce da će beba od 8 mjeseci biti preglasna pa nam odbiju zathjev za rezervaciju i sl. Moglo bi smetati susjedima i sl.

Na kraju smo kontaktirali vlasnika tj. vlasnicu ovog apartmana i opisali tko smo i sto smo i prihvatila je našu rezervaciju.

Mislim da smo proveli cca 7 dana u apartmanu tako da je vjerojatno apartman bio zauzet na druge datume.
Koliko smo skužili iz price, vlasnici apartmana ne smetaju djeca. Problem je u tome što nema dodatan krevet za djecu ali ako joj se napise da spavate u istom krevetu - njoj je to ok.

Probajte kontaktirati vise apartmana (bez obzira sto pise da npr nije ok za djecu). Mozda jednostavno nemaju dodatan krevet ili neku sitnicu.
smarinovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 07:26   #3200
Quote:
specific kaže: Pogledaj post

Imate li kakav prijedlog za neki smjestaj, koji je takodjer pogodan sto se tice lokacije? (dakle centar i okolina).

Hvala.
Camping Zeeburg- ima kolibe za 50E(tj. 25 po osobi). Ako ste entuzijasti kao Bear Grills, onda mozete i u sator za nekih 6 eura po osobi
Maj je hladnjikav tamo gore, ja bi rade u kolibicu.
__________________
Something ends,something begins...
VingTsun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.