Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2017., 18:01   #8221
Turner My. vise od 13,5
Zadnje 4 tekme daje 17, 15, 18 i 19. Statisticki je new york druga najlosija ekipa po branjenju centarske pozicije, vecinom ih protivnicki centri pune. Sastali su se jednom ove sezone i turner je dao 15. Za ocekivat je da uzme 10tak suteva i da nekoliko puta ode na liniju slobodnih.
Jesam sta propustio?? Meni se cini kao dobar par.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:51   #8222
prošli pick: Oklahoma City Thunder (-5,5) @2,00 (rez: OKC - Minnesota 111:107)

stanje: -4,369 (2/5)

05.12. 02:00 Memphis - Minnesota

tip: game total under 202 @1,952 Pinnacle


ulog: 3/10

Obje ekipe danas igraju 3. tekmu u 4 dana. Memphis je imao dan odmora, dok je Minnesota b2b. Inače su tekme Memphisa uglavnom na manji broj koševa (14 puta u 22 tekme su završavali ispod ove margine), te imaju najniži pace u ligi, dok je kod Minnesote nešto malo viši. U ovoj tekmi očekujem nešto sporiji tempo i zbog u ovom periodu zahtjevnog rasporeda kod obje ekipe, a i zbog dosadašnje statistike.
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:43   #8223
nowitzkog uvijek igram under ako igram, ali danas mi izgleda ko savršena utakmica za njegov over. margina mu je na 11 koševa, dallas doma tvrd protivnik bilo kome, a denver u gostima slabašan. ipak, više vjerujem nowitzkom kao igraču nego dallasu kao ekipi pa njega biram za okladu večeras. protiv clippersa zadnju tekmu je bio on fire, nema razloga danas ne ponoviti nešto slično.

drugi par da upotpuni ubojiti NBA double mi je over cousinsa. iako je margina skočila na velikih 29 koševa damarcus to može prebaciti bez ikakvog problema, pogotovo jer ne igra a.davis. cousins ima point to prove protiv warriorsa te očekujem njegovu eksploziju.

dakle, pickovi večeri: nowitzki i cousins over. vjerojatno ću spušiti, ali nešto se moralo odigrati.
__________________
insomničar bez staža
taktichar_avram is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 19:41   #8224
jebem ti te overe i undere igrača, treba ih igrati suprotno od neke zdrave logike...
__________________
insomničar bez staža
taktichar_avram is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 20:26   #8225
prošli pick: Memphis - Minnesota game total under 202 (rez: Memphis - Minnesota 95:92)

stanje: -1,513 (3/6)

06.12. 02:00 Oklahoma City Thunder - Utah Jazz

tip: Utah Jazz+7,5 @1,990 Pinnacle

ulog: 3/10

Već sam nedavno pisao o OKC-u i stanju u toj ekipi..kad je voljni moment na nivou u stanju su napravit blowout svakoj ekipi u ligi, no još uvijek je dojam da kemija u toj ekipi nije prava i da još nisu kliknuli na pravi način. Često se odvoje i naprave osjetnu razliku te onda potpuno padnu i kompromitiraju sve dobro što su prethodno napravili. Iako su dobili zadnje dvije domaće tekme (+4 Minnesotu i +3 San Antonio), postotak šuta im trenutno nije na najboljem nivou (u sezoni inače 44%, u zadnjih 5 tekmi 42,5%, a također postotak šuta njihovih protivnika je u posljednjih 5 tekmi narastao na 49%, sa 44,8% koliko je bio dosad u sezoni).
S druge strane čini se da je kemija u ekipi jazza odlična i iako tu nema niti jednog superstara, dobro su posloženi i svi odlično rade svoj posao. Trenutno imaju sjajan momentum i u seriji su od 6 uzastopnih pobjeda (postotak šuta su u posljednjih 5 tekmi digli sa 45,7% na 53,6%), u ekipu im se vratio i Gobert, a jedino je nepoznato stanje R. Hooda, ali kako trenutno igraju to je zaista manje važno. Iako im je ovo druga b2b tekma, nakon što su jučer razvalili wizardse +47 i ostavili ih na samo 69 koševa, nitko nije upisao neke velike minute u toj tekmi, a prije toga su imali i 2 dana odmora; dakle smatram da umor nebi trebao biti neki faktor u njihovom slučaju. Također smatram da OKC neće pokriti ovaj hendikep od 7,5 i da bi mogli imati velikih problema u ovoj tekmi. Iako su već međusobno odigrali jednu tekmu ove sezone, u Salt Lake Cityju, i iako su ih jazzeri tada dobili +9, smatram da se neće toliko nabrijat na ovu tekmu i da bi jazzeri mogli ostati rezultatski vrlo blizu.
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:07   #8226
prošli pick: Utah Jazz+7,5 (rez: OKC - Utah 100:94)

stanje: +1,457 (4/7)

07.12. 02:00 Milwaukee Bucks - Detroit Pistons

tip: game total under 204,5 @1,909 Pinnacle


ulog: 3/10

Nekako imam osjećaj da je ovdje margina postavljena malo previsoko, i nekako mi ovaj matchup u ovom trenutku miriši na tekmu ispod 200. Obje ekipe inače imaju niži pace factor, a u ovoj tekmi naročito očekujem sporiji tempo kod Detroita kome je ovo 4. tekma u 6 dana a još k tome i 4. gostovanje, dakle puno putovanja; Bucksima četvrta u 7 dana. Također očekujem da bi obje ekipe mogle igrati koncentriranije obrane u ovoj tekmi, jer u nju ulaze nakon poraza u prošlim tekmama. Milwaukee nakon -11 u Bostonu, a Detroit nakon tri gostujuća poraza, te nakon što su prije 3 tjedna izgubili od Bucksa (99:95) također u Milwaukee-ju. U toj je tekmi u 2. poluvremenu palo čak 112 koševa (82 koša u prvom), a raspored tekmi kod obaju ekipa bio je dosta lakši nego što je sad. Ovaj put i s obzirom na raspored očekujem sporiji tempo, naročito u drugom poluvremenu, i tekmu ispod 200 koševa.
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:18   #8227
clippers (+5,5) - minnesota 2 1,85

za hrabrije clippers (+11,5) - minnesota 2 3,30

ako wolvesi ovo ne dobiju prestajem se kladiti. clippersi bez svih igrača koji znaju odigrati nešto, ovise o raspoloženju lou williamsa i mora se poklopiti 47 faktora da dobiju bilo koga, a kamo li minnesotu.

vidim ovdje 20 razlike za goste, ali igram na 'sigurno' i uzimam manji hendikep po odličnom koeficijentu od 1,85 na koji ću danas staviti dosta novaca u single. nikakvi overi/underi igrača.

na ovakvim parovima se može zaraditi božićnica.
__________________
insomničar bez staža
taktichar_avram is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:00   #8228
Sretno vam

Gledao sam i ja tu tekmu, ali mi nekako ne sjeda baš. Ako bi išta igrao ja bi tu nekako radije game total under. Minnesoti je ovo 3. tekma u 4 dana..4. u 6 dana, jučer su imali dan odmora ali i dosta daleko putovanje iz Memphisa u LA, druga vremenska zona, za očekivat je malo lakši tempo
Igrali su Clippersi i Minnesota sad u ned/pon i Minnesota ih je dobila doma +6 (112:106), nakon ove tekme Minnesoti slijedi 3 dana odmora i tekma doma u nedjelju/pon protiv Dallasa.
Btw, Clippersima se ovu tekmu vraća Gallinari

još igram..

07.12. 02:00 Charlotte Hornets – Golden State Warriors

tip: Charlotte+5 @1,952 Pinnacle

ulog: 2/10


Jako me privlači ovaj pick, iz nekoliko razloga..Neupitno je da će hornetsi biti nabrijani na ovu tekmu, protiv aktualnog prvaka. Posljednji put su protiv njih slavili pobjedu početkom davne 2014, dakle gotovo 4 godine je prošlo. Jedan od glavnih razloga za ovaj pick je naravno trenutno stanje sa ozljedama. Hornetsi kompletni, a kod Warriorsa neće biti Curryja, Livingstona, a možda niti Draymonda Greena koji će izgleda bit game time decision. Drugi razlog je i zahtjevan raspored Warriorsa u ovom periodu u kojem im je ovo, iako su imali dan odmora, 3. tekma u 4 dana, te već peto gostovanje (sva 4 puta su pobijedili, mogao bi ovo biti trenutak za poraz ). Hornetsi su svoju tekmu igrali prekjučer, i to doma, dakle nisu morali putovat a prije toga su imali 2 dana odmora. Njihov home record je sasvim pristojan, te doma imaju 8-3 za razliku od užasnog road recorda 1-10. Iako Hornetsi u ovom trenutku ne igraju uvjerljivo niti su prikazali neku sjajnu košarku, u ovu tekmu ulaze kompletni, odmorniji i vjerujem nabrijaniji, te očekujem da će odigrati dobru tekmu, a možda i pobjediti, tako da moram probati.
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 20:38   #8229
stanje: +2,184 (5/9)

09.12. 03:30 San Antonio Spurs - Boston Celtics

tip: game total under 197,5 @1,970 (Pinnacle)

ulog: 4/10


Statistički gledano ovo bi morala biti tekma dosta ispod 200 koševa. Sudar dvaju ekipa koje ove sezone igraju možda i načvršće obrane. Obje ekipe primaju u prosjeku ispod 100 koševa po utakmici..Spursi 97,3 a Celticsi 97,2, te obje ekipe imaju i niski pace, među najnižima u ligi, a postotak šuta im je i jednima i drugima u prosjeku oko 45%. Ovo im je 2. tekma ove sezone, a u prvoj koju su igrali u Bostonu, pobijedio je domaćin (108:94). Očekujem dakle sporiji tempo i čvrste i koncentrirane obrane sa obje strane, a naročito od strane Spursa koji će vjerujem tražiti osvetu za taj poraz sa početka sezone, i pokušati limitirati Celticse ispod 100.
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 20:41   #8230
stanje: -1,816 (5/10)

10.12. 01:00 Charlotte Hornets – LA Lakers

tip: LA Lakers ML @2,620 Pinnacle

ulog: 3/10

Hornetsi igraju 2. b2b tekmu i treću tekmu u 4 dana, nakon jučerašnjeg iznenađujućeg poraza od Chicaga nakon produžetaka. Lakersi bi trebali biti dosta odmorniji jer su zadnju tekmu igrali prekjučer kada su pobjedili u Philadelphiji, a prije toga imali 3 dana odmora. Ono što me najviše vuče ka ovom picku je jako loš postotak šuta iz igre Hornetsa u posljednje vrijeme, prosjek u sezoni im je 43,7%, a u posljednjih 5 tekmi je to izgledalo još lošije te je palo na 41,7% (zadnje dvije tekme.. protiv Warriorsa katastrofalnih 35,1%, a protiv Bullsa 40% ). Dakle, užasan postotak šuta, vrlo zahtjevan raspored u ovom periodu, te skraćena rotacija s obzirom da su ostali bez 2. centra Zellera, a upitni su i nastupi Kaminsky-ja i Lamb-a, protiv ekipe koja bi trebala biti dosta odmornija i sa kompletnim rosterom, i koja ima možda i najbrži tempo u ligi što nikako nebi trebalo odgovarati Hornetsima u ovom trenutku.

10.12. 01:30 Atlanta Hawks – Orlando Magic

tip: Atlanta-4,5 @1,934 Pinnacle


ulog: 3/10

Hawksi u idealnoj poziciji da sa osvete Orlandu za poraz u produžetku prije tri dana. Magic 3. tekma u 4 dana i 4.tekma u 6 dana, a Atlanta s druge strane imala dva dana odmora. Također niz vrlo bitnih izostanaka kod Orlanda, kod kojih neće igrati A. Gordon (18,5 ppg; 8,1 rpg) niti E.Fournier (18,3ppg), dakle dva top-scorera, a također neće biti ni Isaac-a, T.Ross-a a vjerojatno ni D.J.Augustine-a.
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 21:27   #8231
prošli pick:
LA Lakers ML @2,620 (rez: Charlotte - LA Lakers 99:110)

Atlanta-4,5 @1,934 (rez: Atlanta - Orlando 117:110)

stanje: +5,846 (7/12)

10.12. 22:00 Detroit Pistons - Boston Celtics

tip: Boston Celtics -1 @1,934 Pinnacle

ulog: 3/10


Boston u ovu tekmu ulazi nakon gostujućeg poraza od San Antonia, te nakon što su prije 2 tjedna neočekivano izgubili doma od Detroita (108:118). Očekujem ih danas vrlo motivirane i odlučne da Pistonsima na idealan način uzvrate za taj domaći poraz. Do njega je došlo uslijed dosta teškog rasporeda u tom periodu, te evidentnog umora što je ekipa Detroita tada uspjela iskoristiti. Tekmu sezone su tada odigrali T.Harris i Drummond, te išli više od 10 poena iznad svog prosjeka, što ne vjerujem da su u stanju ponoviti i ovaj put. Boston je u toj tekmi imao tek 77 šuteva prema košu protivnika u odnosu na 84 koliki mu je sezonski prosjek, i u odnosu na 85 šuteva koliko su tada imali Pistonsi, te su također imali i dosta veći broj izgubljenih lopti (17 u odnosu na 8 Pistonsa), a čemu je vjerujem jedan od glavnih razloga bio umor uslijed težeg rasporeda u tom periodu. Pistonsi se trenutno nalaze u dosta teškom razdoblju, te su nanizali 5 uzastopnih poraza u posljednjih 5 tekmi, te su u ovom trenutku oni ti koji u ovu tekmu ulaze za vrijeme dosta teškog rasporeda (4 poraza na 4 uzastopna gostovanja kod Wizardsa, 76-ersa, Spursa i Bucksa, te nakon domaćeg poraza od Warriorsa prekjučer). Celticsi su u ovom razdoblju u posljednjih 5 tekmi digli svoj postotak šuta sa 45% (koliki im je prosjek u cijeloj sezoni) na 48,9%, dok je postotak šuta kod Pistonsa u posljednjih 5 tekmi pao sa 45,6% (koliko im je u dosadašnjem dijelu sezone) na 42,3%.
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 18:22   #8232
danas igraju LA clippers i raptorsi. na raptorse je koeficijent zdravih 1,55 što mi je dovoljno da igram s jakim ulogom na njih.

clippersima se vratio gallinari i na domaćem terenu igraju solidno uz pomoć inspiracije i williamsovog jordan modea u kojem igra neke utakmice, ali danas će im s druge strane stajati moćni raptorsi koji su po ukupnoj statistici treća najjača ekipa NBA lige i velikom su naletu. lowry je slabije ušao u sezonu i trebalo mu je vremena da proigra, ali sada razvaljuje. mislim da ako derozan i lowry odigraju na svojoj nekoj prosječnoj razini da će clippersi pasti bez problema, više od toga neće biti potrebno.

LA clippersi su zadnju utakmicu protiv wizardsa spretno i sretno dobili u nevjerojatnoj završnici i punooooo sreće, mislim da se to neće dogoditi 2 puta za redom.

LA clippers (+5.5) - toronto raptors 2 1,85

ovo je moj single za večeras. ima još dobrih stvarčica u NBA koje ću odigrati na nekom narodnom listiću, ali na raptorse idem jako. solidan bet mi se činio i miami u gostima protiv memphisa, ali izabrao sam ipak ovo.

vrijedi reći i da je raptorsima ovo B2B utakmica, ali su jučer relativno lagano dobili sacramento i igrali sporije nego inače tako da mislim da umor neće biti veliki faktor te je lowry imao užasan šuterski dan, a rijetko ga ima dva dana za redom. rotirali su se jučer dosta raptori i odmarali.
__________________
insomničar bez staža
taktichar_avram is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:54   #8233
prošli pick: Boston Celtics -1 (rez: Detroit - Boston 81:91)

stanje: +8,648 (8/13)

mislim da ću danas preskočit iako me lagano vuče par stvari, ali nisam baš siguran..

npr, iako su u potpunom neredu, i evidentno im jako fali Conley, Memphis bi mislim mogao dobit Miamija i prekinut konačno taj crni niz, za ovu tekmu bi im se trebao vratit u ekipu Parsons, a s druge strane kod Miamija i dalje nema H.Whiteside-a. Očekujem dominaciju Memphisa u reketu, nešto su i digli svoj postotak šuta u zadnjih par tekmi (posljednjih 5 tekmi na 47%, u odnosu na sezonski prosjek 44,8%); no ipak im je ovo 3 tekma u 4 dana nakon što su izgubili u produžecima od OKC-a prekjučer iako su imali i +20 u jednom dijelu tekme. I M. Gasol i T. Evans su igrali puno minuta u toj tekmi, tako da se ipak ne mogu odlučit možda 1.pol.

također me vuče under 99,5 Charlotte, no Roberson je upitan kod OKC-a a on im je bitna karika u obrani, tako da ne znam..

Quote:
taktichar_avram kaže: Pogledaj post
.. te je lowry imao užasan šuterski dan, a rijetko ga ima dva dana za redom.
Quote:
Lowry is in a mini shooting slump, at 20-of-54 over his past four games (37.0%), but he's filling it up everywhere lately and has been a top-10 value the past month. He did limp off the court after tweaking an ankle tonight, but he came back in after a timeout and played through it. He's a warrior who frequently plays hurt, but we'll add him to the injury report as a sheer precaution for Monday's road game vs. the Clippers.
edit: ništa danas preskačem
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:16   #8234
stanje: +8,648 (8/13)

14.12. 02:00 Chicago Bulls – Utah Jazz

pick: Utah-5 @1,952 Pinnacle

ulog: 3/10

Očekujem večeras prekid crne serije jazzera, te da pokriju ovaj hendikep od -5. Iako su bullsi u pozitivnoj seriji od 3 uzastopne pobjede, a jazzeri nanizali 3 uzastopna poraza, smatram da će jako teško bullsi tu do pozitivnog rezultata. Jazzeri su puno organiziranija i bolja ekipa u ovom trenutku, imali su 3 dana odmora i vremena da se pripreme za ovu tekmu. Večeras bi im se trebao u ekipu vratiti i R.Hood, a možda i J.Johnson koji je game-time-decision. Imaju bolji postotak šuta iz igre, igraju čvršću obranu, a trebali bi biti i puno odmorniji i odlučniji da dobiju ovu tekmu. Jazzerima je ovo prva i najlakša tekma u nizu teških gostovanja gdje nakon ove tekme idu kod Bostona, Clevelanda, Houstona, Oklahome, pa onda doma dočekuju Spurse i zatim Oklahomu. Dakle predstoji im jako teško razdoblje i vjerujem da im je od ogromne važnosti uzeti ovdje pobjedu, pogotovo s obzirom da su sa ova 3 uzastopna poraza u posljedne 3 tekme kompromitirali svoju eventualnu playoff poziciju. Inače, ovo je ovim ekipama 2. međusobna tekma ove sezone nakon što ih jazzeri doma razbili 110:80 prije cca 3 tjedna.

----------

14.12. 01:00 Indiana Pacers – Oklahoma City Thunder

pick: Indiana Pacers ML @1,952 Pinnacle

ulog: 2/10

Moram probati. Uspoređujući ove dvije ekipe neupitno je da OKC ima po imenima puno „jači“ roster i „više talenta“, no također se mnogo puta pokazalo da to ne mora nužno značiti i sigurnu pobjedu. Vrlo bitan faktor je i motiv i momentum ekipe u tom trenutku. A to je vjerujem u ovom slučaju na strani Pacersa. Već sam ranije pisao da je ovaj roster Indiane po mišljenju mnogih odigrao fantastično dosadašnji dio sezone i potpuno iznad svih očekivanja. Predviđali su im borbu za dno ljestvice, no oni su se promaknuli u vrlo ozbiljnog playoff kandidata. Trenutno su u seriji od 7-3, i 4 pobjede u nizu (među kojima i ona 106:102 protiv Clevelanda, čime su prekinuli veliku seriju Cavsa, te im nanijeli već 2. poraz ove sezone) i sa 15-11 drže 5. poziciju na istoku. Pokazali su dosad da su u stanju pobjedit „velikane“, i da su obično izrazito motivirani u tim tekmama a ova bi mogla biti upravo jedna od tih. Već su igrali jednom međusobno, u Oklahomi na početku sezone i doživjeli težak poraz (114:96) no od tada su se jako digli i u ovu tekmu ulaze kao blagi favoriti. Očekujem ih vrlo motivirane, naročito Oladipa koji je ove sezone u Indianu stigao upravo iz OKC-a, te koji je i u toj 1.tekmi odigrao vrlo motivirano i bio je sjajan sa 35 koševa (61% šuta iz igre). Oladipo u ovom trenutku zaista igra fantastično (31,8ppg u prosincu, digao je i prosjek i postotak šuta iz igre u odnosu na sveukupno dosadašnji dio sezone; u posljednjoj tekmi protiv Denvera imao je i career high, 47 koševa). No u ovoj tekmi izuzev inspiriranog Oladipa, biti će potreban i pravi učinak cijele ekipe. A statistički gledano, cijela ekipa igra također na vrlo visokoj razini, šut iz igre im je 48% u odnosu na OKC koji šutiraju 43,6% iz igre u sezoni, a u posljednjih 5 tekmi je to još lošije, samo 41,8%. Što se tiče izostanaka, OKC i ovaj put bez bitne karike za obranu, Robersona, no u ekipu im se vratio George. Kod Pacersa je još pod znakom upitnika Collison. Biti će vrlo zanimljivo vidjeti Oladipa i Georgea protiv svojih bivših ekipa, a očekujem dakle vrlo motivirane i osvetnički raspoložene Pacerse i vjerujem u njihovu pobjedu večeras.

Zadnje uređivanje Scurry : 13.12.2017. at 21:17. Reason: drugi pick
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 21:22   #8235
Quote:
Scurry kaže: Pogledaj post
stanje: +8,648 (8/13)

14.12. 02:00 Chicago Bulls – Utah Jazz

pick: Utah-5 @1,952 Pinnacle

ulog: 3/10

Očekujem večeras prekid crne serije jazzera, te da pokriju ovaj hendikep od -5. Iako su bullsi u pozitivnoj seriji od 3 uzastopne pobjede, a jazzeri nanizali 3 uzastopna poraza, smatram da će jako teško bullsi tu do pozitivnog rezultata. Jazzeri su puno organiziranija i bolja ekipa u ovom trenutku, imali su 3 dana odmora i vremena da se pripreme za ovu tekmu. Večeras bi im se trebao u ekipu vratiti i R.Hood, a možda i J.Johnson koji je game-time-decision. Imaju bolji postotak šuta iz igre, igraju čvršću obranu, a trebali bi biti i puno odmorniji i odlučniji da dobiju ovu tekmu. Jazzerima je ovo prva i najlakša tekma u nizu teških gostovanja gdje nakon ove tekme idu kod Bostona, Clevelanda, Houstona, Oklahome, pa onda doma dočekuju Spurse i zatim Oklahomu. Dakle predstoji im jako teško razdoblje i vjerujem da im je od ogromne važnosti uzeti ovdje pobjedu, pogotovo s obzirom da su sa ova 3 uzastopna poraza u posljedne 3 tekme kompromitirali svoju eventualnu playoff poziciju. Inače, ovo je ovim ekipama 2. međusobna tekma ove sezone nakon što ih jazzeri doma razbili 110:80 prije cca 3 tjedna.
odigrao sam jedan double danas, a ovo je jedan od 2 para koja sam uzeo tako da sam sada još sigurniji u jazzere ako nisam jedina budala koja igra na njih.

drugi par za mene:

orlando - LA clippers 1 1.90

ovo je bet koji ne bi preporučio ni najgorem neprijatelju, ali imam brain damage zbog clippersa protiv kojih se kladim već 5 utakmica u nizu. gallinari se opet ozljedio i igraju u gostima, te općenito igraju loše. protiv wizardsa se odigrao nevjerojatan scenarij, a u zadnjoj utakmici protiv raptorsa su također igrali UŽASNO, ali su dobili utakmicu jer su raptorski uspijeli biti još gori od toga.

orlando također u problemima zbog ozljeda i ne kladim se na njih inače, ali idem za instinktom i lupam protiv clippersa opet.

EDIT: dugo sam danas razmišljao o overu oladipa protiv bivše ekipe, bit će nabrijan i igrati na 100%, prije bi na to igrao nego na indianu čisto zato što se radi o OKCu s druge strane
__________________
insomničar bez staža
taktichar_avram is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 21:58   #8236
avrame nebi se ja igra s magicon em su ionako ekipa koja strava oscilira em im fale 2 bitna igrača. Tu se over na Simmonsa po 18,5 čini kao vrlo dobra oklada jer mora neko uzeti te vanjske šuteve kad je početna petorka na parketu.

Oladipo je vruć i to se svakako isplati probati a i OKC igra pogotovo loše na gostujućim terenima. Baš ću baciti oko malo na tu utakmicu večeras
Bachuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 23:07   #8237
sve znam, ali ovo je između mene i clippersa.
__________________
insomničar bez staža
taktichar_avram is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 00:44   #8238
It becomes personal, I know what you mean

Good luck
Bachuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 18:14   #8239
pao sam na clippersima, ali i na utahu pa mi je lakše.

nema veze, sljedeća utakmica clippersa je TA. igraju u subotu u gostima kod wizardsa, mislim da će im se ovi slatko osvetiti za kalvariju od prošlog tjedna. kad dignem pare na tome ostavljam se klađenja do nove godine.
__________________
insomničar bez staža
taktichar_avram is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:42   #8240
danas ne diram washington po koeficijentu 1,25 i hendikepu postavljenom na -9.5. jednostavno se ne isplati, očekivao sam veći value s obzirom da LA igra u dobroj formi i nedavno su dobili baš wizardse, a danas su jači za teodosića s obzirom na tu prvu utakmicu.

moj pick večeri je portland u gostima protiv orlanda po koef 1,70. jako dobra kvota s obzirom na probleme s ozljedama orlanda, portland bi to trebao dobiti i ne mogu to ne odigrati.

drugi pick za double mi je under mirotića, to je čisti feeling. mislim da nije kalibar igrača za brojke koje je naštancao otkad se vratio nakon ozljede i očekujem danas njegov lagani pad, pogotovo zato što igraju u gostima protiv bucksa gdje se neće toliko raspucati i imati prostora. margina je na jako visokih 17,5, a predviđam mu danas 10-12 koševa.

mali ulog danas, čisto da se poprati.
__________________
insomničar bez staža
taktichar_avram is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.