Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2017., 09:44   #381
Dada, u ponedjeljak naručivala sa stranice, s popustom. Mah, nema smisla uopće. Nemam sreće s ovim BF/CM narudžbama ove godine.
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 22:40   #382
Quote:
QueenCOZofYOU kaže: Pogledaj post
Dada, u ponedjeljak naručivala sa stranice, s popustom. Mah, nema smisla uopće. Nemam sreće s ovim BF/CM narudžbama ove godine.
ja se nadam da će mi neko makar na mail odg, jer ovo je strašno bogte. 2 faking tjedna
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 11:02   #383
Da i ja podijelim svoje iskustvo s naručivanjem na CM.
Na mail nisu odgovorili ni nakon tjedan dana, a sad u petak su mi tek skinuli novac s kartice
Peitha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 01:04   #384
Quote:
Peitha kaže: Pogledaj post
Da i ja podijelim svoje iskustvo s naručivanjem na CM.
Na mail nisu odgovorili ni nakon tjedan dana, a sad u petak su mi tek skinuli novac s kartice
ja sam im napisala da se šire informacije kako proizvoda koje su ljudi naručili nisu imali na stanju i mal se nakenjala o svemu ostalom. i dalje nikakav odg. vrlo su ažurni nema šta
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 21:39   #385
stigao meni moj cyber monday douglas. mislim da su i ludi ameri već zaboravili da je taj dan bio ove godine. potrošila 1700 kn da bi mi oni za zahvalu valjd poslali i poklončić. korišteni lak. njihov brend, na čepu stoji i naljepnica tester. ne znam sam šokirana ili bi vrištala od smijeha
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 21:49   #386
Quote:
BlaGal kaže: Pogledaj post
stigao meni moj cyber monday douglas. mislim da su i ludi ameri već zaboravili da je taj dan bio ove godine. potrošila 1700 kn da bi mi oni za zahvalu valjd poslali i poklončić. korišteni lak. njihov brend, na čepu stoji i naljepnica tester. ne znam sam šokirana ili bi vrištala od smijeha

Dno dna

Poslano sa mog SM-N9100 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 22:11   #387
Quote:
BlaGal kaže: Pogledaj post
stigao meni moj cyber monday douglas. mislim da su i ludi ameri već zaboravili da je taj dan bio ove godine. potrošila 1700 kn da bi mi oni za zahvalu valjd poslali i poklončić. korišteni lak. njihov brend, na čepu stoji i naljepnica tester. ne znam sam šokirana ili bi vrištala od smijeha

fotkaj, složi post na blogu i to im linkaj kao zahvalu
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 10:31   #388
Quote:
BlaGal kaže: Pogledaj post
stigao meni moj cyber monday douglas. mislim da su i ludi ameri već zaboravili da je taj dan bio ove godine. potrošila 1700 kn da bi mi oni za zahvalu valjd poslali i poklončić. korišteni lak. njihov brend, na čepu stoji i naljepnica tester. ne znam sam šokirana ili bi vrištala od smijeha
Napravi ovo što je Maslelu rekla. Užas.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 00:26   #389
poslala sam im mail i objavila sam kratko na blogu. baš me zanima hoće se uopće izjasnit. koja komedija majko moja draga. imam tak jednu legicu koja stalno prosljeđuje stvari koje je dobila pa joj se ne sviđaju, al douglas ju je ovime nadmašio
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 22:48   #390
Ne naručuje mi se s njihovog weba i ne čeka... znate li možda može li se ako vidim da nešto imaju na webu, ali ne vidim više po dućanima, zamoliti u parfumeriji mogu li to oni povući, pa da je to normalno kupim u parfumeriji?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 05:49   #391
Exclamation

BlaGal ne vjerujem. Meni je Douglas tako nesimpaticna parfunerija oduvijek, bas rijetko tamo kupujem. Fuj.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 23:53   #392
došla sam se požalit
kupim ja sebi fino za poklon u austriji jučer rituals dao set sa četiri proizvoda, 19,90 eurića puna cijena. danas bila u gradu sa sestričnom, kaže ona biraj što hoćeš za poklon. reko ja bih rituals ayurvedu ili buddhu, sasvim svejedno. idemo mi u douglas, tamo je popust -40% na setove. u cvjetnom nema ništa, al nema veze, idemo na trg. tražim po dućanu, nema. pitam prodavačicu, kaže imamo rituals setove u skladištu, no nisu izloženi vani jer nisu sniženi. pitam koliko para, kaže ona 300 kuna. reko ne bih, hvala.

i sad vi recite da je ovo normalno. pospremili su u skladište preostale setove koji nečemu vrijede, nema uopće nekih HE parfemskih setova, samo douglas robna marka i ine kineske pizdarije, tu i tamo neki estee lauder kojem su nabili početnu cijenu pa je sad snižen na 500 kuna. istovremeno po čitavom gradu platili jumbo plakate na kojima reklamiraju -40% na SVE setove do 31.12. ili rasprodaje zaliha, a iz skladišta ne vade zalihe. izvući će ih van za valentinovo već vidim, no mene više neće vidjet.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 01:15   #393
Zato sam ja dobila naruceno web-om za 2 dana i to set La vie e belle, sa hrpom testera...izgleda da je tako bolje kupovati
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 02:18   #394
Ja na njihovom webu nisam vidjela nikakve parfemske setove.

Jedino ako nisu imali do prije par dana kad si ti kupovala, a sad više nemaju.

Gledala sam jučer jer sam baš htjela pogledati kakve setove uopće imaju i sad sam opet provjerila, ne vidim ništa od setova .
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 05:50   #395
Meni je muz kupio set Black opium plus ruz 22.12. za 639 kn. 26.12. sam dobila mail za to snizenje -40% , pogledala na webu i taj set je bio snizen na 377 kn. Sad ga vise nema. Ocito se rasprodalo.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 09:49   #396
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Meni je muz kupio set Black opium plus ruz 22.12. za 639 kn. 26.12. sam dobila mail za to snizenje -40% , pogledala na webu i taj set je bio snizen na 377 kn. Sad ga vise nema. Ocito se rasprodalo.
Ja sam jucer u Splitu u gradu bas taj sebi kupila, bio je posljednji... Ali bilo je dosta komada seta sa maskarom...
Inace, prodavacice su bile ljubazne i ok, i dobila sam testere bez pitanja.

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
Coraline Jones is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 11:29   #397
maknuli su s weba setove vrlo brzo nakon što je počela rasprodaja. baš sam gledala. prvi dan su bili tamo, a kasnije samo banner. ok, moguće da se dosta rasprodalo. u dućanu su isto ostavili samo određene i snizili, a neke zbuksali u skladište koji uopće nisu sniženi. pitala sam za 6 različitih setova i nijednog nije bili vani jer nije snižen. naravno, ja se uvijek zakačim za takve stvari
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 11:43   #398
Krenula i ja u Douglas. Kod mene hrpa Ritualsa, pa se ponadala jer su svi onako lijepo izloženi. Biram ja i onda prodavačica sruši "snove", jer popust ide na sve pakete, ali ne i na Rituals. Ima hrpa Douglas paketa za tuširanje, mazalica, kistova za šminkanje, muških parfem paketa i Ritualsa koji nije na sniženju.
Ženskih parfem paketa možda jedan ili dva.
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 13:50   #399
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
maknuli su s weba setove vrlo brzo nakon što je počela rasprodaja. baš sam gledala. prvi dan su bili tamo, a kasnije samo banner.
Vjerojatno je tako. Mustre su oni velike.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 17:32   #400
Jučer sam bila u AMu, imali su dosta parfemskih setova - Black opium floral shock, Olympea, Mon guerlain, Zadig&Voltaire, Narciso poudree, Boss The scent, Gucci Bloom, ES Girl of now...
Danas sam bila u Areni i imaju manje parfemskih setova, a više kozmetičkih (EL, Clinique, Pupa), al od parfemskih sam zapamtila Hermes Merveillse blue, Sisley soir, Alaia...
Rituals u nijednom nisam vidjela.
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.